33675


  • M.A.D.
    #11621
    Te vagy az én emberem! :)
  • M.A.D.
    #11620
    Ezt én is ismertem! :))) Nagyon ott van!
  • serito
    #11619
    Most van egy kis időm irogatni, mert 2db 160Gb WD Winyót telepítek Raid-be és az összeformázás eltart egy darabig.
  • serito
    #11618
    Ez nagyon komoly.
  • serito
    #11617
    Ha jól tudom, van hozzá jó törés, de még nekem sincs meg, a Wanadoon már fenn van a fórumában kéne megnézni, hogy jó-e a hozzácsatolt törés.
  • serito
    #11616
    Ha kibírnám nem is aludnék, kihasználnám az időt gémezni, mikor a családom alszik. Napi 1-2 órát azért játszhatok, ha éppen nem üres a kassza, mert akkor az asszony ba...ogat, hogy menjek és keressek némi többlet lóvét. Ha megvan amit akar nyugton hagy.
  • Axon
    #11615
    Ezt már ismertem, de jó volt újra látni :-)
  • takysoft
    #11614
    Jóóóólvan... MTA SZTAKI: Magyar Tudományos Akadémia Szótár
    Ezt nézze meg MINDENKI!!!!!!!

    haver ajánlotta, hogy keressek rá, röhögni fogok.... röhögtem
  • Axon
    #11613
    Te disznó!!!
  • Axon
    #11612
    Nekem még meg sincs az ötödik rész. Van normális törése?
  • Axon
    #11611
    Ja-ja!
    Szex, pija, rakendról téma jöhet
  • Axon
    #11610
    Ezek után egyáltalán nem értem meg, hogy minek alszol
  • Axon
    #11609
    Semmi gond, csak azt hittem, hogy egyedül nekem kell és ezért kérdeztem. Akkor még fentmarad egy jódarabig.
  • M.A.D.
    #11608
    Deja vu! :) Nálam az 1996-os év amiga-korszaka, és Flight of the Amazon Queen (11 lemezes volt) kalanjáték volt, amit kettesben végig"nyomtuk". :))

  • serito
    #11607
    A Myst V -vel játszott már valaki? Csak a Myst IV-et játszottam a sorozatból, és nem tudom követik-e egymást a részek. Szóval az V a IV folytatása? Nekem nem úgy tűnik mindha az lenne. A grafika, mint az előző részben is kiváló, lenyűgöző, és ahogy láttam elég nehéz feladványok vannak.
    Ti, hogy látjátok?
  • serito
    #11606
    Bizony, ez köszönhető volt annak, hogy vasárnap volt, én már 6 órakor a gép előtt űltem, az aszony meg a gyerekek szeretnek sokáig aludni. Ezért csak kb 10 körül keltek fel, szóval ha úgy vesszük csak 4 órát volt képes elnézni, hogy csak a billentyűket nymkodom, és fejhellgatóval a fejemen dícsérve kommentálom a történetet. Szerintem, az év játéka címre nagyon is esélyes, bár még nem jelent meg a PoP3, és sok más okos game. A nem igevágot az éppen folyó témára értettem, nem a topicra.
  • Atomreaktor
    #11605
    :))
    enyém velem játszik, úgyhogy nincs gond:)))
    bár most nincs itt és ez sem gond:DD
  • Lord Myn
    #11604
    Még 2001-ben, ex-bnőmmel közösen végignyomtuk leírás nélkül, bár igaz belekerült pár hétbe és ha leültem játszani, csak azzal játszottunk.
  • Lord Myn
    #11603
    8 órát engedett az asszony??? Mázlista, én már 2-3 óra után le vagyok tiltva, mint a flippergép, ha rugdosod.
  • Atomreaktor
    #11602
    jah, én pl most meggybort kortyolgatok és egész finom;))
  • takysoft
    #11601
    nem feltétlenül csak kaland. csak legyen jó kis magávalragadó játék.
    de lehet másról is dumcsizni:)
  • MerlinW
    #11600
    Minden idevaló ami kaland:)
  • Atomreaktor
    #11599
    már miért ne vágna ide?:)
    eszméletlen ez a játék és 100 emberből 100 isteníti:)) /én is köztük vagyok:)/
  • via_mala
    #11598
    Ha nem sürgős, akkor holnapig még maradhatna. Thx!
  • M.A.D.
    #11597
    Aki végigviszi leírás segítsége nélkül a GK3-at, annak gratula. Nagy kalandjátékos.
  • Axon
    #11596
    GK3-at lehúztam. Szóljon akinek még kell.
  • Axon
    #11595
    Szívesen! :-)
  • M.A.D.
    #11594
    :)))) Ez örömteli.
  • M.A.D.
    #11593
    1.Jön a Nancy Drew legújabb része, a 2CD-s. Kb. úgy 4-5 óra alatt lent lesz itt a melóhelyen.
    2.Ja, igaz. A GK3 már lassan 6 éves. Viszont a mostani "közepes" gépeken full-on nagyon szépen megy. :)

    3.A Fahrenheit helyett most (az örök szerelmet) az NHL2006-ot húzom most a vinyómra. A héten már hazaviszem a kalandok egyik legjobbbikát, ígérem. :)
  • serito
    #11592
    Tudom, hogy nem ide vág de a Fahrenheit egy valami drutális game, mindenkinek kötelező darab, engem nagyon lenyűgözött alig bírtam abbahagyni, de muszály volt, mert az asszony 8 óra játék után már rámszólt, hogy befelyezhetném.
  • Wanted
    #11591
    Köszönöm szépen, lejött.
  • Nolycsy
    #11590
    Tudna valaki segíteni?
    A 2. fejezetben már összeraktam a kacsát, a kötelet meg a fogót, de így sem tudom megfogni vele a kulcsot, mert valami olyasmit ír, hogy túl messze van és nem éri el. A végigjátszásban is csak azt írják, hogy ezeket össze kell rakni. Nem tudom, hol rontom el. (Mellesleg a fogóra mikor ráraktam a kötelet, a kis inventory képen nem jelezte azt).
  • IMYke2.0.0.0
    #11589
    The Longest Journey HUN Projekt: ~287.000 karakter megvan! Ez már megközelítőleg pontos adat. [számra pontosat otthonról tudok]
    A pontatlan része az 1,8 millió karakter függvényébeni százalékos érték, mely így most 16%-ot jelent. Hétvégéig a pontos karakterszámot is meg tudom mondani.
    Takysoft mellé még szívesen vennék magam mellé 1-2 elhivatott emberkét!

  • Lord Myn
    #11588
    Olyan nekem is van 1 pár darab... Lassan már annyi lesz a félretett cuccokból, hogy ha 24 órán keresztül játszanék velük mindennap (semmi munka/kaja/alvás/szex), akkor sem tudnám őket befejezni életem végéig.
  • Lord Myn
    #11587
    Nem 4 és fél éve, hanem 6 éve és ahhoz képest tényleg egész türhető a grafika (mondjuk egy 4xFSAA nagyon fel tudja még dobni). De amúgy is a lényeg a játék benne, ami izgalmas is és elég hosszú is.
  • Axon
    #11586
    Azt én is beszereztem és elindítottam. Aztán eltettem a hosszú téli estékre félretett programjaim közé. Van már vagy ötszáz darab :-)
  • Axon
    #11585
    ja-ja! Nancy Drew forever :-)
    Pedi már egyszer megjelent egy utolsó rész. Gondolom ez is ojan lesz mint az omega koncertek. Minden évben van egy igazán utolsó koncertjük :-)
  • M.A.D.
    #11584
    Hétvégén kipróbáltam a Pilot Down-t. Hááát...:(( 1 DVD...és nagyon konzolátirat. Ami nem lenne baj, de..:(( Nekem nem jött be ez a II. VH-s rpg-akció-kalandszerűség. Pláne a képregényes összekötőkkel (mint May Payne, de az jobb).
  • M.A.D.
    #11583
    Igen! Egyre nagyobb a mérete. Már 2 CD. Javult a grafika is. Több a custscene is. :)
    Ja, látom a GK3-at valaki tölti fel. Nekem is megvan. Az opcióba állítsatok minden maximumra. Ahhoz képest, hogy már 4 és fél éve megjelent...:))
  • IMYke2.0.0.0
    #11582
    Megjelent:
    2005-09-24 - PC Game ISOs - Nancy Drew: Last Train to Blue Moon Canyon - DEVIANCE - 70x15 MB