33675


  • Atomreaktor
    #11541
    Huh, van kis különbség, pedig a Post Mortem se két órás játék:)
  • IMYke2.0.0.0
    #11540
    Természetesen, lesz teszt - ahogy annak idején jeleztem: a kalandjáték fordításaimat tesztelés nélkül nem fogom kiadni s így számítok e topik minden lelkes látogatójára...!
    A Post Mortem előbb meg lesz, mint a The Longest Journey.
    A PM - UltraEdit progival megszámoltatva - kerekítve 257 ezer karakteres / 3507 soros
    A TLJ - UltraEdit + MS Word együttesével - saccolva az eddig módosítottak alapján 1 millió 800 ezer karakteres.
    Persze, a projekt végén pontos számot is tudok adni...

  • Atomreaktor
    #11539
    áá, ez nagyon jó kis játék!! tutkó mégegyszer neki fogok állni, ha készen lesz a magyarítás, úgyhogy én már most jelentkezem tesztre, ha lesz. nagyon jó kis játék!!
    köszi;))
  • takysoft
    #11538


    amúgy van myst 5? nem is tudtam...
    itt van hozzá ed2k link
  • MerlinW
    #11537
  • IMYke2.0.0.0
    #11536
    Örömmel jelentem be, hogy a Still Life előzménye, - Victoria nagyapjának kalandjait megelevenítő Post Mortem c. kalandjáték - Tusy editorával immáron fordíthatóvá vált:



    A The Longest Journey mellett tehát ez a program is készül a műhelyemben.
    A Boiling Point-al felhagytam, a magyar megjelenése miatt és egyéb más magyarítással sem foglalkozom egy ideig.
  • Axon
    #11535
    Nekem is pont ez a problémám. Nálam sem fut sem ez sem az echo, pedig mindent ugyanúgy csináltam ahogy leírták, de egyik játék sem indul el, hanem kéri az eredeti cd-t.
    Nem is bosszankodok tovább hanem reménykedek egy crack-ben.
  • Axon
    #11534
    Hihetetlen milyen remek műfogakat gyártanak manapság ;-)
  • M.A.D.
    #11533
    :(((
  • IMYke2.0.0.0
    #11532
    M.A.D.:
    Elhiheted, mindent kipróbáltam. Vártam én fél percet is. Meg sem mozdítottam az egeret, semmit... Nem megy és kész.

  • Lord Myn
    #11531
    Hát ez rossz hír, mert az egyik legjobb kalandjátékról maradsz le. (Egyébként nem vettem észre, hogy a tetris létrehozna egy új virtuális meghajtót.)

    De tudom milyen rossz ez, anno amikor kijött a Broken Sword 3, mindenkinél futott, csak nálam nem, sok sz*rakodás után kiderült, hogy a RefreshLock-ot nem szereti...
  • M.A.D.
    #11530
    Írtam a héten vagy ötször. A tdf bemountolása után várni kell úgy 7-8 (!) másodpercet. Nálam az ECHO-nál csinálta ezt, hogy kiírta, tegyem be a jogtiszta 2.CD-t, mikor...:)
  • IMYke2.0.0.0
    #11529
    Demokkal nem foglalkozom. Értékelések erősen szubjektívek.
  • CrucifX
    #11528
    Ott a demo es a 99,9%-os pozitiv ertekeles, mind a sajto, mind a jatekosok reszerol :)
  • IMYke2.0.0.0
    #11527
    Látatlanban nem vezsek semmit.
  • CrucifX
    #11526
    Szvsz vedd meg, megerdemli - en is ezt fogom tenni, igaz, PS2-es valtozattal inkabb.
  • IMYke2.0.0.0
    #11525
    Igen, úgy is megpróbáltam: semmi eredmény.

    Az az érdekes, hogy csak akkor jön létre a Tetris virtuális meghajtója, ha előbb telepítem, majd utána - reboot nélkül - el is távolítom a driver-t. Ekkor megjelenik - nálam - egy negyedik virtuális meghajtó. Elindítom a Tetris-t, de bemountolni nem tudok semmit.
    Reboot után pedig eltűnik a 4. virt.megh. és a korábbi eredményt kapom.

    Letelepítettem a Játékot.
    Majd akkor veszem elő, amikor gond nélkül lehet vele játszani.



  • Lord Myn
    #11524
    Csak vicceltem, azért volt ott a smiley... Viccet félretéve, kipróbáltad úgy is, amit írtam #11518-ban?
  • Atomreaktor
    #11523
    Nálam 3 856 000!!! nem hinném ez olyan sokat számítana, de ki tudja??
  • IMYke2.0.0.0
    #11522
    A megnyugtatásodra:



  • Lord Myn
    #11521
    Az csak 3.8 MB...
  • IMYke2.0.0.0
    #11520
    A mérete: 3 856 914 byte [3, 85 GB]

  • Atomreaktor
    #11519
    Kiprószáltam vmit: kiikszeltem a tetrist és nálam úgy is elindul!!! melyik verzióját szedted le a játéknak? szerverről szedted le?
  • Lord Myn
    #11518
    Senki nem mondta, hogy hülye vagy...
    Csak nekem is ez volt a probléma: előbb kell a .tdf-t mountolni és csak utána az .iso-t, nálam csak így működik. Ha már mountolva van a Fahrenheit.iso és utána lövöd be a .tdf-et a tetrisbe, akkor marad inactive (legalábbis nálam).
  • IMYke2.0.0.0
    #11517
    A Tetris-t pedig nem kell telepíteni. Csak el kell indítani - driver feltelepít - és újra bemountolni az image-t... De nem megy a Játék.
  • IMYke2.0.0.0
    #11516
    A helyzet az, hogy nem vagyok hülye...
    A Tetris és az imgae fájl is a Fahrenheit gyökerében leledzik.

  • Lord Myn
    #11515
    Ott a probléma: "Status: Inactive"

    Megoldás: másold át a vinyóra a tetriscpl.exe-t és a .tdf file-t és ott indítsd el mountold a .tdf file-t és csak utána mountold be az .iso-t a daemon-ba.
  • Atomreaktor
    #11514
    Fahrenheit topicban azt hiszem valakinek volt ugyanilyen problámája, nézz körül hátha... gondolom a tetris nem telepedett fel jól, vagy nem t'om mi lehet sajna
    (csak vigyázz a topicjában, mert fullon van spoiler-el én már nem merek odamenni, mert futólag lelőni is rossz a dolgokat előre)
  • Atomreaktor
    #11513
    hm... elvileg simán mennie kéne, nálam is ugyanígy van és műkszik
  • IMYke2.0.0.0
    #11512
    Eddig sem tettem, most sem vettem ki a DT-ből az image-t és nem lőttem ki a Tetrist sem. Az eredmény a képen:




  • Atomreaktor
    #11511
    Daemon-ba is maradjon bemountolva a Fahrenheit, Tetrist meg ne x-eld ki(ha kixelted volna)

    Épp most hagytam abba a Fahrenheit-et:))
  • IMYke2.0.0.0
    #11510
    Fahrenheit nem megy...



    Pedig így csináltam:

    1. Fahrenheit DVD Daemon Tools-al bemountol
    2. Telepítés elindít, feltelepít
    3. Tetris elindít, Driver telepít
    4. Reboot
    5. Tetris elindít, *.tdf bemountol
    6. Eredmény: inactive és kéri a CD-t...

    Help me!!!

  • Lord Myn
    #11509
    Engem a Voyage nem fogott meg, úgyhogy +1 szavazat a Fahrenheitre!
  • Atomreaktor
    #11508
    A szívedre hallgass!!;))
  • M.A.D.
    #11507
    Van bizony!! 32.....és mind felül!
  • Axon
    #11506
    Van még fogad? :-)
  • Axon
    #11505
    Megpróbálom nem elfelejteni holnapra behozni a melóhelyemre.
  • Axon
    #11504
    Köszi a gyors választ!
  • M.A.D.
    #11503
    Ez jó hír a ma déli "fogorvoskínzás" után.
  • M.A.D.
    #11502
    Bizony! Az AA sok grimuszt tud okozni.
    Vínyom beröffentve. A szívem a Fahrenheitet diktáljam de az eszem a Voyage-t. 3.03 GB free space.