33675


  • Atomreaktor
    #11741
    :)))
    Nem olyan rosszak ám a német csajszik:)
    Csak keverni nem tudnak:))))
  • MerlinW
    #11740
    Magyar embernek német macát? Ugyanmáár...:D
  • Axon
    #11739
    :)))))
  • Atomreaktor
    #11738
    :)))
    Úgyis bukik a virtuális csajokra:)
  • mandm
    #11737
    Valakinek csak azok jutnak....
  • M.A.D.
    #11736
    Bepfúj! :)
  • Axon
    #11735
    Én a Lula 3D-t ajánlom. Az sajnos csak németül beszél és mellesleg dugig van hatalmas szilikon cicikkel és dögös poligon macákkal :-)
  • M.A.D.
    #11734
    Ja, én is így jártam a GK3-ban. Igen, be lehet kapcsolni a szöveget, asszem azzal a captions-szal, amit írt valaki.
  • M.A.D.
    #11733
    "ha nem adom oda a kislányt Agatha-nak, és így tovább"...Erről jut eszembe. Emlékeztek egy 2001-es kalandjátékra, az Agartha-ra (asszem 3D-s)? Milyen nehéz volt az.
  • Atomreaktor
    #11732
    ;) köcc a tippet
    egyik barátomnak kell, németül tanul, de mellette játszani is akar:) így össze van kötve a tanulás a játékkal:)
  • takysoft
    #11731
    bazél=beszél
  • takysoft
    #11730
    minek neked a német?
    mellesleg az LBA bazél németül, mindkét rész
  • serito
    #11729
    Én is pont ezt fogom tenni, amint időm lesz rá, hogy mi történik, ha nem adom oda a kislányt Agatha-nak, és így tovább. HA nem köldöm el Tylert a csajával, mi történik, és, ha nem akadályozom meg, hogy a kislány meghaljon.
  • Atomreaktor
    #11728
    Ááááá kösz, akkor neki is állok a GK3-nak?;)

    Köszi a német játék tippet, akkor majd plz még nézz utána, hogy milyen ilyen:) játékok vannak még, amit angolul adtak ki, de németül is kommunikál:)

    Vagy vmi német torrent oldal is jó lenne:)
  • Lord Myn
    #11727
    Nekem van 1 pár játékom, ami németül is kommunikál, ráadásul van 1 pár ami nem csak feliratban, hanem beszédben is (utánanézek majd, így első körben a Beyond Good & Evil jut eszembe). (Amúgy németül tanulsz? Nekem is benne van az ötéves tervben...)
  • Lord Myn
    #11726
    Hogyne lehetne, ha jól emléxem Captions név alatt fut, ikszxeld be.
  • Lord Myn
    #11725
    Nekem is ez a vége jött ki, kivéve, hogy én nem adtam oda a kiscsajt Agatha-nak (bevettem előtte 2 gyanúkapszulát, így nem adtam oda), viszont szegény Marcus odalett, nem sikerült megmentenem. Amúgy a másik 2 végét is ki fogom próbálni.
  • Atomreaktor
    #11724
    Tudtok olyan kalandjátékot(mint pl most a Fahrenheit), amit alapból több nyelven lehet telepíteni? (németül) Fontos lenne;)) ("Németesítő"oldal is jó lenne)
  • Atomreaktor
    #11723
    GK3-ban nem lehet feliratot bekapcsolni?:(
  • szotyimutyi
    #11722
    Én is így vittem végig, mint Serito. Én is kiváncsi lennék a másik kettőre.:)
  • Atomreaktor
    #11721
    valaki elmondhatná nekem a másik két befejezést is;))
  • serito
    #11720
    A GK3-at csak elgépeltem, de köszi. A Fahrenheit nálam hatalmas happy enddel végződött, a következőképpen. Mikor Tyler csaja megjött az örsre rögtön el is küldtem, őket Floridába a papához meg a mamához új életet kezdeni. Lucas a kislányt megmentete a Mátrix koppintotta küzdelemben amit az Oraculumal folytatot, és átadta a kislányt Agatha-ának. Ezek után Na most már csak a csaj maradt, aki ezek után összemelegedett Lucassal. Majd mindketten elmentek a katonai hangárhoz, ahol a végső küzdelemben Lucas a nyomozócsajszi segítségével megsemisítette a "gonoszt". A végén egy virágokkal borítot dombon üldögélve meséli, hogy a csaj terhes lett a vagonban töltött félórácska után, és, hogy normális életet akar élni a családjával. The End
  • Lord Myn
    #11719
    Leírhatnád milyen géped van, op. rendszer, Service Pack stb. Úgy könnyebb lenne a hiba keresése.
  • Lord Myn
    #11718
    A best ending-et, nem is írja ki, csak én tudom, hogy ez a legvidámabb befejezés ezért használtam az angol klisét rá (bocs, ha megkavartalak). 3 féle befejezése van, attól függően, hogy az uccsó harcban kit nyomtál, kit nem-nyomtál le. Egy nagy spoiler felirat keretében leírhatnád, hogy neked mi volt a vége. A DK3 az nemt'ommi, de gondolom a GK3-ra gondolsz, amiről most megy az eszmecsere, mivel szegény Axonnak nem akar elindulni és a világ egyik legjobb kalandjátékáról marad így le... (egyébként GK3 = Gabriel Knight 3)
  • serito
    #11717
    Köszi de már végigtoltam, közben. Nekem csak annyit írt, hogy THE END és semmi nem volt mellett, mint, ahogy más írta, pl: best ending. Kaptam némi, bónuszt, meg extra kiegészítést, Pl : korcsolyázás stb. Viszont nekem nem írja, milyen teljesítménnyel fejeztem be a game-t.
    A DK3 az melyik game?
  • Atomreaktor
    #11716
    Este én is felrakom otthon, aztán hárman már csak összehozunk vmit:)
  • Axon
    #11715
    Továbbra sem megy. Ugyanazok a hibaüzenetek fogadnak.
  • Axon
    #11714
    Én is így csináltam, de most teszek egy újabb próbát.
  • takysoft
    #11713
    thx, anyagot várom!
  • IMYke2.0.0.0
    #11712
    Nézz csak el a MP "Fordíthatóság" aloldalára...

    Az újabb TLJ-anyagot holnap küldöm - az eddigiek átnézése és összedolgozása megvan. Immáron biztosan állíthatom, hogy ~300000 karakter készen van.

  • takysoft
    #11711
    sziasztok, nem tudjátok, hogy Imykével mi van mostanság?
    nem válaszol a leveleimre.
    küldtem neki a fordított anyagot, semmi válasz.
  • Lord Myn
    #11710
    Na kipróbáltam a GK3-at, nekem simán ment CD nélkül XP alatt. Leírom lépésről-lépésre: CD1 mountol,
    full install,
    CD1-ről teljes Data könyvtár átmásol,
    mount CD2 teljes Data könyvtár,
    mount CD3 teljes Data könyvtár,
    Virtuális meghajtó unmount.
    Próbáld meg a GK3 autodetect-el indítani.
  • moonster
    #11709
    A szent ügy érdekében, de csak annak az érdekében bedobhattok engem is a kalapba!
    :)
  • Lord Myn
    #11708
    A Ctrl-lel meg tudod mindig nézni, hogy kb. hány százaléknál tartasz. Még van hátra a játékból, de már nem vagy olyan messze.
  • serito
    #11707
    Köszönöm a bíztató szavakat, remélem megbírkózom vele én is. Most egy kicsit felcsigáztál, hogy ezt írtad, szeretem a kihívásokat. Holnap megmondom, nekem mennyire volt nehéz,ez a rész. Messze vagyok a végétől?
  • Lord Myn
    #11706
    Én már végignyomtam a best ending-gel, de majd kipróbálom a másik kettőt is. Ahol most tartasz, számomra az volt a legnehezebb rész a játékban, úgyhogy készülj fel...
  • Lord Myn
    #11705
    Este, ígérem, utána nézek, mi a probléma. (Addig: XP nem okozhat gondot? Én utoljára WinME alatt játszottam a játékot, Compatibility módokat próbáld ki, nézd át a config file-okat, hátha kell vmi kis hackelés, hogy ne a CD-n keresse a file-okat, egyelőre ennyi jut most eszembe...)
  • takysoft
    #11704
    nekem az a következő lesz.
    asszonra visszatérve én még hódítási fázisban vagyok. már együtt élünk, el van jegyezve, de esküvő még nem volt. imádom, és le nem cserélném a világ összes játékára sem. időm nagyérszét igyekszem vele tölteni, csak hát a kissebbik részében miért ne jáccak?...
  • serito
    #11703
    Egyetértek veled én a játék megjelenése után közvetlenül már pár hónappal ezelött játszottam vele, és hasonló véleményem van a game-ről. Nekem is az irányítással volt gondom, de én még a magyarítás nélkül toltam végig.
    Most a Fahrenheit van terítéken nálam, a sztori egyszerüen fenomenális, ha nem is lesz az év kalandja, de az év sztorija a játékok között az biztos.
    Az asszonykérdéssel, én is úgy vagyok mint te, ha enged játszom, ha nem akkor vele, és a gyerekekkel foglelkozom, mert ha az embernek családja van bizony velük is kell. Persze ezt nem kötelező feledatnek veszem, gondolom te sem.
    Ha minden igaz, ma éjjel szabad a pálya és talán közelebb jutok a végkifejlethez. Ott tartok, mikor a Oraculum miután megmentettem a faszi volt csaját, átvisz egy másik világba, ahol megint egy gyerekkori csinytevést kell feleleveníteni. Ti meddíg jutottatok már a game-ben, persze, ha játszotok vele?
  • Axon
    #11702
    Igazából full telepítés után is csak az első cd-re van szükség, így nem hiszem, hogy gondot okozna a két változat.