33675


  • MerlinW
    #12221
    nemm, de kérdezzük meg a moderátor topikban, jól:)
  • IMYke2.0.0.0
    #12220
    Más:
    Tudja valaki, hogy hová tűnt az adatlapunkról a Hozzászólások száma menüpont?
  • IMYke2.0.0.0
    #12219
    Igen. Köszi. Egy kis időt kérek - okok a "Játékmagyarításról tudtok-e?" topik felülről olvasható HSZ-eiben.

  • takysoft
    #12218
    Imyke: mailemet megkaptad?
  • Atomreaktor
    #12217
    Én viszont szintén félek a TLJ2-től, esküszöm néhány kép alapján rpg is lehetne... Amúgy sztem a Fahrenheitre fog hajazni, úgyhogy azért nem lesz olyan rossz;)
    Broken 3 nekem bejött, ott még nem vitték túlzásba az akció részeket, bár a történettől már nem voltam elájulva. Na majd a negyedik részben:)
  • Atomreaktor
    #12216
    :))))
    Valahol olvastam, hogy azt miért hagyták ki a számozásból, de már nem emlékszem
  • RaveAir
    #12215
    Itt van róla egy kis információ. A legérdekesebb, amit a negyedik részről ír...
  • takysoft
    #12214
    Én nem félek annyira, mert szerencsém van. Kedvelem a Tomb Raidert.
    A Psychonauts is bejött. Szeretem, ha egy akciójátéknak van story-ja is(ez a tomb raiderre nem igaz), azt mondjuk már kevésbl, ha egy kalandba tesznek bele akció elemeket. Pl a Broken Sword 3 még megbocsátható, de szánalmas. A Broken Sword 1-2 féle meg lehet halni mondjuk színesítette a játékot, az biztos.
    Állítólag van valami Beyond Good and Evil c. játék is, de azt még nem láttam.
    A Psychonauts nem volt rossz game, imádtam vele játszani, de nem olyan érzés volt, mint mikor életemben először játszottam a monkey island 1-el 16 színben.
    az valahogy kaland volt, az meg inkább akció.
  • kirol
    #12213
    Nekem eddig a Syberia tetszett a legjobban, annak nagyon ott van a hangulata, meg minden tökéletes benne.
  • Axon
    #12212
    Én is olvastam, hogy valami akciós résszel akarja feldobni. Ez szörnyen hangzik. Nagyon az az érzésem, hogy minden játék - még a konzervatív kaland játékok is - egyféle séma (trend) felé kezd mozdulni. Egyfajta bugyuta akciójátékot csinálnak mindenből.
    Kedvenc rts-emnek (Blitzkrieg) megjelent a várva-várt 2. része és abból is egy bugyuta arcade lövöldözős maszlagot csináltak hülyegyerekeknek. Így akár már konzolra is mehet. Mélységes csalódás volt látnom. Ezt szűröm le a TLJ2 képeit nézegetve is, hogy egyfajta mangás Tomb Raider klónszerűség lesz belőle.... de, hogy még a Syberia-t is akciójátékká silányítsák! Ez szörnyű :-(
  • Atomreaktor
    #12211
    Bizony, ebbe szerintem sem való az akció. De már én is nagyon várom, sztem azért nem fogunk csalódni.
  • kirol
    #12210
    Én várom, csak kíváncsi vagyok, mert ebbe már valami akció részt is bele akarnak rakni.
    Pedig én inkább valami olyat szeretnék, mint a Syberia!
  • Axon
    #12209
    A Syberia készítője egy újabb kalandjátékon dolgozik. Februárra igéri a megjelenést.
    A neve Paradise lesz.
  • Kiru
    #12208
    Bocs -törölhető-
  • Kiru
    #12207
    Ismét itt. Az utóbbi időben volt egy kis dolgom (pl. angol nyelvvizsga)
    A szerverre feltettem a Full Throttle XP-s változatát. Ha nem kell senkinek törölgető.
  • Axon
    #12206
    Mindenestre ha valaki letölti, akkor elmondhatná, hogy mit is tartalamaz.
    Olyan kollekció amire te gondolsz (és amire én is rögtön gondoltam a név alapján) már jelent meg régebben.
  • Atomreaktor
    #12205
    Gondolom az előző Larry részeket foglalja magában, de ez csak tipp:)
    A legújabb rész az nekem nem jött be, de az csak nincs benne ebben.
  • Axon
    #12204
    Ez most jelent meg:

    Leisure Suit Larry The Collection

    Valami kollekció lehet :-)
    Tudtok róla valami közelebbit?
  • M.A.D.
    #12203
    Ugye-ugye? Ezek a védelmek. :)

  • Axon
    #12202
    :-)))))))))))
    Végre leesett ;-)
  • Atomreaktor
    #12201
    lol:)))
  • MerlinW
    #12200
    "Én is így voltam a húzogatással, oszt egyszer csak kíváncsiságból kipróbáltam."

    Visszaolvastam.. és hehe nos, lol:D
  • MerlinW
    #12199
    Én is így voltam a húzogatással, oszt egyszer csak kíváncsiságból kipróbáltam. Arra eszméltem egy hét után, hogy nem dugtam vissza, ergo ritkán cd/dvd-zek:)

    Másik megoldás, amit 2 napja mívelek: vettem 6000 pénzért egy USB2-es rack-et. Belepakoltam a DVD írót, oszt mikor kell csak bedugom:)
  • MerlinW
    #12198
    Én a sima daemon 4.00-át tettem fel. Előző daemon teljesen lesikál, registry-ben a mounteddevices read-et deny-ztem. Összes Safedisk, Securomos játék megy vele mindenféle hide nélkül, ill az Starforce játék is megy vele amennyiben lehuzom a cd/dvd -k IDE kábeleit. (XP SP1, alcohol (virtual drive nékül) fent van, clonedvd (virtual drive nékül) fent van)

    Konkluzió: zsíííír:D
  • takysoft
    #12197
    milyen pro? már ez is fizetős?
    ezek meghibbantak.
    az használ daemont, aki amúgy is crackeli a játékot.
    azt hiszik, majd a daemon-t megveszik?
  • Lord Myn
    #12196
    Állítólag a DT 4-es Pro változata tudni fogja emulálni a SF3-at, nekem ez a SF Nightmare nem nagyon működött, kábeleket meg nem húzogatom le, annyit nem ér az egész...
  • Axon
    #12195
    Találtam egy példát.
    A Knights Of The Temple II (Clone DVD) infojában a következő van:

    1. Unrar all files and mount image using Daemon Tools 4. Leave all emulation options ON !!!!

    2. Use StarForce Nightmare and select "Disable CD", "Disable Node" and deselect ide channel of your optical devices (Primary and/or Secondary).

    3. Install Game from virtual daemon drive and use serial number provided with this info when StarForce3 protection asks for it.

    Ha jól értelmezem akkor simán telepítjük a daemonba bemountolt cd képet és elvileg a lehúzott optikai meghajtó kábel mellett - vagy Nightmare letíltás mellett - már megy is a program.

    Bevallom őszintém már egy jó ideje erre vártam. Remélem tényleg működik ez a gyakorlatban minden SF3-as cd képpel, mivel akkor elvileg fel sem kell(ene) törni többet az ilyen védelmű játékokat.
    Az már csak hab lenne a tortán ha a Daemontools megcsinálnák úgy, hogy ne kelljen többet lehúzgálni a kábeleket vagy letiltogatni az SF Nightmare-vel.
  • Axon
    #12194
    Az érdekelne, hogy a mostani starforce 3-as védelmű cd képeket bemountolva a caemontoolsba, a cd védelme felismeri-e a cd-t, vagy ilyenkor is kellenek a különféle segédprogramok?
  • Axon
    #12193
    Nem sok tippem van miért is nem látja az új vinyót a gép. Kérdés, hogy milyen partició van rajta vagy van-e rajta egyáltalán. Csak azt tudnám javasolni, hogy egy Linux Live cd-vel indítsd el a géped és ott nézd meg a particiókat, mivel a linux gyári kernelek alapból látják szinte az összes létező particiót. Bár bevallom ez a módszer elég macerás.
  • ghomby
    #12192
    Én már kipróbáltam a Need for Speed-del! Állítólag csak ezzel megy, és tényleg megy vele! Szerintem nem rossz progi
  • szotyimutyi
    #12191
    Én megtettem, nem vált be. Állítólag attól függ, kinek milyen gépe van. Nekem egy program tönkre tette a gépemet. Nem látja a meghajtót. Másik problémám az, hogy csatlakoztattam egy másik vinyót, amit csak BIOS-ban lát a gép, Xp alatt nem.
    Van ötleted?
  • Axon
    #12190
    Próbáltátok már az új DaemonTools-ot?
    Én most töltöttem le a 4-es verziót. Nem is tudtam, hogy megjelent.
    Ki kellene próbálni valami problémás játékkal.
  • Axon
    #12189
    Na találtam egy "gyanus csomagot". rar-ba van tömörítve ami linux alatt nem megszokott, a rar előtt meg egy doc jelölés, ami egyáltalán nem megszokott. Kicsomagolva viszont - többek között - kaptam egy tgz kiterjesztésű filet, ami már megszokott formátum. Kipróbálni sajnos most nem tudom, de hamarosan pótolom.
  • Axon
    #12188
    Torrent-et már találtam hozzá, csak sajnos torrentezni nem tudok...
  • Axon
    #12187
    Megjelent a Cedega 5.0! Ezzel tudok kalandozni a linuxos munkaállomásomon ;-)
    Esetleg tud valaki egy letöltő helyet?
  • szotyimutyi
    #12186
    Akarom mondani: Axon..:)))
  • szotyimutyi
    #12185
    De gyönyörű!!!!
  • Atomreaktor
    #12184
    :))
  • M.A.D.
    #12183
    :)
    Új? Nem! Perwool-lal mostam.
  • Axon
    #12182
    Persil reklám :-)