33675


  • MerlinW
    #10180
    télleg ráér:)
  • CrucifX
    #10179
    Btw, tegnap este elkezdtem az AGON-t, most Lappfoldon kalandozom: azt kell, hogy mondjam, a Haegemonia ota nem volt olyan magyar jatek, amire teljesen objektivan azt mondhattam volna, hogy kivalo s ezt nem csak azert, mert hazai termek. Ilyen igenyes programot, sot, kalandjatekot meg nem nagyon lattam, leszamitva a Myst-et. Hihetetlenul hangulatos, csak ne lenne neha olyan orjitoen nehez - sajnos rengetegszer kellett mar hasznalnom segitseget :)
  • CrucifX
    #10178
    Fogalmam sincs, 234 mega felert, ejjel sajnos nemtudok uploadolni, ugye tenyleg nem sietos? :)
  • takysoft
    #10177
    yeahhh mi rulzz
  • Atomreaktor
    #10176
    Jahm nekem is tetszik;))
  • MerlinW
    #10175
    zsír a logod:D
  • MerlinW
    #10174
    oh köszi:D Van elég hely a szerveren?
  • CrucifX
    #10173
    No, most mar illendo nekem is feltoltenem, bar meg mindig csak 10 kbytetal tudok :( Elso CD-rol csinaltam image-et, elkezdem feltolteni mindjart!
  • MerlinW
    #10172
    a Director's Cut meg 4:D
  • MerlinW
    #10171
    Tisztában vagyok vele:)
  • IMYke2.0.0.0
    #10170
    3 CD - 1900 MB.
  • MerlinW
    #10169
    Skacok majd ha lesz hely és kis időtök feldobnátok nekem a silent hill 2-őt? Meg akartam nézni a szinkront, oszt nem találom a játékot..:) Nem sürgős, csak ha úgy esik. Köszke.
  • M.A.D.
    #10168
    Felhozom! :)
  • serito
    #10167
    Köszi megnézem,de most nincs időm játszani, mert fordítom a végigjátszásokat a hcgamer, adventure oldalhoz.
  • Axon
    #10166
    Nekem a Ripper elindult és tetszett. Ha visszaolvasol, akkor volt róla szó, hogyan kell elindítani.
    DosBox-al kell indítani és ott is meg kell adni neki néhány paramétert. Ezért kellene visszaolvasni, hogy a megfelelő paramétereket megnézd. Ezután simán ment a Ripper mindenkinél.
  • serito
    #10165
    Én a Ripperrel voltam ugyanígy, az istennek sem akart feltelepedni a game.
    Ezért le se játszottam, remélem nem vesztetem sokat vele!
  • serito
    #10164
    Látom elbeszélgetsz itt magadban.
  • Axon
    #10163
    Elég érdekes kalandjáték ez a Phantasmagoria. Mindenesetre nem ez lesz a kedvenc kalandom...
  • Axon
    #10162
    Sikerült feltelepítenem, de a dos-os istall.bat-al.
    A setup.exe és a setupw.exe - amit elvileg a windows-os telepítéshez készítettek - nekem nem hajlandó feltelepíteni. Hibaüzenettel elszállnak.
  • Axon
    #10161
    Ezekkel a fos Sierra telepítőkkel annyit kell tökölni
  • Axon
    #10160
    Na már a 4. cd-jét hámozom le a Phantasmagoria-nak. Délig szerintem még lejön 3. Akkor is csak 6 cd-m lesz hétvégére. Remélem a 7. nélkül is elindul.
  • Axon
    #10159
    Írok is egy remek játékprogramot zx81-es gépre :-)
    Mondjuk a Doom 3-at
  • Axon
    #10158
    Ezt nézzétek mit találtam :-)

  • Axon
    #10157
    Előre is köszi!
  • serito
    #10156
    A jövö héten megcsinálom és felrakom a szerverre, ha lesz hely.
  • Axon
    #10155
    Nekem jó magyar felirattal is, ha van hozzá.
  • Axon
    #10154
    Abban nem is sokat fogsz találni. Elvileg egy teljesen új alapokra helyezett könyve, de némi kis átkötésekkel sikerült neki a sorozat harmadik részeként megjelentetnie. Őnmagában nézve azért elég jó könyv az.
  • Axon
    #10153
    Most fejeztem be én is a legotóbbi könyvét (A megfolytott indián szigete). Nekem is tetszett. Eddig minden évben 2 könyvet jelentetett meg, de most belehúzott és idén már 3 új könyve fog megjelenni. Ott van a könyv hátuljában az idén még megjelenő két új könyv ismertetője és a megjelenési dátum is.
  • Axon
    #10152
    Én egy Vágó műsorban láttam. Már nem emlékszem melyikben.
    Nekem elsősorban a sci-fi írásai tetszettek a legjobban. A kedvencem a "Mintha ember lennél" volt. A testőrös sorozata is tetszett bár abból az első ketőt és a negyedik részt olvastam, de most látom, hogy van vagy 9 része és még mindig ír hozzá.
    Mindenesetre a Wanted által mutatott remek oldalról leszedtem néhány regényét és már bele is kezdtem a "Műkincsrablók a kisbolygón" című könyvbe. Remek :-)
    Ezt régebben olvastam, de most nosztalgiázok. Mondjuk nagyon zavar, hogy monitorról kell olvasnom. Azért egy papír könyv kézbevétele és elolvasása, még mindig teljesen más kategória.
  • serito
    #10151
    Olvassátok a szervert, flynn kéri az írásokat! Már ha van valakinek kész munkája.
    Axon: köszi az Agon-t.
    A SW3-at megcsináljam avi-ba, vagy megvárod a magyar verzsönt? Ahogy olvastam más is felajállotta.
  • serito
    #10150
    Jó nyaralást, remélem nagyobb szerencséd lesz az időjárással mint nekem!
  • takysoft
    #10149
    gz-vel bz2-vel nincs gond, thx
  • CrucifX
    #10148
    Kozben eszembejutott, hogy mi erdemelne magasabb prioritast Gilbert-nel: meg '99 nyaran kerult bemutatasra CoVboy apo felto kezeivel a Rent-A-Hero. Rettenetesen vicces, roppant szorakoztato - ambar rovid - kis point'n click, egy tok ismeretlen german csapattol. Emlekszik ra valaki, neadjisten birtokolja-e egy elvetelmult kalandor? :)
  • MerlinW
    #10147
    Jó pihit!
  • MerlinW
    #10146
    "cedega csak .tgz van? olyat nem ismerek....
    ismerek .deb-et meg .rpm-et meg még tar.gz,vagy tar.bz2-t.
    .tgz az mi? slackware talán?"

    Nos:D a
    deb (debian) és rpm (ref hat) - lefordított disztribuciófüggő csomagok. (slack-nek nemtom most mi a csomagkiterjesztése)
    tar, gz(gzip), tar.gz (tgz), bz2 (bzip2) - szimpla tömörítő programok.
    ha nem tudod kitömöríteni (pl mc-vel mint win alatt a zip-et), akkor vagy gzip vagy tar nincs telepítve nálad.
  • rorr
    #10145
    Üdv Mindenkinek!
    Elmentem nyaralni!
    pusz!
  • CrucifX
    #10144
    Koszi, Post Mortem-et letoltottem delutan, kiirtam ket oraja, most meg feltelepitettem!
  • Atomreaktor
    #10143
    én nagyon bírom a Leslie boy-t;) csak tényleg mostanában kicsit ráment a pénzre...
  • takysoft
    #10142
    én meg csak azokat... ezt meg most, kb harmadával végeztem
  • Atomreaktor
    #10141
    Mondjuk az jó könyv;) De én nem olvastam az "előzményeket":)