33675


  • Lord Myn
    #11421
    Na elkezdtem szedni a Fahrenheitet, ha minden jól megy (kopp-kopp) estére meglesz. Ez az egyik kaland, amit a legjobban vártam! Remélem sikerül beindítani, mert ez is tetris-emus...
  • M.A.D.
    #11420
    De jó! Ezt nem is használtam idáig (rss). :))
  • M.A.D.
    #11419
    Indigo Prophecy magyarul
    2005 Szept. 20

    Én megvárom ezt. :)


    -nálam van az-az rss (opera 8)-
  • via_mala
    #11418
    Melyik kiterjesztést használod/ajánlod hozzá? Mármint az RSS-hez.
  • moonster
    #11417
    Akinek van rss feed-et tamogato bongeszoje pl firefox, az beadhatja neki az nforce rss feedjeit.
    Nekem ott figyel fenn. Arra jó, hogy nem kell mindig az oldaalkra lapozni es megnezni, hogy van-e valtozas, ahnem ez magatol frissul, raadasul svot is takarit, mert csa a cimeket tolti es a sallangot nem.
    Sok magyar hiroldalon is van ilyen opcio.
    Hardwired, sg, terminal, hwsw stb.

    Nforce games szekcio feed: http://www.nforce.nl/rss/rss_2.xml

    itt egy kep:
    [IMG]http://moonster.uw.hu/pix/rss_ad1.jpg [/IMG]
  • M.A.D.
    #11416
    Megint gyűjthettek nekem hardware-re. :)
  • M.A.D.
    #11415
    Kössz! Reboot is volt. :(
  • moonster
    #11414
    Sztok!
    Régen jártam már erre, de most úgy beindult a kalandpiac, hogy csak kapkodom a fejem. Teljesen véletlen hallottam a fahrenheitről, és a demo csekkolása, majd az állam összeszedése után megnéztem, hogy mikor jelenik meg és jó volt látni, hogy nemsokára. 16-án.
    Most találtam annyi időt, hogy nekifogjak a TLJ-nek. Már régóta itthon pihen, csöndesen várva, hogy előszedjem. Ez a játék..fantasztikus, no és az AA amit művel vele.. gyönyörű.

    Ha ez lemegy, akkor jöhet a Fahrenheit.
    Az a "baj" a kalndokkal,hogy rendkívül időrablóak. Nem elég, hogy odaülsz 20 percet. Rá kell hangolódni, mert anélkül értelmetlen, és ha megvan, akkor csak lesel, hogy már 4 órája ott ülsz. Kisgyermekes apa lévén, nem nagyon engedhetem meg. Maximum éjjel, mikor alszik mindenki.
    Noh, Musthave kategoria a Fahrenheit. csak ennyi. Lassan elerheto mar mindenkinek.
  • Axon
    #11413
    Sajnos többnyire én is csak a próbálgatásukig jutottam, elmerülni egyedül a Sam&Max-ben sikerült, na de az meg nem mostani darab :-)
  • Axon
    #11412
    Azt hiszem Atom ajánlotta a DVD vételt, bár nem rossz ötlet. Én inkább egy új vinyó mellé raknám le a voksom, bár az is igaz, hogy az költségesebb, ezért ha legközelebb a minisztériumba mész, akkor kérj egy kis állami támogatást valamelyik államtitkártól
  • Axon
    #11411
    Fent van. Remélem így már menni fog.
  • Axon
    #11410
    Köszi leszedtem. Mindjárt ki is próbálom.
  • via_mala
    #11409
    Egyébként az utóbbi napokban végigpróbálgattam egy csokornyi kalandjátékot.
    Többek között Echo, Voyage, Return to Mysterious Island és a The Moment of Silence, mindezeket a Fable: TLC mellett.
    A Fahrenheit-et meg én is nagyon várom már, a demója isteni volt.
  • via_mala
    #11408
    Nekem ment a tetris-es változattal az Echo, már el is jutottam a 2. barlangba.
    A telepítés után ha jól emléxem kellett egy reboot.
    A 2. barlangban az útvesztőben mindig eltévedtem, pedig elvileg megfejtettem a trükköt. Nektek sikerült kijutni belőle?
  • M.A.D.
    #11407
    No, visszatértem. Nos, Echo-ügyben, asszem a save-s megoldás sem valami jó. Olvastam a topicjában. :( Amúgy, épp az lenne a tetris-emus lényege, hogy ne kelljen save-eket betölteni. :(

    Mi, vegyek dvd-t, Axon. Nos, pár emelettel lejjebb, itt a melóhelyen nagyüzemben folyik a dvd másolás. Nem visz ár a lélek, hogy...
  • Kiru
    #11406
    Tedd fel légyszi!!
  • Kiru
    #11405
    Legyen beemulálva a CD2 a tetris mellett
  • szotyimutyi
    #11404
    Igen, ugyanannyi. Remélem, jó lesz.
  • LezLee
    #11403
    Én meg a TetrisEmusat egy reges torrentsite-ról. De úgy tom mindkettő 2,04 giga, tehát olyan nagy különbség nem hiszem hogy van :)
  • szotyimutyi
    #11402
    PC-Fahrenheit DVD [PDX TEAM-én ezt szedem Torrentröl
  • serito
    #11401
    Már fel is töltöttem!!!
  • Axon
    #11400
    Ok. Köszi!
  • serito
    #11399
    De jó csak kell hozzá egy Patch, ha nincs fenn a szerveren felteszem neked, meg a mentéseket is ahol bugos a game. Szóval a barlang bejáratánál törd le a jégcsapot , majd jobb és bal oldalon a földről vedd fel a faágat+gallyakat. Menj a tüzrakó hey felé, a tüzhely mellett van a "fatálra" hasonlító valami, Megy egy taplógomba, ha minden igaz. Ezeket egymásra pakolva, már kész is a tűz.
  • Axon
    #11398
    Kiru:
    Nautilus-al kapcsolatban. Megtaláltam, hogy a munkahelyi gépemen mi volt a probléma a programmal és mi volt a megoldás. A megoldás egy kis crack hozzá. Ez így kicsit nevetséges mivel neked eredeti van, de ez egy NOVIDEO crack is egyben. Ezzel megszüntek a problémáim azon a gépen is ahol eddig voltak.
    Szerintem letölthető több helyről is, de fel tudom tolni a szerverre is ha kell.
  • LezLee
    #11397
    És melyik verziót szeded a Fahrenheitből? A 2,04 gigás TetrisEmus verziót?
  • Axon
    #11396
    Minisztériumba, politikusokhoz, jó sok tárral vagy esetleg egy harckocsival ;-)
  • Axon
    #11395
    Jó lesz az 3-4 nap mulva is. Addig nyomom az ECHO-t, hátha nem fagy ki.
  • szotyimutyi
    #11394
    Elég lassan jön. Jelenlegi csiga-állás mellett 3-4 nap.
  • Atomreaktor
    #11393
    :))
    Vegyél már pár dvd-t;))
  • Atomreaktor
    #11392
    Mikorra ér le kb?
  • Atomreaktor
    #11391
    :DDD
    De ne egy tárral menj:)
  • Axon
    #11390
    pisztojt vigyél ;-)
  • M.A.D.
    #11389
    No, be kell ugranom az Oktatási Minisztériumba. Alá kell iratnom valamit az egyik államtitkárral. Vazz! Hétfőn még a fű sem nő (hanem férfi). Majd jövök. Addig hajrá nektek.
  • szotyimutyi
    #11388
  • Axon
    #11387
    Tőccsítek-tőccsítek gyerekek gyorsan-gyorsan ;-)
  • szotyimutyi
    #11386
    :)Ja, te húzod, ugye? :)))
  • M.A.D.
    #11385
    Én nem csorgatom. :))
  • szotyimutyi
    #11384
    Én most csorgatom. Ha valaki előbb leszedi,szóljon.
  • M.A.D.
    #11383
    Újraindul a game.
  • Axon
    #11382
    Azt hallottam, hogy nemjó a deviance féle crack, de azt már nem tudom, hogy mi vele a gond.