33675


  • Tomsess
    #12581
    Sziasztok. Szeretném kérni vkitől akinek megvan a Nautilus c. játék,hogy feltöltené-e majd? thanks.-)Én meg majd felnyomatom a 80Days-t ha a 2.CD-je rendesen lesz meg...
  • Axon
    #12580
    Az az :-)

    Azért tegnap átregisztráltam magam immár a 3. helyre és egész este csorgott lefele az anyag.
    Már lent van 15 darab. Ez több mint amit remélni mertem a körülményeket figyelembe véve, de harmada annak mint amit szerettem volna.
    Nem vagyok telhetetlen és örülök annak ami lejött.
  • Atomreaktor
    #12579
    köcc, ki fogom próbálni ha szükség adja;)
    amúgy sikerült megoldani, mert Total Commander letörölte:)) (de nem is nálam volt a probléma, hanem egy ismerősöm kért segítséget)
  • mandm
    #12578
    Ezt próbáld ki: http://ccollomb.free.fr/unlocker/unlocker1.7.2.exe
    (beépül az explorer-be és ezentúl bármit letörölhetsz, amit a windows fog - persze ennek beláthatatlan következményei lehetnek)
  • mandm
    #12577
    Én is mindig mondom: nehéz élet a warez élet.
  • kirol
    #12576
    Nehéz és kegyetlen az élet!
  • Axon
    #12575
    Hüpp-hüpp
    Megint megszünt a filmes oldalm. Pedig már 7 filmet lehúztam. Ez igazán kemény meló, mindig megtalálni, hogy most éppen hová teszik.
  • Atomreaktor
    #12574
    hétvégén feltolom Neked.
  • via_mala
    #12573
    RealMyst-et szabad kéregetni? Fel tudja valaki tölteni? Thx!
  • Axon
    #12572
    Win98-nál indítsd parancssoros módban. Talán a WinXP-nél is lehet parancsori módban indítani. Ezután simán megkeresed a filet, majd letörlöd.
    Egyébként meg kellene nézni miért is van lock-olva a file. Előhozod a feladat kezelőt és ott szétnézel kicsit, hátha megtalálod a file-t. Ha megvan, akkor leállítod a folyamatot, majd ezután simán tudod törölni a filet. Csak aztán le ne szedj valami rendszerfilet, mert a vindóz majd kiabál :-)
  • Atomreaktor
    #12571
    uff off, megint jövök:) ha beragadt egy fájl és nem engedi letörölni, mert azt írja ki, hogy használatban van, de futtatás alatt sem írja ki és csökkentett módban sem tudom letörölni, akkor hogyan tudom ezt mégis megtenni?
  • Axon
    #12570
    Szerintem ez az oldal ugyan az mint amit megszüntettek...

    Imyke: a White Noise-t megtaláltam, köszönet neked. Sajnos a Grudge nincs meg.


    Akinek esetleg meglenne, az szólhatna :-)
    Régóta szeretném már látni ezt a filmet, de eddig nem tudtam beszerezni.
  • Axon
    #12569
    A jó hír (számomra), hogy át lehet regisztrálni az adott szerveren más sms oldalra is. Gyorsan lehoztam a toplistát és találtam egy másik filmes oldalt. Már töltöm is lefele a Szőkekólát :-)

    Habár erősen gondolkodóba ejtett a toplista 3. helyezetje is ;-)


    hotgaysex.smsbase.hu - Erotika

    Homoerotikus videok
  • Axon
    #12568
    Sajnos igazad van. Még az első filmet sem tudtam lehúzni és megszünt az oldal :-(
    Gondolhatod milyen ideg lennék, ha a saját telefonomról küldtem volna egy méregdrága sms-t. Pontosan ezért keresem a vezetékes telefonos regisztrálás lehetőségét.
  • Axon
    #12567
    Köszi az infót, mostmár így keresem őket.
  • mandm
    #12566
    Nekem csak az első jön be. A többi mind törölve lett!
  • IMYke2.0.0.0
    #12565
    Egyáltalán nincs.
  • kirol
    #12564
    Csak ismert editáló nincs, vagy egyátalán nem?
  • IMYke2.0.0.0
    #12563
    Megnéztem, az *.act fájlok furcsa tömörítvények, és nem editálhatók. Bocs.

  • kirol
    #12562
    Köszi, elküldtem.
  • IMYke2.0.0.0
    #12561
    Igen, küldheted. Mailem az adatlapomon.

  • IMYke2.0.0.0
    #12560
    Fehér zaj = White Noise - INFO
    Átok = Grudge - INFO

    A "Fehér Zaj" egy létező jelenségre épül - nem valós történet.
    A "Grudge" egy japán remake - beszarás az a film néhol, de amúgy sajna másol elég sok filmet.

  • kirol
    #12559
    És ha átküldeném az érinett fájlokat, akkor megnéznéd?
  • serito
    #12558
    Ettöl én is tartok mikor a frissen megjelent game-eket akarom lehúzni, és pont akkor szüntetnek meg oldalakat a zsaruk miatt. De szerencse, hogy csak ideiglenesen szoktak megszünni, és újból fellelhetők lesznek a hálón.
    Én jövő héten akarok regelni, és akkor 5 munkanapom lesz rá, hogy töltögessek. Sajna otthon nincs netem.
  • Axon
    #12557
    5 napra. Remélem él még addig az oldal és nem lövik agyon a rendőrök a tulajdonosokat :-)
  • serito
    #12556
    A fordítás "Istene" (1MYke2000) talán tud neked ebben segíteni.
    Mennyi időre regisztráltál?
  • Axon
    #12555
    Igen már töltök ezerrel :-)
    Már ki is jelöltem letöltésre vagy 40 filmet.
    Csak az a gond, hogy a filmek egy részének az angol címével vant fent, de én nem tudom minden filmnek az angol megfelelőjét amit keresek.
    Segíthetnétek egy kicsit. Keresek horror filmeket a közelmúltból, de nem tudom ezeknek mi az angol címe:
    - Fehér zaj
    - Átok

    Meg még volt néhány hasonló mostanában de még a címeiket sem tudom (ilyen a Kör 1 és 2, de ezek megvannak, a többinek nem tudom a címét)
  • serito
    #12554
    Az már igaz, hogy a felugró ablakok nagyon idegesítőek, és még veszélyesek is lehetnek, de az is igaz, hogy csak így jutsz hozzá a jobbnál job filmekhez és játékokhoz. Nálam is atív a pop-up blokker, de ha warez oldalt keresek kikapcsolom. Kiváló games oldalakat is így találtam. Pl: wanadoo, revenge..stb.
  • IMYke2.0.0.0
    #12553
    Csak megnézés szintjén rákukkantottam - és a SP2-es IE-ben engedélyeztem a PopUp ablakok megjelenítését [átmenetileg] - , rögtön beugrált néhány nem kívánt ablak. Azonnal klikk az x-re. Elszoktam én az ilyenektől!

  • serito
    #12552
    Ezek szerint már töltesz is róla?
    Én még nem próbáltam, minden OK az oldallal?
  • Axon
    #12551
    Köszi!
    A 3. tökéletesen működik és regisztrálni lehet vezetékes telefonról is.
  • serito
    #12550
    A számok alatt találtok néhány helyet, de nem garantálom, hogy mindegyik jó és nem csak átba....ás az egész.
    1
    2
    3
    4
  • Axon
    #12549
    Jöhet! :-)
  • Atomreaktor
    #12548
    StrongDC;)
  • serito
    #12547
    A DC++-t már próbáltam, de mincs időm napokat várni míg egy film lejön.
    Jobbak az SMSWEB-es oldalak, ott nincs korlátozás, és nem kell várnom, hogy az illető akinek a gépéről szippantom az adatot, felkapcsoldjon a netre.
    Ja meg nincs adatállományom amit én is fel tudnék ajánlani.
    A torrent detto.
    De azért köszi mindenkinek.
  • serito
    #12546
    Olyanokat tudok neked ajánlani!
  • IMYke2.0.0.0
    #12545
    eDonkey-n pl hogy találod meg a [b]Kockás fülű nyúl" részeit...?

  • M.A.D.
    #12544
    Erre nem válaszolok. :)))
  • takysoft
    #12543
    DC-n se...
    Ritkaságokra ott az Edonkey..
    torrent rulz... vannak jo kis siteok, csak sajna regelősek, én meg még nem tudok accot szerezni...
  • Axon
    #12542
    Na azokkal én pont úgy vagyok mint te a szerverünkkel. Nem tudom elérni őket a munkahelyi tűzfal miatt. Maradt a teljesen szabványos ftp megoldás, de azok meg fizetősek. Játék warez oldalakat ismerek és simán tudok is töltögetni róluk, de az összes általam ismert filmes warez már rég megszünt. Az utóbbi időben meg csak hamis filmes warez oldalakat találtam, ahova csak sms regisztráció volt. Már két nagyösszegű sms-em bánta a "mohóságomat". A játék oldalakra lehet vezetékes telefonon keresztül is regisztrálni, na nekem olyan kellene, mivel a munkahelyemen van vezetékes telefon ;-)