33675


  • Axon
    #10340
    Na azért ne törd érte kezed lábad.
    Először is nagyon megtetszett a borítója :-)
    Aztán beleolvastam a hangzatos és szörnyen misztikus kedvcsinálójába és úgy gondoltam ha neked megvan akkor belenézek.
    Ettöl függetlenül ha valahol belebotlasz azért ne hagyd ott. Feltolhatnád a szerverre, biztos mások is belenéznének a rettenetes izzószemű szellemkutyák vérfagyasztó randalírozásába
  • M.A.D.
    #10339
    1. Nem játszottam végig őket. :)
    2. Az a rész speciel nincs meg, de ha kell...:)
  • M.A.D.
    #10338
    Szépjónapot Mindenkinek! Bejöttem a 3 heti szabadság 3. napján a melóhelyre. A csúsztatás ugye. Visszaolvasok, hogy mit írtatok a héten. Egyébként 66 órája nem voltam netközelben, ami nem szokványos nálam. Nem is csinálunk belőle rendszert. :)
  • kirol
    #10337
    Letölthető a Voyage demója:

    http://www.3dgamers.com/dlselect/games/voyage/voyage_demo_us.exe.html
  • kirol
    #10336
    Letölthető a Voy
  • rorr
    #10335
    Hát Igen! MIMACS személyében egy csodálatos HÖLGYet ismerhettünk meg akit nem lehet elfelejteni!!! Egyébként nagyon tetszik a Szigeted jővőre meglátogatom ha a SORS is úgy akarja.Jók az új képek Kedves!Bár nekem Villány is nagyon a szívem csücske!
  • MerlinW
    #10334
    Nem Cicám :D, nem feledkeztem, csak én is utazgattam:) Mondtam én hogy határidő nélkül vállallak be:D
  • Lord Myn
    #10333
    Khm... "magánynyomozós". Ez biztos ilyen freudi elszólás(írás) volt...
  • Lord Myn
    #10332
    Freddy Hardest... Atyaúristen mikor volt már az? Nem baj, legalább vannak itt még rajtam kívűl őskövületek. Egyébként van benne vmi...

    Amúgy a franciacsókra "új" kalandjáték érkezett: Noir. '40-es évek, magánynyomozós és full fekete-fehér az egész (2 CD és fut XP alatt).
  • rorr
    #10331
    Üdv Mindenkinek!
    Most szedtem le a Martin Mystere-t nekem nagyon tetszik végre nem a megszokott hanem egyedi grafikájú játék a főszereplő engem Freddy Hardestre emlékeztet ha valaki még emlékszik rá...
  • serito
    #10330
    Én is kipróbáltam a Martin Mystere-t, de nekem nem tetszett annyira. Nem a történet, hanem a grafika nem tetszik igazán. Nekem jobban bejön a Still life, Syberia, és Return to Mysterious Island féle grafikával rendelkező játék. De attól, hogy a grafika nem az igazi, lehet jó a játék. Csak pár percet játszottam vele, egyenlőre ez az első benyomásom.
  • kirol
    #10329
    Én egy darabig biztosan nem játszok vele, kívácsian várom a véleményedet.
  • Axon
    #10328
    Na jelentősebben elmerülni benne még nekem sem volt alkalmam. Az első benyomásom volt nagyon kedvező. Remélem hamarosan bővebben is foglalkozhatom majd vele.
  • kirol
    #10327
    Nekem még csak feltelepítve van, nem játszottam vele, csak lementem a földszintre.

  • Axon
    #10326
    Egész jó kis program ez a Martin Mystere.
    Próbáljátok ki.

    Egy kis infó azoknak akik hozzám hasonlóan szeretik az állományaikat a jóval kisebb helyet foglaló ISO formátumban tárolni, mint a helypazarló .bin .cue-ben.
    Ha ISO-vá konvertálod, akkor telepítés után amikor indítanád a programot keresi az eredeti cd-t. Úgy néz ki a .bin .cue állományban ott van a védelem is. szerencsére van crack hozzá, ami megoldja ezt a problémát.
    Fel is teszem a szerverre a program mellé.
  • Axon
    #10325
    Rég volt ilyen, hogy a 3. oldalról kellett visszahozni a topicot. Úgy látom most van a nyári csúcs. Mindenki lelépett aki tehette.
    Én éppen most telepítem a Martin Mystere-t.
  • Axon
    #10324
    Egész jó ez a Nancy Drew program. Csak hatalmas párbeszédek vannak benne és a szegényes angol nyelvtudásommal, bizony elég lassan haladok benne. Na de egy nyomozós kaland a nagy mennyiségű párbeszédeiről híres.
    A grafika pedig egyáltalán nem zavaró, bőven elegendő ehhez a programhoz.
  • Axon
    #10323
    M.A.D.: Nincs meg neked véletlenül a Nancy Drew: Ghost Dogs of Moon Lake?
  • Axon
    #10322
    Én éppen most töltöm lefele a Marin Mystere-t. Nemsokára kipróbálom.
    Nancy Drew-el kapcsolatban M.A.D.-ot kérdezd. Éppen a napokban mondta, hogy két része is fent van a gépén, mert annyira szereti. Ő már biztos végig tolt néhány részt.
  • kirol
    #10321
    Ja és mégegy kérdés. Van itt valaki aki akár egy Nancy Drew játékot is végigvitt volna?

    Kinézete ne mtúl igényes. Tucatszámra gyártják. Mondom én úgy,hogy még egyikkel sem játszottam. Szerintetek?
  • kirol
    #10320
    A Martin Mystère -vel játszik valaki??

    A Hauntings of Mystery Manor megvan már valakinek?
  • Axon
    #10319
    Én egy 19 colos TFT monitoron szoktam tolni őket. Az már majdnem egy átlagos tv képernyő mérete :-)
    A ScummVM hatalmas előnye, hogy ablakban is lehet tolni a kalandjátékokat. Ezt az előnyt remekül ki tudom használni a munkahelyemen. Bár itt csak egy 15 colos TFT-m van és ráadásul még ablakban fut a program, ettöl függetlenül az élmény ugyan akkora mint a 19 coloson full képernyőn :-)
  • Axon
    #10318
    El sem hinnéd mennyire :-)
    Mármint szombaton unatkoztam, de veszettül, amikor az üzit írtam. Túlóráztam egy közel 40 fokos irodában.
  • CrucifX
    #10317
    Extrem kalandjatek elmegy: sikerult elsore kiirni es mukodesbe hozni a 0.7-es ScummVM Dreamcast valtozatot, igy az altalam olyannyira imadott Monkey Island szeria - s az egyeb Lucas termekek szeles tarhaza - valt pillanatok alatt elerhetove es jatszhatova. Felemelo erzes TV-n, nagy kepernyon kalandozni ;)
  • M.A.D.
    #10316
    "De nem árt neki, ha egy 2005-ös videókártya és 3GHz-es proci ketyeg alatta."
    Mi a f@szn@k ilyen irreális gépigény? Már bocsánat! Ja, programozni nem szabad, mert ebben van az üzlet, OK! :(
  • CrucifX
    #10315
    No most en is megneztem JTTM trailert - hat nagyon kiabrandio, van egy-ket eltalalt elem benne (kulonosen a zene), de valahogy teljesen elut a regenytol: tudom tudom, csak inspiracio, de akkoris :(
  • IMYke2.0.0.0
    #10314
    Dreamfall-ról egy pár dolog...

  • takysoft
    #10313
    annyira azért nem nagy a TLJ sem... legalábbis én nem tévedtem el.(nem nagyobb mint más játékok, pl monkey3 elején a sziget)
  • kirol
    #10312
    Egyébként a Longest Journey -vel játszik valaki? Én még csak elindítottam és mentem-mentem előrre. Hatalmas terület, úgy el lehet keveredni, mint a huzat. Nemde??

    Máshol mész 2 képernyőt és kész, mégis el lehet akadni.
  • MIMACSKA
    #10311
    Nem értem mér kell másokkal foglalkozn! Unatkozol? :DDDD
  • Axon
    #10310
    Azért a munkát ne hagyd abba
    Mit fordítasz most éppen? A remek DOTT fordításod után, ismét megörvendeztethetnél bennünket valamelyik kalandjáték magyarításával.
  • Axon
    #10309
    Merlinke??
    Ez amolyan bizalmas, cirógatás kíséretében történő becézgetés szokott lenni
    Megkérem a fórumlátogatók törzsközönségét, hogy hagyjuk egy pillanatra kettesben az ifjú párt
  • takysoft
    #10308
    emberek...... meleg van....
  • MIMACSKA
    #10307
    Merlinke elfeledkeztél rólamö???? [tágra nyilt szemes szmájli]
    fr and jo
  • serito
    #10306
    Jó utat. és vigyázz magadra!! Képeket csinálj a csajokról, szívesen vesszük őket!!!
  • Axon
    #10305
    Ismételten jó utat!
  • Axon
    #10304
    A Sherlock mindenféleképpen fent marad még egy darabig. Majd jelezd, hogy sikerült-e elérned a szervert.
  • Atomreaktor
    #10303
    Egy kis üde nyári vicc ebben az üdítő hőségben...:)

    - Mit iszol Pistike?
    - Sósavat.
    - Mit?!
    - Ahgr.....

    Legyetek jók, én elhúztam nyaralni, két hét múlva re;)
    Szegasztok!!



    Bocs a nagy smile-ért;))
    Legyetek jók, írjatok sokat, dolgozzatok keveset.;) No meg játszatok sokat;))
    Ha vmi nagy ritkaságot raknátok fel, akkor plz várjatok meg;)
    Bye
  • Atomreaktor
    #10302
    Én sem értem:( Nekem sem jönnek be a szörnyes dolgok, de más a sci-fit is unom. Nem merik a valóságot a képünkbe nyomni, hátha megijedünk és nem fogunk játszani vele... na jó a játék az játék és a játszásról szól, de már én is unom a szörnyeket:) mindegy, nem mi döntünk....
  • kirol
    #10301
    Nagyon remélem. Én nem értem, hogy miért kell minden játéktípusnál a progiba beletuszkolni a szörnyeket. Pláne kalandjátékban.
    A Far Cry -t is ezért utáltam meg. A demó megtévesztő volt, mert abban nem volt.

    Nekem az irányítás volt még nehézkes a Fahrenheit -ben.