33675


  • Axon
    #10420
    Próbáltátok már a Cold Fear-t. Hihetetlenül jó. Bár nem egészen kalandjáték, azért érdemes megnézni.
  • serito
    #10419
    Én speciel az uj játékokat hajtanám de a segéd csapatok nem dolgoznak.
  • serito
    #10418
    Remélem, hogy így lesz! Mit fordítsak? Mint gondolom tudod, a végigjátszásokat szeretem fordítani. Nem jelet meg fordításra érdemes game.
  • IMYke2.0.0.0
    #10417
    Annak aki unatkozik és régi [Full] Játékokat illetve azokhoz kiegészítőket akar beszerezni...Több, mint 100 cím található.
  • serito
    #10416
    Most már én is tudom, de saját hibáibol tanul az ember. Mosanában nem is jön hozzám kőműves, vagy 20 évig. Sok mérgelődés és persze pénz árán kész a ház, és mostanában nem akarok betonkeverőt, vagy egyéb építőmunkával kapcsolatos eszközt látni.
  • Axon
    #10415
    Fordíts le egy remek kalandjátékot. Tengernyi van, de ha gondolod, akkor majd mi javasolunk :-)
    Ha visszajönnek a többiek is a nyaralásból, majd megint fellendül a topic és akkor meg sem állunk a toplista első öt helyének valamelyikéig :-)
  • Axon
    #10414
    Szereztem még egy másikat is, a neve:
    Nancy Drew The Secret of the Shadow Ranch.
    Csak sajnos a rar állományokból az egyik crc hibás. Hamarosan megszerzem a crc hibás állomány hibátlan verzióját.
  • serito
    #10413
    Nyár végi hatalmas csend van! Pár hete még a 8. helyen voltunk a látogatottsági listán. Lesz ez még így se! Megöl az unalom, nincs mit fordítani, játékok sem jelennek meg, mindenki nyaral, csak én szívok a melóban.
  • Axon
    #10412
    Még marad egy ideig, úgyhogy nyugodtan töltheted.
  • Axon
    #10411
    Nálam egyetlen kőműves volt, a segédmunkát hárman adtuk az öcsémmel és az apósommal. Ez a kőműves szerencsére nem ivott, egyedül apósom tolt be néhány sört, de ő sem volt vészes.
    Aranyszabály, hogy kőművesnek ne adj inni :-)
    Bár akkor magától megszökik az első kocsmába :-)
  • CrucifX
    #10410
    Sherlock-ot plizpliz meg ne toroljetek, ma vettem cd-t de meg jopar egyebet kell felkarcolnom elotte :(((
  • M.A.D.
    #10409
    Az az előző! De sebaj! :) Mondjuk, nekem megvan az egyik vinyón ( ez a kettő közül az egyik). :))

    Nyitok egy sört!
  • serito
    #10408
    Nálam is voltak kőművesek, délután 16:00kor kiesett a szerszám a kezükböl, de nem azért mert lejárt a munkaidejük,hanem mert annyira részegek voltak. Persze ezek után folytatták az ivást a kocsmába. Mérgelödtem is velük rendesen. Ja és rajtuk is volt hasonló tetoválás.
  • Axon
    #10407
    Szereztem egy új Nancy drew részt.
    Nancí Drew Curse of the Blackmoor Manor
    Ha érdekel valakit, akkor feltolhatom a szerverre.
  • Axon
    #10406
    Látom találkoztál már igazi kőműves szakikkal. A legjobbak a kőműves segédmunkások. Az egy külön tanulmány. Általában délután 6 óra után lehet fellelni őket a város széli kocsmákban. Na rajtuk tényleg találni remek tetkókat. A legkeményebbeknek a nyakukon van egy szaggatott vonal és alá írva, hogy "it vágd el!" (szándékos az 1 t)
  • Axon
    #10405
    Én sem nézek tv-t már közel egy hónapja, mivel az új házunkban nincs tv antenna és egy jó darabig biztos nem is lesz, mivel nem szeretünk tv-t nézni :-)
    Ez a játék az RTL-Klub "Világ 7 csodája" játéka. Nem sokat tudok róla, de megpróbálom összefoglalni.
    7 adás van, minden héten egy. Minden adásban összeszednek néhány semmirekellő sztárocskát. Ezeket elviszik a világ legegzotikusabb helyeire. Az egyik ebből az egyiptomi piramisoknál volt. A többiről fogalmam sincs hol lehetnek. Minden adás végén feltesznek egy kérdést, amire sms-ben lehet a választ küldeni. Kisorsolnak egy rakás vicket-vackot. Póló, házimozi, kenyérpirótó, meg ilyen szarságokat, ami senkinek sem kell. DE! Minden héten van két igazi nyertes is, aki nyer egy kétszemélyes utazást arra az egzotikus helyre, ahol éppen ez a söpredék idétlenkedett az adott héten. Na nekünk pont az egyiptomi kérdésre adott válaszunk volt a nyerő.
    Minden héten két nyertes ez a 7 adás alatt már 14 nyertes, de mindenki kétszemélyes utat nyer, tehát összesen 28 boldog ember áztathatja a tökeit valami szörnyen egzotikus helyen, mondjuk egy gleccser 95 fokos vizű tavacskájában.
  • MIMACSKA
    #10404
    Mieza játék? Tart ez már, vagy csak szeptben kezdődik
    [nem néz TV-t]
  • Axon
    #10403
    Nagyon úgy néz ki, hogy 100 %-ig biztos a nyeremény. Nagy ravaszul felhívtuk az RTL Klub SMS játékánál megadott telefonszámot és ugyanaz a nőszemély biztosított minket, hogy igen nyertünk. Egyedül az indulási dátumról nem tudnak még biztosat mondani. Nagyon képlékeny még náluk a dolog. Nem tudják, hogy egyszerre küldjék el a 14 nyertest, vagy külön-külön akár máris indulva. Mindenképpen személyesen hozzák ki a papírokat és a repülő jegyeket névreszólóan.
  • MIMACSKA
    #10402
    A szarkofágban büdi van..... :)
    Én is terroristáskodni megyek. :))


    Szólj ha tényleg nyertetek, mert akkor átértékelem magamban a telefonos játék lényegét. (Értsd feltöltöm magam a telefonra)
  • MIMACSKA
    #10401
    Igazán nem mondhatod, hogy türelmetlenkednék. :)
  • MIMACSKA
    #10400
    ÁHHÁÁÁ, szóval te szoktál lesekelődni... :)
    A sziget király! A fotóknak még csak a fele sincs fent. De hát az időbigyó kevés na! Villánymeghát.....nameg Prága!!!! :)

    Most meg majd jól aggódhattok értem, mert megyek Libanonba egy esküvőre, aztán még kilő a hezbollah vagy mi a fene :)

    Az is lehet, hogy örülni fogtok mert megöröklitek a szerveremet. :) HÁHÁÁ!!
  • M.A.D.
    #10399
    Rozi. :) Esetleg ü s s, csepel... imádlak margit...stb..
  • Axon
    #10398
    Még mindig fent van a szerveren, töltheted lefe nyugodtan.
  • Axon
    #10397
    Axon itt van megérkezett. Lebetonoztam a hétvégén egy ferihegy méretű leszállópályát. Öklöm akkorát üt mint egy Ifa homok. Horgonyt tetováltattam a karomra, meg azt hogy Rozi. Minden második szavam vazz'e lett és nyakló nélkül vedelem a borsodi sör nevű lóhugyot.
    Dióhéjban ennyi a hétvégi 3 napos betonozás története :-)
  • mandm
    #10396
    No, kinyaraltam magamat! Hazafújt a horvát szélvihar. Üdvözlök újra mindenkit
  • kirol
    #10395
    Akkor megvárom ,hátha itt lesz Axon is!
  • M.A.D.
    #10394
    Nos! A kérdésed nagyon érdekes. Szerintem 75 éves a kapitány! :))
  • Tomsteel
    #10393
    Sziasztok!
    Letöltöttem a pcsx2 v0.8-t(PlayStation2 emulátor), és egy kép fájlt szeretnék elindítani vele. Alcohol-lal megnyitottam a képfájlt(berakta külön meghajtóba) de a progi nem akarja elindítani(bejön a Browser és a System settings felirat, meg mozognak a fények, ennyi)
    Egyáltalán beolvassák ezek az emulátorok a képfájlokat??
  • M.A.D.
    #10392
    :)))) Axon ebben a legilletékesebb!
  • kirol
    #10391
    Van itt valaki aki rendelkezik az eddig megjelent Agon játékokkal??
  • kirol
    #10390
    Köszi!
  • nagykispeter
    #10389
    A 3 rész demoját is letőltheted.Úgy tudom azokba is van magyar nyelv!
  • nagykispeter
    #10388
    Ja és jó
  • nagykispeter
    #10387
    itt
  • kirol
    #10386
    Az Agon ról hol lehet valami képet, majd játékot szerezni? Jó játék??
  • rorr
    #10385
    Azért boldog születésnapot kivánok!
  • M.A.D.
    #10384
    Ja és az első két részhez "technikaliag" semmi köze, mivel ez volt az első kalandjáték full 3D-ben PC-re.
  • M.A.D.
    #10383
    A Gabriel Knight 3 nekem megvan (3CD). Amúgy najon jó. Hiába 5 éves már a game. Iszonyat hangulata van. Ha kell majd...akkor...
  • kirol
    #10382
    Az jó is volt, de az nem volt tele akcióval. Na majd kiderül, ha beborul.
  • MerlinW
    #10381
    Ha maximum olyan lesz mint a broken3 akkor még nincs gond. Bevallom nekem az nagyon bejött...