33675


  • kirol
    #12862
    És ami neked van az hány perces?

    Mert ezért hogy kommentálnak alatta, attól még nem kellene a duplájának lennie hosszban. (Mondom felirat időzítése: 01:30:17,085 a vég, az én avi -m, meg 45:19, ráadásul 734 MB, igaz AC3 5.1 -es)
  • serito
    #12861
    Úgy érzem, hogy ezek után ki kell próbálnom, ez egy kihagyhatatlan game.
    Már le is töltöttem, viszem haza a hétvégén ránézek, ha lesz időm.
  • Axon
    #12860
    Nekem van 3 koponya magyarul és 2 cd TLJ is, de csak akkor tudok tölteni, ha előtte törlünk valamit, márpedig minden ami fent van csak néhány napja van feltöltve, így biztos töltögeti még valaki.
  • takysoft
    #12859
    egyetertek. bar a sanitarium, mg az atlantis meg maradhatna, epp folyamatban vannak.

    kellene: 3 koponya, 2CD-s TLJ!!!!
  • takysoft
    #12858
    ez a sanitarium dos-os? mart ha igen, akkor dosboxal lehet képet lopni.
    meg szép elmosások is vannak benne..
  • Axon
    #12857
    Figyeljetek!
    Pont 10 gigánál járunk a szerveren. Mindenképpen töröljetek valamit ha fel akartok tölteni a hétvégén.
    Csak láttam, hogy a #12853-as beírásban Tomsess kért feltöltésre több dolgot is. Előtte mindenképpen töröljetek. Szerintem a Harry Potter 4 film mehet a levesbe, ha már mindenki lehúzta.
    Egyébként mindhárom játék 1 cd-s és a 3 koponya ráadásul 300 mega körüli ISO.
  • Tomsess
    #12856
    Annyi a felirat benne,hogy : ,,Vadliba - 20000KM-t tesz meg ide meg oda 1 év alatt,, Bár én már láttam belőle beszédes és beszéd nélküli verziót is.PL nekem megvan eredeti VHS-ben és abban nincs duma (megjegyzem duma nélkül jobb),de pl karácsony tájékán adták az MTV1-ről asszem és ott beszéltek is alatta.Szal nemtom,hogy van ez...
    Különben nagyon szép film.Nem vagyok az a meghatódós fajta,de ez nagy hatással volt rám.Vhogy olyan jól összepasszol a csend/zene benne azzal a tartalommal amit mutat--meg azzal,hogy mit teszünk mi emberek ezekkel a gyönyörű élőlényekkel.Én meghajlok előtte
  • kirol
    #12855
    Nekem csak egy kérdésem lenne a filmekkel kapcsolatban, konkrétan eggyel.
    Kölcsönkértem a Vándormadarak című filmet, amihez a felirat 90 perces, erre a film csak 45 perces, és ahogy belekattintgattam, nem is beszélnek benne.
    Ez miért lehet, ez csak valami bónusz lehet? Nem értem.
  • kirol
    #12854
    Ja, hát ha már elvették ,akkor én adok magamnak.
    Ha egy éves leszek, akkor kapok szerkesztést?

    Ez még csak próba, nem igazán értek még a Ulead GIF Animator -hoz, ilyen sikerült egyenlőre.
  • Tomsess
    #12853
    Atomreaktor : Fel tudnád-e akkor a 7végén tölteni a Necronomicon-t vagy az AGON-t?
    Vagy ha vkinek meglenne a 3 Skulls of the Toltecs az kira lenne
  • Tomsess
    #12852
    Ha már filmeket is feltöltünk,megkérdezném,hogy nincs-e meg valakinek magyarul a Wallace & Gromit és az elvetemült veteménylény?
  • Atomreaktor
    #12851
    látom csináltál magadnak koronát:))
    Jó lett;))

  • kirol
    #12850
    Na ha tényleg ennyire jó, nekiállok mégegyszer, mert én a múltkor a demót próbáltam csak.
    És most akkor leszedem,csak meddig lesz fent?
  • Atomreaktor
    #12849
    sőt én azt mondom hogy a grafika is jó! néhol még szép is!!;) meg elvont, meg... ezt ki kell próbálni, na;) (és akkor már azon kapod magad, hogy nem bírsz felállni a géptől) ;)
  • Tomsess
    #12848
    Ilyen elvont horror kalandjáték.Egy baleset után a főhős egy Szanatóriumban ébred és mikor balra néz éppen látja,hogy egy ember a fejét aprítja szét a falba :) KB innentől köti le a figyelmét az embernek annyira,hogy a legnagyobb FPS fan is nekifog.Sőt még a grafikát is elfelejti aki játsza.-)
  • serito
    #12847
    Ez a Sanitarium milyen game? A története érdekel, tudom, hogy kaland.
  • via_mala
    #12846
    Felraktam, lehet ellenőrizni (sanitarium.zip). Elég sok különbség van a Res.000 fájlokban.
  • kirol
    #12845
    Van teljes is?
    A magyarítások portálon is ez volt csak, ami fent van.
  • via_mala
    #12844
    Hazavittem a Sanitarium-ot. Ment vele az intro is, hurrá! Viszont ez is gyakran kilépett, talán még gyakrabban, mint az előző változat. Eltért néhány fájl, ezért megvizsgáltam, és kiderült, hogy most az 1.01-es verziót kaptuk meg MerlinW-től.
    Kb. 1 órát játszottam vele, azalatt sikerült eljutnom a 3. fejezethez! Dejó!
    Hogy lehet ebből képet lopni?
    A felrakott magyarítás a félkész változat! Felrakjam a teljeset?

    Nightlong: thx M!
  • Atomreaktor
    #12843

    remélem eljön az idő, mikor otthon is elterjed az olyan sebeségű net, mint neked van;)
  • MerlinW
    #12842
    Nightlong fent van
  • Atomreaktor
    #12841
    jöhet;)
  • Tomsess
    #12840
    Harry Potter-t hadjárok már még fent pls..le akarom én is tölteni.Részemről a Delaware a Real Myst meg az Amerzone 1.,2.CD-je mehet törlésre
  • via_mala
    #12839
    Úgy néztem a telepítéskor az ikon már alapból Win95 kompatibiltás-ra van állítva, meg a képi témák is le vannak tiltva.
    Azért a patch-et köszönöm, kipróbálom, "ártani nem használ" alapon.
    (Még 30 percig maradjon a Sanitarium 3.CD-je, thx!)
  • serito
    #12838
    Leszedtem a Harryt, köszi este kipróbálom, hogy mükszik-e és részemről törölhető, mert egy 3cd-s game várakozik feltöltésre.
  • Tomsess
    #12837
    Erről az oldalról full gámékat is le lehet tölteni vagy csak patch/videó stb-t?
  • Tomsess
    #12836
    Figyu...ez nekem is gond volt.Ezt fogja csinálni,állandóan kilép belőle.Állítsd be a Win95 kompatibilitást.Felteszem a szerverre a patch-et hozzá.Azzal jobban kellene mennie,bár akkor is ki fog lépni.Állandó mentés meg nem kell nagyon gyorsan járkálni benne.PL ha bemégy egy házba gyorsan akkor szinte azonnal kilép.Szépen lassan próbálod már fél siker.Videók előtt meg mikor más képernyőre vált azonnal menteni.Nekem ez a tapasztalatom.-)
  • MerlinW
    #12835
    Sanitarium: nemtom probáltad-e win95/98/2000 kompatibilitással. Hátha jobb.

    Nightlong: mondom, amint lesz hely töltöm.
  • via_mala
    #12834
    Tegnap este játszottam a Sanitarium-mal. Az intro viszont megint beakadt, amikor még csak a fickó lábát látni már akkor leáll másodpercekre a kép, a hang meg megy tovább. (Most szedem a szerverről az ISO-s változatot, hátha az nem csinálja. Még kb. 3 órán keresztül legyen fenn, köszi!)

    További kb. 1,5 óra alatt még 2x lépett ki a program, ez elég jó arány. Ezek a kilépések is átvezető mozi betöltésekor történtek, de másodjára már sikerült átjutni rajtuk.
    Azért a pixelvadászat itt új értelmezést nyer, látom már, hogy a walkthrough.txt-nek is hasznát fogom látni.

    A Nightlong: Union City Conspiracy-t én is szívesen látnám, tetszetősek a screenshot-ok.
  • MerlinW
    #12833
    Amint csináltok helyet feldobom (3CD), itt van az is nálam, csak egy szavatokba kerül és 10 percembe:).
  • M.A.D.
    #12832
    http://sihaya.namoweb.net/ innen + le lehet tölteni hozzá a patch-et és valami savegame.exe-t is. -Nighlong: Union Conspiracy-
  • Atomreaktor
    #12831
    huh az jó lenne;) nagyon bejön, végre valamihez kedvet kaptam:)
  • Tomsess
    #12830
    Én éppen torrentről töltöm.Ha minden jól megy a 7végén lent lesz :) A www.adventure-archive.com -on lessetek róla képeket.Nekem is kezd tetszeni
  • IMYke2.0.0.0
    #12829
    Norbi's Quest 3 - http://pilczstudios.atw.hu/ - Magyar fejlesztésű játék. Magyar nyelvű kiadás (60,6 MB)

    A Norbi's quest immáron hagyományossá vált folytatása, ahol Norbi ezúttal az ellopott erősítője után nyomoz és közben meglepő dolgokra derít fényt.

    Hosszúság: hosszú (4 fejezet)
    Nehézség: közepes / változó
    Megjelenés: 2006.01.21.
    Egyéb: első komolyabb történetű Norbi sztori, nagyon sok újdonsággal, 6 féle befejezéssel!

    Készítők:

    Laci: sztori, ötletek, feladványok, pályagrafika, karakterrajzok, animációk, zene
    Roli: pályaszínezés

  • Atomreaktor
    #12828
    hm ez a Nightlong érdekelne;) ha megvan feltöltöd majd vmikor?
  • Atomreaktor
    #12827
    Sztem mindegyiket érdemes meglesni. Sanitariumot mindenképp!! RelMyst az Myst egy csak feljavítva, többiről meg justadventure.com;)
  • MerlinW
    #12826
    Én ezek közül csak Sanitariumot ismerem:) Az jó. Amolyan korai Silent hill alapötlet.

    A többit meg sem néztem mert nem szeretem ezeket az FPS kalandokat. Sokan dobálnak kövekkel, de emiatt nem játszottam soha pl egyik Myth-el sem... Így legalább nem tudom miről maradok le:)
  • MerlinW
    #12825
    dede nekedis nekedis:D
  • takysoft
    #12824
    Na, akkor lenne pár game, amiről semmit se tudok, melyik jó, mit érdemes leszedni?
    Amerzone
    Atlantis
    Sanitarium
    Delaware
    Real Myst

    ... ezekről pár szót. Pl ez a real myst ez a myst hanyadik része?
    bárki bármit ír, nagyon szépen köszönöm.

    UI: idővel a TLJ 2CD-s verziója....
  • takysoft
    #12823
    és nekem nem vördpísz a fordításért?....:P