33675


  • takysoft
    #10140
    most olvasom tőle a "Kéz a sziklán"-t. elvileg a "A nagy mészárlás" meg a "Kő fiai" folytatása, de eddig még nem találtam nyomokat, akir erre utalnak...
  • rezsofiz
    #10139
    Hm már megvan, nem láttam a "Valve"-t :)
  • rezsofiz
    #10138
    2-es chapterben még a game elején a fogó megszerzésében gondjaim támadtak. A kapcsolókat megfelelően beállítottam, de a fogót mégsem tudom leszedni.
  • Atomreaktor
    #10137
    Ugyanígy van sajnos Lőrincz L. László is, aki mostanában kicsit ellaposodott a pénzhajhászatban...:( Bár a legutóbbi könyve jól sikerült;)
  • rorr
    #10136
    Na ezt jól összecsaptam, bocsi siettem vele...
  • rorr
    #10135
    Nemere István!
    egyszer beszélgettem vele kiváncsi voltam hogyan írja a könyveit és arra jöttem rá teljesen mindegy mit ír csak eladható legyen, a piacról él!!!
    Hiába kérdeztem tőle nem akarja folytatni a régi jó kis sorozatait azt mondta ,hogy az eladásaitól függ !Mire van igény. Ez mondjuk érthető hiszen olyan könyvet amit nem vesz meg senki, nem akar kiadni egy kiadó sem.
  • takysoft
    #10134
    franc...
  • Atomreaktor
    #10133
    Phantasmagoria movie kalandjáték, horror rendesen:)
  • takysoft
    #10132
    az van nekem is.

    frenchkiss-re felkerült 2 új játék.
    The Last Express 3cd
    Phantasmagoria 7cd(bazzzzzz életemben nem láttam még 7 cd-s játékot... talán a myst4-et csak, az picit nagyobb volt, de ez 1995-ös... lehidalok.)

    jééé, 7 cd az pont 1 DVD. 650*7=4450:) érdemes leszedni? milyen stílusok ezek? vicces, psyho?
  • Axon
    #10131
    Kaland bizony méghozzá a jobbak közül való és ez a verziója magyar nyelvű. Ne hagyd ki.
  • Axon
    #10130
    Elvileg Slackware csomag, de nem számít. Csomagold ki valahova és értelem szerűen másold be az adott helyekre. Kicsomagolás után kapsz egy /usr alkönyvtárat. Ennek tartalmát másold a gyökérkönyvtárad /usr alkönyvtárába.
    Úgy tudom, hogy a Cedega működéséhez nem kell a wine, bár a wine-t alapból szinte minden disztrib feltelepíti, így nem vagyok benne 100 %-ig biztos, hogy nem kell a sima wine a Cedega-nak. Egyébként nekem megvan a 4.3-as .deb csomagos Cedega is ha érdekel. Ez sajnos csak debian-hoz lehet telepíteni, más debian alapú disztribekhez nem, mivel a debian még Xfree-t használ a többi (UHU, Ubuntu) már a Xorg-ot.
  • Atomreaktor
    #10129
    Az bizony
  • takysoft
    #10128
    bocs.. még vmi.
    a winex-nek(cedegának) kell Wine, vagy külön is megy?
  • rezsofiz
    #10127
    oks köszi :)
  • takysoft
    #10126
    midnight nowhere az kaland?
  • takysoft
    #10125
    cedega csak .tgz van? olyat nem ismerek....
    ismerek .deb-et meg .rpm-et meg még tar.gz,vagy tar.bz2-t.
    .tgz az mi? slackware talán?
  • Atomreaktor
    #10124
    Nincs még, de készül:)
  • takysoft
    #10123

    gilbert goodmate engem is érdekelne

  • CrucifX
    #10122
    Nem koszonom, ha mar update, akkor gilbert goodmate - inkabb plizpliz ne toroljetek meg ugy hetfoig a Post Mortem-et, nem tudom most kiirni, le kell viszont torolnom akkut helyhiany miatt :(
  • rezsofiz
    #10121
    Felraktam a gamet, viszont egy esetleges magyarítás cool lenne. A magyaritasok.hu-n nem találtam, de ha van vhol mégis, akkor link jöhet.
  • Atomreaktor
    #10120
    egy
    kettő
    "jussunkkijussunkbetalaljukmeg" flash játék:)

    bónusz: CS fanok előnyben:)
  • Axon
    #10119
    Mond csak M.A.D., nem tudnál nekem lekapni egy torrentes cuccot. 200 mega körül van a mérete. Meg van a torrent is, fel tudom másolni az ftp-re. Már bocs, hogy így sávszélességet koldulok :-)
  • Axon
    #10118
    Na-ja :-)
    Monjuk ennek már 12 éve, és akkor még csak egy 340 megás vinyómvolt, ami bizony elég nagynak számított akkoriban, de nem annyira nagynak, hogy komplett cd-s játékokat tároljak rajta. Mostanában viszont bőven van helyem. Melóhelyemmel bevásároltattam egy rakás jó nagy vinyót, így 200 db-os filmgyűjteményem is röhögve elfér :-)
  • M.A.D.
    #10117
    Az a fránya vinyó, mi? :)))
  • Axon
    #10116
    The Big Red Adventure engem is megfogott. Remek, bár nem volt rá túl sok időm. Régebben még eredeti cd-s verzióban láttam és azt is próbáltam ki először. Most nekem is csak a rip van meg.
  • Axon
    #10115
    Ez baromi jó oldal. Köszönet érte! :-)
  • Axon
    #10114
    Nekem megvan a sorozat első része is a "Az utolsó bolygó", bár utalnak rá, hogy a sorozat nyitó darabja elvileg a "Zuhanás a napba", de ennek csak annyi köze van a nyitóregényhez, hogy a főhős nagyapja szerepel benne.
    Még olvastam az eddig záró regénynek hitt Titán tervet is, de a Kráter árnyékában-ról (jelenlegi utolsó rész) most olvastam először.
  • Axon
    #10113
    Az nekem is a kedvenc sorozatom volt. Azt hittem megvan a teljes sorozat belőle, de úgy látom időközben írt hozzá még egy részt. Másik kedvenc sorozatom a Műkincsrablók a kisbolygón regény és folytatásai. Azt hittem abból 4 van (ezeket mind olvastam), de most látom, hogy ehhez is írt még egy részt.
  • M.A.D.
    #10112
    neked még fizetnek is érte? :))) Nálunk alamizsna van.
  • Atomreaktor
    #10111
    Egy nagyon nagyon jó hír!! (Legalábbis nekem tutkó)
    Indigo Prophecy gold!!
    Végre!! Most kiderül, hogy a videókhoz képest mi az igazság.:)
  • Atomreaktor
    #10110
    Nekem most akadt egy kis munka:) dehát ezért fizetnek:)
  • Atomreaktor
    #10109
    Thx;))
  • Atomreaktor
    #10108
    Én felrakhatom majd neked;)
  • kirol
    #10107
    És jó?

    Egyébként de nagy csend van, csak nem dolgoztok?
  • M.A.D.
    #10106
    Már fenn is van. Ez gyorsan ment. :)

    Igen, belsőnézetes. 1CD.
  • kirol
    #10105
    A Nancy Drew: Secret Of The Old Clock belső nézetes?
  • M.A.D.
    #10104
    http://pc.gamezone.com/gamesell/p26280.htm
  • CrucifX
    #10103
    Ace Ventura turheto, The Big Red Adventure hatarozottan jo, bar eddig meg csak 3 percet lattam, abbol is a RIP verziot :(
  • Atomreaktor
    #10102
    Mi lesz az?:)
  • M.A.D.
    #10101
    Sajnos amit tegnap ígértem, az nem jött össze. Viszont töltök fel most mást. Remélem kis kárpótlásként elmegy. :))