33675


  • Axon
    #12942
    A Necronomicont nem olvastam. Csak annyit tudok róla, hogy létezik és elég kis példányszámban adták ki. Szinte beszerezhetetlen. Ez az egy könyvem nincs meg a témában, bár ha jól emlékszem, akkor ezt nem is Lovecraft írta.
  • Axon
    #12941
    Nem hiszem, hogy túl sok köze lenne az árnak a képminőségnek a digitális technikánál.
    Én nem vettem észre különbséget a minőségben olcsó és drága lejátszóknál, csak a szolgáltatásokban különböztek, de általában 1-2 hónap után már az olcsó készülékek is tudják ugyanazokat az ujdonságokat mint az olcsók.
    Egyébként nem vagyok a témában egy guru.
  • MerlinW
    #12940
    kircsi a peccs, most már csak a 2cd-s tlj kéne:D
  • Tomsess
    #12939
    A hardwired-en jól lehordták.Pedig sztem jó gém lesz...
  • Tomsess
    #12938
    Kösz szépen.Neked milyen neted is van,hogy ilyen gyors?
  • kirol
    #12937
    The Longest Journey Patch 1.56

    Patch 1.56
  • via_mala
    #12936
    Pierrot új játéka tavasszal: Jumurdzsák gyűrűje - Yoomurjak's Ring
  • Atomreaktor
    #12935
    3koponyát hogy lehet beizzítani xp alatt?
  • via_mala
    #12934
    AGON felért: 8:34-8:58
    3 Skulls Of The Toltecs aka 3 Koponya felért: 8:58-9:02
  • Atomreaktor
    #12933
    kell kell;)
  • Tomsess
    #12932
    Nekem megvan a 80 Days film és játék is.Film magyar DVD-s változat.A játék meg nem olyan jó,de ha kell szombaton feltöltöm amennyit tudok belőle.Csak hely legyen elég..
  • Tomsess
    #12931
    Az kira.-) Nekem is kellene az összes mű,csaj hát nehezen beszerezhető meg drága is sajna.Viszont amint lehetőségem lesz beszerzem.Necronomicon-t olvastad?Én nem bírtam elolvasni...nagyon durva...
  • Tomsess
    #12930
    Kész szépen.Már jön lefele:)
  • kirol
    #12929
    Akkor ha tudsz valami okosat, szólj.
    Én erősen gondolkodok a Yamada DVX-6700 -on, esetleg Yamada MX 105 -ön.
    Egyébként az egy DVD lrjátszónál nem alap, hogy szép a képe?
    Tehát ha nem veszek egy 50 rugós lejátszót, akkor nem lesz olyan a képem mint a PC -men?
  • kirol
    #12928
    Akkor ha tudsz valami okosat, szólj.
    Én erősen gondolkodok a Yamada DVX-6700 -on, esetleg Yamada MX 105 -ön.
  • Lord Myn
    #12927
    Hali!

    Nightlongot, ha lehet, még ne töröljétek mert este kezdem szedni. Köszi!
  • Atomreaktor
    #12926
    az jó lesz, már rég játszottam vele. jó kis game;)
    pont most néztem desperados 2 előzetest, na az is jónak tűnik, bár nem kaland, de vadnyugat:) remélem a commandos szintet hozza.
  • takysoft
    #12925
    magyar felirat.. miért más is van?
  • via_mala
    #12924
    Pár saját szkrínsot a Sanitarium-ból:


  • Axon
    #12923
    Akkor ugyanaz a verzió mint az enyém. Én is csak a magyar felirtara gondoltam "magyar verzió" megjelölés alatt.
  • via_mala
    #12922
    Magyar felirat választható.
  • Axon
    #12921
    A 3 koponya az magyar verzió vagy az angol? Na meg kérdés, hogy takynak melyik kell?
    Mindenesetre az alkönyvtárat megcsinálom.
  • via_mala
    #12920
    Holnap ha kell feltolom az AGON-t és a 3 Skull of the Toltecs-et is. (Utóbbinak csináljatok könyvtárat.)
  • Axon
    #12919
    Úgy látom közben törölgettetek, így most van hely bőven. Kb. 5,4 gigánál járunk, úgyhogy ha felkúszik az AGON, még akkor is marad 4 giga hely.
  • szotyimutyi
    #12918
    Én feltöltöm, csak segítsen vki, ha tud, mert az én sebességem csiga. Van hely egyébként?
  • Axon
    #12917
    Szerintem sem volt fent. MerlinW ígérte a feltöltést ha jól emlékszem, aztán valami közbejött.
    Jó lenne ha feltöltené valaki, mivel én is kíváncsi vagyok rá. Pont hétvégén néztem meg a filmet. Sajnos Dzseki Csány az egyik főszereplő, így átment a film karatéjjos filmmé. Szegény Verne nemcsak forog a sírjában, hanem ki is mászott belőlle és elment kísérteni vagy megöngyílkolta saját szellemtestét.
  • Axon
    #12916
    Mi tartott ilyen sokáig???!!!
  • Axon
    #12915
    Na ez az írás, így akart kinézni csak elcsesztem:



    Na akkro ebben a vonásunkban is megegyezünk. Évekig Lovecraft volt a kedvenc íróm. Ma is az, de már a "kedvenc íróm" kategória kicsit felduzzadva több nevet is takar.
    Most jelent meg a Szukits kiadó "Lovecraft összes művei" sorozatának 3. - és egyben utolsó - kötete. Egy hete szereztem be. Mondjuk a benne levő írások nagyrészét már olvastam, mivel büszkén állíthatom, hogy bírtoklom a Magyarországon kiadott összes Lovecraft könyvet (Axon nagyon szerény..). Mondjuk ezen kötetekben csak találomra kiragadott írások voltak, míg ebben a 3 kötetes sorozatban szépen rendszerezve, témakörökre bontva találhatók meg a művek, ebben az utolsóban helyet kapott néhány verse is, na meg más jellegű (nem novella) írásai is.
  • Axon
    #12914
    Na akkro ebben a vonásunkban is megegyezünk. Évekig Lovecraft volt a kedvenc íróm. Ma is az, de már a "kedvenc íróm" kategória kicsit felduzzadva több nevet is takar.
    Most jelent meg a Szukits kiadó "Lovecraft összes művei" sorozatának 3. - és egyben utolsó - kötete. Egy hete szereztem be. Mondjuk a benne levő írások nagyrészét már olvastam, mivel büszkén állíthatom, hogy bírtoklom a Magyarországon kiadott összes Lovecraft könyvet ([/n]Axon [/n] nagyon szerény..). Mondjuk ezen kötetekben csak találomra kiragadott írások voltak, míg ebben a 3 kötetes sorozatban szépen rendszerezve, témakörökre bontva találhatók meg a művek, ebben az utolsóban helyet kapott néhány verse is, na meg más jellegű (nem novella) írásai is.
  • Axon
    #12913
    Én is pont most akarok venni divx-et is lejátszó lejátszót :-)
    Feleségem panaszkodott, hogy csak én tudok filmet nézni a monitoromon, ő pedig azt nem szereti. Így mindig kiírnék egy filmet egy újraírható dvd-re (természetesen magát az .avi fileokat) és megnéznénk a tv-ben az asztali divx lejátszóval. Na persze ehhez olyan lejátszó kellene, ami mindenféle kodeket meg tud jeleníteni (Divx, Xvid, AC3, mp3, stb.) A filmek legnagyobb része ezeknek a kombinációit használja.
  • Axon
    #12912
    Emlékszem, hogy féléve kérted már és én fel is töltöttem neked akkor, aztán vagy 3 hétig nem jelentkeztél a topicban és hely hiányában töröltük.
  • Atomreaktor
    #12911
    nem volt fennt még sajnos:(
  • MerlinW
    #12910
    Fent volt, asszem én raktam fel. De nagyon felejtős, nem ajánlom.
  • via_mala
    #12909
    Felért!
  • via_mala
    #12908
    8:25-kor elkezdtem a Necronomicon: The Dawnig of Darkness feltöltését.
  • szotyimutyi
    #12907
    Lehet, hogy nem figyeltem, de fent volt már a 80 days a szerveren?
  • Tomsess
    #12906
    Ha már nem tölti/nem kell senkinek akkor sztem már a Nightlong-ot is le lehet szedni.Hmm?
  • Kiru
    #12905
    Egyébként a vásárlásnál ez nálam is az egyik szempont volt.
  • Kiru
    #12904
    IGEN
    Nekem egy Creative 5.1 hangrendszer van rajt
    Csak 3 db kb 300 Ft-os átalakíó kelett ami a PC-s jack dugót
    szétválasztja és leosztja 6 db RCA dugóra.
    Nálam tökéletesen megy
  • kirol
    #12903
    Köszi, ehhez a Yamada -hoz meg úgy általában hozzá tudom csatlakoztatni a pc -hez hazsnált hangrendszeremet? (Philips 5.1 A2/610/00)
    Tehát a bemeneti kábel a sima 3 dugó lenne, ami a hangkariból kijön.