33675


  • MerlinW
    #12261
    Hehe, én többször végigtoltam a Neverhood-ot anno. Hatalmas poénok vannak benne:)
    Felrakni kb 20 perc, ha lesz hely a Larry mellett, feldobom azt is. Ha nincs akkor várunk egy törlésnyit, oszt majd akkor.
  • kirol
    #12260
    Konkréan ezt csinálja:

    There seems to be an error !

    First, try to disable your firewall, or any application who could block your referer. When done, try to downoad again.
    Download manager like getright doesn't work with our website. If you want to pause or resume your download, please une Mozilla Firefox.

    Second, you try to download a file from an other location than French Kiss abandonware. We don't accept hotlinking, so if you want to download this game, please go the http://abandonware.the-frenchkiss.biz

    If you still get this annoying page, feel free to contact us, using the mail, at [email protected] or the forums at http://invision.the-frenchkiss.biz . You can also contact us through the chat / irc channel, by clicking here , or connecting to irc.nitrousnet.net , channel #pinkparadise

    Sorry for the disagrement.
  • kirol
    #12259
    A "gyanúsat" a tűzfal kikapcsolására értettem.
  • Lord Myn
    #12258
    Sajnos, az SD4Hide nem működött nálam (hogy miért, az rejtély, mikor az SR7Stop meg működik...), úgyhogy akkor marad a regeditezés, még az is jobb, mint a Daemonok cserélgetése (majd kipróbálom, most nincs fent Securomos játék egyelőre). Köszi a segítséget!
  • Atomreaktor
    #12257
    az az.
    ezt keressed ha rákattintottál a játék nevére, jobb oldalt egy kis szövegboxban: 'Get the game :
    - On FKS Server'

    On FKS Server-re menj, aztán mehet is a download. ebben semmi gyanús nincs:), simán el kell kezdenie a letöltést...
  • kirol
    #12256
    Találtam mégis valamit, de ez azt akarja, hogy kapcsoljam ki a tűzfalamat.

    Ez gyanús nem?
  • kirol
    #12255
    Ilyet találtam: The Neverhood Chronicles
    Ez lenne az?
    Regeltem, de hogy lehet letölteni, sehol nincs olyan, hogy download.
  • kirol
    #12254
    Köszi, meg is nézem!
  • Atomreaktor
    #12253
    http://abandonware.the-frenchkiss.biz/

    Csak regelni és kell és szedheted a jó kis gammákat;)
    (többszáz iso!)
  • kirol
    #12252
    Mi az a frenchkiss??
    Mert akkor megnézném ott, mert nem akarok senkit terhelni.
  • takysoft
    #12251
    mint már mondtam, a neverhood-ot minek rakjátok fel a szerverre, ha le lehet szedni a frenchkissről is?
    írtó jó kis szerver, nem is jön lassan. én is onnét szedtem le.
  • Atomreaktor
    #12250
    Áááá, nekem nagyon bejön a Neverhood:) Bár végig nem tudtam vinni, mert a végefelé megakadtam, de nekem bejött;) Pedig a Sebaj Tóbiást én sem szerettem:))

    Ha már Neverhood: PS1-es emulátorból már van egészen jól működő?? Csak mert a Neverhoodnak készült egy második része, de csak PS1-en jelent emg. Skullmonkey a címe, habár ebből már platform játékot készítettek, de állítólag nagyon nagyon jó lett és hozza az első rész hangulatát. Esetleg vki rá tud keresni erre a gammára titkos csatornákon?;) én DC-n néztem, ott persze nincs:(

    Más: Broken Sword - The Angel of Death lesz a BS4 címe!! És nem lesz benne Nico Collard!!:(( Én már csak egyet kérek, a templomosok ne szerepeljenek a történetben.....
  • Axon
    #12249
    Igen, pontosan az a gyurmás játék lesz az. Az biztos, hogy teljesen egyedi az ötlet. Igazából nem is kaland, hanem át kell jutni egy-egy képernyőn, ahol egyre nehezebb feladatokat kell megoldani.
    Megmondom őszintén én gyerekkoromban még a gyurma filmeket sem szerettem (pl. Sebaj Tóbiás, Zénó). Nem tudnám megmondani miért is. Valami belső zütymürütty lehet nálam - ne féljetek kis hangokat azért még nem hallok a fejemben ;-)
    Elszórakoztam egy ideig a programmal is, de folyton az az érzésem volt, hogy lépjek gyorsan ki, uninstalláljam és lehetőleg még az iso-t is töröljem a gépemről. Na ézért nincs meg.
  • kirol
    #12248
    Hát csak énmagam miatt nem kérem, mert újra felrakni sok idő lenne.

    Ez az a gyurmás dolog, ha jól emlékszek,ugye? Akkor még nem volt Voodoo 2-m, csak valami S3trióm, így akkoriban nem ment.
  • Axon
    #12247
    Álltalában ha kell a hely, akkor a legrégebbi anyagokat töröljük. Na persze csak akkor ha nem szól valaki, hogy maradjon még xy program mert még nem szedte le. Én töröltem a Neverhood-ot, meg ha jól emlékszem a Fahrenheit-et, mivel kellett a hely a Larry-nak.
    Ha kell a Neverhood akkor valaki visszatölti neked. Én sajnos nem tudom mert nekem nincs meg. Nekem annyira nem jött be.
  • kirol
    #12246
    Ha szabad kérdeznem, azt hogy döntitek el, hogy mit töröltök a szerverről?
    Mert a múltkor még volt Neverhood, most meg nincs.
  • MerlinW
    #12245
    erre a minden inditáskor való huzavonára én az sd4hide progit használom, kb ugyanezt csinálja. Csak könyebb 2 gombbal játszadozni mind regeditezni.
  • MerlinW
    #12244
    A Scsi Port 2 lehet Scsi Port 1 is, attol függ mennyi optikai meghajód van. Ráállva látod hogy "dtscsi", no azt kell.
  • MerlinW
    #12243
    Ezt 1x kell csak:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\MountedDevices

    DT4 esetén minden restart után:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\HARDWARE\DEVICEMAP\Scsi\Scsi Port 2

    Mindkettőnél jobb klikk és permissions/jogosultságok - read-hez deny -t pipálni az adminisztrátornak.
  • Atomreaktor
    #12242
    ez a sikervizsga.doc mi a csoda?:))
  • Lord Myn
    #12241
    A Read Deny-t hol kell beállítani?
  • MerlinW
    #12240
    Securomosoknak is mennie kell ha a mounteddevices read deny, ill win2000 kompatibilitásban indítod (a parancsikont elég állítani)
  • takysoft
    #12239
    persze, mingyá küldöm.
    te meg küldj fordítanivalót. sokat
  • Atomreaktor
    #12238
    Áááá, max én is kerestem:) De nem én voltam:)
  • Atomreaktor
    #12237
    Csorizik felfelé;)))
  • Lord Myn
    #12236
    Jah, még valami, valaki (azthiszem Atomreaktor) mondta, hogy meg tudja szerezni az Omikron: Nomad Soul-t, léci-léci-léci...
  • Lord Myn
    #12235
    Érdekes, hogy nekem csak Safedisc-es játékok mennek a 4-es Daemon-val, a Securom-osok nem mennek (az SR7Stop meg 'nothing to hide'-dal visszadob), a 3.47-es Daemon+SR7Stop-val mennek a Securomos játékok, viszont nem megy a Safedisc-es... Most mi a lóturót csináljak, cserélgessem a Daemon-okat? (Nehéz a warezolók élete...)

    Más: +1 szavazat a Larry-re, mindenképp told fel! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #12234
    Takysoft!

    El tudnád küldeni nekem az eddigi TLJ-fordításaidat újfent?
    Történt egy kis gixer a gépemmel - Ghost Image-ből visszatettem a Windows-t és elvitte a D-meghajtómat is, rajta MINDEN nyersanyagommal -, backupból kell folytatni a fordítást...

  • kirol
    #12233
    Bocsi, az akkor elírás lehet, és angol.
  • via_mala
    #12232
    Ha már szóba került a Broken Sword 3: nem tudná valaki feltenni az első cd-jét?
    Thx.
  • Axon
    #12231
    Nem gond egész hétvégére felutazok pestre suliba.....
    Legalább mire hazajövök valami jó dolog fogad a szerveren :-)
  • Axon
    #12230
    A listádat nézegetve feltünt, hogy a Post Mortem -hez azt írtad, hogy magyar nyelven van meg. Ez érdekelne engem. Tudtommal Imyke mostanában kezdte fordítani.
  • MerlinW
    #12229
    Jahm csak 1.58GB :) Mást néztem:)
    Még csak 10%. Egy órát vagyok még melóban, szal lehet átcsuszik az upload hétfőre.
  • Axon
    #12228
    Huhhh! Jó kis mérete van. Hely megvan, nyugodtan kezdheted feltölteni.
  • MerlinW
    #12227
    Addig is csináljatok 2.2GB-nyi helyet a szerveren
  • MerlinW
    #12226
    már töltöm le nektek. ha lejött megy fel:D logikus, nemde?:D
  • Axon
    #12225
    Ez jól hangzik. Ha valaki beszerzi, akkor feltolhatná a szerverre.
  • Axon
    #12224
    Tomb Raider 1-et végigtoltam, a 2. résznél már "vértpisáltam", de végigtoltam és írtam egy levelet az 576 KByte-ba, amit csont nélkül beletettek az újság levrovatába. Ezután viszont már nem tudtam igazán élvezni. A 3. részben még elég sokáig elmentem, de elakadtam. Később olvastam a rengeteg negatív kritikát róla és azt a hibáját, hogy sokszor nagyon vissza kell menni néhány kapcsoló miatt. Gondolom emiatt akadtam el én is.
    Igazából ezzel a stílussal nincs is semmi bajom. A baj az, ha csinálnak egy akció kaland játékot és rosszul választják meg a nevét. Jó példa erre, ha egy remek klasszikus kalandjáték nevét adják neki. Mint például Broken Sword 3 vagy TLJ2. Jó játék a BS3 csak más nevet kellett volna adni neki.
  • Axon
    #12223
    Visszagondolva az elmult 2-3 évre, nekem is egyből a Syberia ugrik be, mint a legmeghatározóbb kaland. Egyedül ez volt az amit szűkös játékra fordítható időm ellenére is alíg tudtam ott hagyni és viszonylag hamar - kb. 2 hét - végigtoltam. Ami a mostani rohanós életemet figyelembe véve világcsúcs.
  • Atomreaktor
    #12222
    sztem kiszedték a gumiszobások miatt.