33675


  • Atomreaktor
    #9580
    Valamikor még nagyon régen vki ígérte a Shadow of Destiny-t. Mizu ezzel a játékkal? Megvan vkinek?;)
  • Atomreaktor
    #9579
    Este elindítom a 2. cd-t.
  • takysoft
    #9578
    végigtoltam a jussunkkiaszobábólt.
    nagyon nagy. ez már a harmadik amit ismerek.
    van a Crimson Room, az alapmű, van a Viridian Room a folytatása, meg ez. nagyon ott vannak.


    Van itt valaki, aki ismeri az SWF formátumokat? Az volna a gondom, hogy...
    Viridian Room-ot szeretnem leszedni, hogy offline is tudjak vele jaccani, viszont a page source-ban csak a viridian_opening_e.swf talahato meg.
    ez meg nem a game. mindegy, internet explorerba van egy trukk, hogy a temporary internet filesba lement minden swf-et, amit csakl lejatszik az ember. na megvan a viridian_game_e.swf(az "e" az englisht jelenti)

    csakhogy inditaskor azt irja, ki hogy az swf file lopott, mert nem az eredeti oldalról indították. van benne valami védelem. ismeri valaki az swf fileokat? ki lehet szedni a védelmet? a file-t oda tudom adni, ha kell.

    meg ismer-e valami még ilyen jussunk ki a szobából játékot?
  • Axon
    #9577
    Az nagyon jó lenne.
    Mivel 800 mega helyünk van a szerveren, így jó lenne ha egyesével töltenéd fel a cdket. Ha feltöltötted a 2. cd-t én lehúzom és törlöm, ezután így az összes többivel is, ha nem gond. Ha így nem jó, akkor hamarosan úgy is törlünk valamit a szerverről, bár már volt igény a 7 guest folytatására is.
  • Axon
    #9576
    Látod mennyire aggódunk érted?

    Ez kicsit emlékeztet engem arra a bizonyos mesére, az aranytojást tojó gyúkról
  • IMYke2.0.0.0
    #9575
    Mintha hájjal kenegetnének...
  • Axon
    #9574
    Én most éppen betonra gyűjtök ;-)
  • Axon
    #9573
    Szuper jó ez a Still Life! A fordítás pedig tökéletes. Nagyon tetszett az ajtóban az enyhén tuskó rendör csipetnyi vulgaritással fűszerezett szövege.
    Szépen haladok a játékkal és sajnálom, hogy vasárnap nem leszek netközelben, bár az az igazság, hogy eddig semmilyen hibát nem vettem észre.
  • IMYke2.0.0.0
    #9572
    OMG... Akkor hogy lesz neked több tárhelyed?!
    Na, mondom, dobjuk már össze azt a pénzt M.A.D.-nek!
  • M.A.D.
    #9571
    :)))))Miket olvasok én itt vissza. Amúgy abban az időben tényleg pont ott voltam. :) Nem vinyóra gyűjtök. Most alaplapra. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #9570
    A Longest Journey HUN egyszemélyes projektemet újra elindítottam.

    Munkahelyi fordítgatás rulez.

  • IMYke2.0.0.0
    #9569
    Sajnos nem jó. Hétfőre ígértem a magyarítás publikussá válását... Munkahelyről nem tudok feltölteni, marad az otthoni.
    Tehát, vasárnap estig mindenképp kellenek a bugreportok.
    Akkor Axon kimarad ebből - de attól még jó játékot... :)

  • Axon
    #9568
    Én biztos, hogy csak hétfőn tudok jelentkezni, mivel munkahelyről netezek és "szerencsére" vasárnap nem dolgozom.
    Ha valami - mások áétal észre nem vett - szarvashibára bukkannék, azt még úgy is lehet utólag orvosolni.
  • Axon
    #9567
    Kizárt dolog, hogy aktív vírus legyen az ftp-n. Az ftp protokol nem alkalmas távoli támadásra, csak és kizárólag file átvitelre. Mondjuk az ftp szervereket érheti támadás, de az egy másik történet.
  • Lord Myn
    #9566
    Srácok, nincs vírus az ftp-n? Most felnéztem és a Norton tűzfala másodpercenként blokkolt 1 trójait, ilyet eddig nem csinált...
  • rorr
    #9565
    Az első fejezet végén vagyok!
    Megvan a cucc!!!
    A szokott szinvonal!
    :)
  • IMYke2.0.0.0
    #9564
    Remélem, a privit megkaptad... :)

  • rorr
    #9563
    Nekiesünk?
    Hol van D'Artagnan?
  • IMYke2.0.0.0
    #9562
    Privi üzenetek elmentek.
    Atomreaktor, Axon és rorr: a magyarítást NE TERJESSZÉTEK!
    Vasárnapig nyomjátok végig a játékot és minden módon teszteljétek a magyarítást - azaz a dialógusokat.

    A hibákat EGYSZERRE, és vasárnap küldjétek, ne egyenként...!
    De remélem, nem lesz sok, legfeljebb... másképp mondanám, írnám stb. típusúak

    A magyarítás tartalmazza a módosított betöltő videót, a módosított stáblistát [ami után ugye kötelező megnézni még az utolsó videot!] és persze az összes szöveg magyarítását... levelek, jegyzőkönyvek, dialógusok...

  • Atomreaktor
    #9561
    Végre egy újszerűnek tűnő történet! Csak a képek nem tetszenek... Hentet csinálnak egy jó ötletből? Remélem nem... Ja, XIX. századi aranyásók állnak a középpontban western FPS-be ágyazva... meglátjuk...
  • Atomreaktor
    #9560
    Gatyaszíj behúzva;))
  • IMYke2.0.0.0
    #9559
    Arcom leszakadt a Still Life végén...
    Amúgy, végignyomtam, és nevezzetek bár elfogultnak, úgy érzem, ez így máris publikussá érett...
    De amit ígértem, azt betartom. Tehát: péntek, szombat a tesztelésé és VASÁRNAP VÁROM a hibákat... nem egyenként, hanem egyben, mindenkitől.
    Tehát, a három legény kösse fel a gatyáját - hamarosan mennek a privik.

  • Atomreaktor
    #9558
    Én vissza tudom tölteni a többit is, ha kell.
  • takysoft
    #9557
    kozépső polc, fogó,
    felső polc, könyvek között golyó.
    fogóval lecsíphető a tv egyik antennája
    az egyik ablakba is van golyó
    a golyók betehetők a mikrosulőszerű izébe.
    a falon a képen a felső sarokban van egy cetli, amin 546 van irva, de semmi se tortenik az 546. masodpercben, vagyis en nem vettem észre.
    be lehet nézni a fotelek alá, és a 2 fotel köze, de semmi(csak egy konektor, de nem tudtam hasznalni.)
    vki rájott még valamire?
  • Atomreaktor
    #9556
    Hoppá, újabb "jussunkkiaszobából" játék;))) katt;)
  • Atomreaktor
    #9555
    :)) Meg vidkarira;)
  • IMYke2.0.0.0
    #9554
    Vagy vinyóra gyűjtöget a Kossuth-téren... [hú, gonoszkodik]
  • Axon
    #9553
    A három muskétás :-)
    Biztos jönnek majd a többiek is.

    Például M.A.D. is nagyon lelkesedett, csak most biztos nem ér rá benézni ide, mert éppen nekem vadássza le a Total Challenge ötödik részét :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #9552
    Eddig: Atomreaktor, Axon, rorr.
  • IMYke2.0.0.0
    #9551
    Rendben - vettem.
  • Axon
    #9550
    Pénteken és szombaton ügyelnem kell az internet szobában, így - mivel az unalom ilyenkor majd megöl - elsőszámú teszterré tudok előlépni. Reggel be is hozzom a Still Life-ot és felteszem az itteni gépre.
    Úgyhogy egy jelentkezést regisztrálhatsz a részemről :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #9549
    100%-os a Still Life magyarítás!!!
    Hétvégéig kapnak határidőt a kivételezett teszterek, és hétfőtől - legkésőbb - már tölthető lesz a szokásos helyről, a honlapomról a magyarítás!
    Kéretik tehát jelentkezni!
    A jelszavas anyag elérhetősége privátban fog érkezni a komoly jelentkező részére.
    Hangsúlyoznám: a törzsgyökeres Longest Journey topikfüggőket várom elsősorban!
  • Atomreaktor
    #9548
    Sejtettem, fizetős:( Egy "küldetés" (nyomozás) választható ingyen. Ráadásul ez csak amolyan oktató jellegű "pálya". Grafika nagyon jó és gyors is a töltés!! Egy nagyon jó ötlet példája: van egy bizonyos tolerancia mutató, mivel nem mindenki beszél szívesen egy magándetektívvel, ezért ha ez elér egy szintet, nem fognak nekünk válaszolni, tehát óvatosan kell bánnunk a kérdezősködéssel, de muszály is, mert kellenek az információk. Jegyzettömb meg inventory külön ablakban, sok infóval, átláthatóan. Nagyon jó a játék, ez további fejlesztéssel megérné cd-ssé varázsolni, bár akkor lehet épp a varázsa veszne el;)
    Feltétlenül ajánlott kipróbálni;)
  • Axon
    #9547
    Ez nem tünik rossznak. Majd meséld el, hogy milyen.
  • Atomreaktor
    #9546
    Hm, hát ez viszont nagyon jónak tűnik, online kaland!! Azt írja, hogy ingyenes, de gondolom nem sokáig:) Én megyek is regisztrálni magam;)
  • Atomreaktor
    #9545
    :))

    Ankh trailer - ez viszont egész jó lesz!!
    Itt meg megint van pár kép a Bone-ról, amin a múltkor jór röhögtünk, hogy ez meg mi??:) Sztem ez sem lesz olyan rossz;)

    Esetleg Delaware St. John Vol.1: The Curse of Midnight Manor nincs meg vkinek?
  • Axon
    #9544
    Mondjuk a képeket elnézve ez is a szokásos belső nézetes kalandjátékuk. Lehet, hogy megint a kalandjáték generátorukkal készítették :-)
  • Axon
    #9543
    Most nézem az Atlantis Evolutoin magyar kiadását. Ez sosem akar megjelenni. Az Automex már május végén elkészült a fordítással. Több online cd shop-ban már régóta előrendelhető, de még mindig nem jelent meg.
  • Atomreaktor
    #9542
    Reménykedjünk;)
  • Axon
    #9541
    Általában a saját lészítésű kalandjaikkal van gond. Amit nem ők készítenek, hanem csak a kiadását végzik, azok álltalában jók.