33675


  • qper
    #10540
    Bár nem nagyon ismerjük egymást, de hadd kívánjak én is Neked boldog szülinapot! :)

    Üdv a 26-osok klubbjában
  • Atomreaktor
    #10539
    :D
    Nem árt tudatosítani az emberekben:)
    Bárcsak azt mondhatnánk már, hogy "megjelent a TLJ2!!!!!!!!!!"
    ;)
  • Kiru
    #10538
    Én nyaralni voltam, és csak most jutottam gépközelbe (és nem olvastam vissza az egész fórumot, csak az első oldalt )
  • CrucifX
    #10537
    Aa senki, csak par ember az elmult 50 hozzaszolasban :)
  • Kiru
    #10536
    Egy apró hír (nem tudom közzétette-e valaki)

    A GAMESTAR következő teljes játéka: LONGEST JOURNEY

    Megjelenés : Szeptember 9.

    Egyébként Boldog Szülinapot IMYke2000
  • IMYke2.0.0.0
    #10535
    Az úttörő ahol tud segít...
  • Atomreaktor
    #10534
    Eh, lol, lámer vok:))
    Köcc;)
  • CrucifX
    #10533
    Nem, de ha leirod igy:

    deszarezavindozdeszarezavindozdeszarezavindoz

    akkor igen :)
  • MIMACSKA
    #10532
    Nekem még sosenem volt büntipontom. Ha leírom azt hogy "deszezavindóz" az!, kapok? :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #10531
    Köszönöm szépen :))))

    Amúgy, itt látható - a Fórum főlapján:

  • Atomreaktor
    #10530
    Én sem akarok kimaradni







    [Bár én sosem értem, hogy hol jelzi ezt ki a fórum, vki megsúgja nekem?:)]
  • IMYke2.0.0.0
    #10529
    Ha rám gondolsz: nem 26 vagyok... :) 5-el több.
  • MIMACSKA
    #10528
    26 év.....hahh be mety az idő! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #10527
    - Nagyon jól esik :)
  • MIMACSKA
    #10526
    IIMMMYYYYY

    Boldog izébigyó születésnapot!!!!!!!!!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #10525
    Úristen, el is felejtettem, hogy a rendszer kiírja a szülinaposokat... pedig el akartam sunnyogni...
    Még a munkahelyemen sem mondtam meg, mikor van a szülinapom.

    Nagyon-nagyon szépen köszönöm a felköszöntést, Édesanyám után ti vagytok sorrendben a 2. és 3. emberkék, akik gondoltak rá(m).
  • serito
    #10524
    Tudom, hogy ez egy adventure topic, de a F.E.A.R demót érdemes megnézni. Én speciel majdnem besz....am rajta, bár tudni kell, hogy nagyon bele tudom élni magam a játékokba.
  • CrucifX
    #10523
    Boldog Szuletesnapot IMYke2.0.0.0
  • serito
    #10522
    Isten Éltesse 1MyKe2000-t!!! Remélem még rengetegszer örvendeztet meg minket nagyszerü munkáival!!
  • kirol
    #10521
    Köszi szépen!
  • qper
    #10520
    Wow!! Ideális melóhely lehet az olyan, amelyik Gamestart járat :)
  • nagykispeter
    #10519
    itt többet is megtudhatsz a Mystekről
  • nagykispeter
    #10518
    tessék
  • Atomreaktor
    #10517
    Feltolod majd azért az Echo-t?

    Huh, Martin Mystere-t tolja vki? Csak ajánlani tudom!! Hangulata nagyon ott van, de a grafikával sem kell szégyenkeznie. Egy icipicit Broken Swordos az egész, de mégsem az! Sőt, sztem teljesen egyedi hangulata van. Érdemes nekiállni. Jah, az angol meg nagyon könnyű benne!!! Simán érteni mindent kis nyelvtudással is.
  • Atomreaktor
    #10516
    Az élet szépségei:DDD
  • kirol
    #10515
    DE én azzal nem érek semmit, attól az enyém még angol. :(
  • M.A.D.
    #10514
    Ettől speciel nem nagyon félek. Bár, nem akarom elkiabálni a dolgot. 10 éve dolgozom ezen a helyen.

    ON:
  • M.A.D.
    #10513
    A MYST 4 eleve magyar. Már amit nemrég feltett valaki ide :))
  • kirol
    #10512
    A Myst 4 -hez van valahol magyar végigjátszás?
  • ordel17
    #10511
    Készítem a Sam & Max magyarítását!
    Csak lenne egy kis gondom a tesztnél! A világ legnagyobb fonal labdájának étterménél amikor használom a felszerelt távcsövet, azt nem tudom irányítani, egyfolytában balra megy! Nem tudja valaki, hogy mit kell vele csinálni?
    Fontos lenne!
    Köszi!
  • serito
    #10510
    Total Challenege? Nem ismerem, mit tud ez a game?
  • Axon
    #10509
    Ha időm engedné, akkor biztos kipróbálnám az előző részeit, de mostanában annak is örülök, ha azokat meg tudom nézni, amire várok és amit szeretek.

    Csak MAD bukkanna már rá valaohol a Total Challenge 5-re :-))
  • Axon
    #10508
    Az volt benne a rossz, hogy gyermek voltam és nem értettem meg, hogy nekem miért nincs.
    A jó az, hogy ezt egyrészt teljesen kinőttem, másrészt átcsapott a másik oldalra. Jókat röhögök, amikor néhány felkapaszkodott újgazdag, a nagy zsíros pocakját gyömöszöli be a terepjárójába :-) (ez csak egy példa volt, de órákig sorolhatnám)
  • serito
    #10507
    Amúgy a Splinter Cell pontosan olyan game, ahogyan te jellemezted.
  • serito
    #10506
    A nehéz gyerekkoral nem vagy egyedül, én pl már gyereknek könyörögtem egy C64 ért de nem volt pénzünk megvenni. Nekem csak 5 éve van Pc-m egy 633-as géppel kezdtem számítógépes pályafutásomat. Nem csak nálatok volt, és van ez így, hogy a gazdag kölkek szivatják a többi csórót, valami hasonló dologgal, mint nálad ez gyerekorodban volt.
  • Axon
    #10505
    Huhh, Splinter Cell. Az nem az a lopakodós mesterlövészes, hangtompító pisztolyos? Nam most jó bunkó voltam :-) Lehet kapok mégegy büntető pontot
    Na mindegy, csak a Splinter Cell-t próbáltam elhelyezni magamban valahol, mivel az nekem nagyon kimaradt és talán csak a borítóját láttam valamelyik warez oldalon.

    Jók az ilyen gazdag haverok, akik kölcsön tudják adni a feltörhetetlen játékokat :-)
    Nekem gyermekkoromban az utcában volt egy gazdag srác, akinek elsőként volt kvarcjátéka. Akkor még azt sem tudtuk, hogy létezik olyan, neki meg már hoztak valahonnan "nyugatról". annyira korán, hogy nálunk csak majd jó 3-4 év mulva lehetett másoknál is látni. Szóval qrvagazdagok voltak
    Ha nagyon könyörögtünk neki, akkor ideadta 2-3 naponta egyszer egy játékra azt a kis vackot. Na persze mivel semmi gyakorlatunk nem volt, így másodpercek alatt meghaltunk, és így könyöröghettünk újabb 2-3 napot míg a méltóságos úr megszánta a pórnépet. Na persze nézni szabad volt. Sőt! Kötelező! ...és közben dícsérni kellett a főmufti csodálatos képességeit, amíg egy jó órán keresztül is játszott egy-egy menetet. Aztán persze mint a villám kezdett egy újatt, hogy ne kelljen hallgatnia a könyörgésünket, mert ilyenkor csak annyit mondott, hogy most játszom, majd ha vége lesz akkor... Egyszóval ritka nagy görénypatkány volt...
    Hahh.... ne is mondjátok, tudom-tudom..... nehéz gyermekkorom volt
  • serito
    #10504
    Nem pontosan a demo terjedelméig tart, hanem egy lépessel többet lehet tenni, és beenged a második barlangba, a demoban csak a barlang elé lehet menni. A barlangban még a tüzet is meg lehet gyújtani+ egy eszközt is fel lehet venni aztán ha tovább akarsz menni, már kezdi is előröl. Ezért is remélem, hogy a törés a rosz és nem a demo exe file-át másolták át. A starforce 3-at meg ne is említsd, a Splinter Cell 3-at is az védi, és a megjelenés óta még nem sikerült feltörni senkinek, még szerencse, hogy a hétvégén egy gazdag haver odadja az eredetit.
  • Axon
    #10503
    Akkor valószínűleg fel sem törték, csak simán a demo indíto .exe file-t bemásolták az eredeti helyére és nagyon örültek amikor elindult. Akkor viszont kicsit még várni kell a törésre. Remélhetőleg nem starforce 3-as védelem van rajta, mert akkor tovább fog tartani a törés, ha egyáltalán lesz hozzá valaha is.
  • serito
    #10502
    Hatalmas büntetés a fene a .... szóval az Echo: sajnos ez a bugos progi csak a demo tejedelméig képes működni, utána újraindul, mint azt már írtam. Ha már láttál képeket szerintem a látványvilágról mindent elárul, és ez az amiért én az efajta játékokat szeretem. Na persze, nem csak a látvány, hanem maga a kaland élménye, a talányok stb, de nekem fontos, hogy szép lenyen a grafika, és ez itt megvan. Mérges vagyok kicsit, mert a már 3 hete elkészült végigjátszást akartam ellenőrizni, de egy bugos game-val ez lehetetlen. Remélem hamar kijavítják a hibát!
  • Axon
    #10501
    Na akkor számoljunk csak:
    1 óra alatt 60 beírás, az akkor naponta 1440 beírás.
    Csak 1440 beírás naponta...