33675


  • Axon
    #11061
    Most repülöm be a BG-ket.
    Már az első rész fent van a kiegészítővel és a patch-ekkel. Most telepítem a BG2-t.
    Kíváncsi vagyok :-)
  • Ersiman
    #11060
    Hát az gondolom többünknek megvan, fel tudjuk majd tölteni.
  • Wanted
    #11059
    Ok.
    Türelmesen várom.
  • Axon
    #11058
    Egyelőre nincs elég hely. Majd ha a BG1-et töröltük akkor lesz annyi hely.
  • Wanted
    #11057

    Akkor már csak a BG2 kellene.
  • Ersiman
    #11056
    A Tales of the Sword Coast fenn van az a 6.cd.
  • Atomreaktor
    #11055
    Sajnos nem csak azokkal:() Akkor megtartottam volna a Gef4Mx-emet:)
    Akkor telt be a pohár, mikor installáltam a Fable-t, aztán puff, Gef4Mx-el nem megy... Sebaj, gondoltam vigasztalásnak ott a Sudeki, azzal is jól elleszek... Puff, nem megy Ekkor szakadt el a cérna:) Persze azóta a Nibiruval már vigasztalódom, de véglegesen elhatároztam, hogy kidobok 25e Ft-ot az ab... na jó, nem az ablakon, de azért lenne máshol is helye:) Mindegy, ilyen az élet:)
  • Wanted
    #11054
    huhh.
    Kössz.
    Ezekből hiányzik nekem a Totsc és a BG2.
    Ha van hely a szerveren, valaki feltehetné őket.
  • IMYke2.0.0.0
    #11053
    Nem.
    Csak, ha nem akarsz majd játszani a nagy nevekkel [F.E.A.R, Unreal III, Prey...].
    Ha csak a point'n'click-ekre gondolsz, akkor simán.

  • Atomreaktor
    #11052
    Max 25-öt szánok a vételre:)) Annyi pozitívum van azért, hogy nettó áron tudom megvenni. 25 nettóért már láttam 9600XT-t. Csak gondolom a gyártó sem mindegy. 9600-assal ki lehet bírni még egy-másfél évet?
  • Ersiman
    #11051
    Igen, mint IMYke is írta, de a 10927. hsz-ban leírtam nagyjából a telepítését.
  • IMYke2.0.0.0
    #11050
    Kell.

    1. Baldur's Gate 1 + Tales of the Sword Coast
    2. Utolsó Patch mindkettőhöz
    3. Baldur's Gate 2 [plusz mehet fel a Throne of Bhaal is]
    4. Utolsó Patch a BG2-höz [ha fenn van, akkor a ToB-hoz is]
    5. TuTu feltelepítése és a leírás szerint beüzemelése.
    6. Játék.

  • Wanted
    #11049
    A BG2 kell a telepítéséhez?
  • Ersiman
    #11048
    Én azzal játszom.
  • serito
    #11047
    Ha van még egy kis pénzed Nvidia 6600Gt veszel Kb 40-45E Ft. Ez a kártya jobb mint a 9600XT, igaz drágább is de a teljesítménye a 9800Xt-vel megegyező.
    Sőt, még néhány teszben felül is múlja.
  • serito
    #11046
    Köszi majd próbálom este, de olvastam a az info-ban mit kell tenni, ha elekadok kérdezek.
  • M.A.D.
    #11045
    Ok! Kössz, de inkább serito-nak megy ez, mert én nekem már nincs meg a deviance-s törés.
  • rorr
    #11044
    Nem is törés ez hanem Írtak egy tetriscpl cd emuláló programot .tdf kiterjesztést használ és csináltak a 2.cd-ről egy miniimage-t és azt kell bemountolni a tetriscpl-be és kész!!! nem kell törni csak elindítani!!!
  • M.A.D.
    #11043
    Ha pénzed van (és miért ne lenne), akkor már 9600-asból az XT-t érdemes venni. 30ezerért már van is. Nekem sima van.
    Nekem modnjuk ment szépen (még talán húzni is lehet) az abitban is ...egy darabig. Aztán fagyogatott. De az a 8-szoros AGP miatt volt. Amúgy, mekem tetszik a passzív hűtő, ami a ramokat is lefedi. Biztos ami biztos alapon én még tettem rá egy pentiumI-es hűtőventit is. :) 400 wattos táp bírja, ha két vinyó és 4 hűtőventi megy.
  • Wanted
    #11042
    Hi!
    A BG1-hez sikerült valakinek feltennie a TUTU-t?
  • Atomreaktor
    #11041
    lehet én is connect3d 9600-asat veszek. akkor nem tudsz ról bővebb infót mondani?
  • Axon
    #11040
    Rendben akkor még marad egy darabig. Azért szólj ha már leszedted.
  • M.A.D.
    #11039
    Még az én gagyi 9100-as sapphiromnál is van vertex és pixel shader. :))
    A connect 3d 9600-asom meg ott csücsül a gép mellett, mert az abit kg7-es alaplapot nem komálja. :(
  • takysoft
    #11038
    ja meg a 6. cd is maradjon még picit
  • takysoft
    #11037
    bgből kell nekem az a tutu izé, de a többi mehet le
  • IMYke2.0.0.0
    #11036
    Három napig nem volt netem - de ma délutántól ismét belevetem magam a dologba és megszerzem ezt a Játékot is, megnézem, hogy mit tud.

  • serito
    #11035
    már megtörtént este tolom is !!!
  • Axon
    #11034
    Imyke: Ha már így megjelent végre a Niburu akkor megkérdezném, hogy lehet e magyarítani. Kérdezem ezt annak a tükrében, hogy ennek motorja teljességgel megegyezik a Black Mirror-al és ahhoz már láttam csomagoló progit, bár nem tudom, hogy ettöl függetlenül a Black Mirror fordítható-e.
  • Atomreaktor
    #11033
    A Nibiru-t húzzátok és toljátok, mert végre ismét egy igazán jó kalandjátékkal van dolgunk! Teljesen Black Mirror érzete van az embernek:) Úgyhogy ha az tetszett, akkor ezzel sem lesz gond;)
  • Atomreaktor
    #11032
    Fable-t csak az szedje le, akinek Pixel Shader meg ilyesmiket bírja vidkarija. Geforce4Mx-esek ne próbálkozzanak:))
  • Atomreaktor
    #11031
    Még megy szerintem. Kb 12 körül ér majd fel.
  • IMYke2.0.0.0
    #11030
    Bonyolítani annál inkább...
  • M.A.D.
    #11029
    Ezt a történetet nem kell magyarítani. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #11028
    Ja, de figyelek... már nem vagyok egyetemista, de mivel egyetemi városban élek, az iskolakezdéssel biza megnőtt a "húdejónőbazze"-faktor értéke is az utcákon...
    S mivel én elég sokat mozgok a munkám keretében nem egyszer lóg kocsányon a szemem - még szerencse, hogy a szemüvegem megakadályozza a porba hullását...
    Hú bazzer, a koliban egy olyan bombanővel lakok egy kétágyas szobában - hosszú történet - , miközben semmi közöm nincs hozzá "úgy"...
    Sőt, neki is egy frissiben felbomlott kapcsolatból vannak sebei, nekem is. De egymás karjaiban tuti nem fogunk kikötni [sajnos].

  • serito
    #11027
    Bár nekem már 2 családom is van de szívesen lennék a helyedben mikor az egyetem udvarára belépsz!!
  • M.A.D.
    #11026
    Lehet, hogy két részletben viszem. Holnap is. :( Ja, amúgy az egyetemeken, pláne közgáz, hmmm....ott vannak ám esztétikusak. :) Úgy lennék egyetemista. Imyke most ne figyeljen ide. :)
  • Axon
    #11025
    Az remek lesz.
  • serito
    #11024
    Ja már elkezdtem feltölteni az Echo 2. cd-jét.
  • serito
    #11023
    Akkor mindkettőnknek szar napja van, te pályázatokat viszel -gondolom pesten- én meg leltározom. Egyik sem kellemes, bár a tiéd talán elviselhetőbb, legalább te láthatsz jó csajokat az utcán nekem eze az élvezet is kiesett mára.
  • serito
    #11022
    Nem erre gondoltam, és nemhiszem, hogy ezirányú tevékenységet, láttál volna tőlem. Csak a pillanatnyi helyezésre gondoltam. amúgy meg egy leltár kellős közepén vagyok de nincs harag.