33675


  • Atomreaktor
    #10300
    Na jah...:( mondjuk gondolom vmi álom részei lesznek, dehát akkor is... mindegy, sztem nem fogják túlzásba vinni.
  • kirol
    #10299
    De azok a szörnyeket igazán kihagyhatnák.
  • takysoft
    #10298
    ide is bereklámozom az ufopaediám!
    az ötlete az xcomufo.com oldalról loptam, az imagemap-et is:)(a főoldalét)
    a képeket magam szedtem ki, tömörítettem.
    az enyémben a kisképek sem elmosódottak, meg tud magyarul is.
    (és a képeken nincs ott a kurzor)
    mindenkit megkérek, hogy nézze meg, ha szereti az ufót, ha hibát talál benne, küldje el nekem!
    a file 12 mb, mert elég sok kép van benne

    Taky's ufopaedia
  • ordel17
    #10297
    - Igen megegyezik! Amerikában: IP, Európában: Fahrenheit néven jelenik meg!
    - Tényleg kegyetlen jó a játék! Amint elkezded a felmosást, mozgasd az egeret le fel, a bal egérgomb lenyomása közben!
  • kirol
    #10296
    Először is az Indygo Prohency az = a Fahrenheittel??

    Szuper a demó, a vért hog lehet felmosni? Mert gondolom valami víz kellene, de hogy?

    A motor jól van megírva, mert miden fullon AA, AF is és az fps marha sok még így is. És egész pofásan néz ki.

    De a videókban lévő szörnyek nem hiányoznak nekem.
  • Atomreaktor
    #10295
    Nem fogsz csalódni;) Gyöngyszemmel van dolgunk;)
  • kirol
    #10294
    Ma sikerült letöltenem, remélem mielőbb ki tudom próbálni. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #10293
    Amennyiben lehetséges, a Sherlock maradhatna hétfőig?
    Hétvégén megreparálom a Windows-t, hátha csak ő a hibás az FTP el-nem-érhetőségében... és akkor a Sherlock-ot "lekérném" ...
    Hykao-nak segítek egy pár videóban lévő textúra magyarral való kicserélésében és jó lenne hozzá a Játék...

  • Atomreaktor
    #10292
    Voyage trailer. Nézzétek meg, én vhogy nem erre számítottam... Grafika nem túl szép, Verne meg forog a sírjában... Azért meglátjuk mi sül majd ki belőle...:)
  • Axon
    #10291
    Jöhet :-)
  • Atomreaktor
    #10290
    De jó ám;)
  • M.A.D.
    #10289
    Micsoda fertő! :))) Én mikor még a ........Minisztériumban voltam, ott néha kiugrottam sört inni a Markó utcai borozóba. Kezdetben majd kiesett a pohár a kezemből, mikor épp az akció közben be-be toppant pár ismerős arc a Házból, így ilyentájt, munkaidőben. Most már 5 éve kikerültünk a Házból, itt azért szolidabb a helyzet. Mármint munkaidőben. :)

    Na, ennyit az off-ról.
    Töltök fel egy picit. Jó? :)
  • Atomreaktor
    #10288
    Áááááááá, de jó Neked;))) makker
  • Axon
    #10287
    Na akkor a tisztázás végett. A munkaidőm 8.30-tól 15.00-ig tart, amiben 12.00-13.00-ig ebédszünet van. Egy héten általában egyszer kell ügyelnem az egyik internet szobában 13.00-18.00-ig, na meg minden szombaton 9.00-12.00-ig szintén internet szoba, de ezt túlóraként fizetik ki. Emellett a sörivás természetesen meg van engedve. A közvetlen főnököm is meg szokott kínálni sörrel, ha van nála, de még az igazgató is hívott már be a szobájába egy kis itókára, de ott csak pálinkát (házi) szoktunk inni és bort (házi) :-) Egyébként 5-6 évvel ezelőtt az igazgató a fülem hallatára jelentette ki a közvetlen főnökömnek, hogy őt egyáltalán nem zavarja ha a dolgozói 2-3 sört megisznak naponta a munkaidőben :-)
    Régebben egy közeli kiskocsmába jártam ebédelni. Remekül főztek. Itt minden ebéd után (néha előtte is) megittam egy sört. Néha a két sört egyszerre kértem ki. Az igazgató is bejárt ide néha ebédelni és egyszer pont akkor jött, amikor a 2 sört lerakták elém és akkor pont egyedül ebédeltem. Egy elismerő fejbólintás volt a válasz és egy vigyor kíséretében még egy kézfogás is (aznap, akkor találkoztunk először). Persze ők leültek egy másik asztalhoz és máris kirendeltek egy felest és egy sört ebéd előtt :-)
  • Atomreaktor
    #10286
    Van olyan "elvetemült" aki a neten folytatódó Still Life story-t is végigvitte?
  • Kiru
    #10285
    Feltennéd a szerverre?? (előre is köszi)
  • serito
    #10284
    De ezt csak Aug 1-ig kell elviselnem.
    Utána jön a normális 08-tól 16:00-ig. Ez az igazi, de legjobb Axon munkahelye.
  • serito
    #10283
    Én reggel 07-től másnap reggel 10-ig dolgozom. Ez azért már valami nem?

    Megint nem tudok privát üzenetet küldeni.
  • Atomreaktor
    #10282
    loooooool:))))))
    ezt nálunk is bevezethetnék, mi 8-17-ig, de nyáron alig van meló:()
  • MerlinW
    #10281
    6ig?:D Én nyáron 9-13 ig:D
  • Atomreaktor
    #10280
    a magyarítást;)
  • Kiru
    #10279
    Mit kell külön felrakni???
  • Atomreaktor
    #10278
    azt külön kell rá felrakni. így is ki lehet írni;)
  • Kiru
    #10277
    THX. Így kiírni is tudom?? Egyébként örülök higy felkerült(ez a magyar verzió?)
  • MrDevil
    #10276
    Nem tudja valaki, hogy honnan tudnám megszerezni az Omikron-t?????
  • Atomreaktor
    #10275
    de:)
    nem kell hozzá... daemon-nál all files és kész;)
  • Kiru
    #10274
    A Sherlock .bin file mellől nem hiányzik a .cue file????
  • Atomreaktor
    #10273
    :)))
  • Axon
    #10272
    Internet szobában felügyelek. Általában egy héten egyszer hétköznap plusz minden szombat délelőtt. Ilyenkor azt csinálok amit akarok. Most éppen sörözök :-)
    A főnököm most volt itt és meglátta, hogy sörözök. Pechemre. Rögtön kért egy pohárral belőle, így alíg maradt az üveg alján... :-)
  • CrucifX
    #10271
    Milyen allas ez? Van felvetel? :D
  • Axon
    #10270
    Én 6-ig melózom, de nemrég bontottam ki egy sört. Hoztam ma be kettőt. 6-ig megiszom őket.
  • Atomreaktor
    #10269
    :)) Semmi sem biztos. :)
  • Atomreaktor
    #10268
    ááááááá, legyen már este...:)) meg szeptember
  • M.A.D.
    #10267
    Elvileg úgy fél 6 felé lent lesz délután. De én addigra már otthon egy zuhany és egy (vagy kettő) dobozossör után leszek. :) Remélem.
  • Axon
    #10266
    Kipróbáltam a fahrenheit Demo-ját.
    Csak annyit tudok mondani, hogy feltétlenül próbáljátok ki. Remek! Tényleg jók az újdonságok. Egy hangyányit hajaz a Broken Sword 3-ra.
  • Axon
    #10265
    Kíváncsian várjuk. Remélem mihamarabb fel tudod tolni a szerverre.
  • M.A.D.
    #10264
    Ehh....60 kb/sec.Hmm....ahhoz képest, hogy emulról jön most. :)
  • M.A.D.
    #10263
    Na, elkezdtem a Martin Mystere-t letölteni 1CD csak. :)
  • Axon
    #10262
    Mindjárt leér és belenézek :-)
    Bírd ki még egy kicsit... :-))
  • Axon
    #10261
    Igazi hozzsanna...
    Mindegy. Most töltöm e demo-t és majd letesztelem. Ha tényleg olyan jó, akkor én is leborulok :-)