33675


  • MerlinW
    #12742
    Seedelik, már el is indult a letöltés. Kb. fél óra mulva fent lesz a szerveren
  • MerlinW
    #12741
    bithumenen láttam én 2CD-s szinkronos narniát.. meglesem nektek seedelik-e még, oszt ha igen, feldobom.
  • serito
    #12740
    Az alább rosszul írtam, magyarra vált, de gondolom ertetted.
  • Axon
    #12739
    Ha Wanted feltolja, akkor persze fentmarad tovább is.
  • serito
    #12738
    Engem érdekelne!!! A Narniát, én kértem Axontól.
    De ha Wanted felteszi a jobb minőségű Narniát, akkor Ne töröld le Hétfőn, mert én csak akkor tudom leszedni.
    Köszi.
  • Axon
    #12737
    Természetesen érdekel. Amit én feltettem az egy camerával feltette verzió. Ha fel tudnád tölteni a szerverre az jó lenne, lecserélve az ott lévőt. Ha jól emlékszem félelmetes sebességű vonalad van :-)
  • Wanted
    #12736
    Ha érdekel, van jobb minőségű szinkronos Narniám.
  • serito
    #12735
    Most néztem bele, csak az eljén van angol hang, kicsit később már angolra vált.
    Köszi minden ok.

  • Axon
    #12734
    Hétfőig fent hagyom, aztán törlöm mindkét filmet.

    Remélem mindenki hallotta !!! :-)
    Hétfőn törlés!
  • Axon
    #12733
    Én a magyar szinkronos Narnia-t töltöttem fel, úgyhogy nincs szükséged magyar feliratra.
  • serito
    #12732
    Nagyon szívesen, Wanted is besegített. Én meg köszönöm a Narniát, már le is szedtem. Ha másnak nem kell tőlem törölheted is.
  • Axon
    #12731
    Köszönet az Átok feltöltéséért. Most kezdtem el húzni lefele.
  • serito
    #12730
    Már megvan, találtam.
  • serito
    #12729
    Honnan tudok leszedni BsPlayert ( a legújabbat )?
  • serito
    #12728
    Köszönöm megvan, leszedtem.
  • M.A.D.
    #12727
    Ja, biosban engedélyezve van a port.
  • M.A.D.
    #12726
    De rég írtam ide. :) Szépjónapokat.
    Nos, látom USB-ről is szó van a filmek mellett. Valaki megtudná nekem írni, hogy USB-t hogyan lát a WinNT 4.0? Állítólag csak két progi ismeri fel, azok is fizetősek és kuriózum ma már. Ja, van ezen az ócska alaplapon usb port (céges, 6 éves gép).
  • IMYke2.0.0.0
    #12725
    Narnia feliratok
  • serito
    #12724
    A Narniának nincs magyar hangja, vagy felirata?
  • serito
    #12723
    Nálam most a 16. csomagot tölti az Átokból, de a többit is késznek látom, állítsam meg, ha készen van a 16- os csomag?
  • kirol
    #12722
    Eddig minden ment nekem az USB-n, úgyhogy valszeg jó. (Pl. Scaner: ha b@szott nagy felbontásban scannelek, akkor az lesz vagy 50 mb, és úgy megy az usb2 -n mint a szél!)
  • MerlinW
    #12721
    USB2 driver van telepitve? Mert azt külön kell, alapból nincs windózban. Ill van-e USB2 csatid a gépeden, támogatja?
  • kirol
    #12720
    A haveromnak kellene, neki csak kölcsön van az a "kábel- átalakító". De mivel a laptom a saját winyóját usb 2.0 -án ismeri fel, az én gépemnek is driver nélkül ismernie kellene.
  • MerlinW
    #12719
    "De nem lát semmit, kiírja hogy új hardver, majd hogy probléma lépett fel a telepítése közben."

    Ha kiírja h talált valamit akkor jónak kell lennie a kábelnek. Driver kell ide. Hogy milyen azt nemtom, de ha kábelt adtak a laptophoz, akkor drivert is.
  • kirol
    #12718
    Nem a pc -kábelt raktuk rá, hanem egy kis szarságot, még sosem láttam olyat, egy kis átalakító szerűség.
  • IMYke2.0.0.0
    #12717
    A helyzet az, hogy az a kábel nem kompatibilis a PC-s adatkábelekkel - megoldás:
    - boltba el, venni egy átalakító kábelt. Boltban tudniuk kell, hogy milyet adjanak!


  • kirol
    #12716
    Lenne egy fontos kérdésem, ami sürgős lenne.

    Van egy laptop winyó, ki kellett szedni, mert bekrepált. ezen winóhoz adtak egy kis bigyót, amit rá kell dugni a winyóra, és abba belemegy 2 kábel ,egy USB 2.0 és egy az áramnak. Na ezt szépen bedugom a pc-mbe, és ekkor annak látnia kellene a laptop winyót, mintha egy 40gb -os pendrive lenne. De nem lát semmit, kiírja hogy új hardver, majd hogy probléma lépett fel a telepítése közben.
    Mi lehet a gond?
  • IMYke2.0.0.0
    #12715
    Áll. kb. 35%-on. Sok gondom volt mostanság... :((
  • Wanted
    #12714
    Kicsit segítettem az Átok feltöltésben. A 8-as file hiányzik még.
  • MerlinW
    #12713
    rengeteg 6 csatornás avi van...

    egyébként mindenkinek ajánlom a www.codecpack.com -on található "all in 1" csomagot.

    Semmi extra nincs benne, divx, xvid, ac3, ffdshow, meg opcionálisan a morgan.
    Viszont szuperül konfigolja a cuccot. Mérete sem nagy 5-6 mega.

    Évek óta ezt használom nincs vele gond játékoknál sem, viszont mindenféle film megy vele, ill hang is.
  • kirol
    #12712
    A TLJ honosítás hogy áll mostanság?
  • mandm
    #12711
    5.1-es hang miért elképzelhetetlen avi-nál? Ha vki ac3 tömörítésű hangot tesz bele, akkor onnantól kezdve az lehet 6 sávos, mivel az ac3-ban ez teljességel lehetséges. Talán azért ritka, mert a legtöbb codec pack csak kétsávos ac3-t tud készíteni. ill., nagyobb lesz a fájl mérete.
    A K-lite megacodepackkal együtt szállítják a gspot progit, ami kiír mindent egy aviról. ott tisztán látszik, hogy 2 v. 6 csatornás
  • Tomsess
    #12710
    Az cool.Magyarul van-e meg? Mert nekem megvan feliratosan,de egy ilyen csodafilmet megéri beszerezni magyarul is :)
  • serito
    #12709
    Már megint megakadt, holnap megpróbálom újra, most megyek haza, otthon mint említettem sajna nincs internet.
    Szevasztok!
  • serito
    #12708
    Már megy csak valami pár perces gond volt.
  • Axon
    #12707
    Én el tudom érni. Előfordult már hasonló velem is ideig-óráig, de aztán mindig működött.
  • Axon
    #12706
    Nekem 99 %-ig biztos, hogy megvan, mármint a The Thing film. Már csak azt kell megnéznem, hogy hova tettem. Kb. 5 helyre vannak szétszórva a filmjeim.
    Ha valami régebbi program kell, akkor csak szólj és valaki feltölti.
  • serito
    #12705
    Valami baj van mert nem tudom elérni a szervert. Befagyott a feltöltés, és nem is férek hozzá, ilyenkor mi van?
  • Atomreaktor
    #12704
    :)))) életem végéig sem fogom minden végigjátszani, de ez már gyűjtőszencedély asszem:))
    én is örülök, hogy az átmeneti téli pangás után van téma, bár követni nem tudom és annyire nem is érdekel, de azért örülök;)))

    jó hogy mondtátok hopkinst, remélem nem felejtem el este letesztelni...

    jah sztem egy-két film egy-két óráig nem zavar sok vizet;)
  • Tomsess
    #12703
    Ehhez csak annyit szólnék hozzá,hogy nekem pl (igaz most jöttem) még nincs koránt sem 2000évnyi kalandravaló.Nekem főleg a régebbiek kellenének amelyeket ma már lehetetlen beszerezni.Szal jó lenne ha maradna kaland a lényeg...,film se rossz,de akkor azokból is olyanok amelyek régebbiek és nem ilyen 2005/2006-os filmek amelyeket torrentről meg nemtomhonnan simán le lehet tölteni vagy pár ezer FTért beszerezni.-) PL ha vkinek meglenne a The Thing film magyarul akkor arra tuti IGEN-t mondanék :)