33675


  • kirol
    #11101
    Hát végeztem is a demóval. Aki ismeri a Return to M.I.-et,akkor annak ismerős, mivel úgyanaz a motor, stílus, kombinálgatás, állóképes közbeékelések stb.
    Nekem játszhatónak tűnik, bár tény hogy pl. a NiBiRu ezerszer jobb, na de mivel most más nincs ez is megteszi egynek.
    Érdekesnek is nevezhetném, jó lenne ezután a teljest is végigvinni, mert a demo nagyon rövid volt.

    Mindenesetre én a Fahrenheit -et jobban várom, ami holnapután jelenik meg.
    Remélem a jó munkás emberek ezen is dolgoznak majd!!
  • serito
    #11100
    Ez tökéletes, de Atom, kérdezte, hogy milyen kártyát vegyen, és ha ilyen lapja van mint neked akkor ne vegyen PCI-os kártyát, mert lehet, hogy nem fogja tudni belerakni.
  • Axon
    #11099
    AGP-s monitorkártya van benne, ezt a konfigot használom már több mint egy éve.
  • serito
    #11098
    Csak nem ez az? Ez Agp-s ebbe egy PCI kártya nem megy bele, vagy ha egy kicsit megfaragod talán. De gondolom ezt ti is tudjátok, nem akarok okoskodni.
  • kirol
    #11097
    Rendben most startolom.
  • Atomreaktor
    #11096
    Én nem fűzök a játékhoz szép reményeket:( Bár remélem, hogy nem lesz igazam:)
  • Axon
    #11095
    Majd mesélj, hogy tetszett.
  • Axon
    #11094
    Ez a munkahelyi gépem: Egy MSI KT6V-LSR alaplap AMD 2500+ procival és egy ATI 9800-as kártyával. Még sosem volt semmilyen probléma vele.
  • Atomreaktor
    #11093
    Hát most innen pontosan fejből nem tudom megmondani:) de msi k7 vmelyik változata.
    de ha hazaérek mcnézem pontosan.
  • serito
    #11092
    Elvileg gyorsabb, de nagyban függ a kártyátol is.
  • serito
    #11091
    Milyen alaplapod van és megmondom? Mindegyikkel kompatibilis a lap?
    Mert akkor tényleg mindegy.
  • Atomreaktor
    #11090
    PCI-os is lehet. igazából mi a különbésg köztük? PCI-s gyorsabb?
  • Atomreaktor
    #11089
    Nekem sem volt bajom. Árnyékokat és AA-t kapcsold ki, hátha...
  • kirol
    #11088
    Eddig én sem húztam, de alapon is igencsak elégedett leszel vele. Tuti!
  • kirol
    #11087
    Nekem a képpel semmi bajom nem volt.
    Védelem a németen tuti volt, bár crack itt sem volt, de minden indulás előtt vagy 5 percig ellenőrizte a cd eredetiségét.
  • kirol
    #11086
    Tegnap szereztem be a demóját, ma kipróbálom.
  • serito
    #11085
    Ez igaz nincs Crack, sem semmi, de ennek ellenére nálam rendesen megy, én nem tapasztaltam semmi ilyesmit. Milyen kártyád van, és persze milyen alaplapban?
  • Axon
    #11084
    Elindítottam végre a Niburut. Első kép, ott álok a hídon. A festő festeget, meg vagy két járókelő is ott őgyeleg. egyszercsak egymás után eltünt mindegyik járókelő és a festő is. ha a helyükre viszem az egeret, akkor lehet velük beszélni, de látszani nem látszanak. Tapasztaltatok hasonlót?

    Más. Számomra meglepő, hogy nem volt védelem a cd-ken. Regalább is ezt írja a mellé adott info file. Nincs crack könyvtár sem.
  • Axon
    #11083
    Az Atlantis Evolution magyar változatával nem találkoztatok valahol?
  • Axon
    #11082
    A Voyage megvan valakinek? Milyen? Érdemes kipróbálni? Feltölteni?
  • serito
    #11081
    Ja még valami, figyelj oda milyen foglalatu kártyát veszel!!!! PCI/AGP alaplap függő adolog.
  • serito
    #11080
    AZ, hogy 256Mb vagy 128Mb ram van rajta igazábol nem sokat számít. hanem inkább a ramok gyorsasága a lényeg. Az , hogy 128 bites vagy 256 bites. Itt egyértelműen a 256 bites a jobb és gyorsabb , még akkor is ha kevesebb memory van benne. Ezen kártyának a magas órajel miatt van jó teljesítménye, nem a ramok gyorsasága miatt, mint azt te is látod, hogy csak 128 bites, de magas órajeleken mozog. Az én kártyám (9800pro)256 bites (65.000Ft) 128Mb-os , viszont az órajelek nálam 375/720. Az órajelkülömbséget te is láthatod.
    Az Ati kártyáinál ez az órajel ami a Gt-ben van a X800-as soroztban található meg, ami köztudottan 100.000Ft-os áron mozog. Na mindegy az a lényeg, hogy amit kinéztél az pontosan jó lesz.
  • Atomreaktor
    #11079
    Nem szeretem húzni a kártyát, úgyhogy azt inkább kihagyom, jó nekem alapon is:)
    Köszi a tippeket, mot már teljesen meggyőztetek:)
    Ez lenne a kicsike, amit kinéztem, 28 nettó a boltban. nem baj, hogy csak 128Mb-os?
  • serito
    #11078
    Azt 10%-ot nem érdemes ráhúzni a kártyára. Látható változás nem fog történni, én már csak tudom, rengeteg kártyát kinyírtam a túlzot húzással. Csak a kártyát nyirod vele , nem érdemes.
  • serito
    #11077
    Örülök, hogy sikerült meggyőzni téged, hogy 6600GT-t vegyél. Biztosan nem fogsz csalódni benne. Ja még valami a Fable-t símán meg fogja enni max beállításokkal. Még valami: ha húzod a akártyát, meg akkor is ajánlot ha nem , vegyél hozzá ram hűtőket, és plusz oldalrol legalább 1db 8x8as ventivel hűtsed. Nálam a 9800pro húzás nélkül is 2db 8x8-as ventivel+ ramhűtőkkel van szerelve, szinte deres olyan hideg.
  • Ersiman
    #11076
    Bocs, ezt nem így akartam, szóval a Fable megy vele. Nem biztos hogy 40-50 ezerért kell kártyát venned. Én legközelebb akkor újítok majd, ha a Morrowind IV. nem indul el, de remélem az is menni fog :-)
  • Ersiman
    #11075
    Hát, nekem egy régi Ti4200-as van A GÉPEMBEN ÉS A
  • rorr
    #11074
    Ja 520/1060 -as értékeken 45-50 fok azaz húzva, de tíz százalékot szabad húzni egy videókártyát az belefér!!!
  • rorr
    #11073
    A gt-ben nem csalódsz Én is azt nyúzom már 9 hónapja! viszont egy zalman hűtőt vegyél rá 45-50 fok körül tartja a hőmérsékletét!
  • kirol
    #11072
    Én múlt szerdán vettem ilyen kártyát, megy mint állat.
    Csak a hőmérséklete terhelés alatt 75 fok, de a meximum 83 volt nekem.
    Mindez alap órajelen, nem húztam mivel így is iszonyat megy, meg a hűtő miatt sem.
  • Atomreaktor
    #11071
    :)
    Remélem azzal már futni fog a Fable nálam is;)
  • Lord Myn
    #11070
    Köszi a Fable CD#4-et, így már zsírul működik (bár 1x fullra elment a hang...). Ja és +1 szavazat a GF6600GT-re, invesztálj be, nem fogod megbánni. (Csak asszony-pajtás elől dugd el a számlát )
  • Atomreaktor
    #11069
    Azt hiszem kicsit többet rászánok és veszek egy Club-3D GeForce 6600GT-t. Ezt 30 nettóért már lehet kapni és máshol is ezt ajánlották 9600 helyett:)
    Köszi a segítséget!;)
  • serito
    #11068
    Az Echo 30db 15-ös csomag fenn van holnap felrakom a többit a 2.cd-ből.
  • serito
    #11067
    Ha nincs több pénzed rá akkor nincs választásod sem, vedd meg a 9600XT-t azzal még egy darabig elelehet játszadozni, főleg, hogy inkább Adventure fun vagy és nem FPS, vagy TPS . Mert, ha ezekkel a game-kkal is játszani szeretnél, persze jó minőségben, akkor feltétlenül szükséged lenne egy komolyabb kártyára. 9800pro vagy nagyobbra, vagy ha a másik gyártó tetszik jobban, amint már írtam 6600GT.
  • Kiru
    #11066
    Le lehetne cserélni az ECHO CD1-et is??
  • Axon
    #11065
    Újra elindítottam a telepítőt és a custom installban tényleg ki lehet választani mindent telepítésre. Na majd holnap ismét neki ugrok. Mára feladom.
  • Axon
    #11064
    Nem. Bár úgy emlékszem nem is lehetett full installal felrakni.
  • Ersiman
    #11063
    Full installal raktad fel a BG1-et a moviekat is?
  • Axon
    #11062
    Mindent megcsináltam de mégsem működik.
    Ezt írja ki a tutu

    You did not make a full install of Baldur's Gate!

    Uninstall then re-install BG with a full install and try again.

    Ez van az utasításában:
    1) If you haven't already, perform a Full Install of BG1. This could mean BG1, BG1 plus TotSC, or BG: The Original Saga, depending on what you've bought.

    2) Apply the BG1 patch from Bioware *only* if you do not have BG: The Original Saga.

    3) If you haven't already, perform a Recommended or Full install of BG2. Throne of Bhaal is supported but not required.

    4) Depending on what you have installed, apply the BG2 patch or ToB Patch from Bioware.

    5) Extract bg1tutu_v(x).exe to your BGII directory. (Where x is the version number you’ve downloaded.)

    6) Open up the file called “configuration” using your text editor of choice (Notepad, Wordpad, PFE, etc.) which will be inside the bg1tutu directory located in your BGII directory.

    7) Change the source path to your BG directory and the target path to your BGII directory. For instance, if my BG1 install was located at c:\games\BG1 and my BGII install was located at c:\games\BGII, here’s what the top of the configuration file would look like after I’d altered it:

    ~source~ [ ~C:\games\BG1~ ]

    ~source.variant~ [ ~BG1~ ]



    ~target~ [ ~C:\games\BGII~ ]

    ~target.variant~ [ ~BG2~ ]

    8) Install any BG1 mods/upgrades that you will want to use in your BG1 directory.

    Note: Most WeiDU based mods *should* convert correctly.

    9) Double-click bg1tutu.exe (it will be in your BGII directory) and let it run. Depending on the speed of your computer, it can take anywhere from 3 to 6 minutes for the conversion to complete.

    10) If you want BG music, copy BG’s music folder into your BGII directory. (Make sure to rename BGII’s music folder to something else first so that you don’t overwrite BGII’s music.)

    11) If you downloaded Sim’s alternate start screens, make sure you extract the archive to your BGII override folder.

    12) Play BG using BGII’s engine!

    A 7. pontig megcsináltam. A 8. pontban nem igazán értem milyen modokról szövegel. A 9. pontnál viszont a fentebbi hibaüzit kaptam.