33675


  • MrDevil
    #11581
    Marha jóóóóó volt!!! Csak kár hogy ilyen rövid
  • Axon
    #11580
    Wanted: Behoztam a melóhelyre a Weird Wart. Délben indítom a feltöltést.
  • Axon
    #11579
    Fent marad még egy ideig, úgyhogy bátran töltögetheted.
    Azért majd szólhatnád ha letöltötted.
  • ordel17
    #11578
    Én még annyit fűznék hozzá, hogy korszakalkotó(túlzás nélkül)!
  • Lord Myn
    #11577
    Azaz, az az új billentyű+ínhüvelygyulladás kombós... ilyen is van ebben a játékban. Gondolom fent lesz még egy ideig a szerveren, de ebben nem vagyok kompetens én csak fel/letölteni szoktam, törölni soha.
  • takysoft
    #11576
    sajnos nem játszottam commodore-on sportjátékot(olyanom nem volt)
    ha a winter games, vagy a summer games PC-sek hasonlóak akkor értem a dolgot(mindkettőt imádtam, új billettyűzet és majdnem ínhüvelygyulladás volt az ára.)

    Ha tényleg ENNYIRE ot van, akkor leszedem. Fent maradhatna még a szerverem egy ideig? Sajnos hétvégén nem vok itt, csak keddre, leszedni meg megint idő.
    Jó lenne, ha jövő héten még fent lenne.
  • Lord Myn
    #11575
    Már megy fel a szerverre, az első CD hamarosan felér, azzal már el lehet kezdeni játszani.
  • Kiru
    #11574
    A GK3 engem is érdekel
  • Atomreaktor
    #11573
    Csak megerősíteni tudom!!! Illetve én még kiegészíteném azzal, hogy az év játéka!!;)
  • Lord Myn
    #11572
    Ez nem egy kaland, hanem A kaland. Igen tényleg annyira jó, az irányítás picit egyedi, de meg lehet szokni (az erő próbák után, fájni fog az ujjad, ha játszottál valaha Commodore-on sportjátékot, akkor tudod miről beszélek :D ), a történet nagyon jó, és végre valahára 1 nagyon nem-lineáris kalandjáték, itt szinte minden cselekedeted befolyással van a sztorira. Ja és mellesleg egyszerre kell gyilkosként menekülnöd, nyomokat eltüntetned, később meg rendőrként nyomozni a gyilkos után... Az év kalandjátéka!
  • takysoft
    #11571
    jól van... akkor már megint leragadtam.
    Farenheit. most hallok róla először. ez vmi kaland? vagy mi?
    nincs vkinek vmi review.ja róla? pár soros átfogó valami megteszi..
    tényleg ennyire jó, ahogy mondják?
  • Lord Myn
    #11570
    Én kb. 50-60-tal, úgyhogy akkor bevállalom az 1-2 CD-t, te meg rakd fel a 3.-at, ok?
  • Axon
    #11569
    Az remek lesz.
  • Atomreaktor
    #11568
    20-al

    Nekem is iso, teljesen jól működik!!;)
  • Axon
    #11567
    Engem most kifejezetten az iso verzió érdekelne. A clone cd-s verzió nekem is megvolt, de azzal nagyon nem boldogultam.
  • Lord Myn
    #11566
    Mennyivel tudsz feltölteni?
  • Lord Myn
    #11565
    Megnéztem neked, pl. az 576-ban lehet kapni, csak sajnos nem 2k, hanem 3k. De hidd el ez tényleg megéri. (Jó a grafika elavult már, de hát 6 éves játék...)
  • Wanted
    #11564
    Kösz.Már azt hittem elfeledkeztél rólam.
  • M.A.D.
    #11563
    Nekem megvan. Nagyon jó kis? kaland. :) GK3.
  • Atomreaktor
    #11562
    Én is be tudok segíteni a töltésbe, ha kell.
    Amúgy érdemes nekiállni, mert nagyon jó játék!!
  • Axon
    #11561
    Wanted: Holnap behozom a Weird War-t és hétvégére elindítom a feltöltést. Mivel méretes darab (1,8 giga) így eltart egy darabig amíg felér ADSL-el.
  • IMYke2.0.0.0
    #11560
    Szerverhez nem férek hozzá - most már tuti, hogy a koli-admin keze van a dologban. Az újrarakott XP-vel sem tudok csatlakozni.
    A MediaMarkt-ban megnézem, hátha kapható BestSellers vagy más sorozatban...

  • Axon
    #11559
    Na azt felrakhatnád nekem is a szerverre.
  • Lord Myn
    #11558
    Ha még kapsz vhol, akkor olyan 2k körül van újonnan. SZVSZ a kalandjátékok királya, mind történet, mind megvalósítás terén. De ha kell, felrakom a szerverre iso-ban (nekem eredetiben van meg, de nem kell hozzá semmi crack, sőt ha felmásolod az összes file-t a 3 CD-ről, akkor még CD sem kell hozzá).
  • IMYke2.0.0.0
    #11557
    Sajnos, nem rendelkezem a GK3-al... boltban láttam, de nem'tom mennyibe kerül...

  • Atomreaktor
    #11556
    Lol:)
  • Lord Myn
    #11555
    Ha egyszer majd rászánod magad a Gabriel Knight 3-ra, abban szívesen segítek (bár nem tudom megoldható-e, hogy van letárolva a szöveg). Máig az a No. 1 kalandjáték nálam, bár most a Fahrenheit nagyon a közelében jár...
  • M.A.D.
    #11554
    Off:Egy rohadt érdekes oldal.
    http://www.worldschoolphotographs.com/ :)))
  • M.A.D.
    #11553
    3 a magyar igazság. :)
  • M.A.D.
    #11552
    Már azt hittem mást! :))
  • M.A.D.
    #11551
    Már azt hittem mást! :))
  • Axon
    #11550
    Csak reménykedni tudok, hogy mostmár megbírkózik a starforce 3-as védelmű lemezképekkel is.
  • Axon
    #11549
    Utólagos engedelmeddel elengedtem itt az irodámban egy hatalmas:
    "Jábádábádúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú!!!"-t
  • Atomreaktor
    #11548
    áá, végre;))) ahogy a képen látom, elég durva lesz:))
  • M.A.D.
    #11547
    :))) Ezt örömmel olvasom.
  • M.A.D.
    #11546
    Ehhez mit szóltok:
    http://www.hardwareoc.hu/index.php/p/news/cid/7/y/8974.html


    Jó reggelt!
  • IMYke2.0.0.0
    #11545
    Ha minden igaz, akkor egy segítőt is kaptam magam mellé a TLJ-projekthez...
    Sőt, továbbmegyek: profi kalandjátékosok és angolul tudók ne kíméljenek - jelentkezzetek a címemen!
    Fontos, hogy elhivatott, TÉNYLEG angolul tudó emberkék kellenek - a lelkesedés, fordító-program használat és szótárazásos technika nem elég.

    A két projekt, melyhez segítséget szívesen veszek:
    - The Longest Journey - kb. 1,8 millió karakter, jelenlegi, nyers állapot kb. 25%.
    - Post Mortem - kb. 257 ezer karakter, jelenlegi, nyers állapot kb. 10%.



  • mandm
    #11544
    A TLJ-ben iszonyú sok párbeszéd van. Egy szereplővel, akár 15-20 percig is traccsolhatsz
  • takysoft
    #11543
    Post Mortemnél számíthatsz rám. már le is töltöttem!
  • Ersiman
    #11542
    Letölthető a Planscape: Torment magyarítás! Amint írják még lesznek újabb verziók, ahogy folyamatosan javítanak, finomítanak rajta. Ha valamelyik fordító a mi topikunkat is olvassa, akkor itt is megköszönöm ezt a hatalmas munkát az egész csapatnak!