33675


  • M.A.D.
    #11381
    Milyen munkahely ez már, ahol nem lehet zavartalanul játszani? :)))
    Kiváncsi leszek, hogy nem akad e ki a game.
  • Axon
    #11380
    Értem. Ott tapogatózok vakon a sötétben. A monitoromra is megy a fény az ablakból, úgyhogy csak a pointer figyelem változik-e az alakja.
  • serito
    #11379
    Még kell hozzá 2 alkatrész!!
  • M.A.D.
    #11378
    Dehogy szedtem. Nincs helyem. :))
  • Atomreaktor
    #11377
    Eh, nem látok még rendesen:)))
    Esetleg le is szedted már?:))
  • M.A.D.
    #11376
    Attól félek, hopgy a deviances crack-kal előjön az-az ominózus hiba, ami miatt kijött a tetris. Bár ne lenne iagazam.
  • Axon
    #11375
    A deviance féle crack-el sikerült elindítanom az echo-t. Már a barlangban sem sikerült tüzet raknom. Megvan a kő meg a szalma, de nem tudom hogyan kell meggyújtani a tüzet
  • M.A.D.
    #11374
    Az infót már megosztottam lentebb. :))
  • Atomreaktor
    #11373
    Kikerült Nforce-re a Fahrenheit!!! Ha vki beszerezte már plz egyből ossza meg velünk is;)))
  • M.A.D.
    #11372
    Amiga másik dbase.

    http://hol.abime.net/
  • M.A.D.
    #11371
    Találtam egy amiga kickstart 3.5-öst! (1996). Feltoljam azt is?
  • M.A.D.
    #11370
    Mi? Nálam csak inaktív v. disabled. :(((
    Pedig akkor te is mindent úgy csináltál, mint az nfo-ban.
    Ez a jó törés állítólag.
  • Axon
    #11369
    Annyi a különbség, hogy nekem lehet állítani activ-ra és inactivra az alsó gombbal, de az eredmény ugyanaz.
  • Axon
    #11368
    Kipróbáltam én is az ECHO-t. Nekem is ugyan azt írja ki mint neked. Keresi az eredeti cd-t, hiába muntolom be neki a cd képet abba a tetris akármibe.
  • Axon
    #11367
    Jaj de messze van még a péntek :-)
    Azért jöhet
  • M.A.D.
    #11366
    Ezen az oldalon van olyan game, amit anno nem tudtam megszerezni, pl. a K.G.B.
  • M.A.D.
    #11365
    :))) Feltoljam?
  • Axon
    #11364
    Remek oldal. Itt is csak The Neverending Story II
    van fent. Ezek szerint van első rész is. Az hol lehet?
  • M.A.D.
    #11363
    Amigához egy oldal.
    http://www.amigagames.com/gage/
  • Atomreaktor
    #11362
    Nagyon jó és szép gamma lesz, remélem ez lesz Sokal eddigi legjobb műve;) Én már nagyon várom és remélem kenterbe veri a Syberia1-2-őt is;)) (és ne rókabőr legyen)
  • M.A.D.
    #11361
    És ehhez? :))

    Fahrenheit (c) Atari *DVD* NOGRP 44x50 MB
  • M.A.D.
    #11360
    Ehhez mit szóltok? :)
    http://www.whitebirdsproductions.com/siteang/index-actualite.html
  • M.A.D.
    #11359
    Asszem törlöm az Echo-t. Az első, deviance-s törés legalább elindult. Nem értem, hogy a tetris emu, miért nem mountolja be azt a kis filet. Inactive-on va, és ha állítok rajta, akkor disabled-re megy. daemon-nal sem jó bemountolni azt a tetris filet. akkor is kéri a 2.cd-t.
  • Axon
    #11358
    :-))))))))))))))
    Ez ismerős.

    Utoljára a saját lagzimban voltam, az pedig már egy éve volt. Szereztem egy sörcsapolót és hozzá extra friss közvetlen a gyárból hozott aranyászok sört. Olyan finom volt, hogy nem győztük inni :-)
    Megittam legalább 15 korsóval, de a rengeteg étel mellett amit behabzsoltam meg sem ártott a sör (töményt nem szoktam inni). Reggel 8-ig nyomtuk, aztán otthon beájultunk az ágyba a fáradságtól :-)
  • Atomreaktor
    #11357
    jah, still life:)))
    annyira azért nem voltam totálkár, de persze jól éreztem magam:))) jó kis muri volt. fele társaság még bennt sincs, pedig 8-ra kéne jönni:DDD (kolleganőm volt a menyecske)
    a legrosszabb, ami történt, hogy otthagytam a mamám sütistálcáját:(( :DD vhogy vissza kell szereznem...
  • Axon
    #11356
    Ez remek. Mindig jó látni, ha egy ilyen hatalmas projekt végre révbe ér. Én elkezdtem a játékot még a 95 %-os készültségűvel, de "sajnos" nem jutottam addig, hogy angol szöveggel is találkozzak :-)
    Gyakorlatilag az elején abbahagytam idő hiány miatt, de egyáltalán nem véglegesen mivel nagyon tetszik. Az ábra pedig azt mutatja, hogy mostmár - szerencsére - nem is fogok találkozni lefordítatlan szövegrészekkel.
  • Axon
    #11355
    Na mindjárt megnézem én is és reflektálok.
  • Axon
    #11354
    Hűha. Mesélj, élsz még? :-)
  • Axon
    #11353
    Na én meg eddig (hétfő 8.30) nem dolgoztam :-)
  • mandm
    #11352
    De jó kis kört futtottunk magunk körül

    Sok jó ember kis topicban is elfér! Megyek, és hátbaveregetem magunkat!
  • M.A.D.
    #11351
    :)))

    No, 5let echo ügyben? Átmegyek abba a topicba, ha...:)
  • szotyimutyi
    #11350
    Leszedtem a Shady brook játékot, de elég nagy csalódás volt. Gyenge grafika, silány a megjelenítés.
  • rorr
    #11349
    Hát igen a munka nem JÓ kaland! :)
  • szotyimutyi
    #11348
    Én is sok minden miatt szeretem. Nincs még egy ilyen jó kis közösség, mint itt. Ha bekukkantunk néha máshova, elképedünk. A hangnemen, a szövegen, stb.
    Szóval, egy jó kis társaság van itt...:)
  • takysoft
    #11347
    ide csak egyvalami nem tartozik: egymás fikázása.
    ezért komálom eggyire ezt a topicot, sok jó ember beszélget mindenféléről értelmes körülmények között.
  • szotyimutyi
    #11346
    Úgy bizony!...
  • Mustang2005
    #11345
    Akkor ide tartozik!
  • LezLee
    #11344
    Tévedsz, ide tartozik. Ez a topik már jó régóta offtopic, összegyűlt itt egy jó kis kalandszerető csapat, akik megosztják egymással a véleményüket a kalandokról, az rpg-kről vagy csak egyszerűen dumálunk egy jót valamiről. Ha visszaolvasnál észrevennéd, hogy a 11000 hozzászólásból legalább 10500 offtopic :)

    Persze most valszeg ez meg fog változni a GS-nek hála, biztos majd jönnek páran, hogy elakadtak a TLJ-ben, segítsünk már neki.

    Bár a topic neve megtévesztő, de ez valójában a hazai kalandszeretők sajnos szűk csoportjának a csevegőhelye, és éppen ezért jó hogy van ilyen, ahol összegyűlhetnek az adventure-kedvelők egy jó kis eszmecserére.

  • szotyimutyi
    #11343
    Ide sok minden tartozik...
  • Mustang2005
    #11342
    Ez nem ebbe a topicba tartozik!!!