33675


  • M.A.D.
    #11821
    Tiszta pia-topik lett! :)
  • M.A.D.
    #11820
    Tiszta pia-topik lett! :)
  • RaveAir
    #11819
    Én pedig anti-alkoholista vagyok, nem dohányzom... szenvedélynek bőven elég (kedvesem szerint sok is) a számítógép buzerálása.
  • IMYke2.0.0.0
    #11818
    - Amúgy meg, nekem egy kutya kölyke!
  • mandm
    #11817
    Az lengyel.
  • takysoft
    #11816
    Baleys, cherry nem rosszak annyira
  • LezLee
    #11815
    Hát én is így vagyok a borral, egyszerűen nem tudom lenyelni. Lehet száraz, édes, magyar vagy külföldi, még Tokaji is tökmindegy. Nem szeretem. Ezen kívül még a pezsgő az, amit csak Szilveszterkor iszok, akkor is csak azért mert muszáj. Amúgy én is általában a "női" piákat szeretem, mint a Baileys, Brandy, meg vodkalikőrök. A pálinkák közül meg igazán csak a mézes pálinkát bírom, de azt nagyon.

    Na elég a piából, még a végén azt hiszik, hogy alkoholisták vagyunk, közbe mégis :DDD
  • LezLee
    #11814
    Ha Prágában jársz feltétlenül nézz be az U Fleku (nem biztos hogy így kell írni) Sörözőbe. Maradandó élmény. Állítólag itt sörözött Svejk is :D Még be se teszed a lábad már a kezedbe nyomnak egy korsó barna sört.
    Én két éve voltam Prágában, hihetetlen mennyivel előrébb járnak mentalitásban, felfogásban, mint mi. Persze az egész kirándulásból a frissen főzött sörök, meg a szép csajok maradt meg az emlékezetemben. Nem egy olyan étteremben/sörözőben voltam, ahol helyben főzték a sört. Szóval jó kis hely....
  • Lord Myn
    #11813
    Érdekes, de a bort sosem szerettem, pedig nekünk, magyaroknak jó boraink vannak és mégis: az aperitif jöhetett, a pezsgő is, de a bor az vmiért nem jött be.

    Egyébként ha nekem is lenne egy nagyfaterom aki pénzzel meg ajándékokkal halmoz el, lehet, hogy el tudnám viselni, hogy a sarki zöldségeshez kell menni, ha szőlőre vágyom...

    Na milyen jó off-topic lettünk: A leghosszabb utazás (Longest Journey) az alkohol és a szőlő-fukar nagyszülők földjére...
  • takysoft
    #11812
    a minőséggel nekem sincs gondom, csak tömény ne legyen. Voltak ilyen finom sörszerű készítmények, Smash, meg hasonlók, esetleg koktélok, ezek finomak. Szilveszteri pezsgő is szokott lenni, de azt nagyon útálom. Ha tehetem gyerekpezsgő, vagy ha nem veszik észre akkor tesco szőlő.
    jófajta borok.. nem ismerek ilyet, csak a házi nagypapa féle "minéltöbbannáljobb" borokat, amik miatt nem szabad sose szőlőt enni.
    Hihetetlen zsugoriak tudnak lenni az öregek. Ez ember enne 2-3 fürt szőlőt, akkor jön az "egy pohár bor is számít" elv.
    Szerencsére öregapám nem ilyen, de menyasszonyom nagypapája ilyen eset. Amúgy nagyon odaadó, halom pénzt ad, meg ajándékok állandóan, de a borkészletét azt képes irtóra félteni. Állítólag jó bora van, de maradok a csapvíznél.
  • Lord Myn
    #11811
    Én meg nagyon szeretem az alkohol ízét (persze, csak a minőségit!), de én meg nem ihatok, mivel autós melóm van. Szilveszterenként 1 pohár pezsgő az éves alkoholmennyiségem... Pedig van 1 díszdobozos, 12 éves JD-m (már megvan vagy 4-5 éve, ilyenkor jönnek a "poénok", hogy akkor az már 17 éves...) és nem ittam belőle egy kortyot sem. Pedig a kedvenc whiskey-m. Hiába, Tennessee rulez!
  • IMYke2.0.0.0
    #11810
    Én a Tokaji-ra esküszöm, és a jó fajta vörös borra... Mostanság - társaság miatt - én is elszörpölök egy kevéske italkát
  • takysoft
    #11809
    útálom a sört.
    meg minden alkoholt, sztem szar ízük van.
    no flame, léci, de komolyan ez a véleményem.
    Elég hülyén szoktak nézni, mikor kólalájtot rendelek kocsmázáskor, de olyan szar íze van a sörnek, hogy szinte hányok tőle. Pedig Heineken az állítólag jó.
    Biztos a nyelvem van elcseszve...
    Bár egy finom koktélt nem vetek meg, de az alkoholmentes ott is finomabb.
  • IMYke2.0.0.0
    #11808
  • Axon
    #11807
    Lélekben veled leszünk :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #11806
    November 13-15: Prágai sörtúrára megyek...
  • Atomreaktor
    #11805
    A sörről nem is beszélve...:)))
  • IMYke2.0.0.0
    #11804
    Lolka és Bolka!

  • takysoft
    #11803
    kisvakond!
  • Axon
    #11802
    Kétbalkezesek :-)
  • M.A.D.
    #11801
    No meg a régi bábfilmek, ugye? :) Spejbl és Hurvinek. :)
  • Atomreaktor
    #11800
    No meg a csehek kalandjátékban is ott vannak:)
  • M.A.D.
    #11799
    :) Gondolom én is. Mivel itt figyel a gépemen az AVS, ami köztudott cseh? v. szlovák?
  • takysoft
    #11798
    válassz englisht.
    mellesleg a legjobb programokat sokszor szovákok írják. legjobb vírusírók, meg hackerek is szlovákok
  • M.A.D.
    #11797
    Ok! De akkor is. Ez a szlovák nyelvezet. :)
  • MerlinW
    #11796
    te választod ki kell e vagy nem, egyébként 3-4 éve használom és még nem zavart be sehol
  • takysoft
    #11795
    a verziószám szerint igen.
    mint írtam: "asszem", fene se tudja melyik a legújabb, mert a hivatalos oldalon nem frissítenek rendesen.
    illetve fene se tudja, hol van a legújabb(bár ha az ember tudja melyik akkor meg lehet azér találni google-ben)
  • M.A.D.
    #11794
    Tényleg nem akarok beleszólni, de nem e a legújabb? :))
    http://www.free-codecs.com/download/FFDShow.htm
  • takysoft
    #11793
    tud feliratozni is, asszem az is a postprocessek között van, de én nemszeretem. inkább a BSPlayer feliratozzon.
  • takysoft
    #11792
    abból pár deci is elég, színtiszta tablettásméreg

    mellesleg a Morgen szar az tényleg csak gondot okoz.
    én azt mondom, hogy FFDSHOW !
    nagyon ott van, csak sajna a hivatalos honlapról nem mindig a legújabb verzió tölthető.
    most asszem EZ a verzió, a 2005.09.30-as a legújabb.
    Remélem tudtam segíteni, a hangokhoz ne tegyetek fel semmiféle postprocessinget, mert a realtime normalizálás elég szar tud lenni néha.
  • M.A.D.
    #11791
    Mázlista. :) -abból kijön vagy 10 liter kannás (tablettás) bor. :)
  • Axon
    #11790
    Most nyertem kaparós sorsegyen 1000 Ft-ot!!!
    Ocsmány részegre fogom inni magamat :-))
  • M.A.D.
    #11789
    Nem akarok beleszólni, de az utolsó, a Morgan...na az szokott még keresztbe tenni (lásd:Ace MCP).
  • MerlinW
    #11788
    ha engem kérdeztek codecpack ügyben akkor a www.codecpack.com oldalon található kis "all in 1" packot ajánlom. 4-5 mega, és csak a legfontosabb dolgok vannak benne:

    Dekodér pro DivX 6.0

    Opravdové pripojeni k CDMA...
    Opravdové pripojeni k CDMA...
    Dekodér pro XviD Koepi's 1.0.3
    Dekodér pro DivX, XviD - FFDShow 17.02.2005 alpha
    Dekodér pro MPEG2 2.0.0.0
    Dekodér pro titulky g400 2.83
    Dekodér pro titulky DVobSub (Win9x, Win2k a WinXP) 2.23, 2.33
    Dekodér pro OGG Vorbis 0.9.9.5
    Dekodér pro AC3 1.01a RC5
    Morgan Multimedia Stream Switcher 0.99ß
  • Axon
    #11787
    Éppen a beírásod elolvasása előtt kukkantottam be az nforce-ra és meglepve láttam, hogy már a teljes is kint van.
    Szóval roppantul el vagyok maradva :-)
  • Atomreaktor
    #11786
    :))

    Én most szedem a teljest, de csak kíváncsiságból, mert nem igazán érdekel a game. Illetve érdekelne, ha lenne időm:) De Cossacksot úgysem nyomja le semmi:) Azt várom már, mikor szakadnak el attól, hogy az emberek feje felett egy csík jelzi az "életerőt"... egy valóságra hajazó stratégiából kioperálhatnák már ezeket...
    Nekem most egy darabig úgyis lőttek, mert tegnap majd fél év kihagyás után leültem újra CS-zni, úgyhogy...:))))
  • Axon
    #11785
    Na én lehet, hogy nagyon le vagyok maradva, de csak most vettem észre, hogy megjelent az AoE 3 demoja. Most töltöm, nemsokára kipróbálom.
    Próbáltátok már? Tapasztalatok?

    Én anno az első résszel sokat játszottam. A második szinte teljesen kimaradt. Pontosabban a 2. részből hogy- hogynem, de hozzám került egy alfa verzió. Én akkor még nem is nagyon hallottam internetről meg warezről, csak valaki hozta. Igazából azt sem tudtam, hogy mi az az alfa verzió, nem is nagyon foglalkoztam vele, mivel én azt hittem, hogy ez a végleges verzió. Aztán gyanus lett, hogy amikor harcolok az egységekkel, akkor visszaváltoznak az első rész egységeivé. Harc után meg megint vissza az eredeti alakjukba. Na akkor félredobtam egy "deszarezajáték" kijelentéssel és nem is voltam hajlandó többé vele játszani.
  • Axon
    #11784
    Ja-ja!
    ... és félelmetesen szapora ez a codec faj :-)
  • Axon
    #11783
    Én nem tudom/tudtam kikerülni a codec pack használatát. Szoktam kapni bizonyos filmeket. Néha olyanokat is, amiknek a premierjük sem volt még meg. Tudom, hogy nem nagy szám, hiszen nem túl nehéz beszerezni ezeket. A probléma csak az, hogy néha egészen egzotikus kodekkel tömörítették őket, amelyek csak a legdrabálisabb extra mega codec packokban találhatók meg.
    Nos ez a magyarázat :-)
  • M.A.D.
    #11782
    Bizonyos videóknál kellhet. Mondjuk a rad game tools-nak a bink videólejátszója elég jó.