33675


  • M.A.D.
    #12421
    Felhoztam! Mindenkinek tobábbi jó ünneplést! :)

    -ja, és 5 csillagos lettem az sg jóvoltából- :)
  • MerlinW
    #12420
    JAn 2.től dolgozom, akkor majd fel tudom tölteni, addig nem:)
  • Axon
    #12419
    Na megjelent:

    2005-12-27 PC Game ISOs Around The World In 80 Days (c) Tri-Synergy DEVIANCE 105x15 MB

    Jó lenne ha valaki - akinek megvan - feltolná a szerverre.
  • Axon
    #12418
    Wow!!!
    VIP tag lettem. Újra! Egy egész hónapig!
    Ha most Frédinek hívnának azt mondanám, hogy: Subi-dubi-dúúúúúúúúúúúúú!!!
  • Lord Myn
    #12417
    Sajnos tegnap nem voltam gép előtt egyáltalán, úgyhogy kis késéssel de én is szeretnék Boldog Karácsonyt kivánni minden TLJ-tagnak! :)
  • Atomreaktor
    #12416
    hm ez szupi tutkó kiprószálom. kotorhatom elő megint a DS1-et:D
  • Ersiman
    #12415
    Sziasztok!
    Ezt is érdemes megnéznetek: Ultima V.
  • szotyimutyi
    #12414
    Békés, boldog karácsonyt mindenkinek! :)
  • Atomreaktor
    #12413
    én is szeretnék mindenkinek békés, boldog Karácsonyt kívánni! pihenjetek és játszatok sokat;)
  • MerlinW
    #12412
    Nagyon kellemes kalandos Karácsonyt kívánok:)
  • Atomreaktor
    #12411
    helló.
    készülőfélben van. időpontról nem tudok nyilatkozni:) "when it's done" ;))
  • serito
    #12410
    Mindenkinek aki ezen topicot látogatja,és főleg a szűk társaságnak akik a kalandjátékok megszállotjai: Boldog Karácsonyt kívánok!
    Újév előtt még találkozunk itt!
    Addig is van pár game amit ki kellene végeznem az ünnepek alatt.
    Pl: POP3 ( vezír megölése), NFSMW (még 4 feketelistás van előttem ), King Kong, Bet on Soldier, Gun, Path of Neo, .... stb.
  • Cincér
    #12409
    Köszi takysoft, pesti vagyok, illetve budai :-)
    Akkor az ünnepek után kereslek.
  • Timbo
    #12408
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem készül vagy készült a játékhoz magyarosítás??
    köszi
    és kellemes ünnepeket!
  • kirol
    #12407
    Ezt kívánom én is neked is és mindenki másnak!
  • Axon
    #12406
    Na én most vagyok utoljára netközelben karácsony előtt, úgyhogy most mondom:

    Békés, boldog karácsonyi ünnepeket mindenkinek!

  • Lord Myn
    #12405
    De az, csak most megjelent a kiegészítés is hozzá, csak az alapjátékkal megy, abból is az amerikai verzió kell. (Szóval a Missing kell, nem az In Memoriam)
  • serito
    #12404
    Nem tudom ezért kérdezlek titeket.
  • Atomreaktor
    #12403
    Ez nem az az email-es meg netes alapú nyomozgatós vmi?
  • serito
    #12402
    Erröl mit tudtok? (Missing: The 13th Victim)
    Érdemes leszedni?
  • takysoft
    #12401
    ha pesti vagy januárban ha meglátogatsz, akkor kiírom neked.(hozz lemezt, vagy vinyót.)




    Atom:
    második, meg porshe... szerintem is.
  • Atomreaktor
    #12400
    :))
    én is ezeket hallottam és nem is akarok belevágni:) mindegy barátnőm azért egy-két kör erejéig el lesz vele, addig is én tudok legalább mást csinálni:) vmi kis mod vagy peccs vagy vmi nem ártana hozzá. hangulata gondolom azért így sem rossz, dehát... nekem NFS-ekből a második rész meg a Porsche tetszett a legjobban.
  • IMYke2.0.0.0
    #12399
    A Need For Speed: Most Wanted nem lenne rossz, ha
    - az AI nem csalná szét az agyát...,
    - a Catch Up kikapcsolható lehetne,
    - a forgalom nem lenne rettentő idegesítő [teleportáló, hirtelen felbukkanó autók],
    - a testek fizikája legalább minimálisan hasonlítana a valóságoshoz [akár fél percig is tud forogni egy levegőbe pattintott, majd betont fogó rendőrautó!],
    - a menürendszer nem lenne olyan szar, amilyen,
    - a hardware igénye nem lenne irgalmatlan annyira, hogy egy brutál gépen is beszaggatgat néha,
    - a tuning lenne olyan nevetséges, mint amilyen,
    - lenne belső nézet, kézzel, lábbal,
    - egyes kis autók nem mennének majdnem 400-al, nevetségessé téve az egész játékot úgy, ahogy van.

    Ennyi jutott hirtelen eszembe.
  • MerlinW
    #12398
    NFSMW nem rossz... kellemes munka utáni esti arcade autózás, gyönyörü grafikai megvalósítással, pergős-zuzós zenével.

    Na meg különbenis. Aminek "MW" nevet adnak az már rossz nem lehet, ugyebár:D
  • Cincér
    #12397
    Sziasztok!
    A Longest Journey-t szeretném megszerezni. Lehet valahol kapni nem túl drágán, vagy esetleg letölteni valahonnan? Ha ebben tudnátok segíteni akkor megköszönném.
  • Atomreaktor
    #12396
    a stratégia az stratégia, ott taktikázni kell. ha jó strat-ot akarsz akkor CIV4!!;)
  • takysoft
    #12395
    vhol nekem is..
    de utáltam... csata közepén kifogyott a bezin.... milyen dolog ez?
    ami meg azza jön, hogy így realsztikus: egy világháborúsban ez nem is lenne gond, de a disznók között nem a realítás miatt játszom NE fogyjon a benzin!

    Hasonló bajom volt a Haegemoniávla is. Ott meg nem bírtam elég nagy sereget építeni. Megyek az ellen felé, folyamatosan támadoma bolygót. mire egy hajót szétlő nekem már ott a következő, hisz pénzem, erőforrásaim szinte végtelenek.(nocheat érdekes módon)
    DE nem bírom enyomni, mert a játék nem enged egyszerre kb 9-10 hajnál többet építeni...
    de nem szerettem...
  • Axon
    #12394
    Nekem megvan a magyar verzió ha érdekel esetleg valakit.
  • Ersiman
    #12393
    Hát a technikai részletekről fogalmam sem volt. Akkor akinek bejön a játék marad a magyar verzió megvásárlása, mostanában 990Ft.
  • IMYke2.0.0.0
    #12392
    A S.W.I.N.E. -nal kapcsolatban (mivel mindkét, azaz a magyar és az angol verzió is megvan):

    Az angol verzióban [tehát, amit most mindenki szabadon letölthet a fejlesztő Stormregion oldaláról] 5 multi pályával több van.
    Angolban: 19
    Magyarban: 14

    Mivel az átvezető animációk DivX-ben vannak, ráadásul egy külön könyvtárban, a két verzió [angol vs. magyar] könnyedén kicserélhető:
    Angolban: "video_en" könyvtár
    Magyarban: "video_hu" könyvtár

    A probléma a 130 MB-nyi méret - e-mailben tehát senkinek sem lehet elküldeni...

    A magyar szöveg a telepítés folyamán belekerül a ~830 MB-os "swine01.pak" fájlba. Így a magyar szöveg nem nyerhető ki.

    Az angol verzió rendelkezik egy plus "swine video playback off mode" bat fájllal a telepített játék gyökerében.

    Ezzel azoknak akartam segíteni, akik a magyarításra vágynak. Gyakorlatilag nem oldható meg a szöveges és a video magyarítás együttesen. Csak az átvezetők másolhatók az angolra.

  • serito
    #12391
    Szerintem, egy próbát megér, annak ellenére, hogy Imyke2-nek nem jött be!
  • Axon
    #12390
    Sejtettem, hogy hasonló okok miatt nem tették ki.
  • Ersiman
    #12389
    A magyar kiadás jogai nem a Stormregionnál vannak, így azt nem rakhatták ki. Gondolom ezért sincs hozzáférhető magyarítás sem.
  • IMYke2.0.0.0
    #12388
    A MW nagy bukás a szememben...

  • kirol
    #12387
    Én még alig játszottam vele, szintén időhiány miatt. De azt hallottam nem vészes.
    Tegnaptól letölthető a full honosítása.
  • Atomreaktor
    #12386
    NFSMW-be érdemes belevágnom? vagy ai nagyon elkenné a hangulatom?
  • serito
    #12385
    Idő...... Én is időhiányban szenvedek. Már vagy 1.5 hete nem látogattam a topicot, csak a POPT2T meg a NFSMW topcba néztem bele, hogy miről folyik duma, ki hol akad el. A megjelenés óta játszom a POP3-at meg a NFSMW-et de még mindíg nem értem a végére. POP3-ban már csak a Visior van hátra, az NFSMW-ben meg a 4. vagyok a feketelistán. Kalandokra meg, csak gondolni tudok, de idő az nincs.
  • serito
    #12384
    A Beyond-pt érdemes kipróbálnod, én 2x is végigvittem, vagy 2 éve.
  • Axon
    #12383
    Nekem nagy kedvencem volt a SWINE. A nyulakkal majdnem végig is vittem. A "majdnem" oka az időhiány, mint a játék minősége.
    Nekem a 2 cd-s magyar verzió van meg. Szomorúan láttam, hogy a magyar verziót nem lehet letölteni.
  • takysoft
    #12382
    nem lett nagy siker, nem is vették sokan, így legalább nem merül el a süllyesztőben.
    GTA-ban is ez volt a jó.