33675


  • Atomreaktor
    #9540
    Ezt már ide is kihíreztük, hogy készen van, de sosem árt egy kis tudatosítás;)) Ha valakinek esetleg meglenne már, akkor jelezzen;))
    Mondjuk sztem ez sem az A kategóriát fogja képviselni, de majd meglátjuk.
    Szegény Adventure Company csak ontja a kalandokat, de nem sok emelkedik ki igazán. Igaz majdnem mindent ő ad ki mostanában:)
  • Axon
    #9539
    Szóval szép lesz:

  • Axon
    #9538
    Mondjuk ez biztató kép:

  • Axon
    #9537
    Egy hír, amit közvetlenül ideollózok:

    ECHO: Secrets Of The Lost Cavern ARANYLEMEZ!

    Sogun, 11:57 - PC - Játék: Kaland - ADATLAP - (8 komment)

    (GameGossip) The Adventure Company örömmel jelentette be az ECHO: Secrets Of The Lost Cavern elkészültét. Kheops Studio a dicső fejlesztőcsapat. Paleolitikus korszakról érdekes enciklopédia került az erőszakmentes játékba, továbbá kellemes fejtörők várják a felfedezőket. Arok nevű főhősünkkel nyomulunk, kinek első gondolata volt:
    - "Na ebbe barlangba bemenni nem ak-Arok."
    Ezt kihalgatta a bejárat előtt üldögélő gondolatolvasó Güzüegér és világgá sikoltotta a nevet. De mindenki félreértette, mert az egér selypített, és így lett főhősünk neve: AROK! :]


    Szóval egy újabb Adventure Compynis kaland.
  • Axon
    #9536
    Serito, neked igértem a Riven első cd-jét?
    Mert sajnos már csak az első van meg :-(
    Akkora kapitális péró vagyok, hogy véletlenül letöröltem a többi négy cd-t. Próbáltam visszahozni két programmal is. Ezek megtalálták a 2 hónapja letörölt dolgokat is, de sajnos a Riven cd képeit nem. Hát ha valakinek van egy kis szabad sávja, az egyesével felnyomhatná nekem a többi négy cd-t. Amint letöltöttem törlöm is, mivel helyszűkében vagyunk.

    A Riven első cd-jét azért mindenképpen feltöltöm.
  • Axon
    #9535
    Nekem ment XP alól, mondjuk ha jól emlékszem akkor még csak az SP1 volt fent, de annak nem szabad befolyásolnia semmit.
  • Axon
    #9534
    Szia Macs!
    Hazatértél, vagy valami külföldi internetkávézóból kukkantottál be ide?
  • Axon
    #9533
    A FlashFXP-t ajánlom mindenkinek. Ezzel még nem volt soha gond.
  • Axon
    #9532
    A 3 napos tesztelésre én sem merek vállalkozni :-(
  • IMYke2.0.0.0
    #9531
    Puszi drága! De régen voltál erre, mifelénk!
  • Aquli
    #9530
    Hello!
    Honnan szedted le a gamet? Ftp-címét meg tudod adni?
    Előre is kösz
    Márk
  • MIMACSKA
    #9529
    Hellósztok! Mi ujsi?
  • serito
    #9528
    Valaki help me!!!! A Journey to the Center of the Earht játékban elakadtam. A morcos nőnél vagyok aki a recept ellenében gyógyszert ad, de mikor berakom a lyukkártyát a helyére nem történik semmi, és valami kart kéne meghúznom de nincs semmilyen kar, csak egy kerék ládikákkal a végein.Hol a kar, mert én nem találom?
  • Atomreaktor
    #9527
    Hát ha az a 3 nap a péntek-szombat-vasárnap, akkor megbeszéltük;)
  • IMYke2.0.0.0
    #9526
    1. IMYke
    2. Köszi.
    3. 2 délután alatt [max 10 óra] végignyomható a Still Life.
    4. A végigjátszás segít.

  • mandm
    #9525
    3 nap? Nálam ez képtelenség. Az AGON-t kb fél éve nyom(ogat)om. kéthetente jutok hozzá.
    Majd egyszer, mikor nyugdíjas leszek....., talán.

    De akinek van erre lehetősége az tényleg jó lenne, ha segítene tesztelni. Nekik jó "munkát" kívánok.
    Neked Ymike, gratula az újabb termékhez!
  • serito
    #9524
    FlashFXP-vel szedtem le a The Longest Journey-t és most nem volt gond.
    Ezek szerint a Commanderen keresztüli letöltés nem biztos.
  • serito
    #9523
    A tony tough fut XP SP2 alatt??
  • IMYke2.0.0.0
    #9522
    Holnap délutánra tuti meglesz a Still Life HUN.
    A következő a kérésem:

    Sehol máshol, senki másnak nem akarom kiadni a magyarítást, csak az ITTENI fórumozóknak - tesztelésre!
    CSAK az a "dölongesztdzsőrnis" fórumozó jelentkezzen, aki hajlandó, tud és akar maximum 3 nap alatt végignyomni egy Still Life-ot - ez ugye azt jelenti, hogy előtte már egyszer lenyomta...
    Komolytalan emberek kíméljenek. Vasárnapig végezni kell a Játékkal!

    --- Still Life VÉGIGJÁTSZÁS LEJJEBB ---



  • serito
    #9521
    Hatalmas Isten vagy!!
  • Atomreaktor
    #9520
    :)))))
    De ha mondjuk ez a hibája nem lenne?
  • IMYke2.0.0.0
    #9519
    Still Life HUN: 92%
  • Axon
    #9518
    Azért elmesélem mert érdekes.
    300x200-as grafika az alap. Egyfajta nagyon-nagyon távoli diablot képzelj el. A sivatagban kell mászkálnod, kb. mint a Diablo 2 sivatagos pályái. Vehetsz magadnak teherhordó négereket, meg puskás négereket a védelmedre. Neked is van puskád. Eddig még el is menne, de. De! DE!!! Mindannyiótoknak ennie és innia kell. Rengeteg italt és ételt kell venni és magaddal cipelni. Ez még nem is lenne gond, de. De! DE!!! Manuálisan kell etetned minden karaktered! Tehát nem esznek-isznak maguktól, hanem minden egyes emberedet meg kell etetned és itatnod. Hihetetlenül gyorsan szomjaznak és éheznek meg az embereid. Egy százalékos jel jelzi az éhségüket és szomjúságukat. Ha van 5-6 embered, neaggyisten ennél több, akkor már egy lépést sem tudsz tenni, mert mire mindegyiket megeteted, majd pedig megitatod, kezdheted az egészet elölről, mert az első már megint megéhezik és megszomjazik.
    Ha vulgáris lennék akkor azt kérdezném, hogy:
    "B@sztál már ilyet?" :-)
    Egyfajta tamagocsi szimulátor az egész. A sivatag bejárására nincs is alkalmad. Legjobb ha egyedül indulsz el, mivel akkor csak magadat kell etetned és itatnod, de akkor alíg tudsz valamit magaddal vinni (kaja-pija, fegyver, drágakő) begyűjteni meg szinte semmit.
    Azt hiszem mindent elmondtam erről a gyöngyszemről.
    Ja! Van pozitívuma is. Teljesen magyar nyelvű, még magyar szinkronja is van :-)
  • Atomreaktor
    #9517
    :))) Akkor el is felejtem gyorsan...

    Miről is van szó?:)
  • Axon
    #9516
    Elvileg minden tömörítés crc mentes. Én egyébként is úgy tömörítek mindig, hogy bekapcsolom a crc ellenörzést. Ilyenkor a tömörítő, amikor végez, akkor leellenőrzi, hogy nem crc hibás-e az állomány.
  • serito
    #9515
    Most megpróbálom FlashFXP-vel letölteni megint a The Longest Journey-t.
    Remélem most jó lesz.
    A Salambo és a Journey to the Center of the Earth működik, kibontás. telepítés rendben.
  • serito
    #9514
    Előre is köszi.
  • Axon
    #9513
    Nincsenek rá szavak, hogy mennyire...
  • Axon
    #9512
    Akkor az 1. cd-t feltöltöm neked. Remélhetőleg még ma, bár ha nem jutok a saját gépem közelébe, akkor csak holnap.
  • Atomreaktor
    #9511
    Én majd csak este izzítom.
    Off: StrongDC-t használ vki? Nagyon jóóó;)
  • M.A.D.
    #9510
    Salambo-t elkezdtem lehúzni.
  • Atomreaktor
    #9509
    Nagyon?:)
  • serito
    #9508
    Csak a 1 cd-vel voltak problémáim.
  • Axon
    #9507
    Jaj! Az szörnyű! :-)
  • Axon
    #9506
    Ennek örülök. A Riven 5 cd-s. Mindegyiknél hibát ír ki a rar csomagoló? Ha jól emlékszem a rar-ok mellett volt 5 db sfv file is. Ezzel le tudod ellenőrízni a rar állományok sértetlenségét.
  • Atomreaktor
    #9505
    Afrika sötét titkai érdekelne;)
  • IMYke2.0.0.0
    #9504
    Ettől még létezik.

  • takysoft
    #9503
    a tobbit nem ismerem.
  • takysoft
    #9502
    az a syeria 2 vegigjatszas... na az egy jo nagy halom...
  • IMYke2.0.0.0
    #9501
    Ezen játékok végigjátszását már nyugodtan elfelejtheted:
    Still Life - magyar végigjátszás
    Syberia 1 - magyar végigjátszás
    Syberia 2 - magyar végigjátszás
    The Fifth Disciple - magyar végigjátszás
    Sherlock Holmes: Az ezüst fülbevaló - magyar végigjátszás
    ObsCure - magyar végigjátszás
    Midnight Nowhere - magyar végigjátszás
    Journey to the Center of the Earth - magyar végigjátszás 1. rész
    Black Mirror - magyar végigjátszás


    Forrás: PCLife, írta őket: Dreamlite.