33675


  • IMYke2.0.0.0
    #11501
    25% körüli.
    A héten nem sokat haladtam eddig, mert a munkahelyemen jelentést kellett írnunk, illetve most van a bértámogatási megállapodások megérkezési és elbírálási ideje...

    Amúgy 25%-oként akarom jelezni a haladást. S nem azért, hogy csigázzam a kedélyeket, hanem hogy egyre bíztatóbb legyen az eredmény.

  • Atomreaktor
    #11500
    Nálam egyszer dobott "csak" ki desktopra. Úgyhogy próbálkozz tovább bátran, nem érdemel ilyen hamar uninstallt:)) Esetleg AA levételével próbálkozz.
  • Wanted
    #11499
    Hi!
    Ha már iylen nagy törlések vannak a szerveren. A Weird wart kérhetném?
  • Axon
    #11498
    Jó lenne tudni, hogy Imyke hogyan halad a TLJ fordításával. Régebben mindig jelezte hány százaléknál jár. Még ha egyet lép az a százalék az is jó hír.
  • M.A.D.
    #11497
    Nem azért, de a Nibirunál nincs semmiféle crack (lásd az nfo-t).
  • via_mala
    #11496
    Én sajna még nem jutottam a Fahrenheit-hez, ellenben tegnap kipróbáltam a "Journey To The Center Of The Earth"-öt és a "Nibiru"-t. Az előbbiben eléggé az elején elakadtam, pedig érdekesnek tűnt, az utóbbi viszont eléggé bug-os, fél óra alatt 2x halt le. Először csak szimlán kifagyott, és reset-elni kellett, másodszor meg kidobott egy popup-pal. Ez tényleg ennyire bug-os, vagy csak nem volt szerencsém? Pedig maga a játék tetszene, már éppen a csaj lakása felett voltam a padláson, és azon variáltam, hogy hova kell a kötelet rögzíteni, hogy leereszkedjek, és akkor kivágott a desktop-ra. Hirtelen felindulásból uninstall-t követtem el rajta, várok inkább egy peccset vagy egy jobb crack-et.
  • Lord Myn
    #11495
    Sajnos itt nincs, az irodai kihallgatásnál tartok és a sajnos a hülye bogarak, akkor is leszívják a mentális szintet, ha reflex-játékot tökéletesre megcsinálom. Úgyhogy így jártam...
  • CrucifX
    #11494
    En is kerultem mar ilyen helyzetbe, de mindig van kiut, csak probalkozni kell.
  • Kiru
    #11493
    Fahrenheit THX

    Egyébként nekem a Tetrist nem is kellett telepíteni, csak elindítani és emulálni. A progi ugyan az mint az ECHO-é
  • Lord Myn
    #11492
    Pedig úgy kell, a teherautót kell fedezékként használni, nekem az már elsőre sikerült, pedig én sem vagyok 1 nagy szám ügyességi dolgok terén... Amúgy én nagyon besz*ptam most a játékkal, egyik dolgot nem csináltam meg Lucassal vmikor a játék közben és úgy lecsökkent a mentális szintje, hogy 1 jóval későbbi részben akármennyire maximálisan csinálom meg dolgokat, már nem tudok továbbmenni, mindig megőrül... Vazz, kezdhetem kb. onnan, ahol most te tartasz
  • serito
    #11491
    Köszi már megnéztem az nforce-on.
  • M.A.D.
    #11490
    Nagyon egyszerű. De, ha elolvasod az nforce-on az infót...:))
    A lényeg, hogy a második (tdf file) bemountolásnál várni kell 5-7 másodpercet. Aztán lehet csak indítani a játékot. Ez a fontos.
  • serito
    #11489
    Akkor megkeresem, mert azt nem olvastam.
  • M.A.D.
    #11488
    Ezt leírtam az Echo topicba nemrég. Ugyanazt kell csinálni, mint az Echo-s tetrises változatban.
  • serito
    #11487
    Egy Fahrenheittel kapcsolatos kérdés: Hogy kell telepíteni és használni a tetriszes változatot? Van egy Fahrenheit ISO egy Fahrenheit tdf és egy tetris cpl exe. Mit kell tenni? Azt látom, hogy a tetris exe csinál egy virtuális meghajtót, és gondolon abba a meghajtóba kell bemountolni az Iso-t. Ha máskép kellene valaki mesélje el nekem please!
  • M.A.D.
    #11486
    Idegesítő lenne! De én tuti nem fogom. :) Sajnos, rendszerint majd mindig az nhl2005 v. fifa2005 (természetesen a legkeményebb, mazohista gameplay-jel megpeccselve)-nél lyukadok ki. :)
  • serito
    #11485
    Nálam csak max 10 game van fenn, most csak 4 ha jól tudom, mert az otthoni géphez már 2 hete nem nem ültem oda. A rengeteg meló meg a család felemészti az időmet. De ha minden igaz a hétvégén, vagy ma este azért a Fahrenheitbe belenézek, csak kíváncsiságból.
  • serito
    #11484
    MerlinW és M.A.D : Azt gondoltam, hogy mindkettőtöknél ki vannak írva a game-k de az újratelepítés ( 120GB hmhm ) legalább 30-40 game vagy több. Elég idegesítő lehet mindet ujratelepíteni, meg a mentéseket visszamásolni.
  • M.A.D.
    #11483
    Nekem egy sincs kiírva. Így izgalmasabb(nem?). :)
  • M.A.D.
    #11482
    Most számoltam vissza. 48 játék van rajtuk, és (csak) 549 mp3 szám. + 1.5 giga utility.
    Na, kiadtam magama, mint Strilitz.
  • MerlinW
    #11481
    Nekem is 100gb körül... bár nemtom minek:D Ha ledöglik a rendszer, újra lesznek telepítve:) Mert ugye az iso-k ki vannak írva dvd-re mind:)
  • M.A.D.
    #11480
    Mármint secondary masterként.
  • M.A.D.
    #11479
    Káromkodok egy nagyot. Megiszok 1 liter pálinkát, azt annyi. :)
    A rendszerem egy 13gigás vinyon van. 80 és 40-est meg váltakozva teszem rá, mivel nincs burkolat a gépemen már évek óta.
  • serito
    #11478
    Ezzel azt akarod mondani, hogy 120GB-nyi játék van feltelepítve a gépedre?
    Mit csinálsz ha valamilyen oknál fogva ledöglik a rendszered? Raid?
  • serito
    #11477
    Látom a Fahrenheit mindenkire nagy hatással van, én most töltöm lefelé egy Epson nyomtató szalaghúzó mechanika csere közben. Ha minden igaz ma este már én is rákattanok a game-re. A dícsérő szavak, már meggyőztek, hogy ez egy nagy volumenü játék lett.
  • MerlinW
    #11476
    Ezzel én is így vagyok:D
  • MerlinW
    #11475
    Nem. Azok az akciokhoz kellenek. Ha elfogynak akkor visszatölt az utolsó mentéshez. Játékk közben szerezhetsz életpontokat. Lényeg h nem mindegy hogy 1 élet ponttal csinálsz pl egy irodás jelenetet vagy 5-el.
  • M.A.D.
    #11474
    Én még nem viszem haza. 3GB szabad helyem van a 120-ból. :( Így marad a Voyage amit hazaviszek. (a 40 játékból már jó lenne valamelyiket befejezni, hogy uninstalláljak) :))
  • MerlinW
    #11473
    átjutottam a második keritésen. utána nemtom hogyan. Garázsok, örök mindegyik előtt, oszt néha egy teherautó elgurul. Próbáltam a teherautót fedezékként használva eljutni, de mindenhol elkaptak..:) Lehet béna voltam...:)
  • Atomreaktor
    #11472
    Ha elfogynak az életeim akkor mi fog történni? Kezdhetem elölről?:))
  • Lord Myn
    #11471
    Jaj, ott akadtam el én is először a játék során, mennyit szarakodtam, míg átjutottam a második kerítésen...
  • MerlinW
    #11470
    Jaja félemeletes a Fárenhejt:) A katonai bázison vagyok gyermekkorunkban, oszt éppen arra próbálok rájönni hogy jutok el a piros X-hez, eddig sikertelenül...:)
  • Lord Myn
    #11469
    Nálam is bekerült a kalandjáték TOP5-be. Nagyon üt a game!
  • Lord Myn
    #11468
    Persze, hogy kisebb, hiszen a 4. rész szinte az egész DVD-mozi volt, ez meg full 3D-s.
  • M.A.D.
    #11467
    Mennyi game mostanában. Be is hoztam már az egyik vinyót. A munkatársaim gépe is lassan full lesz. :))
    Jóreggelit!
  • CrucifX
    #11466
    Myst 5 End Of Ages (c) UbiSoft INDUCT 35x50 MB

    Sajna Nuked, de ezt gyorsan megoldjak :)
  • nagykispeter
    #11465
    Ha a Mystre gondoltál akkor nem igazán!Persze ittelolvashatod az előzményeket.
  • MerlinW
    #11464
    Szted ha a 4.el kezdem érteni fogom? Mert egyikkel sem játszottam...
  • Atomreaktor
    #11463
    ááááá, most kezdtem bele. nem mondok semmit, mert a topicjában már úgyis mindenki isteníti és én is csak ezt tenném;))) ez nem csak az éva kalandja lesz, hanem az év játéka is.
  • Atomreaktor
    #11462
    na jah, de mire kitömörödik biztos több lesz belőle;)
    nem mindig a méret a lényeg:))))