33675


  • Atomreaktor
    #11141
    nibírunk:DDDD

    /Kérés: Shady Brook-ot nem tudnád nekem megszerezni?;)/
  • M.A.D.
    #11140
    "Ennyit még nibírunk;))"


    jóreggelit!
    off:nakérem! úgy néz ki, nő a bölcsességfogam. 5 napja algopyrinen és dobozos sörön élek.

    on:
  • Atomreaktor
    #11139
    Ennyit még kibírunk;))
  • kirol
    #11138
    Ja az kimaradt, hogy a FAHRENHEIT -ről beszéltem!!
  • kirol
    #11137
    A mocsok banda eltolta a megjelenést!!! Ezt nem hiszem el. Mi a ****-ét kell mindent eltolni, pláne, hogy már vagy 2 hónapja gold volt!!

    Az új megjelenési dátum: 2005. szeptember 15

  • Ersiman
    #11136
    Hát, rég vettem utoljára Gamestart (talán mikor a Gothic-ot adták mellé), de most biztos veszek majd :-)
  • rorr
    #11135
    Csak mert akkor töltöm az első cd-t:)
    Valaki a másodikat?
  • rorr
    #11134
    Gyerekek Voyager mehet fel az adott helyre?
  • RaveAir
    #11133
    Nem akarok reklámozni, és már biztos tudjátok, hogy milyen teljes játékot adnak a pénteken megjelenő Gamestarhoz... Ha nem, akkor nézzétek csak meg. ;)
  • Kiru
    #11132
    Kösz
  • Axon
    #11131
    Azt hittem, hogy csak viccelsz, amikor azt írtad, hogy "eredeti" :-)
    Megzavart a mondatvégi szmájli :-)
    Megpróbálom nem elfelejteni.
  • Kiru
    #11130
    Örülnék ha meglenne a megoldás. A jétékot most vettem komoly 990 kemény magyar forintért
  • Axon
    #11129
    Ugyanez a problémám volt nekem is, de aztán sikerült valahogy megoldani. Hiába töröm a fejem nem jut eszembe hogyan sikerült. Remélem azért leírtam egy kis text fileba magamnak és oda tettem a játék mellé. Megpróbálom nem elfelejteni megnézni otthon és holnap elmondom.
  • kirol
    #11128
    Rosszul gondolod, nem a portásnál kell alkalmazni, hanem van egy illető, akinek elvolja a figyelmét valami. Hogy ezt megszüntesd, ahhoz kell a petárda.
  • serito
    #11127
    Elakadtam a Nibiru-ban. Megvan a petárda,és a gyufa, de nam tudom hol alkalmazni. Gomdolom a portást kell valahogyan mezavarni, de hogy? Csak rávezetést kérek,bár tegnap éjjel játszottam, és lehet, hogy elég fáradt voltam. Köszi
  • Atomreaktor
    #11126
    Shady Brook nincs meg vkinek? Illetve hallottatok már róla?:)
  • Kiru
    #11125
    Ja a CD eredeti
  • Kiru
    #11124
    off
    A The Secret of the Nautilus progit hogyan lehet elindítani XP alatt???
    - Bár a telepítésnél lehet az XP oprendszert választani, nem működik
    - Kompatibilitási módban nem működik (win 98 alatt a lemezt sem ismeri fel)
    - A MediaPlayer 7.1-et akarja telepíteni, persze az XP nem engedi,(egyébként a MP 10-es van fenn)
    on
  • takysoft
    #11123
    csak össze ne fussak egyik önmagammal...
    mindegyik önmagam leélné a napját, este pedig egyesítenénk a tudást, azt jöhet a következő nap...
  • Atomreaktor
    #11122
    Hm, ez a párhuzamos idősíkos dolog tetszik;) Akkor én miután leéltem a mai normál napot, a párhuzamos síkban egész nap játszani fogok;) Jó lesz, már nagyon várom!:) Én plusz egy síkkal is boldog lennék, persze nem mondanék nemet még több síkra sem;)) Lehet, hoyg az álom egy párhuzamos idősík?:)
  • takysoft
    #11121
    bezony... állandóan egyetemm meg barátnő. másra nem is nagyon van idő... pedig ez a warhammer game nagyon tetszene, ami most jött le...
    jó lenne ilyen párhuzamos idősík, egyszer leélni a napot, alvégezni, amiket kell, aztán előről kezdeni, azt elvégezni a többit, utána meg harmadszor is végigélni a napot, azt WOW-ozni egész nap... csak meg kéne venni...
    az élet is olyan mint a sims. néha alig mész el pisilni, mert már az is annyi időt elvesz az életből.....
  • IMYke2.0.0.0
    #11120
    Akkor nem vagyok egyedül az időgépes álmodozásommal...
  • serito
    #11119
    ha lenne én is használnám!!!
  • Atomreaktor
    #11118
    :))
    Elég durva, sőt, nagyon durva most a felhozatal. A pláne benne, hogy a gagyi C kategóriásakat bele sem számoltuk. Nem fogom összeszámolni, de 8-10 normális(és még lehet h. keveset mondtam), igényes és jó kaland tutkó kijött/ki fog jönni idén. Ez az őszi tobzódás pedig szintén ritka. Már nem is találok rá szavakat, hogy milyen gigabrutáldurva a helyzet:)) Csak időnk lene több:(( Erre nincs vmi cheat?:D
  • Atomreaktor
    #11117
    Nem nagyon:)
  • serito
    #11116
    Micsoda Adventure eső van mostanában, nem is tudom, hogy szakítok időt mindegyikre. A feleségem, meg a gyerekeim, már meg sem ismernek, mert vagy a melóban vagyok, vagy a gép előtt ülök. Azért ennyire nem durva a helyzet, de már jónéhányszor letíltottak a gépről.
  • serito
    #11115
    A Voyage fenn van a wanadoo-n!!!
  • serito
    #11114
    Én most jutottam be Barbora lakásába, a padláson keresztül. Messze vagyok még ettöl a résztől?
  • Atomreaktor
    #11113
    Észrevettem a rejtett poént;)))

    Segítség: a macsek képe fejjel lefelé áll...
  • Axon
    #11112
    Húzom is lefele.
  • Axon
    #11111
    Péntekre csakis tűzforró seholsem beszerezhető háborús cuccokat ígértél ;-)
    A Voyage az jöhet bármelyik "hétköznap" is, mondjuk ma :-)
  • LezLee
    #11110
    Ja aki a Nibirut nyomja: ha bejutottatok Barbora irodájába, ott van egy kis rejtett poén. Kíváncsi vagyok észreveszitek-e? Egy kis reklám sosem árt :)
    Mellesleg én pont ott vagyok elakadva, az istennek se sikerül rájönnöm a computer belépési kódjára. Aki továbbjutott már ezen, dobhatna egy-két rávezető segítséget :))
  • serito
    #11109
    Felért az Echo 2.cd-je lehet tölteni, a jó Crack-et rorr barátunk már feltette.
    jó játékot!!
  • M.A.D.
    #11108
    Mint pl. én? :)

    ...ja, de nincs még péntek. :)
  • Atomreaktor
    #11107
    Áááá, Fahrenheitig gyorsan végig kéne tolnom a Nibiru-t.

    Nekem RtMI tetszett, szal ha ahhoz hasonló, akkor lehet megpróbálom a Voyage-t is.
  • serito
    #11106
    Ha így volt akkor bocsi.
  • Axon
    #11105
    Mindenesetre ha megvan valakinek a Voyage az feltolhatná a szerverre.
  • serito
    #11104
    Igen én is kedvelem a jó munkásembereket, meg a vasalás témáját.
  • Axon
    #11103
    Így már értem, csak az zavart meg, hogy az én üzenetemre válaszoltál.

    Egyébként nem esek kétségbe. Az otthoni gépem a döntő úgy is. Azzal nem volt még hasonló problémám, remélem most sem lesz.
  • serito
    #11102
    Hamarosan felér az Echo 2.cd-je. Még 1-2 csomag és kész.