33675


  • Axon
    #12621
    Van hely bőven, ne aggódj. Nyugodtan tölthetsz.
  • IMYke2.0.0.0
    #12620
    Nem lebeszélni akarlak, hisz Te dolgod, hogy a drága idődet mire tartogatod, de
    - a Doom filmet ne nézd meg, ha nem akarsz sírni a bugyuta, szar megvalósítása miatt.
    - a Harry Potter szigorúan HP-rajongóknak ajánlott, amúgy egy erősen középkategóriás film - hiába Ralph Finnies.
    - a Narnia - na az a Gyűrűk Ura árnyékában nevelkedett könyv miatt alapból el van vágva. [C.J. Lewis bevallottan sok ötletet "emelt át" kortársa és barátja, Tolkien trilógiájából - Emellett az Andersen és Grimm-mesék motívumai is felsejlenek.]

    A három film közül mégis inkább a Narnia-t ajánlanám - a többit felejtsd el. Hidd el, azt a négy és fél órát el tudod tölteni értelmesebben is...
  • serito
    #12619
    Sikerült.... végre felengedett.
    Töltöm, az Átkot neked, és ha lejött, már teszem is fel a szerverre.
    Ja hellyel hogy állunk, mert látom elég sok cucc van fenn.
    Lehet még feltölteni, vagy törölni kell valamit?
  • serito
    #12618
    Engem az a 3( Doom, Narnia, Harry Tűz serlege) érdekelne, ha feltolnád a szerverre nagyon hálás lennék. Próbálkozom egyfolytában a connect-tel de nem enged fel, még mindíg sok a felhasználó. Csak reménykedem, hogy tudok kapcsolódni, míg a hozzáférésem tart.
  • Axon
    #12617
    Pissztt!!!
    Csak halkan, meg ne hallja valaki
  • Axon
    #12616
    Én ma este feltolok egy filmet, addig írd meg melyiket szeretnéd.
  • serito
    #12615
    Megvan az Átok és már tölteném is lefele, de tegnap ledobott a szerverről, és most próbálkozom megint, de Too many users-please try again later 421 es hibával kidob. Csak tudnám mikor iskolaidő van, hogy a fenébe lehet ilyen sok felhasználó a szerveren? Kitartóan próbálkozom, remélem még ma felenged valamikor.
  • kirol
    #12614
    Nem rossz gondolat.
  • MerlinW
    #12613
    cseréljem a tlj bannert warez bannerre?:D
  • kirol
    #12612
    Úr Isten, mennyi hsz!
  • via_mala
    #12611
    Köszi, már le is jött, részemről lehet felszabadítani a helyet.
  • serito
    #12610
    Holnap szedem az Átkot, és teszem fel a szerverre, de csak lehet, hogy a hétvégén, mert kihasználom azt a gyenge letöltési sebességet amit kapok ettől a szervertől.
  • serito
    #12609
    Én is megyek haza de sajna nem tudok rácuppanni a netre, így csak holap folytatom a letöltést.
  • Axon
    #12608
    Talán az teszi izgalmassá, hogy a dzsin nem varázsolhat, nem ölhet a maga kedvére, egyes-egyedül csak kívánságokat teljesíthet, de a kívánságokat szabadon értelmezheti.
  • Axon
    #12607
    Hirtelen ezt találtam:
    http://port.hu/pls/fi/films.film_page?i_film_id=8413&i_city_id=3372&i_county_id=-1&i_where=1
  • IMYke2.0.0.0
    #12606
    Izgi. Na, most melónak vége, otthon meg rácuppanok a DC++ -ra, hátha találok forrást a filmhez :)))))

  • Axon
    #12605
    A Hasznos holmik-at először olvastam, majd filmen is láttam (filmen nem kellett volna), de a két történet nem sokban hasonlít. Gyakorlatilag a HH-ban az emberek a lelküket adják el valamiért, amit a legjobban szeretnének. Itt pedig a kívánság hatására általában egész látványos haláluk van.
  • IMYke2.0.0.0
    #12604
    Bár, van némi analógia a Stephen King-féle "Hasznos holmik"-kal a történet vázában, bizonyosan nem egyforma a két történet... körülnézek majd a széles neten, hátha rálelek erre a filmre :)

  • Axon
    #12603
    Pontosan!
    Egy apró, de jó ötlet remek megvalósítása a filmben. A folytatást pedig.... hmm... mintha én rendeztem volna...
  • Axon
    #12602
    Kicsit meglepődve látom, hogy nem szünt még meg a regem, úgyhogy lejött a sziget is és gyorsan kijelöltem még néhányat, had csorogjon lefelé.

    Láttad már a Le a fejjel-t? Látom, hogy az is fent van a lsitádon, de sajnos az enyémen nincs. Igazából csak a kíváncsiság miatt néztem volna meg. Gálvölgyit nagyon megutáltam amióta a heti hetesben leckéket ad gyűlölködésből.
  • IMYke2.0.0.0
    #12601
    Nem hangzik rosszul így sem a sztori - kis fekete humor :))))))
  • Axon
    #12600
    Imyke jól mondta. Ez egy új film 2004-es és láttam abban a listában 2 cd-s ha jól emlékszem. Az mondjuk kicsit megzavart, hogy két verzióban is fent volt a DivX filmek között. Szerintem mindegy melyiket húzod le.
  • Axon
    #12599
    Remek az értékelésed. Látom a lényegben egyetértünk: Lolka és Bolka az internesenelnámbörvan :-)
    Én ezekből természetesen még egyet sem láttem (pont ezért húztam le őket) és meg szeretném nézni. Én is tartok tőle, hogy egy része gagyi lesz, főleg a folytatásoktól szoktam félni.
    Látom a Halálmester 3-at nem ismered. Egész régi film az első rész és még öcsémmel néztem meg videón. Katarzis volt annyira tetszett mindkettőnknek. Na az már nem biztos, hogy ha ma nézném akkor tetszene. a 2. része már egyikünknek sem tetszett, a 3. rész meg hát.... Lehet rosszabb lesz mint a 2. (bár azt nehéz lenne alul múlni, de lehet, hogy sikerült valami újat felmutatniuk.
    Ez egyébként egy horror film, ami egy dzsinnről szól, aki teljesíti egy kívánságát mindenkinek, de az általában az illető életébe kerül. Na így elmondva persze nem tűnik valami jónak azt elismerem, de filmen nagyon tetszett.
  • serito
    #12598
    Kemény 8KB/s-al tötök, most éppen az üvegtigris2-t de amint lejött, szedem az Átkot.
  • serito
    #12597
    Én meg a "régi" filmre gondoltam amiben orvosi kísérlet céljából visz oda néhány embert egy doki (Liam Niesen), és a ház életrekel....stb
  • IMYke2.0.0.0
    #12596
    A Grudge (Átok) nem régi film - 2004-es. Egy japán eredeti amerikai-japán-német feldolgozása, japán környezetben. A sztori sajna nem túl csavaros. Végig olyan érzése van az embernek, hogy több filmből van összerakva...
  • serito
    #12595
    Isten vagy Avi-ban kell vagy DVD-ben?
    Ez valami régi film nem?
    Már töltöm is neked az Átkot!!!!Pár nap és meglesz.
  • IMYke2.0.0.0
    #12594
    Abszolúte magánvélemény következik:

    - 80 nap alatt a Föld körül: rajzfilmen jobb volt!
    - Nyócker: királyság
    - A Bukás: nem láttam, de sosem érdekelt
    - A gépész: sajnos erősen Memento-alapokon nyugvó film.
    - A köd: mint minden feldolgozásnál, az eredeti jobb volt.
    - Ütközések (Crash): én nem osztozom a hivatásos kritikusok véleményével - nekem tetszett.
    - Fekete víz (Dark Water): az eredetijét nem ismerem, de ez sem fogott meg.
    - Doom: okádék
    - Négy tesó (Four Brothers): kellemes film
    - Halálmester 3: ez mi ez?
    - Harry Potter 4: láttam, de miért - boááááááááá - talán azt hittem, valami jó is lesz ebben a sorozatban, de tévedtem.
    - Holtak földje (Land of the Dead): címről nekem a Sally Porteres gagyi ugrott be, a zombikkal ami eleve okádék, de a port.hu-n megnéztem ezt a címet is, s kiderült: ezt a filmet nem láttam még.
    - Lochness: nem láttam
    - Lolka és Bolka: a kedvenceim egyike
    - Megalodon: nem láttam
    - Narnia: bár ne láttam volna! Nekem nem tetszett - főképp az az Oroszlány-feltámadásos dolog, az meg végképp nem, hogy miért nem tudta már az elején elintézni a boszit?!
    - A kör 2: rohadt gyenge folytatás - az egyetlen jó rész: a szarvasok...
    - Sin City: nagyon jó black-noir film
    - Szőke kóla: nem láttam, de nem is izgat - Majka miatt meg főképp nem!
    - A rettegés háza (The Amityville Horror): nem láttam
    - A Grimm testvérek: jobbat vártam - főképp Monica Belucci miatt!
    - A sziget: egy szóval nehéz is kifejezni mekkora kaka ez a film...
    - Üvegtigris 2: a folytatások átka az első részt is elérte... gyenge.
    - Viasztestek: még nem láttam, de ez legalább érdekel is.
    - Fehér zaj (White Noise): ezt azért néztem meg, mert a létező jelenségről tudok, s azt hittem, némiképpen értelmes magyarázatot is kapok rá, ám rohadtul elbagatellizálták a dolgot...

  • Axon
    #12593
    Hagyd abba a töltését annak a 3 filmnek (Doom, Harry, Narnia) én felteszem neked. Te cserébe szedd le nekem az Átok című filmet, úgy látom abban a listában benne van, ahonnan te töltesz.
  • Axon
    #12592
    Többsége az horror vagy Thriller, én főleg ezt a stílust szeretem, de ettöl még a Lolka és Bolka az abszolult kedvencem ;-)
  • Axon
    #12591
    Itt a lista amit most szedtem le:

    80 nap alatt a föld körül
    8ker.HUN.DVDRiP.XviD-JOiNT
    A.Bukas.Hitler.Utolso.Napjai.DVDRip.HunDub.XviD.AC3-DNS
    A.Gepesz.DVD-RiP.XViD.AC3.5.1.HunDub.SzF
    A.kod.DVDRip.XviD.HunDub.AC3-DNS
    Crash.2004.DVDRip.XviD-SUM
    Dark.Water.DVDRip.XviD-DoNE
    Doom.DVDSCR.XViD-TFF
    Four.Brothers.DVDRip.XviD-DMT
    Halalmester.3.DVDXviD.HDUB.AC3-DNS
    Harry.Potter.and.the.Goblet.of.Fire.2005.TS.XViD.Hungarian-SCP
    kocka3
    Land.Of.The.Dead.2005.HUN.DVDRiP.XVID-HUSUX
    Lochness.DVDRip.HunDub.XviD.AC3-DNS
    Lolka.es.Bolka.2.DVDRip.HunDub.XviD.AC3-DNS
    Megalodon.DVDRip.HunDub.XviD.AC3-DNS
    Narnia
    ring2
    Sin.City.A.Bun.Varosa.DVD-RiP.XViD.AC3.5.1.HunDub.SzF
    Szoke.Kola.CAM.HUNDUB.XVID-ANON
    The.Amityville.Horror.2005.DVDrip.XviD-DVL
    The.Brothers.Grimm.DVDRip.XviD-DMT
    The.Island.2005.DVDRip.XviD-KEG
    Uvegtigris.2.2006.HUNGARIAN.WP.PROPER.DiVX-SUX
    Viasztestek.DVDXviD.HDUB.AC3-DNS
    White.Noise.2005.HUN.DVDRiP.XviD-JOiNT

    A The Island-ot azt most tölti, de nem hiszem, hogy le tudom szedni. Sajnos 2 cd-s, az 1. cd pont most ért le, de a 2. már biztos nem jön le.
  • Axon
    #12590
    Én is FlashFXP-t használok, azzal biztons nincs gond, hacsak te magad nemkorlátoztad le a sebességet benne.

    Options/Preferences/Transfer/Obey download speed limit jelölőnégyzetben ne legyen pipa
  • serito
    #12589
    A magyar verzsön engem is érdekelne, az angol megvan de nem jutottam vele sokáig.
  • serito
    #12588
    Miket töltöttél le?
    Doom és a Harry Potter Tűz serlege megvan? Narnia krónikái?
    Ezeket szeretném leszedni, de ilyen gyalázatos sebességgel ahogy most töltök, soha nem lesznek meg. FlashFXP-t használok, remélem nem ez a baj. Eddíg még nem volt vele gond.
  • Axon
    #12587
    Majd akkor leszedem.
    Azért jó lenne valahonnan - akár a föld alól is :-) - beszerezni az Atlantis Evolution magyar verzióját.
  • Axon
    #12586
    Ahova én regeltem ott 200 kb/s volt a felső határ, mondjuk ezt folyamatosan tartotta. Most 14.20-kor jár le az ötnapos regem. Sajnos a szombat és a vasárnap kiesett nekem, mivel nem voltam a melóhelyen. Még most is töltök, mindjárt lent lesz a 22. film is. A 23.-ba már nem hiszem, hogy belekezdek, mivel az már nem jönne le. Meg voltam elégedve az oldallal. A 3 töltési napom alatt, 4-szer regeltem át, de az oldal megszünése után egy 15-20 percen belül mindig át tudtam regelni és mehetett a töltés tovább.
    Jövőhét hétfőn ha még lesz ez a lehetőség, akkor újra regelek egy ötnapost, mivel maradt vagy 15 db film amit nem tudtam leszedni.
    A két film közül amit kerestem:
    Fehér zaj
    Átok
    Az előbbit le tudtam szedni, az utóbbinak meg csak a 2. része volt fent (nem is tudtam, hogy már van 2. része), de az is DVD-s formátumban nem pedig Divx-ben. A dvd-s cuccok meg 4 giga fölöttiek, úgyhogy esetenként hétszer annyi időbe telik a letöltésük mint egy divx-es filmé.
  • Atomreaktor
    #12585
    Atlantis I. nagyon jó kis game.
  • serito
    #12584
    Most éppen felment 130Kb/s-ra kb 5 perce ezt tartja. Ha maradna ezzel még meg is elégednék, de ez is piskóta min. a duplája kéne.
  • serito
    #12583
    Én most regeltem volna ha az a bizonyos oldal amit neked is ajánlottam nem szünt volna meg.
    Ezér regeltem egy másik oldalra a korábbi listámból az elsőre, de itt meg 8 és 16Kb/s jön az agyag. Néha felfut 100Kb/s re is ez is kevés nagyon.
    Ha megszünne ezt is át lehet regelni máshova?
    home.interland.hu-n vagyok regelve.
    Eddíg nég nem nagyon regeltem filmes oldalakra, de ezek után nem is nagyon fogok!
  • Axon
    #12582
    Mi lesz az az Atlantis nevű feltöltés a szerveren?
    Csak a kíváncsiság kérdezteti belőlem, mivel egy kósza pillanatig abban reménykedtem, hogy az Atlantis Evolution magyar verziója lesz az.