33675


  • M.A.D.
    #11021
    Persze, azért nem offoljuk szét eme topicot emiatt. :)
  • Axon
    #11020
    A 35. hely az összesített helyünket jelöli és ennél jobb helyen még sosem voltunk. Te a pillanatnyi helyezésre gondolsz. Adott időn belül a topicba beírt üzenetek számában már valóban voltunk többször is a legjobb tízben. Talán még a 3. vagy 4. helyet is elértük egyszer.
  • Axon
    #11019
    Még mindig ugyanazok a szerver hozzáférés adatai, de azért privebe elküldöm.
  • IMYke2.0.0.0
    #11018
    Tegnaptól van már internetem - a szerverre nem tudtam fellépni.
    Az aktuális user/pass-t valaki elküldené nekem?
    [egy hónapja közel 1500 privát üzenetet töröltem...]

  • M.A.D.
    #11017
    ..."itt mindenkinek szuper net hozzáférhető melóhelye van"....Jaja, már évek óta. :) Még ha fzetés nem is olyan jó, ez kompezálja. :) De ma sz@r lesz, mert ki kell vinnem a pályázatokat az egyetemekre...ami taxival is kb. 3 óra. :(((
  • M.A.D.
    #11016
    Igen, látom. Megnéztem. Tegnapi dátum. Lehet, hogy jó. Én mindenesetre lehúzom a NOGPR-es két cd-t. Biztosra megyek.
  • serito
    #11015
    Ezen bizony javítani kéne, voltunk már jobb helyezésen is!
    Látom elég sokan vagyunk most is , itt mindenkinek szuper net hozzáférhető melóhelye van.
  • serito
    #11014
    Amit rorr felrakott a serverre az pontosan ez. Akkor a jó törés már megvan, csak a 2. cd hiányzik. Ha minden igaz holnap felrakom vagy még ma elkezdem, de holnapra biztosan felér. Maga game, jó csak a törés nem volt jó hozzá, de most megoldódni látszik a dolog, mert más fórumokban , már olvastam, hogy a rorr által felrakott törés jó, és végigvihető a game normálisan.
  • M.A.D.
    #11013
    A NOGRP-es két cédés verzió a jó.
    Tehát egyik deviances cd sem ajánlott.
  • Axon
    #11012
    A 35. helyen.
  • M.A.D.
    #11011
    Úgy látom nem voltam érthető. A Deviance-s törést felejtsétek el. Le is kéne törölni.
    Ez a jó!
    http://nforce.nl/index.php?menu=quicknav&item=viewnfo&id=94581

  • Axon
    #11010
    Akkor a tisztánlátás érdekében fel kellene tölteni a Fable 4. cd-jét és az ECHO új tört verzióját, na persze csak akkor ha már valaki kipróbálta és tényleg működik végre.
  • serito
    #11009
    Akkor feltöltöm az Echo 2.cd-jét talán holnap el is tudom kezdeni.
  • serito
    #11008
    Köszi, megpróbálom.
  • serito
    #11007
    Szóval a game-t nem kell letölteni megint, hanem az első változathoz is jó?
    HA igen az frankó lenne, mert nincs kedvem megint letölteni,
  • M.A.D.
    #11006
    Az a régi. Működik, de a problémás helyeken állítólag be kell tölteni a már meglévő mentéseket. Tehát, abszolút használhatatlan volt így az Echo! A mostani törésben írja, hogy újra kell indítani a gépet. Szóval, ez másfajta törés, mint a pár hete napvilágot látott.
  • serito
    #11005
    Amit rorr felrakott crack az Echo-hoz az melyik? A javított vagy a régi crack, vagy a patch? Bár meg is nézhetném nem? Ja
  • M.A.D.
    #11004
    Tényleg! A Fable 4 CD-je is itt terpeszkedik. Azt is ki kéne próbálni.
  • M.A.D.
    #11003
    Jaja. Épp a Voyage-t keresem. Nibiru-t már megtaláltam. Létezik, hogy a 2.CD csak 400 MB. Mert akkor 1.1 az össz. Na, azt is töltöm akkor. :)....a Voyage mellett párhuzamosan. No meg az ECHO-t is, amit pár napja töröltem. A rossz törést, a "mentett állás" buherálóst.
  • serito
    #11002
    A Fable 4.cd-jével mi van?
    Kibontható Alcohol 120%-kal?
  • serito
    #11001
    Ez már nem semmi!!Most hol állunk a ranglistán?
  • Axon
    #11000
    Tizenegyezer!
  • Axon
    #10999
    Látom megjelent a Voyage. Az is mehet fel a szerverre bátran ha megvan valakinek.

    Apám.... micsoda kalanddömping.... :-)
  • Axon
    #10998
    Szóljatok, ha a BG1 kell még valakinek. Jó nagy helyet foglal, így jó volna minél hamarabb törölni.
  • Axon
    #10997
    Akkor le lehetne cserélni a szerveren levővel. Bár lehet, hogy elég lenne a működő crack-et mellé rakni. Mondjuk a 2. cd-je még mindig nincs fent a szerveren.
  • Axon
    #10996
    Látom időközben felkerült a Niburu. Már húzom is lefele.
  • M.A.D.
    #10995
    Egymás után jönnek ki a kalandok. :)
    Na, kijött az Echo....jó törése is. :)
  • takysoft
    #10994
    THL<>TLJ .....
  • Ersiman
    #10993
    Úgy tudom igen!
  • Atomreaktor
    #10992
    Áááá, nagyon jó a Nibiru, végre egy igazán jó kalandjáték. Thx;)
  • kirol
    #10991
    Én is azt akartam írni, TLJ!!

    Igen az lesz.
  • pcguru
    #10990
    Ez a Gamestar következő teljes játéka lesz???
  • takysoft
    #10989
    és a TLJ-vel?
  • kirol
    #10988
    IMYke haladgatsz a THL -el mostanában?
  • Atomreaktor
    #10987
    elindítottam. sajnos most nem tudok 20-al tölteni, mert dc-nek mennie kell még, de amint lehet kinyomom és akkor gyorsabb lesz.
  • Lord Myn
    #10986
    Jó lenne, de csak a 4-es bin file-t.
  • Atomreaktor
    #10985
    Nah DC-s verzió már műkszik rendesen. Csak hiába telepítettem fel, mert nem fut a gépemen:((( Vmi Runtime error-t ír ki. Akkor töröljem a tömörített verziót és nyomjam fel az én bin fájlomat?
  • ordel17
    #10984
    A bin fájlomat tömörítettem be és úgy töltöttem fel! Feltöltés előtt kitömöríti, utána nem tudom!
  • Lord Myn
    #10983
    Te rendesen ki tudod tömöríteni?
  • ordel17
    #10982
    Nem tudom, hogy mi lehet vele...