33675


  • nagykispeter
    #11461
    Hát remélem!Én a méretén vagyok meglepőde a 4. részhez képest nagyon kicsi
  • Atomreaktor
    #11460
    goddamn-ból gondolod? sztem csak megszenvedtek a crack-el. nem baj, mire hozzánk is elér, már tutkó működni fog.;) én amúgy nem vagyok nagy myst rajongó szal nekem mindegy:)) persze azért tutkó belenézek majd én is;)
  • nagykispeter
    #11459
    Felkerült a Myst V az NForce-ra igaz valami nem működik rajta ahogy elnézem!
  • CrucifX
    #11458
    Bar mar ket es fel hete nalam van, ebben a percben vegigvittem a Fahrenheit-et: tudom, hogy megint hirtelen felindulasbol, nem objektivan ertekelek, de akkoris - ez a 21. szazad jatektermesenek IGAZI, Shenmue szintu klasszikusa!
  • MerlinW
    #11457
    Jah számolgattam én is de nem olyan sokkal:D
  • M.A.D.
    #11456
    Ok! :)
  • Axon
    #11455
    Remek, hogy felkerült a Fahrenheit a szerverre. A Fable-t és a Niburut töröltem, mivel átléptük az a bizonyos küszöböt, de ez maradjon köztünk és Macseknak egy szót se
  • M.A.D.
    #11454
    ...vagy két régebbi nancy drew
  • M.A.D.
    #11453
    Asszem ma Dungeon Lords törlés lesz otthon. Így lesz helyem.
  • Atomreaktor
    #11452
    Ma este kezdem végre én is a Fahrenheit-et. A topicjában áradoznak róla, egy negatív kritikát sem kapott!!:)
  • moonster
    #11451
    :)
  • via_mala
    #11450
    Sikerült, thx!
  • M.A.D.
    #11449
    Ööö..Dark Fall 2!
  • moonster
    #11448
    Nem kell hozza kiterjesztes, alapbol tudja a Firefox az RSS-t.
    Sok oldalnak jobb oldalt lent (csak firefox) megjelenik egy kis ikon, amire ha rehuzod a kurzort, akkor kiirja, hogy "élő könyvjelző hozzáadása az oldal hirforrásának számára" Noh, ha ide kattintasz es utana a "Feliratkozas"-ra katintasz, akkor megjelenik az elő konyvjelzo hozzaadasa ablak. Ha a mappak között a "Könyvjelzők eszköztár mappája" opciót választod, akkor a hirforras kikerül a bongésződre, a címsor alá, ahogy a képen van lentebb.

    Ha nincs ilyen gomb a hírforrashoz, akkor nehezebb, mert manuálisan kell bevinni.
    1. Könyvjelzők menü/Könyvjelzők kezelése
    2. A bal oldali listában válaszd ki a "könyvjelzők eszköztár mappája"-t, majd kattincs abban valamlyik könyvjelzőre (csak azért kell, hogy ide helyezze az új könyvjelzőt, azaz a bongésző eszköztárába)
    3. Fájl/Új élő könyvjelző
    4. Nevet megadod(mind1 mi), majd a hirforras helye: pl.: http://www.nforce.nl/rss/rss_2.xml
    a leírashoz nem szoktam semmit adni, majd OK
    És már ott is terem a cimsor alatti eszköztáron, már ha az eszköztár megjelenítése engedélyezve van. Nézet/Eszköztárak/Könyvjelző eszköztár

    Noh, remélem segítettem
  • M.A.D.
    #11447
    Dark Light 2 megvan nekem otthon már vagy 7-8 hónapja, de nem toltam végig. Ja, bedurvul majd. Kicsit jobb lesz, de nehezebb is.
  • M.A.D.
    #11446
    "Ezexerint csak annyi volt a gond, hogy letetted a tetris-t a tálcára? Vagy a mount-olás és az emu indítás sorrendje volt a hiba?"

    A három közül valamelyik! Ez szinte biztos. Azért "eresztem ezt a témát bő lére", mert mostanában sorozatban fognak kijönni ilyen formában a játékok.
    Lásd:pl.Fárenhejt (aljas indigó propi). :))
  • via_mala
    #11445
    Ezexerint csak annyi volt a gond, hogy letetted a tetris-t a tálcára? Vagy a mount-olás és az emu indítás sorrendje volt a hiba?

    Kipróbáltam tegnap a Dark Fall 2 Lights Out-ot. Hááát, nem valami nagy durranás. Elég közepes képek, ráadásul állóképek, nem pedig 360°-os körképek, mint pl. az Echo-ban, felirat meg nincs. A történet az elején még nem valami hű de hátborzongató, a tárgyakat meg csak nézegetni lehet, idáig egy szem floppy-t sikerült felvenni, meg van nálam egy lámpa már a játék kezdetétől. Azt sem értem hogy miért a napló lapozgatásakor sikerült egyszercsak ott-teremnem egy új helyszínen, ahol aztán azt a floppy-t megtaláltam. Egy dolog ami tetszett: a hangefektek, de ez még nem menti meg a játékot. Lesz ez még később jobb is, vagy végig ilyen marad?!

    Na meg kipróbáltam a Still Life-ot is még korábban. Szerintem grafikailag visszalépés a Syberia-khoz képest, bár ha jól tudom ez nem Sokal játék, csak a Microids a közös bennük. A történet érdekesnek tűnik, a karaktereknek határozott jellemük van, a feladványok nem tűntek vészesen könnyűnek, bár nagyon bonyolultak sem voltak. Amennyit eddig játszottam vele, az tetszett.
  • M.A.D.
    #11444
    :)) Bocs! Tegnap volt ez téma.
    http://nforce.nl/nfos/shownfoblack.php?nfoid=94581
  • MerlinW
    #11443
    Eztet most nem értem:) Mi micsoda micsináltál miért minek és mihez?:D
  • M.A.D.
    #11442
    No, meg az Echo a tetrises. Tegnap este uninstall tetris emu driver, majd daemonnal bemountoltam a 2.CD-t, és újra install a driver. Majd reboot, és utánna exe, majd bemountolva a tdf file, és lőn. Persze az ablakot nem tettem le tálcára...és csoda. :)
  • Atomreaktor
    #11441
    Eh, erről ennyit. Most jár csak a felénél. hajnali kettőig nem maradok fenn. (esetleg beállítsam az órám?)
    Marad holnapra:(( Nem baj, annál nagyobb lesz az élmény. Addig is no spoiler plz:))
  • szotyimutyi
    #11440
    Én is most nézem. Fantasztikus! Nagyon köszönjük:)))
  • MerlinW
    #11439
    Lol:D
  • Atomreaktor
    #11438
    Reggel nyolcra megyek csak munkába, addig ráérek:) Majd ott kipihenem magam:)
  • Lord Myn
    #11437
    Kitartás!
  • Atomreaktor
    #11436
    ááááá, én még a felénél sem járok :D
  • Atomreaktor
    #11435
    Loooooooool:)))) adjál már át pár mb-ot;))
  • Lord Myn
    #11434
    És igen! Sikerült elindítani a Fahrenheitet! Nagyon f*sza! Még csak a tutorialt nyomtam végig, mert sajnos, most abba kell hagynom, de úgy érzem ma éjjel nem sok alvás lesz... (Mondjuk az elején megijedtem, mert az autorun-ja német nyelvű, de aztán, szerencsére, lehet nyelvet választani.)
  • MerlinW
    #11433
    Nagyon szivesen:)

    Ugyis ritkán tolom a pofázmányomat erre, ami a meló miatt van nem miattatok:). Oszt feltölteni is rég töltöttem:)

    A netemmel nem büszkélkedek mert meg leszek dobálva (1GBit)
  • Atomreaktor
    #11432
    Akkor ma este már ki is tudom próbálni:) Azt hiszem nem fogok sokat aludni:) Tegnap majd hajnalig olvastam, de most játék lesz éjszakába nyúlvaaaaa.....
  • via_mala
    #11431
    Na az ilyen önkényeskedéseket aztán ...
    Nahát, meg ejnye, meg mittomén.
    Ja és ezer x ezer köszönet.
  • Atomreaktor
    #11430
    Ugye tudod, hogy most isteni magasságokba emelkedtél a szememben? Ááááá, örök hála!!

    (Nem kell pár üres dvd?)
  • LezLee
    #11429
    Ezer köszönet. Nagyon jól jön, sajna nem tudtam időben reagálni, mert rendőrségen voltam.
    Amúgy milyen neted van, hogy fél óra alatt fölment 2 giga????
  • MerlinW
    #11428
    Nem reagált senki, de sebaj, önkényeskedtem kicsit és döntöttem eme érzékeny témban.

    Fahrenheit fent van a szerveren, jó mulatást:D
  • MerlinW
    #11427
    Ha valaki reagál erre az üzenetre 10 percen belül akkor még ma este feldobom a szervere a Fahrenheitet.
  • Kiru
    #11426
    Kösz, leszedtem, ha lesz időm kipróbálom
  • M.A.D.
    #11425
    kössz! :)) inkább hagyjuk.
  • Atomreaktor
    #11424
    :))) már az előző gyűjtés sem jött össze, de én szívesen küldök üres dvd-t:))
  • Atomreaktor
    #11423
    félreértetted:))) nem magyarul fog megjelenni sajnos:(( az csak arra vonatkozik, hogy magyarul írnak előzetest a játékról.:) elég hülyén van megcsinálva ez a dolog.
  • M.A.D.
    #11422
    Vajh, nekem miért nem müxik a tetris-emus bemountolás?

    Én inkább megvárom ezt. :))
    Indigo Prophecy magyarul
    2005 Szept. 20 (www.adwenturegames.hu)