33675


  • Atomreaktor
    #11781
    ez jó:))))
    sok ferdeszemű Codec munkás:)))
    furcsa egy nép az biztos...:)
  • Atomreaktor
    #11780
    Nekem a kodek csomagok több gondot okoztak eddig, mint hasznot. Úgyhogy most egy sincs a gépemen és mégis fut minden:)
    Bár régebben voltak gondok, de a csomagok csak tovább rontottak a helyzeten:)
  • szotyimutyi
    #11779
    Én is leszedtem."Zavart" a francia...
  • Axon
    #11778
    Szegény főnököm örül ha be tud kapcsolni egy gépet. A codececről pedig szerintem azt hiszi, hogy ázsiai vendégmunkások ;-)
  • Axon
    #11777
    Én is az ACE-vel szenvedtem régebben. Annak nagyon sok hibája volt. Nekem több játék sem indult el miatta (pl. Silent Hill 3).
  • Axon
    #11776
    Nekem is nagyon bejön a Planescape Tormenttet. Kár, hogy félre kellett raknom egy időre.
  • Axon
    #11775
    Nekem eddig a Klite-vel semmi gondom nem volt. Mondjuk még mindig nem biztos, hogy ez a ludas. Legfeljebb rányomom a munkahelyi gépemre is a megapack-et. Ha ezután sem megy, akkor más lesz a gond. Igazából ennek nincs most jelentősége, mivel csak ki akartam itt próbálni, de tolni majd otthon fogom. Remélhetőleg...
  • Axon
    #11774
    Ezt már sajnos csak az angol verzióban tudom kipróbálni, mert azóta uninstall volt a demo.
  • mandm
    #11773
    A főnököd keze van a dologban. Ez egyfajta védelem, hogy dolgozz és ne játssz! :)
  • M.A.D.
    #11772
    Nálam idáig csak a Thief II-nél bizonyos mod-oknál, akkor is az átvezetőkben okozott gondot....de akkor :((
  • M.A.D.
    #11771
    Pedig speciel nálam a k-lite (persze mindig a legújabb) jobb, mint a régóta szeretett ace mcp!
  • M.A.D.
    #11770
    Na, akkor jól van! :)

    Más! Elkezdtem a magyarított Planescape Tormenttet. Kis fenntartással, de ....nagyon csalódtam. Méghozzá pozitívan. Iszonyat jó! :)))

  • Nolycsy
    #11769
    Na megvan! Újrakezdtem a játékot, és érdekes most rendesen működik.
  • Nolycsy
    #11768
    Kéne egy kis egítség a TLJ-hez!!!!!!!!!!!

    Mit csináljak, ha hiába rakom össze a Gumikacsát, a kötelet meg a fogót, akkor sem tudom kiszedni a kulcsot. A végigjátszásba is csak azt írják, hogy ezeket össze kell rakni.
    Már 2 hete ezzel szarakodom, és már kezd elmenni a kedvem az egész játéktól, pedig ez az első kalndjátékom.
  • Lord Myn
    #11767
    Hát igen... Ezért szoktam a codec-pack-eket JÓ messzire elkerülni! Azért örülök, hogy sikerült végül elindítani, sok sikert a játékhoz! (Anti-Aliasing-et kapcsold be, sokat dob a grafikán).
  • szotyimutyi
    #11766
    Kár, hogy nem angol. A járműveket bérelni kell. Kiválasztani a pénzt, bal egérrel rákattintani. Eddig ennyit fedeztem felk.
  • Axon
    #11765
    Jajj! Ez a 80 nap alatt a föld körül még csak nem is angol nyelvű. Valami teljesen "nem emberi" nyelven beszél. Sűrűn hánytam magamra a keresztet, majd meglocsoltam a monitort szentelt vízzel és próbáltam nem vetni a pillantásomat ezekre a sátáni jelekre.
    Maga a játék engem erősen a Tomb Raiderre emlékeztet. Tényleg akció-kaland lesz, vagy jobban ráfekszenek a kaland elemekre?
    Hogyan lehet repülni a repülő szőnyeggel? :-)
    Na meg azokkat a szuper járgányokat is kipróbálnám.
    Mindenkinek ajánlom a demo kipróbálását, de ne feledjétek! Legyen nállatok szentelt víz, vagy egy inkvizítor közvetlenül a Vatikánból! :-)
  • Axon
    #11764
    Leszedtem és éppen most telepítem. Mindjárt berepülöm.
  • Atomreaktor
    #11763
    :)))
    Akkor még marad pár álmatlan éjszakánk:))
  • Axon
    #11762
    Tudom, hogy álmatlanul forgolódtatok mostanában, de most végre meggyugtathatok mindenkit, hogy végre sikerült elindítanom a GK3-at :-)
    Az otthoni gépemre is feltelepítettem és már indításkor jólesően tapasztaltam, hogy elmarad az eddigi hibaüzenet. Aztán kérte az eredeti cd-t. Nem borzolom tovább az idegeket. Annyi történt, hogy full install és a 3 db cd teljes data könyvtárának felmásolása után, kimountoltam minden cd-t és ezután indítottam a programot. Ezért kereste az eredeti cd-t. Ezután bemountoltam neki az elsőt és simán indult. Érdekesség, hogy ezután viszont már bármikor el tudom indítani a játékot a bemountolt cd nélkül is. A lényeg csak az, hogy a legeslegelső indításnál legyen bemountolva nekije. Legalábbis nálam.
    A munkahelyi gépen továbbra sem megy. Én codec problémára gondolok, mivel a legelején bejátszik valami kis filmecskét, gondolom a kiadó, vagy a készítő csapat reklámanimációját. Talán ez zavarja össze szegény munkahelyi gépemet, azért küld hibaüzeneteket.
    Az érdekesség, hogy melóhelyemen klite codec pack van fent, az otthonin pedig klite megacodec pack.
  • Atomreaktor
    #11761
    Sira;))
  • CrucifX
    #11760
    80 days demo!
  • Atomreaktor
    #11759
    Én feltelepítettem a gammát és fut rendesen. Nem kell másolgatnom se.
  • Lord Myn
    #11758
    Így van, kb. 1.2-1.3GB-nak kell lennie, de csak a DATA könyvtárakat kell átmásolnod a 2.-3. CD-ről és megy CD nélkül.
  • M.A.D.
    #11757
    Akkor Ok! Lett 3 giga szabad helyem a negyvenes vinyón. :)) Juh héj!
  • Axon
    #11756
    Állítólag nem. Én is néztem, hogy több file - nemcsak avi -, is megegyezik a cd-ken. Én tegnap hazavittem, hogy végre az otthoni gépemen is kipróbáljam, mivel a munkahelyin nem működik, csak tegnap nem volt időm kipróbálni.
  • M.A.D.
    #11755
    Axon írta valamelyik nap,hogy a Gabriel Knight 3-at HD-re másolta fullba. No, reggel én is megtettem, de pár avi file ugyanaz. Így 1.3GB a teljes. Az jó? Nem kér CD-t?
  • Atomreaktor
    #11754
    A TLJ És a MoS két nagyon hosszú játék, szóval azokat hagyjad a végére:)
  • moonster
    #11753
    Még nem volt bátorságom nekiugrani a Fahrenheitnek. A TLJ-t kezdtem el nemrég, de most arra sincs idő. Mjad folytatom, és utána jöhet a fahrenheit, bár még várakozika a Moment of silent és a Still Life is
    És ezek csaka kalandok
  • Axon
    #11752
    Na igen, nagyon fradis :-)
  • M.A.D.
    #11751
    :)) http://www.nvfc.co.uk/
    Kedvenc csapatom már vagy 15 éve. Csak a színük nem tetszik.

    Na, ON:
  • Axon
    #11750
    Ez úgy hangzik, mint valami kalandjáték neve :-)
  • M.A.D.
    #11749
    ...hanem meccset nézni. De nem ám holmi első osztályút! Nortwich Viktoria forever! :)
  • takysoft
    #11748
    németeket nem tudom, de Angliába ne csajozni menjetek
  • M.A.D.
    #11747
    NDK-s barna szandál (balatoni nyaralókon anno) rulez! :)
  • Atomreaktor
    #11746
    A német krapekokat viszont nem nagon bírom...:) Igazából a nőkben is megvan az a fennsőbbségérzet, de nem olyan vészes.
    Azért mégiscsak a magyar csajok a legjobbak:)))
    (Bár az olaszok nagyon a nyomukban vannak)
  • Atomreaktor
    #11745
    Készülj fel és zárkózz be valahova, mert nehéz abbahagyni:)
  • Lord Myn
    #11744
    Egyetértek, egyáltalán nem rosszak a német bigék, sőt... (Jó, most ne az ex-NDK-s vizilabdázólányokra gondoljatok! )
  • M.A.D.
    #11743
    Na ugye, hogy megy? :)))
  • Axon
    #11742
    Végre sikerült elindítanom a fahrenheit-et. A teris emu-ba bemountoltam a tdf file-t de nekem mindig inactive-t mutatott és indításnál kereste az eredeti cd-t. Ekkor mérgemben kiléptem a tetris emuból majd (nem tudom miért) elindítottam újra a játékot. Csodák-csodája, ekkor simán elindult.