33675


  • Atomreaktor
    #10460
    Sziasztok!! Visszatértem, krónikus internethiányban szenvedek, úgyhogy most 24 órán keresztül itt fogok ülni. Hoztam 8%os osztrák sört, feltöltöm a szerverre, ok?:))
    Látom nyári pangás van:))
    Ma került ki az Echo az nforc-ra!!!
    Nagyon fura a monitor másfél hét után:)
  • serito
    #10459
    Ezek elég kacifántos mondatok lettek. Most keltem fel, és örömömben még írni sem tudok.
  • serito
    #10458
    Végre, a Deviance csapat elérhetővé tette az Echo:... nagyszerű paleolit kori adventure játék elérhetőségét. Remélem a magyar segély oldalak mihamarabb megsegítik a hozzájutást!
  • M.A.D.
    #10457
    Axon:Martian Ghotic és Rhem 1! ismerme vagyon nálam vagy 2 éve. A Rhem1-et pl. nemrég vittem haza a terjedelmes hossza miatt. Sajnos, nem ért annyit. Tényleg, most igazak voltak a kritikák. Kritikán aluli volt. A Martian Gothic Unification viszont nem rossz. Hasonlít az In Cold Blood-hez. Valahogy akkoriban jött ki az is.
  • M.A.D.
    #10456
    Ejha! :))) Ezek elég bíztatóan néznek ki!
  • serito
    #10455
    A lényeg az, hogy ha kész lesz a fordítás biztosan végigtolom egyszer.
  • serito
    #10454
    Nekem, amint az aláírásban láthatod is egy olcsó CRT monitorom van aminek a képminősége mégcsak meg sem közelíti egy LCD monitorét. Ráadásul azt a rohadt Moire-t sem lehet belőni rajta, és állandóan villog a kép. Ha meg kikapcsolom, állandóan láthatók a vertikális, és horzontális görbék.
  • IMYke2.0.0.0
    #10453
    A menüt azért linkeltem, hogy látható legyen egy screenshot - 640*480.
    Amúgy, én az első 2 percben megszoktam a felbontást - pedig egy minőségi LCD-m van, amin már a rosszabbul kódolt DivX, XVid filmek pixelesedései is azonnal láthatók...

  • serito
    #10452
    A Midnight Nowhere-el ott tartok, hogy kimásztam a zsákból, és körünéztem a szobában. Sajna nincs sok időm játszani.
  • serito
    #10451
    A beállítások menü képmnőségével nincs is bajom, viszont a játék elég pixeles, hogy így fejezzem ki magam. Engem zavar, de ennek ellenére, ha meglesz a magyarítás ami valószínű, hogy neked lesz köszönhető végigtolom egyszer.
  • IMYke2.0.0.0
    #10450


    640*480 - nekem is 19"-es van és nem zavaró.

  • kirol
    #10449
    Hát szerintem nem lesz magyar. :(
  • Axon
    #10448
    Egy hónap múlva kiderül, addig meg hiába is latolgatjuk az esélyeket. Én személy szerint még az előző Gamestarban magyarult megjelent Midnight Nowhere-t sem toltam végig, úgyhogy bele is húzok :-)
  • Axon
    #10447


    "S szólt a holló,
    Soha már"
  • serito
    #10446
    Remélem tévedsz, és a magyar verzsön lesz a GameStarban! 1MyKe meg ha ráhajt, és van kedve fordítani a TLJ-t pár hét alatt meglesz vele.
    Még valami: A TLJ milyen felbontásban tud futni? Ugy tudom nálam csak 640x480-banvolt hajlandó, ami elég kellemetlen, mert 19"-os monitorom van.
  • IMYke2.0.0.0
    #10445
    TLJ lesz az... Semmi más.
  • Axon
    #10444
    Az biztos, hogy belekezdett a fordításba, de valószínűleg nem nagyon halad most vele, mivel éppen arról nyilatkozott, hogy alkotói válságban van. Szerintem ez simán a nyárvégi depresszió előszele lesz és ősszel már gőzerővel fog dolgozni valami neki tetsző játék fordításán. Reméljük, hogy a TLJ lesz az, mivel nem nagyon bízok benne, hogy a Gamestar magyar verziót fog kiadni.
  • serito
    #10443
    ImyKE már jelezte, hogy nekiáll fordítani. Hát, egy-két hónapig el lesz foglalva vele.
  • serito
    #10442
    Remélem igazad lesz, és magyarul jelenik meg a TLJ!
  • Axon
    #10441
    Én is ebben bízom titokban. Bár a gigantikus szöveg mennyiséget figyelembe véve ez elég kétséges.
  • Axon
    #10440
    Wow!
    És mégegyszer, de mostmár nagybetűkkel:
    WOW!!!
    Melóhelyemnek jár a Gamestar.
    Azt már csak zárójelben merem megjegyezni, hogy mostanában a Gamestar-nál több kaland program is megjelent és mind magyar nyelven. Még az is amelyikről nem is hallottunk, hogy megjelent volna magyarul. Hát én csak beszéltem itt zárójelben... :-)
  • Axon
    #10439
    A melóhelyemen próbáltam ki és sajnos már töröltem is. Hazaviszem és otthon repülöm be behatóbban. Bár képeket biztos lehet találni róla a neten is.
  • Axon
    #10438
    Mindjárt elsüllyedek szégyenemben ettől a lehúzó kritikától, pedig egészen büszke voltam magamra, hogy intellektuális pillanataimban grandiózus összetett mondat szerkezetekkel vázolom fel elmém csapongó gondolatait, miközben hangyákként sorjáznak, szaporodnak és egyre duzzadnak a szavak végtelen hadoszlopai, egyre tökéletesebben visszaadva mindazt amit egy adott témában, a felgyülemlett tapasztalatok, észrevételek és meglátások sugalnak számomra, ezzel is egy apró, ámde fontos lépést téve az emberiség okulására, fejlődésére, tapasztalatainak elméllyítésére.....naittmostabbahagyom :-)
  • serito
    #10437
    Hun változat lesz a TLJ?
  • kirol
    #10436
    Akinem még nincs meg a The Longest Journey az a jövő hónapban megveheti potom 1896 HUF -ért DVD -n!!!

    Ugyanis ez lesz a következő GameStar teljes játéka!
  • serito
    #10435
    Valakinek nincs meg véletlenül az Echo : Secret of the lost Cavern? Ha valakinél fellelhető eme remek gamma, kérem tegye fel a szerverre! Hatalmas isteni hajlongás járna érte.
  • CrucifX
    #10434
    Axon, megdontod a tomondatok rekordjat :)
    Tudnal beszurni par sajat screenshotot?
  • Axon
    #10433
    Most próbáltam ki a Metal Heart nevű programot. Egész jó. Fallout klón. Akinek az tetszett ez is tetszeni fog. Sci-fi RPG így elsőre. Egy idegen bolygón lezuhan két ember és őket kell irányítani. Körökre osztott mint a Fallout volt. Mindenképpen érdemes kipróbálni.
  • Axon
    #10432
    Ismeri valaki a Martian Ghotic-ot?
    Most szereztem meg. Nem rossz kis játék. Erősen hasonlít az Alone in the Darkra vagy a Blair Witch-re.
  • Axon
    #10431
    Megjelent egy új kalandjáték
    Rhem 2
    Ha valakinek már megvan az feltolhatná a szerverre.
    Úgy látom, hogy a Sacred Underworld kiegészítőnek megjelent egy feltört változata. Mivel itt több rpg rajongó is van (én magam is), így akinek megvan ez az új Reload-os verzió, az feltölthetné a szerverre. Hely az van, úgyhogy rögtön lehet fel is tölteni.
  • Axon
    #10430
    :))))))))))))))))))
  • M.A.D.
    #10429
    ....drágább, mint a ...sör...
    a...kacsa...vagy minden bármi, ami úszni tud a vizen. :)
  • M.A.D.
    #10428
    Sajnos az erotikus magazinok drágák. :)))
  • Axon
    #10427
    Amíg te sört vedelve hencseregsz és nézegeted az erotikus magazinokat, addig mi "dolgozók" szorgalmasan építjük az országot.
  • M.A.D.
    #10426
    Néha-néha beugrom. Most vagyok "félidőbe" a szabiban. Még 11 napom van. :) Olvashatok most vissza. :)

    Ja, aki dolgozik, annak jó munkát! :)
  • Axon
    #10425
    Én csak az elején járok, de nagyon el tudom képzelni, hogy ellaposodik. A hasonló típusú játékokkal így szoktam járni, hamar megunom.
  • Lord Myn
    #10424
    Az elején nekem is tetszett, nagyon jó grafika és hangulat. Az irányítás pocsék, még a többi konzol-portos játékokhoz képest is! Késöbb a sztori is lapos lett számomra, úgyhogy végül is csalódás volt...
  • Axon
    #10423
    Érdemes rávetni egy pillantást. Régebben én is elsiklottam fölötte, de most rajta volt egy vinyón ami nálam landolt. Kipróbáltam és nem bántam meg.
  • serito
    #10422
    Nekem is megvan de még nem játszottam vele. Majd megnézem,lehet,hogy nekem is bejön.
  • Axon
    #10421
    A jó hír, hogy van hozzá magyarítás is. Most találtam a magyaritasok.hu-n.