33675


  • Tomsess
    #12661
    Jah,az Atlantis 1-et rakom fel,de csak 7végén tom folytatni sajna:( A Nautilus meg már nem kell,mert holnap ha minden jól megy beszerzem:) Egyébként a Hopkins FBI simán fut XP alatt? Mert nekem nem akarja elindítani az installációt,mindig vmi hibát ír ki :(
  • serito
    #12660
    Köszi már megvan, már neki is állítottam 5 filmnek, ezzel el lesz holnapig.
    Megvan az Átok, a héten, vagy a hétvégén feteszem a szerverre!
  • Axon
    #12659
    Simán egérrel láklikkelve a szükséges alkönyvtárra. Én így jelölgetek ki. Na persze közben nyomom a Ctrl-t.
  • serito
    #12658
    A kijelölés az a space-el megy ugye?
  • Axon
    #12657
    Én kijelölgetek miközben nyomom a Ctrl-t majd az egérrel megfogom az egyik kijelöltet és áthúzom a másik oldalra. Ilyenkor az összes kijelölt állomány bekerül a letöltési listába. Nem csak az amit éppen a képernyőn látok, hanem az összes kijelölt.
  • serito
    #12656
    Az ok, de hogy kerül át az egyik oldalrol a másikra?
    Úgy mint pl. TCM-ben kijelölgetsz, utána nyomsz egy F5-öt és már másol is. Itt mit kell csinálni?
  • IMYke2.0.0.0
    #12655
    Kijelölés közben a Ctrl gombot nyomvatartva próbáltad már?

  • serito
    #12654
    Ha te is FlashFXP-t használsz, akkor segíthetnél nekem egy kicsit.
    Azt hogyan csinálod meg, hogy egyszerre több mappát jelölsz ki, és kezdesz el másolni? A kijelölés még ok (Space ) de hogyan húzod át az egyik oldalról a másikba? Én úgy szoktam, hogy megfogom egér bal klikk és áthúzom. De ha pl: az egyik mappa a lap tetején a másik a lap alján van, hogy csinálod? Total Commanderben tudom, de az itt nem biztos, hogy működik.
    Szóval, hogy kell?
  • serito
    #12653
    Még 3 csomag és megvan.
  • serito
    #12652
    Én meg ahogy lejött úgy fel is töltöm neked a szerverre. 50MB-os csomagok.
    Ha Total Commanderrel töltök fel jó lesz?
    Köszi akkor a hétvégén már töltöm is lefele. A héten a netes letöltésre kell öszpontosítanom, mert még 3 napom van töltögetni.
  • Axon
    #12651
    Nem probléma. Én azóta már feldaraboltam a Narnia 2 db cd-jét 15 megás rar-okra. Délután valamikor kezdem a feltöltést, szerintem hajnalban már fent is lesz.
  • serito
    #12650
    Még 6 csomag és lennt van az Átok....
    Bár ez lehet, hogy késő délutánig is eltart, mert kemény 8KB/s a sebesség.
  • serito
    #12649
    A Quake 4-et is elkezdtem, de az sem tudott igazán lekötni, ugyhogy unintall, volt kb 30 perc játék után. Szeretem a shooter-eket is de hamar megunom őket. Korábban megszállott FPS rajongó voltam, ma már így 30 éves fejjel nem tudnak lekötni. Most kaptam meg egy havertól a Splinter Cell Chaos Theory-t (eredetiben). Ez már tetszik, a korábbi részeket is végigjátszottam, de ez most igazán kidolgozott lett. A grafika csodálatos, minden szűrés, és élsimítás maximumra húzva 1024x768-as felbontásban, eszméletlen szuper, alig tudok betelni vele.
    Bocs ez a gondolat csak úgy jött.
  • MerlinW
    #12648
    Damien Forestal Doom könyvét kellett volna megfilmesíteni. Na az kasszasiker lett volna. Kár hogy magyar író, és küldföldre nem jutott el a sztori...:(
  • IMYke2.0.0.0
    #12647
    Sajnos, manapság trendi, hogy a játékok filmfeldolgozásának semmi köze a címet adó játékhoz...
    Ilyeneket többnyire a mi közutált Uwe Boll-unk csinál, de mások sem erőltetik meg magukat nagyon, hogy hűek legyenek a játékokhoz.
    Boll okádék filmjeit talán nem kell bemutatni...
    House of Dead - köze sem volt a játékhoz [nagy bukás lett]
    BloodRayne - köze sem volt a játékhoz [nagy bukás lett]
    Dungeon Siege - köze sem lesz a játékhoz [nagy bukás lesz]

  • MerlinW
    #12646
    Doom3 kaki volt. Quake 4 jobb sokkal.
    Doom film részemről nézhető volt, nincsenek nagy elvárásaim a játékadaptációkkal szemben... Mondjuk eddig talán a Resident Evil, és a Tomb Raider 2 tetszett a legjobban.
  • serito
    #12645
    Akkor kérdem én laikus: miért kellet megcsinálni egyáltalán a filmet?
    Ha valaki a film után akar majd a game-el játszani (ha valóban ilyen szörnyű)
    nem hiszem, hogy nekikezd. Bár ha meggondolom, nem is veszt vele semmit.
  • IMYke2.0.0.0
    #12644
    A költségek visszaszorítása alatt persze azt kell érteni, hogy nem kaptak annyi pénzt, mint Peter Jackson - emlékeim szerint csak 120 millió dollárt kaptak a dologra. PJ ennek 2 és félszeresével rendelkezhetett a King Kong forgatásakor!
  • Axon
    #12643
    Na ez szörnyen lehangoló...
    Ha nincs rá pénz, akkor inkább ne csináljanak filmet.
  • Axon
    #12642
    Ajánlom ezt az oldalt:
    http://web.interware.hu/frenzy/myst_iv/myst_hu.htm
    Rengeteg hasznos infó és az egész játék lefordítása magyarul. Nem lehet a játékba beilleszteni, hanem a játék játszása közben olvashatod az angol szövegek magyar megfelelőjét ha kinyomtatod. Ugyanitt végigjátszás és térképek.
  • IMYke2.0.0.0
    #12641
    A helyzet az a Doom esetében, hogy nem a játékot filmesítette meg a lengyel rendező - sajnos.
    Ugyanis, még a játék története is fordulatosabb annál, mint amit a vászonra "álmodott" a forgatókönyv írója...
    Annyira gagyi a szörnyek megjelenésének háttértörténete, hogy egy horror filmeken nevelkedett tizenéves is sírva kacagná magát halálra... a megvalósításról ne is beszéljünk. Mivel megpróbálták visszaszorítani a költségvetést [ez tény, olvasható volt szerte a neten], a CGI-bajnokoknak nem adtak teret - a Doom III legkedveltebb karaktere, a kutyaszerű, tolószékes szörnyike pl. mindösszesen ha 20 mp-et szerepel a képernyőn. A többiek pedig szinte meg sem pillanthatók. A fő szörny pedig egy az egyben kimaradt.
    A film egyik legijesztőbb jelenetének beállított scene is csak egy lengő lámpa és a direkt mozgó kamerával elfedett bábú + CGI-effektekkel életre keltett, de mutatni nem rendesen mutatott szörnyike duhajkodása az eleve halálra ítélt [értsd: afro amerikai] szereplővel egy lyukban - közel sem volt ijesztő, és semmit sem mutatott.

  • via_mala
    #12640
    Sikerült feltelepíteni, csak a DT hiányolta a subchannel állományt (.sub), de végül megetettem vele az .img-t közvetlenül. Azért ha megvan valahol, feltölthetitek.
    Hol/hogy lehet eligazodni a Myst világban? Mert csak kódorgok, és nem látom a célt.
  • Axon
    #12639
    Én a játékot vagy 10 percig nyomtam. Alíg tudtam kivárni, hogy jöjjön már az első szörny. Kétszer is abba akartam, hagyni, de a türelem megtermette az első szörnyet. Gyorsan lelőttem, majd uninstalláltam a Doom 3-at. Pedig a 2. részt teljesn végigvittem. Lehet, hogy csak én öregszem...
  • Axon
    #12638
    Itt egy cím az első részéről:
    http://port.hu/pls/fi/films.film_page?i_film_id=8413&i_city_id=3372&i_county_id=-1&i_where=1
    Wishmaster a címe
  • serito
    #12637
    Igaz a játékot (Doom) is csk egy darabig vittem, aztán a sablonossá válása miatt, már nem érdekelt. Pont ezért erőteljes sírógörcsök közepette is de meg kell néznem, hogy mit tudtak kihozni, egy monoton játékból.
  • Axon
    #12636
    Nem, ez egy másik sorozat lesz.
    A Hellraiser sorozatot én is ismerem. Ez a sorozat viszont Halálmester néven fut és most készült el a 3. része. Az angol címét nem ismerem, de szerintem közvetlen fordítás lehet, valami Deathmaster szerű.
  • MerlinW
    #12635
    8 részes a (8. 2005-ös): itt van mind: http://ts.searching.com/torrent/470168/Hellraiser_Collection_All_8_Movies
  • serito
    #12634
    Pontosan így van ez nálunk is. A gyerekeim, és a feleségem szeretnek TV-t meg persze DVD-t is nézni, de én már csak a DVD-t illetve a Pc képernyőjét nézem, na persze nem kikapcsolt állapotban. A reklámmentességre, és a szenny mentességre, én is teszek egy voksot.
  • MerlinW
    #12633
    Hellraiser sorozatra gondolsz? Első 6 részt láttam. Amolyan hétköznap esti horror/thrillernek elmegy. Amolyan Péntek13 szinvonal.

    torrenten itt vannak
  • Axon
    #12632
    Kíváncsi vagyok, hogy megvan-e valakinek. Én még annó egy videókölcsönzőböl hoztam ki, természetesen vhs kazettán.
  • Axon
    #12631
    Ami nekem megvan az alanti listában az magyar szinkronos és elég jó minőségű.
  • IMYke2.0.0.0
    #12630
    Én még az első körben megjelenő DVD-cam-es verziót néztem meg, angolul.
    Azóta meg tudnám szerezni a magyar (!) szinkronos DVD-R verziót is, de nem nagyon érdekel többé a sztori.
    Főképp a sárkányos akció miatt... egyszerűen nevetséges.


  • IMYke2.0.0.0
    #12629
    Érthető, jobb, ha neked is kialakul a véleményed, én is csak némi támpontként közöltem a meglátásaimat.
    A Narniával nem fogsz rosszul járni. A HP - ha rajongó vagy - tetszeni fog. A Doom-tól pedig valószínűleg sírógörcsöt kapsz majd. Még az FPS-nézet sem fog kigyógyítani igazán.

  • Axon
    #12628
    "inkább nézem ezeket a filmeket, mint azt a rengeteg szennyet ami mostanában a TV-ben megy."
    Pontosan! Összefoglaltad a lényeget. Olyan szintű a szenny és mocsokáradat a tv-ben, hogy annál szinte bármi jobb. Gondolok itt elsősorban olyan nívós adásokra mint a Buzera és társai, vagy az agymosó reklámok. Én tökéletesen megvagyok tv nélkül, de a feleségem már kevésbé. Egy film megnézése - reklámok nélkül(!) - legyen az akár milyen, még mindig jobb mint a kereskedelmi tv-k "műsora".
  • IMYke2.0.0.0
    #12627
    Ahol próbálkoztam - Koli - ott nem találtam semmit... :(((
    Ma megnézem a Diablo HUB-on is.

  • kirol
    #12626
    Nektek már megvna a Harry Potter And The Goblet Of Fire DVDSCR ??
    Ebben van valami felirat, vagy elmegy a szín stb??
  • serito
    #12625
    Aranyos vagy köszönöm, de inkább nézem ezeket a filmeket, mint azt a rengeteg szennyet ami mostanában a TV-ben megy.
    A Doom-tól én is tartok egy kicsit, de ennek ellenére egyszeri megnézést megér, elvégre te is megnézted. és csak ez után tudtál vélemény mondani. Ha megnéztem én is megírom, hogy érdemes volt-e megnéznem.
    A Narnia egy nézhető fantasy kalandnak tűnik, majd meglátom(persze, ha Axon feltölti nekem...).
    A Harry Potter eddigi részeit olvastam, és a filmeket is láttam, ezt sem szeretném kihagyni.
    Azt hiszem, hogy az esti órákban tudok időt szakítani, hogy megnézzem ezen filmeket. Aztán lehet, hogy bosszankodni fogok, hogy Én hülye miért nem hallgattam rád.
  • kirol
    #12624
    A Narnia szerintem igenis jó film !
  • Axon
    #12623
    Sikerült este körülnézned a DC-n halálmester ügyben?
  • Axon
    #12622
    Úgy látom marad a Lolka és Bolka :-)