33675


  • Atomreaktor
    #11701
    Nem lehet, hogy a két változat akad össze? Mert nekem simán fut, ha feltelepítem.
  • Axon
    #11700
    Ezt is próbáltam egyből, de ez sem segített. ha nincs cd akkor keresi, ha van neki cd, akkor hibaüzivel kilép.
    Megpróbálom egy másik gépen hátha itt van neki valami gond, bár nem szokott, de azért hátha...
  • Atomreaktor
    #11699
    Nekem is megvolt, csak letöröltem, mert kellett a hely:)) Én is jókat hallottam róla, de most, hogy látom tényleg ennyire jó, le fogom újra szedni;)
  • MerlinW
    #11698
    Itt a lehetőség, válassz apát
    Axon, moonster kilőve, de vagyunk még itt páran:D
  • takysoft
    #11697
    ha van egy kis kézügyességed, akkor mindenképp tedd azt! érdemes használni a magyarítást! nagyon jó lett, tényleg minőségi munka.
  • Lord Myn
    #11696
    Nekem már meg van kb. fél éve a DVD verzió, de még nem jutottam oda, hogy kipróbáljam. Annak idején azért szedtem le, mert jókat hallottam róla és az ex-Lucasos Tim Schaffer (remélem jól írtam) készítette a játékot. Na lehet, hogy belekóstolok a játékba.
  • takysoft
    #11695
    tegnap este kipróbáltam a Psychonauts-ot.
    ma is nyotam 4-5 órán keresztül.
    Tyűha... rég nem volt a kezeim között ilyen fenomenális játék. A magyarítás is egész jó lett, igen szépek a textúramagyarítások.

    A játék irányítása egy picit nehézkes(max sensivity-n is lassan fordul, fel-le nézegetés még lassabb), de nagyon ott van. picit buta ez az akció-kalad párosítás, de valahogy LBA-ban is szt szerettem.(eddig igazán nehéz csak az Über-fő Cenzor volt)

    Eszméletlen történet egy eszméletlen világban!
    Mindenkinek kötelező darab. Annyira egyedi, hogy valami hihetetlen. Majdnem azt mondtam, hogy a világon nincs még egy hasonló játék, aztán eszembe jutott az LBA, ami a személyes kedvencem, de lehet, hogy nem sokáig. ez egy remek játék, most tanulok levitálni, de alig várom, mi következik.

    Persze az asszony mára már eltiltott
    Persze azért ős is szeretem és vele is törődni kell, olyan, mint a Sims
    Csakhát mára letoltott, talán majd holnap.

    Aki teheti isnstall, patch(1.02), crack(1.02), magyarít, azt PLAY!
    Sajna 5 cd, én SMSWEB-ről kaptam le, be akár dc-s vagy, akár eMule, akár torrent, garantálom, hogy megéri.
    Iszonyú szép a grafika is.
    bocs, hogy hosszú lettem, de nagyon a hatása alá kerültem. Sosem komáltam a dark, gothic, noir játékokat, inkább a gyerekesebb monkey island cuucok, ez meg pont egy ilyen perfekt világban van. Komolyan, KIPRÓBÁLNI! A szavam a garancia, hogy a játék NAGYON ott van!
  • Lord Myn
    #11694
    Próbáld ki, hogy azt, hogy csinálsz 1 full install-t (~ 450 MB), utána pedig az összes file-t felmásolod a CD-kről amik nincsenek benne a full install-ban (adott könyvtárba persze!). Így kb 1.2 GB-osnak kell lennie a cuccnak a vinyón. Így próbáld majd elindítani. (Mondjuk az is lehet, hogy kell 1 kis config-file hackelés is, hogy ne a CD-ken keresse a fileokat, erre már nem emléxem pontosan)
  • Axon
    #11693
    Ha be van mountolva az első iso akkor kiírja, hogy:
    unrecognized fatal exception

    Ha nincs bemountolva, akkor kéri az első cd-t. Ha ilyenkor mountolom be neki, akkor megint jön az unrecognized fatal exception.

    Biztos nem kell neki crack?
  • Axon
    #11692
    Felraktam a GK3-at. Indításkor ezt írja ki:

    The following resource paths are invalid
  • MIMACSKA
    #11691
    még nem kell...
    :)
  • Axon
    #11690
    Szorítunk! :-)
  • Axon
    #11689
    Jövőhéten lesz 10 hónapos. Köszönet mindenkinek a dicsérő megjegyzéseket. Elsősorban a kép poénos volta miatt tettem be, de azért jól estek a pozitív megjegyzések. Ezzel a témával azért tényleg nem akarom off-olni a topicot, mégha az jóval szerteágazóbb mint a TLJ rejtelmeinek boncolgatása :-)
  • mandm
    #11688
    Köszi!
    De a végigjátszást Axon (#11644) 'játékára' kérdeztem!
  • MIMACSKA
    #11687
    Örülök, hogy fiatiotok vannak, növelik az eslyem egy lányra! :) Csak kell egy lány is egy topicba! :)
  • moonster
    #11686
    Köszönjük az elismerő, dícsérő szavakat. Bálint inkább az édesanyjára hasonlít. Kicsit idősebb Axon-son-nál, 10 és fél hónapos.
  • MIMACSKA
    #11685
    Én kislányt akarok...[pirulós szmájli]
  • MIMACSKA
    #11684
    ÁÁÁÁÁ ez a baba is édi!
    Ez már itt vetekszik a nők lapja fórum "2004es babák" topiccal
    ....kispapák... :-))
  • MIMACSKA
    #11683
    Ez a baba Gyönyörűűűűÿ
    [általában nincs elájulva idegen kisbabáktól]
    Biztosan nagy meló volt összehozni.. :DD
  • MIMACSKA
    #11682
    nemlett :) Igaz nem is olvastam végig :DD
  • dreamlite
    #11681
    mandm!

    Longest Journey-hez van végigjátszás: The Longest Journey végigjátszás
  • moonster
    #11680
    A raid 0 a Stripe-olás, ami nem tükrözött, hanem az adatokat felváltva a beállított méretekben hol az egyik vinyóra teszi, hol a másikra. Cirka 2x olyan gyors, mint egy vinyó. Mind a két vinyóra egyszerre ír és egyszerre olvas róluk.

    Raidről
  • moonster
    #11679
    Mekkora már a fiad! Jól emléxem én is akkor. A mien k is nő már mint a gomba. 6 fogunk van:) bár ez it nem látszik.

  • RaveAir
    #11678
    Erről jut eszembe, hogy mikor vettem 30 napos BKV-bérletet, akkor a szeptember hónap úgy volt rövidítve, hogy sep, míg az október úgy, hogy okt. Most magyarul vagy angolul akarnak rövidíteni?
  • Atomreaktor
    #11677
    Neverend-et már én is kifigyeltem magamnak, csak jelenne már meg...
  • takysoft
    #11676
    nem kell feltenni a Neverhood-ot, mert fent van a frenchkissen is
    rendes ISO
  • Axon
    #11675
    Szia Macs!
    Nem lesz könnyű mindet végigolvasni :-)
    Amire pedig végigolvasnád, lesz megint vagy 60-70 új üzenet :-)
  • M.A.D.
    #11674
    787! :)
  • MIMACSKA
    #11673
    786 új üzi?????
  • Axon
    #11672
    Van több is, de mind használhatatlan, így saját magunknak kell megcsinálnunk a végigjátszás :-)
    Azért néha egy cheat jóljönne ;-)
  • mandm
    #11671
    Gratula!
    Van hozzá végijátszás is?
  • Axon
    #11670
    Húzom is. Bár biztos több időbe telik nekem lehúzni, mint a feltöltése volt, pedig most max sebességen jön lefele és a program azzal biztat, hogy csupán fél óra és lent lesz.
  • via_mala
    #11669
    Igen, felért. :)
  • Axon
    #11668
    Tényleg nagyon szép. Fantasy rpg-nek tűnik.
  • Axon
    #11667
    Azt látom! :-)
    40 megát percenként! Rögtön fent lesz az egész :-)
  • via_mala
    #11666
    elkezdtem a feltöltést
  • M.A.D.
    #11665
    A két leghátsó vol baloldalt. :)) Ahhoz fejsze kell, mármint a mosolyhoz (mint a viccben:nem fáj? csak ha mosolygok!)

    Más!
    Nekem ez a játék a képek alapján nagyon hangulatosnak tűnik.
    http://pcdome.hu/gallery.php?id=1404
  • Axon
    #11664
    24 rópi???
    Te kis médiamogul :-)
    Aztán legalább mostmár filmsztár mosolyod van? Ki lehet velük nyitni egy sörösüveget?
    Mindenesetre mossad őket szorgalmasan, el ne romoljanak ;-)
  • Axon
    #11663
    Ja-ja!
    Az erő mindenesetre már vele van ;-)
  • Axon
    #11662
    Létrehoztam a The Neverhood alkönyvtárt. Aztán olvastam, hogy Atom is fel tudja tölteni. Mindegy az alkönyvtár ott van, bele lehet tölteni a cuccost :-)

    Akkor a Weird Wart törlöm. mehet fel a BG2 és a Neverhood is. A BG2 töltésébe én is be tudok segíteni. Mondjuk töltöm a két kiegészítő cd-t, na meg mindenki elkezdhet egy cd-t tölteni, ami éppen még nem szerepel a szerveren hamarosan megjelenő BG2 alkönyvtárban. Így hamarabb végzünk.