33675


  • kirol
    #10100
    Na próbáltátok már a Hauntings of Mystery Manor -t?
  • Wanted
    #10099
    Itt megtalálsz párat:
    http://slp.dwalin.ru/
  • Atomreaktor
    #10098
    Áááá, el lehet azért bohóckodni vele:)) Na jó, nem egy A kategória... sőt...:)

    3skulls, Ace Ventura, The Big Red Adventure, Creature Crunch, vagy a nemrég emlegetett Freddy Pharkas, Jack Orlando, Prisoner of Ice, Gold and Glory: The Road to El Dorado, The Gene Machine amiket így hirtelenjében öszeszedtem. Ezek nagy részéről én sem sokat tudok, pedig jó lenne többet tudni róluk:)
  • Atomreaktor
    #10097
    Ááá, ott sorakoznak a polcon:) Valamelyiket talán olvastam is már, de csak gyerekfejjel úgyhogy már semmire sem emlékszem. Remélem lesz időm majd egyszer újra elővenni őket.
  • CrucifX
    #10096
    Broken Sword mar jart tobbszor is, Jazz & Faust meg a kalandjatek mufaj szegyene :)
  • IMYke2.0.0.0
    #10095
    Sorrendben - ezeket olvastam a sorozatban:

    Vadak között (1987)
    Skorpió (1987)
    Lenni vagy élni (1988)
    Aranybolygó (1988)
    Alfa-művelet (1989)
    Hajnal a Trendalon (1989)

  • Atomreaktor
    #10094
    Broken Sword, Jazz&Faust hasonló még pl. Azért van még sok ilyen, de most nem ugrik be több hirtelenjében:) Ez a Gilbert engem is érdekelne;)
  • CrucifX
    #10093
    Gilbert Goodmate, vagy hasonlo jo, eddig fel nem toltott 2D-s, klasszikus vicces point and click nincs vkinek? Illetoleg mar kerdeztem regen: nem emlekeztek 99-bol egy kalandjatekra, ami belso nezetes volt, vmi mas bolygon levo banya melyen jatszodott, blue-box technikaval megalkotott atvezetokkel es karakterekkel, vmi 5 CD-s terjedelemben?
  • Atomreaktor
    #10092
    Azt nem ismerem, vagy legalábbis nem ugrik be. Ez vmelyik korábbi sci-fi-je, nem?
  • IMYke2.0.0.0
    #10091
    Legjobban a Dorg-ikrek történetei tetszettek :)
  • Atomreaktor
    #10090
    Nyugdíjas koromra beszerzem a teljes életművét és nekiállok elolvasni őket:)
  • Axon
    #10089
    2004-es forgalmi adatok szerint az elmúlt naptári évben összesen 289.500 Nemere-könyvet adtak el.

    Vazzeee'
  • Axon
    #10088
    Kicsit hamarabb kérdeztem mint kondolkodtam volna.
    www.nemere.hu
  • Atomreaktor
    #10087
    Persze, hogy van;) Itt;)
  • Axon
    #10086
    400 könyv? Te jó ég!
    Picit hiperaktív az ürge?
    Van valami oldala ahol fel vannak sorolva a könyvei?
  • IMYke2.0.0.0
    #10085
    Normális a professzor bácsi.

  • Atomreaktor
    #10084
    Pedig sztem A Hegy az az egyik legjobb könyve;) Dehát épp az a lényeg, hogy mindenkinek más tetszen;) Már 400 könyv körül jár, ami már kicsit durva. Nem olvastam mind a 400at, nem tudom mennyire megy a minőség rovására a sok könyve. Nem teljesen normális az tutkó:)) (Vagy csak zseni)
    Bár a történelmi dokumentumregényei hitelessége...
  • Axon
    #10083
    Mindjárt meg is nézem. Egyre jobban tetszik ez a Myst univerzum. Régebben valahogy átsiklottam fölötte.
  • Axon
    #10082
    Wow!
    Lenyomtuk a World of Warcraft-ot :-)
  • Axon
    #10081
    Én olvastam, de nekem annyira nem jött be. nemerének voltak sokkal jobb könyvei is. Régen nagy Nemere fan voltam, hihetetlen sok könyvét olvastam. Most már biztos nem tetszenének annyira, bár úgy látom reneszánszát éli az író, mivel sorban adják ki régi és új könyveit. Hihetetlenül grafomán a fickó. Éjjel-nappal ír.
  • Axon
    #10080
    Nem úgy néz ki az a hegy mint amit rendbe lehet már rakni.
  • Axon
    #10079
    Vajon hol lakhat most? :-)
    Lehet van egy remek kis kuckója Sopronkőhidán :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #10078
    Legnépszerűbb témák


    1. Football Manager 2005
    2. GTA: San Andreas
    3. Tibia
    4. Battlefield 2
    5. Longest journey
    6. World of Warcraft
    7. Humoros és aranyos képek
    8. A Pc-s játékoknak leáldozott
    9. Jaccunk mi is szoláncot
    10. Ki van fent legtovább?
  • Atomreaktor
    #10077
    Egy aprócska Myst V videjó.
    Nem nagy durr, meg rövid is...
  • IMYke2.0.0.0
    #10076
    Nem [v]akarásnak mindig az a vége...
  • Atomreaktor
    #10075
    Este az ágyban biztos az lesz a vége
  • Atomreaktor
    #10074
    A Hegy:)
    Nem olvasta néletlenül valamelyikőtök Nemere ezen c. könyvét?
    Csak ajánlani tudom...
  • Kiru
    #10073
    Visszatérve a hegyre:
    Van is belőle balhé, mert környezetvédelmi terület és tényleg eléggé szét kú...-ták. Bár szerződés szerint utánna helyre kell állítani.

    A kép nem a legjobb (újságból szkennelve és jelentősen lekicsinyítve)
    Egyébként ez a hegy krátere, és a hegy sem sokkal nagyobb. Réget itt követ bányásztak és jelentős részét elhordták.
    Állítólag a forgatás októberben kezdődik és szeptemberig tart.
    /Amúgy én is a munkahelyről netezek, bár otthon is van/
  • M.A.D.
    #10072
    Nem akarásnak...
  • Atomreaktor
    #10071
    :))
    Nálam ez most lehetetlen, mert nincs munka:) Takarítani meg nem akarok:)
  • IMYke2.0.0.0
    #10070
    Ja, én is, "nem figyelek oda és máris elkezdek dolgozni!" [Hofi]

  • M.A.D.
    #10069
    Bűntudat mardos. Pár percet dolgoztam.
  • Atomreaktor
    #10068
    5000-ért már lehet találni, de "csak" sima 512-es. Mondjuk nekem is annyi volt otthon aztán jött két duplázás:)
  • Atomreaktor
    #10067
    Látszik:DD
  • Atomreaktor
    #10066
    Na jah, miután elmentek végig kéne járni a terepet, hogy mennyi mindedt barmoltak szét. Mondjuk mikor a Napóleon sorozatot forgatták nálunk ott nagyon vigyáztak és ha valamit szét is túrtak azt teljesen vissza is állították az eredeti állapotába. Reménykedjünk, hogy itt is ez fog történni...
  • M.A.D.
    #10065
    Az 5let nem rossz. Nekem pár éve volt egy szomszédom, aki rendszergazda volt egy cégnél, azt megcsinálta, hogy otthonról a cégnek számlázza. Asszem. Már nem lakik a környékünkön. :)
  • Axon
    #10064
    Nekem sincs otthon netem, csak a melóhelyemen.
    Otthon majd csak akkor, ha ingyenes lesz. Talán hamarosan. a szomszéd most készül bevezetni és egy rádiós routerrel akarja megosztani az otthoni gépek között. Mégkért, hogy nézzem már meg....
    Szépen felveszem a router hatókörét addig, hogy a házam is beleessen és otthonról, majd tudok netezni, az ő kapcsolatán keresztül

    Mondjuk ez még nem biztos
  • M.A.D.
    #10063
    Ja, aki megteheti. :)) Aki gyakorlaton van. Ja, jó étvágyat!
    Bezzeg mi? Az ember dolgozik, mint állat!
  • IMYke2.0.0.0
    #10062
    xxxx = szar :)

  • Kiru
    #10061
    Mentem kajálni :9