33675


  • MerlinW
    #12822
    És tényleg. Jól jött volna mikor még nem tudtam angolul...:)

    Egyébként Kirol, nemtom mérnem tecc a játék. Szerintem igazi klasszikus P&C.
    Másik hasonló a Nightlong. Aztat is nagyon szeressük:)

    Más. Szabad munkaidős perceimben végigtoltam háromszáznyolvankilencszedszer is a Day of the tentacle-t:) Már rutinból megy az egész, de nem unom. Egyszerüen félelmetes játék:) Scumm-nak meg vörldpísz az smooth-ért:)
  • MerlinW
    #12821
    hm, azt befejezték? Utolsó infoim szerint csak félkész állapotig jutott el... hmhm, inkább meglesem magam:)
  • Kiru
    #12820
    Sanitarium
    Bár nem az én érdemem, feltettem a Sanitarium magyarosítását
    Hátha valakinek az is kell
  • kirol
    #12819
    Nem azt mondtam, hogy az akció, hanem "inkább már akció", mert hát nem egy Syberia a játékmenet, hanem sok akciójelenet van benne, na de az így volt szuper.
  • Atomreaktor
    #12818
    külső nézetes legyen, jó izgalmas történet és megfelelően szép grafika

    ez mind igaz Sanitariumra is;)
    na mindegy ez a jó benne, mindenkinek más tetszik és ez fontos.
    jah és fahrenheit nem akció:)
  • serito
    #12817
    Köszi a Harryt holnapra leszedem, ha mégsem sikerülne sikítozok.
  • IMYke2.0.0.0
    #12816
    Valamiből finanszírozni kell az SG fenntartását is...
  • Axon
    #12815
    Látom az én csillagomat is leszedték. Pedig az a szerkesztés funkció jó vólt, nem tudom miért kell hozzá VIP tagság.
  • Tomsess
    #12814
    Régi válaszodra kérdezek :D Most akkor vmi gond volt az Amerzone 3.CD-jével?
  • Tomsess
    #12813
    Nemtom,de sztem a Delaware St.John 2 is törölhető,mert már rég fent van és sztem aki akarta letöltötte.De először kérdezzük meg a többieket.-)
  • takysoft
    #12812
    nekem is megvan, ha valaki elakad(nem valószínű), akkor tudok segíteni...
  • kirol
    #12811
    Most látom, elvették a csillagomat, így nem tudok többek közt szerkeszteni.
  • kirol
    #12810
    Hát nekem nem igazán jött be a Sanitarium.
    Nem tudom miért, de ez van.

    Nekem az olyan játékok tetszenek, mint pl. a: Syberia, Black Mirror, Broken Sword, NiBiRu, Still Life stb (Pl Fahrenheit, ami inkább már akció ugyan).
    Vagyis külső nézetes legyen, jó izgalmas történet és megfelelően szép grafika, ami a felsoroltkanál pont jó (tökéletes), nem kell Unreal Engine 9 -es motor, de rájöttem, hohy nálam igen is kell egy bizonyos grafikai színvonal is a jó kalandjátékhoz.

    Cska mostanában nem igazán jött ki olyan, amivel még nem játszottam.
    Remélem a Paradise, ami köv hónapban jön jó lesz.
  • Axon
    #12809
    Jócskán túlléptük a 10 gigás határt a szerveren, így hatalmas önkényes törlést rendeztem. Letöröltem a Narnia-t is. Így most pont 10 gigánál vagyunk, ne töltsetek fel addig semmit a szerverre, amíg nem törlünk megint valamit.

    Közben felért a Harry Potter 4 is, töltögessétek szaporán lefelé :-)
  • Atomreaktor
    #12808
    köszi;) prószálom is
  • Tomsess
    #12807
    Feltettem a Bone : Out from Boneville CRACK-et a szerverre.Ott van az is,hogy honnan kell letölteni azt a TRIAL-t amivel műxik a crack .-) Jó szórakozást hozzá...
  • kirol
    #12806
    Köszi mégegyszer!
    Nagyon rendes vagy.
  • MerlinW
    #12805
    Mplayer is használ kodekeket:) Lesss csak bele az /usr/lib/win32 dir-be:)
    Ill az www.mplayerhq.hu -ra

    Mondjuk én Xine-t használom. Mplayert csak DVD nézésre.
  • MerlinW
    #12804
    otthon nekem is 2 megásom van:)
  • MerlinW
    #12803
    Sanitarium fent van..:)

    Közben olvasom h már táergytalan:) Mind1 ott van, ha nem kell törlitek:)
  • Axon
    #12802
    Azért kíváncsi vagyok mit tudna kezdeni a Linux-os gépemmel :-)
    Egyébként köszi a figyelmeztetést, sajnos sok koleganőm levelezik itt a szó szoros értelmében "észnélkül".
  • Tomsess
    #12801
    Oka..nekem mindegy :) Egyébként beszereztem a Bone : out from Boneville-t,ha kell majd kinek tudom ajánlani,honnan lehet letölteni.-)
  • Tomsess
    #12800
    Most kaptam mail-t egy elég érdekes üzenettel.Lehet,hogy csak kacsa,de inkább figyelmeztetlek titeket is :

    "Szia!

    Ha egy olyan E-mailt kapsz azzal a címmel, hogy az - "Élet
    szép". pps -
    semmi képp se nyisd ki...!!!
    Sőt azonnal töröld ki !!!
    Ez egy Új vírus ami szombat óta van jelen.
    Ezt a figyelmeztetést az egyik barátom közvetlenül a
    Microsoft-tól és a
    Norton-tól kapta.
    Az Aol már próbálta kitörölni, letiltani de az antivirus
    software képtelen
    elpusztítani....!
    Ha kinyitod mindent elvesztesz a PC-dről és a küldő személynek
    hozzáférése
    lesz a nevedhez, E-mailedhez, jelszavaidhoz.

    Küld el ezt a figyelmeztetést ismerősödnek, barátaidnak !!!

    Mesy"

  • mandm
    #12799
    Azért nem elég, ha azt írja vannak kodekek. Van ott még renderelési lehetőség is, azt is próbáld ki!
  • kirol
    #12798
    Közben sikerült is megszereznem (elhozzák majd nekem), úgyhogy nem kell mégsem felraknod, de azért köszi szépen.
  • Axon
    #12797
    Ezt az irígy bandát.... :-)
  • serito
    #12796
    Köszönöm, hogy engem is irigyel valaki.
  • serito
    #12795
    Ezzel én is így vagyok. Az otthoni gépem, még csak hírből sem ismeri a vírusokat, mivel nincs netem, csak melóba. Ha meg viszek haza adatot, akkor elötte átnézem vírusellenőrzővel. Viszont az otthoni gépemen 2-3 havonta új a win, mert valamelyik játék mindíg kinyírja. De ez nem gond 1-2 óra alatt renbe szedem.
    Ja a filmet meg köszi, töltöm, és ha megvan jelzem.
    Holnap du. kezdem letölteni, már látom 150MB felért.
  • kirol
    #12794
    Akkor én meg irigyellek téged! Jó?
  • serito
    #12793
    Ez nagyon brutális még jó, hogy a vinyók nem bírják ezt a tempót, különben az nem lenne min aggódnod letöltéskor, bár így sincs. Csak más szerverek sebessége szab határt a letöltési sebességednek.
    Ilyet akarok én is!!!!
    Most irigyellek, nekem csak sima 2Mbit/s adsl-em van.
  • kirol
    #12792
    Köszi, de ha MerlinW felrakja, az jobb lenne, mert onnan tuti jól jön lefelé.
  • Axon
    #12791
    Van egy Gspot codec analizálóm. Bármelyik filmet is teszem be neki, azt állítja, hogy a gépemre a szükséges video és audió codecből 4-5 is van telepítve, úgyhogy minden totálisan F@sza... szerinte. Hang mégsincs. Most feltettem a Klite 2.69-es kodek csomagot. Mostmár végre van hang....
    Eddig a 2.29-es volt fent... na mindegy.
  • Axon
    #12790
    Kipróbáltam Linux alól az Mplayer-el, ami köztudottan nem használ kodekeket. Tökéletes a kép és a hang is .... no comment.
  • Axon
    #12789
    Biztos, hogy maradni fog még egy jóideig, úgyhogy nyugodtan le tudod szedni.
  • Axon
    #12788
    Ok! Mindjárt indítom a feltöltést.
    Egyébként hazavittem az összes filmet és néhánynál nem volt hang. Gondolom kodek probléma. Mondjuk az otthoni gépemen egy jó másfél éves kodekcsomag vant fent :-)
    Hihetetlenül stabilan működik rajta minden így sosem piszkálom. Mondjuk nincs rajta internet így nincs is ami szétcsessze (spyware, stb.)
  • MerlinW
    #12787
    Sanitariummal ne törödj, azt feldobom holnap reggel.
  • Tomsess
    #12786
    Majd felteheten a Sanitariumot,de van egy jó torrentem is ahonnan én töltöttem le ha kell.Nekem is gond volt vele.Úgy 5 percenként kilépdesett a játékból szal 200*szor el kellett úja indítanom,de végigvittem :)
    Axon : majd próbálkozok még az Amerzone-al,de légyszi ne szedjétek még le mert csak 7végén tom folytatni.A 3.CD-nél fejeztem be a letöltést.
    Jah meg feltettem az Atlantis 1.CD-jét szal lehet tölteni most már akinek kell .-)
  • howard13
    #12785
    ???
  • Atomreaktor
    #12784
    :)))
  • howard13
    #12783
    ?