33675


  • serito
    #12341
    Minap a rendszerem megadta magát, és pár játék mentése elveszett.
    Többek között a Myst V is. A 4.kor kezdetén jártam és semmi kedvem megint lejátszani az egészet. Van valakinek mentése a 4.kor kezdetéről?
    Mindjárt pontosan megírom honnan is gondolom.
  • serito
    #12340
    Rakodómnkás? Ez jó volt. Megnézném melyik rakodómunkás tud úgy angolul ahogy Imike.
  • takysoft
    #12339
    persze nincs kalapom, de azért kíváncsi vagyok, találtok-e jobbat.
  • serito
    #12338
    Ez tényleg rettentő, olvastam a dolgot a magyarítások topc-ban.
    Kitartás, és jobbulást kívánok én is. Azért az remélem segít a betegség lelki feldolgozásában, hogy ennyi jókívánságot kapsz szinte ismertelen emberektől!
    Hát nem éppen ilyen , de hasonló borzalom volt az én családomban is, méghozzá anyámnak volt rákos daganata (szerencsére nam volt rosszindulatú .Amíg a korházban volt, és azt hittük, hogy komoly a baj nálunk is mindenkinek görcsben volt a gyomra.
    Szóval tartsd be az orvosi utasításokat, és remélem hamar lesz donor ( ez morbid, de másképp nem megy ) és meggyógyulsz!
  • Axon
    #12337
    Jobbulást kívánok!
  • MerlinW
    #12336
    Dá kontászt iz biginnin' :)
  • takysoft
    #12335
    gondolom mondanom sem kell, hogy eleve uha-val tömörített fileokra nem révényes a kihívás. egy 30 megás uha-t nm fog még kevesebbe rakni.
  • MerlinW
    #12334
    Ha rakodómunkás lenne kétlem hogy ennyit fordítana:)

    Imykém, mielőbbi jobbulást, és soksok lelkierőt kívánok! [respect]
  • takysoft
    #12333
    a "munkaügyis" elég lett volna...
    csak azért kérdem, mert pl rakodómunkás nem passzolna egy betegséhez annyira..
  • IMYke2.0.0.0
    #12332
    Foglalkozásom:
    Baranya Munkaügyi Központ Megyeközpont - Foglalkoztatási Programok Osztályán foglalkoztatási referens. Európai forrásból támogatott képzések és támogatások lebonyolítása.


  • IMYke2.0.0.0
    #12331
    Köszi - szép lassan olvasok vissza a kedvenc topikjaimban, itt is - , hát Neked és a Családodnak, Szeretteidnek is szépen () kijutott a rosszból...
    Donor lehetséges, de csak januártól kerülhetek listára és onnan már csak az Idő és a Szerencse [de undorító, hogy valakinek a halála szükséges az én továbbélésemhez!!!] segíthet... Élő donor sajna nincs használható a környezetemben!
  • IMYke2.0.0.0
    #12330
    Ma jöttem vissza a kórházból...
    A történet részletei a "Játékmagyarításról tudtok-e?" korábbi lapjain olvashatók, most nem mennék bele a részletekbe.
    A lényeg, hogy pár nap és felveszem újra az Élet fonalát... egy műtét után még egyi ideig illik lábadozni és azt lélekben feldolgozni...
  • takysoft
    #12329
    ha találsz egy olyan cuccost(leglább 10-20 mega), amit nem az UHA-val lehet legjobban összenyomni, akkor megeszem a kalapom.
  • Axon
    #12328
    Na én megőszülnék ha minden eddigi cuccomat át kellene tömörítenem. Eddig rar és ace tömörítővel van minden anyagom becsomagolva. Régebben szivesen használtam az UC2-t ami akkoriban torony magassan a legjobb tömörítő volt. Ez tudta a legjobban összetömöríteni az állományokat. Nem túl régen az összes ezzel tömörített programomat áttömörítettem rar-ba. Ugyan így jártak az AIN-al tömörített állományaim is. Ez is remek tömörítő volt valamikor és sokat használtam.

    Igazából jó lenne egy olyan program, ami megmutattná, hogy például egy állomány vagy egy könyvtár tartalma - amit be szeretnénk tömöríteni - melyik tömörítővel lenne a legkisebb méretű. Gyorsan kiszámolgatná 8-10 tömörítővel a méreteket és egy táblázatban megjelenítené. Az már csak hab lenne a tortán ha be is tudná tömöríteni a kért tömörítővel, akár külső programként meghívva az adott tömörítőt.
  • takysoft
    #12327
    na hivatalosan is áttértem UHA-ra... még a hackerek is ezt használják...
    minden progi, minden cumó áttömör.
  • Atomreaktor
    #12326
    köszi!!;) már tesztelem is;)
  • takysoft
    #12325
    most tényleg nem megy.
    szedd le innét.
    gondolom mondanom sem kell, hogy compression=best, dictionary=32MB(vagyis max)

    Axon: egyetértek. sebesség is számít, de arhiválás célból a méret a lényeg.
    próbálgattam a 7zip-et, az is igen jó, csak k***a lassú. 2cd-s game betömörítése kb 2 óra, ami nem is lenne gáz(uha-val 2 és fél), de a kitömörítés még lassabb, 4-5 óra körül mozgott(uha-val talán fél óra, vagy max 1)...
    annak a híve vagyok, hogy tömörítsen befele olyan lassan, ahogy akar, de kifele azért kivárható sebesség legyen. legtöbb tömörítő kifelé igen gyors.

  • Axon
    #12324
    :)))))))))))))))))
  • M.A.D.
    #12323
    Kontra! :)
    Szőke áll a boltban, a kosarát teleteszi uborkával, mikor tele van, visszateszi.
    Mikor már ezt háromszor megcsinálta, odamegy az őr.
    - Mondja, hölgyem, mit csinál?
    - Tudja, ma voltam kozmetikusnál, és azt mondta, hogy jót tesz az arcomnak az uborkapakolás...
  • Atomreaktor
    #12322
    Nekem nem jön be az oldal. Milyen hasonló extra tömörítők vannak még?
  • MerlinW
    #12321
    - Hol töltötted a téli szünetet?
    - Felét a Mátrában, felét gipszben.
  • Axon
    #12320
    Na most értem az olvasásban a szomorú részekhez.... szörnyű volt olvasni őket.
  • Axon
    #12319
    Na majd jól letesztelem.
    Nekem is mániám a különféle csomagolók folyamatos tesztelése, hogy melyik tömörít kisebbre. Nálam a sebesség csak másodlagos a lényeg a MÉRET ;-)
  • Axon
    #12318
    Nálad azért nem szarabb...
  • Axon
    #12317
    Én is Boldog Szülinapot kívánok Macsek!
  • M.A.D.
    #12316
    Jézusom! :((( Ezek szomorú hírek.
    Együtt érzek veled. Nálunk a családban volt olyan időszak, hogy 7 éven belül 5 temetés (köztük apám is). :( Na, váltsunk is inkább
  • takysoft
    #12315
    még vmi, ha kell vér, akkor adok szívesen. Ez lesz az új Támogassuk Imykét kampány.

    Ha nem szerted a viccelődést akkor lőjj le, azt abbahagyom örökre. Komolyan.
  • takysoft
    #12314
    amit viszont tudok! a betegség nem az életed, de el kell fogadnod, hogy a része.
    tudod, mi az, hogy része.... vagyis az egyéb részekben azért küldhetsz nekem egy csomagocskát, na hagyon ráérsz.

    ne vedd személyeskedésnek, de mivel foglalkozol? szakma szerint?
  • takysoft
    #12313
    Imyke:
    visszaolvastam a másik topicban.... részvétem, de most komolyan.
    ne haragudj az előző üzi miatt. tudom tudatlanság nem mentség, de nem tudtam...
    tudnod kell, hogy mindenki teljesen együtt érez veled, és sok jót kíván.
    a teljes honosító scene veled van. a tesben nem is, lélekben biztosan.

    komolyan mondom az egészséget akkr tudja valaki igazán megbecsülni, ha már nincs.
    a húgom kb másfél éve halt meg daganatban, 2 évet töltött kórházban. szörnyű volt az utolsó 2-3 hónap, mikor már tudtuk, hogy...
    a barátnőm jelenleg is kórházban fekszik, szegénynek fekélyes vastagbélgyulladása van, ami szintén gyógyíthatatlan, élete végéig kínozni fogja. van egy cisztája a petefészkén, és van valami a máján, amiről még nem tudni, hogy micsoda(holnap lesz CT, mert az izotópikus nem mutatta ki, mi az, de ultrahangon látni, hogy van ott valami).

    Nekem.... viszeres a bal herém... meg kell műteni....
    nem panaszkodás miatt írom ezt ide, csak szemlélttem, hogy tudom,mit jelent az, ha valaki beteg...

    ha szabad kérdeznem, donor lehetséges? ha igen, akkor mit mondtak, mikorra várható?
  • takysoft
    #12312
    hogy érted? nem nagyon járok arrafele...
  • Ersiman
    #12311
    Nézz át a magyarítás topikba és olvass kicsit vissza! Imykének most nem ez a legnagyobb gondja, sajnos :-(((
  • takysoft
    #12310
    jujj, dejó ez az UHARC... nagyon bejövős... lassan tömörít befele, de kifele okés(7zippel ellentétben). Ilyen jó tömörítő nincs még 1 a világon. Ajánlot GUI: WinUHA
    Benne van az uharc, és nem kell commandline-ba irogatni...

    Példának okáért a Longest Journey 4db iso-ja betömörítve 2.05GB lett.
    Broken Sword 2(1120mb) 640 megára összenyomta. Überel mindent.
  • takysoft
    #12309
    boldok szülinapot, ha még nbem késtem le.
    LJ tényleg az egyik legjobb(rólam mindenki tudja, hogy LBA rulez)
    LJ nagyon ott van, fordítanám is, csak hát hiába könyörgök Imykének, nem nagyon küld fileokat!!!! most már kihozom a dolgot a fórumba, mert kérem emailben, meg uzit is küldtem neki, de csak nem küld fordítanivalót.
    Minőségre nem panaszkodott... aszonta majd küld. De már 2 hete küldi.... az ember meg fordítana...
    bár most csütörtökig nem, mert analZH, de utána!
  • MIMACSKA
    #12308
    Mindenkinek köszönöm szépen az LJ meg az egyik legjobb játék a világon..
  • MerlinW
    #12307
    Nagyon Boldog Szülinapot Macsek!
  • Ersiman
    #12306
    Valóban nem egyszerű megszerezni őket még antikváriumokban sem.
  • Atomreaktor
    #12305
    Maharáni annyira nem lett jó(sztem), viszont a Felakasztott indián szigetén végre vmi újat hozott. (Bejövős. Mondjuk már-már paródia az egész:)Szádhuk egész jó, érezni már Leslie bácsin, hogy kezd hallgatni végre a sokezer kérésre, hogy újítson már vmit:))) (főleg az első felében más a felépítés), de a második fele szokásos:))) Még nem értem a végére, de az érdekes, hogy van egy főcím, meg alcím is, nem? Sztem tovább fog gyűrűzni a történet Szádhuk címen, csak más alcímmel. És az oldalszám is ritka, mert 700 oldalt nem nagyon szokott Leslie-ről írogatni. (Mondjuk sok helyen érezni a nyújtás szagot...)
    Nah semmi többet, állj neki, mert aki tudja mire számítson, az csalódni nem fog;))
  • c115
    #12304
    a LJ a legszarabb játék a világon
  • szotyimutyi
    #12303
    Nagyon boldog szülinapot.De nem a kor számít...:)))

  • zoszt
    #12302
    MIMACSKÁNAK SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!

    Malevil pedig nagyon jó! :)