33675


  • Atomreaktor
    #12381
    én még nem próbáltam sajnos a gamét, de nem is fogom idő hiányában:((
    de dícséret a fejlesztőknek a húzásért;))
  • MerlinW
    #12380
    kökke:D
  • Ersiman
    #12379
    Látom az SG is lehozta a hírt, én máshol olvastam. Bocs ha már tudtátok!
  • Ersiman
    #12378
    Üdv mindenkinek!
    Akit esetleg érdekel: a Stormregion ingyenesen letölthetővé tette a S.W.I.N.E.-t, sajnos a magyar verzoó nincs fenn, de itt egy torrent az angol verzióhoz.
  • Atomreaktor
    #12377
    :)))) kivétel erősíti....;)))
  • takysoft
    #12376
    naja... nem kell aggódni, mit csinál a gyerek...
    láttad te a bloodrayne-t?
  • Lord Myn
    #12375
    Hát én is döbbenten tapasztaltam, hogy vége a frenchkiss-nek! :((( Még hasonló abandonware oldalt nem láttam, ahol teljes iso-s játékok lettek volna...

    Azért 1-2 "oldies" kalandjátékot sikerült megmentenem, ha kell valakinek... (Harvester, Noir, Private Eye, Vampire Diaries, Darkseed I-II, Kyrandia Trilógia, I have no mouth, Sanitarium, Companions of Xanth, Shadow of the Comet) R.I.P. Frenchkiss
  • Atomreaktor
    #12374
    :)
    Broken Sword, Gothic, Sudeki, Syberia, /Earth 2150, Bloodrayne stb./

    Azért a nevük is "nagy";)

    A léyneg, hogy tényleg jó és élvezhető játékok, amikkel sok-sok kellemes órát el lehet tölteni. és még a szülőknek sem kell aggódniuk, hogy mit csinál a gyerek:))

  • takysoft
    #12373
    TLJ, Beyond... ezen nem húzónevek... egy Quake, az húzónév... de ezek..
    eze JÓ játékok! igényes, élvezhető, jó játékok... ilyen nem vártam volna egy laptól... minden elismerésem.
  • Atomreaktor
    #12372
    GameStar nagyon belehúzott a teljes játékokban. Jó és viszonlag új játékokat adnak az újság mellé, amik valóban "húzónevek", ezáltal növelve az eladási számot:)
  • takysoft
    #12371
    akció/kaland.
    mint az LBA, vagy a Psychonauts.(mondjuk nem ismerem, de állítólag....)

    LBA, Psychonauts nagyon jók. buzi nehezek, de jó kis sztorijuk van...
    meg nem "vér, vér vér!!!!!", hanem korhatármentesek. ha megölsz valakit, nem vérzik, hanem egyszerűen eltűnik... aranyosan.
    asszem a Beyond is ilyen, de csak hallomásból ismerem..
  • Axon
    #12370
    Megjött a decemberi Gamestar (jobb nagyon későn mint soha).
    Teljes játék a Beyond Good & Evil. Ez elvileg egy kalandjáték lenne. Én anno kipróbáltam, de nekem egy sima verekedős játéknak tünt.
  • Axon
    #12369
    Egész jók ezek a linkek, eddig még nem ismertem őket.
  • Atomreaktor
    #12368
    :(((( Most bánom, hogy egy csomó mindent nem szedtem le, azzal a felkiáltással, hogy "óó majd leszedem fél év múlva, akkor is ott lesz nem?" hát nem lesz ott:)
  • takysoft
    #12367
    azért a frenchkiss "egész" más volt....
    olyan játékokat lehetett leszedni... ihaj...
    ilyen halflife2, quake4, stb... ezek mindenkinek megvannak...
  • qper
    #12366
    erről a második linkről szép lassan csorognak le a progik :(
  • via_mala
    #12365
    Kétségbe esni nem kell, van azért még más forrás is:
    need4gamez.com
    full-downloads.tk
  • kirol
    #12364
    Próbáljátok ki nagyon ott van!!!
  • kirol
    #12363
    Nézte ezt már valaki:
    Samorost2
  • qper
    #12362
    MerlinW, takysoft:


    Köszöönm a segítségeteket! A ScummVM végül is segített, egy kicsit trükközni kellett, de sikerült. A Revolution weblapján hála az Égnek pontról pontra leírják, hogy mit kell tenni.

    Akinek esetleg ilyen problémája lenne még (rajtam kívül), itt a megoldás szépen, szájbarágósan leírva :) :


    Broken Sword 1 (ScummVM-mel) WIN XP-alatt
  • takysoft
    #12361
    mondjuk várható volt. én úgy szoktam járni az ilyenekkel, hogy mire megtalálom, másnapra lent van... ezzel jól jártam... bár így utólag leszedtem voltna a Quake ISO-t...
  • Axon
    #12360
    Ezt már én is észrevettem néhány napja. Meg is akartam kérdezni, hogy nektek is az a gitáros trendybébi jön-e be a Frenckiss oldalán?
    Kár érte, remek oldal volt.
  • takysoft
    #12359
    Vége...
    Aki nem ismerte annak bizony nagy kár...
    MEGSZŰNT A FRENCHKISS!!!!!!!!

    szörnyű.... igaz minden jó cuccot leszedtem róla, de mégis.. voltak jó kis frissítések...

    bizony, rossz hírek is vannak...
  • serito
    #12358
    Ez a háttér, nagyon szuper, már mentettem is a többi közé.
    Köszi, Remélem igaz. és tartják a megjelenés dátumát!
  • takysoft
    #12357
    Merlinw: inkább az jó, hogy vani neki Windowsos... régebben csak linux volt... asszem wines csak 0.4 vagy 0.5 óta van.. nemtom

    Broken Sword:
    Ez degec... Ha helyhiányra panaszkodik, próbáld meg win95 kom módba, ha úgy se szereti, akkor meg rakjad tele a vinyód mindenféle szeméttel, hogy csak 1 giga szabad helyed legyen(1.2-nél NE több), akkor felmegy... nem szereti az NTFS-t. elvileg a win95 komp mód emulál fat32-t.

    Broken Sword 2(nem biztos, hogy minden verzióra igaz, de): ha nem az első cd meghajtóban vak, akkor nem fog felmenni.
    mármint betűjel szerint. vagyis, ha van d:, meg e:, akkor d:-ba kell rakni, mert e:-ről nem megy fel. Eszközkezelőben át lehet rakni a maghajtójeleket, ha virtuális meghajtókkal szenvedsz.

    bazz.... Scummvm tényleg könnyebb, meg az támogat grafikus override-ot is...
    azt speciel nem tzdom, hogy kell, de annyit tudo, hogy az átvezető-animokat nem fogja lejátzsani, ahhoz le kell őket újra szedni a sccummvm oldalról vmi más verzióban(20-30 mega játékonként)

    Most akkor nekem lenne kérdésem.
    Otthoni gépemen néhány játék érdekes dolgot produkál. bizonyos tárgyak néha tovább tartanak, mint kellene. mintha nem tudná a game, hova húzza a textúrákat.
    pl Sid Meier Pirates!, a hajó megvan, irányítható is, csak a zászló egyik pontja valahogy a képen kívülre kerül.
    Broken Sword 3-ban is ugyanez. Nincs erre valami a driverben?
    mellesleg gefo2mx400. majd hozok képet, mert elmondani nem tudom. legfrisebb driver van.
  • Axon
    #12356
    Az tényleg remek, hogy van Linuxos verziója. Én már régóta Linux alól használom és minden megy vele tökéletesen.
    Ezzel kapcsolatban megjegyezném, hogy a DOSBox-nak is van Linuxos verziója, ami szintén tökéletesen működik. Legutóbb a 3 koponya cd-s verzióját futattam a Linux+DOSBox pároson. Simán futott a program és az animációkat is szépen futatta közben a cd-ről.
  • MerlinW
    #12355
    Ja igen kijött a 0.80 -as Scumm ha valaki lemaradt volna róla:)
    No meg nekem külön öröm (lehet eddig is volt, én csak most láttam meg) hogy van soksok linux disztribes verzioja is:)
  • MerlinW
    #12354
    nemtom mi lehet a probléma.
    2 ötletem van. próbáld win2000/98 kompatibilis módban indítani.
    vagy, ScummVM támogatja, azzal tuti megy.
    ScummVM
  • qper
    #12353
    SZiasztok!

    Elővettem egy régi klasszikust (Broken Sword 1 - Gamestar melléklet-), azonban a játék installálása után amikor visszahelyezem az első lemezt a meghajtóba, a winsword.exe elindítása után sipítozik a keretprogram, hogy nem jó CD-t tettem be, az egyes lemez kellene neki.


    Tud valaki valamiféle megoldással szolgálni? Eléggé frusztrál a dolog :(

    Előre is köszönöm a válaszokat!
  • Atomreaktor
    #12352
    www.adventuregames.hu:
    "Dreamfall megjelenési dátum
    A Longest Yourney második eljöveteléig már nem kell OLYAN sokat aludnunk. A játékot hegesztő Micro Application szerződést kötött a német dtp kiadóval, ami 2006 áprilisát jelölte ki megjelenési dátumként. Ennek örömére egy új wallpapert tettek közkincsé a teljes gőzzel készülő alkotásról."
  • Axon
    #12351
    Remélhetőleg ez már az utolsó dátum lesz...
  • serito
    #12350
    Az mocskosmód jó lenne. Honnan az infó?
  • Atomreaktor
    #12349
    TLJ2 áprilisban jön!!;) (elvileg)
  • serito
    #12348
    Én azért a tudását is. Na persze a kitartása irigylésre méltó, nekem ez nem menne. Remélem a betegségével szemben is hasonló kitartással bír majd!
    Na ja akinek megadatik, hogy Angliában, vagy USA-ban tanúljon, vagy éljen annak könnyebb a nyelvet elsajátítani. Most nem nyavajgok csak megjegyzem.
    Tudom szorgalom, stb ( nyelvérzék )kell a dologhoz.
  • mandm
    #12347
    Sokszor csodálom, hogy kis ötéves londoni gyerekek milyen folyékonyan beszélnek anglolul.
    Nekem meg mennyire nehezen megy
  • takysoft
    #12346
  • mandm
    #12345
    Elég sokan. Angliában, az USA-ban, Ausztráliában.

    Imykének jobbulást!!
  • takysoft
    #12344
    nem a tudását tartom nagyra. sztem én is tudok annyira, sőt, még sokan mások is.

    a kitartása emberfeletti... össze se tudom számolni, hogy évente hány karaktert fordíthat...

    ez kitartás! ezért is vgyok biztos benne, hogy nem lesz most se semmi baja. ilyen kitartással...
  • serito
    #12343
    Most hülyaséget írtam, szóval olyan mentést keresek aki, ilyen sorrendben ment végig a játékon, hogy csak az alábbi két kor nincs megcsinálva.
  • serito
    #12342
    A Noloben és Laki'ahn maradt el, a többi megvan. Szóval, ha valakinek van ide mentése akkor örülnék, ha segítene nekem.
    Köszi