33675


  • rezsofiz
    #10220
    Egy kérdés a játékkal kapcsolatban. Ezek a Tyrenek kicsodák?
  • Atomreaktor
    #10219
    anno a PC-X-ben olvastam róla:)) Jó régi, de jókat írtak róla;)
  • takysoft
    #10218
    Time Commando... ismeri valaki? erre vadászom most.... az LBA készítőinek egyik játéka.
  • pluhi
    #10217
    Az se nagyon. Csak posztapokaliptikus. Ennyi.
  • CrucifX
    #10216
    Semmi de semmi koze sincs a Fallouthoz - csak a jatekrendszer HASONLIT hozza,
  • takysoft
    #10215
    elvileg a Fallout világában játszódik. érdemes lesz megnézni
  • Atomreaktor
    #10214
    Ej, még két nagyon jó hír!! (lagalábbis számomra tutkó)

    1. The Fall - Last Days of Gaia magyarul jelenik meg!
    2. Ha minden igaz már augusztusban a boltokban lesz.;)

    Képek a játékról.
  • Atomreaktor
    #10213
    Köcc:)))
    Bár bnőm is jön:) De ő is lehet pucér:)) Sör meg lesz:)
    Start: szombat.
    End: ki tudja?:)
    Lehet elakadok az egyik rejtvénynél és ottragadok:) Nincs végigjátszásom:)
  • Axon
    #10212
    Jó utat!
    Sok sört!
    Pucér lányokat!
  • Atomreaktor
    #10211
    Egy hét Ausztria apartman, aztán 4-5 nap Olaszo. sátor:)) (Amit kiterjesztünk szintén 7 napra, ha jól érezzük magunkat.. No meg ha nem fogy el a pénzünk)
    Nagyon várom már és remélem jó sokat kell majd visszaolvasnom;))
  • Atomreaktor
    #10210
    Jah, néztem már én is, remélem tényleg jó lesz;)
  • Atomreaktor
    #10209
    De nem egyszerű:) Ezek meg vhogy nem az igaziak:)
  • Axon
    #10208
    Huhhh!
    Ez baromira jól néz ki! Feltettem a várólistámra :-)
  • Axon
    #10207
    Ja-ja, pontosan azt :-))
    De csak szeretném tölteni. Erre a napra szereztem egy torrent letöltési lehetőséget egy ismerősöm gépén húznám lefele. Na persze pont ez nem jön. A torrent letöltés maga működik, mivel bármi másnak elindul a letöltése, csak pont a Total Challenge 5 letöltése nem indul meg. Mondanom sem kell, hogy egyetlen egy torrent oldalon találtam csak rá. Most próbálom esetlegesen máshol is megkeresni. Sajnos sehol sem találom...
  • CrucifX
    #10206
    Lehet - Survival Kids, Lost in Blue
  • IMYke2.0.0.0
    #10205
    Azt nem lehet megjátékosítani... :)(
  • CrucifX
    #10204
    Imadom Vernet, de mikor csinalja mar meg valaki egy bikajo jatek formajaban kedvenc konyvem tole, a "Ket evi vakacio"-t? ;(
  • serito
    #10203
    A videó sem utolsó, érdemes megnézni.
  • M.A.D.
    #10202
    Tölteni? De mit? :)) Esetleg egy Blitzkrieg részt? :)

    Na, tegnap kipróbáltam az új Nancy Drew részt. Nem is olyan rossz.
  • serito
    #10201
    Merre mész nyaralni? Atom
  • serito
    #10200
    Ebből még akármi is lehet. A képek alapján nem rossz. Most töltöm a videót róla, talán abban többet látni.
  • Atomreaktor
    #10199
    80 nap alatt a Föld körül - új képek jelentek meg a játékból!! Én már nagyon kíváncsian várom, elég érdekes lesz, hogy hogyan oldják meg a játékot. Akár még vmi egészen jó koncepció is elsülhet belőle, de könnyen bukta is lehet:()
  • Axon
    #10198
    Köszi! Kipróbálom őket.
  • CrucifX
    #10197
    http://www.mininova.org/search/
    http://www.torrentreactor.net/

    Ez a ket legjobb, temerdek jatekot tartalmazo torrent.
  • Axon
    #10196
    2,5 giga helyünk van a szerveren, úgyhogy lehet bátran töltögetni.
  • Axon
    #10195
    Nem tudtok mondani valami kis remek torrent oldalt?
  • Atomreaktor
    #10194
    jah;)
  • CrucifX
    #10193
    Kofi! Nyaralas?
  • Atomreaktor
    #10192
    Én fel tudom tolni, majd hétköznap vmikor beindítom. Aztán jövő szombaton két hét off:()
    Lesz mit visszaolvasni:))
  • CrucifX
    #10191
    Igen, frogwares - bar ugy olvastam, hogy a demo 3 oras, nem merek ennyire belemaszni, mert felek, hogy nem kompatibilis a fullverzioval, ezert kervenyeznem a feltolteset :) AGON-ban IDEGOLO es irtozatosan irritalo resz, engem kicsit ki is abranditott :(
  • Atomreaktor
    #10190
    Ezüst fülbevaló esetére gondolsz? Az sztem egy nagyon nagyon jó kis kaland!!!
    Én viszont épp emiatt kaptam újra kedvet az AGONhoz, kíváncsi vagyok arra a részre:)
  • CrucifX
    #10189
    No, bo fel eves kesessel ugyan de az elobb tettem egy probat a Sherlock Holmes-al az AGON-ban ert idegroham utan. Nagyon kellemesnek tunik, bar sajnos szamomra furcsa, nagyon nagyon megszoktam a Jeremy Brett es David Burke fele sorozatot, de probalok elvonatkoztatni tole. Vki esetleg nem rendelkezik full verzioval?

    ps. nem beszelve egy AGON savegame-rol a dzsungelbol valo kijutas utan, 4 ora szenved utan sem sikerult kijutnom, idegessegemben uninstallaltam is a jatekot.
  • CrucifX
    #10188
    Ne haragudj, nem tudom mi tortent :(
  • MerlinW
    #10187
    Ahm, mind1... majd lekaparom valahonnan. Azért köszi:)
  • CrucifX
    #10186
    Na, az EGESZ elszallt 70%-nal - nem tudom ujrakezdeni, a CDk sincsenek meg. Sajnalom MerlinW :(
  • Lord Myn
    #10185
    A Silent Hill 2-ből melyiket rakjátok fel a simát vagy a 'rendezőit'? Mert nekem csak a sima van meg, amúgy tudja vki mi a különbség, mert a neten nem találtam semmi infót erről... (Egyébként a szinkron döbbenetesen jó lett, kivéve talán a kislány magyar hangját, de akkor is gratula a készítőknek )
  • CrucifX
    #10184
    Eddig tartott a varazs, irtozatosan frusztralo es ertelmetlen ez a dzsungeles labirintus - egyszeruen nem talalok kiutat, pedig szolgamod kovetem a hangot. Miert kell egy ilyen remek kezdest ezzel elrontani? :(
  • nagykispeter
    #10183
    Végülis sikerült megcsinálnom annélkül ,még a télen játszottam vele!A 3. epizód az tényleg nehéz volt.A másodikba pedig ott szívtam a morze abc-nél aztán kiderült hogy nem is kell
  • CrucifX
    #10182
    No igen, most futottam bele egy aranyos totemes feladatba. Segitseget az UHS Hints nyujt, spoilermentes, tobb lepcsos rasegites, a konkret valaszt csak 7-8 lepes utan adja meg. Sajnos a harmadik epizodhoz meg nem keszult - alternativat az Agongame foruma nyujthat, vagy az itteniek remelem :)
  • nagykispeter
    #10181
    Pedig majd Madagaszkár lessz nehéz.Hol találtál segítséget mert én mikor játszottam vele akkor nem volt