33675


  • Tomsess
    #12982
    Atomreaktor : Nekem simán megyen a 3Skulls Xp alatt.
  • MerlinW
    #12981
    oks, hétfőn átdobom
  • IMYke2.0.0.0
    #12980
    Onnan tudok. Jöhet ezerrel :)))))))
    Hálás lennék, nagyon!
  • MerlinW
    #12979
    Ha webröl tudsz tölteni feldobom neked http-re
  • IMYke2.0.0.0
    #12978
    Valaki el tudná nekem küldeni a 2CD-s LJ-t?
    Nekem a 4CD-s van meg, és fogalmam sincs, hogy a magyarítás fog-e menni a 2CD-ssel, és mit kell(ene majd) tenmi, hogy tutira menjen.
  • takysoft
    #12977
    na.. remelhetoleg a Toonstruckot meg ma fel tudom nyomni.
    a Sanitarium, meg a 2 CD-s TLJ maradjon meg egy ideig.. jovo keddig nem tok tolteni sajna.. egy csutortokig maradhatna mind2 koszi.
  • Lord Myn
    #12976
    Na, sikerült folytatni a feltöltést TC-vel, úgyhogy fent van a 2CD-s version.
    Lehet tölteni bátran!

    Az feltöltős témához hozzászólva eddig még nem volt bajom a TC-vel, most sem az ő hibája volt (a gép fagyott egyet), így hogy lehet folytatni nem fogok másik feltöltő-progit használni, mivel itthonról ez az 1 szerver amire töltök.
  • MerlinW
    #12975
    Tettem fel szerverre FlashFXP-t
  • takysoft
    #12974
    kiprba majd.. bar a toonstruck-ot meg TC-vel fgom felnyomni...
  • MerlinW
    #12973
  • Axon
    #12972
    Minden egyes tagtársdamnak már a kezdet kezdetén figyelmébe ajánlottam a FlashFXP programot mint egyedüli biztos (ezerszerkipróbált) fel és letöltési lehetőséget.
    Nem adhatom parancsba senkinek, hogy ezt használja, de láthatjátok, hogy csak baj van a többivel.
    Okuljatok saját és mások hibáiból és térjetek meg az egy igaz letöltő isten hívei közzé.... Ámen!
  • MerlinW
    #12971
    FlashFXP pl

    de total 6.5x ben valoban van folytatás, már ha támogatja a szerver
  • IMYke2.0.0.0
    #12970
    A Total Commander FTP-ző része nem a legjobb ilyen célra...
    Komolyabb FTP-programok tudnak próbálkozni megszakadt le/feltöltés esetén is.
    ÉRdemes körülnézni a nagy shareware letöltő oldalakon. Honosítóműhely előnyben.
  • Tomsess
    #12969
    Lehet folytatni.Megfogod F5 és ott van olyan opció,hogy Folytatás...én is a múltkor jöttem rá. Viszont nekem azzal van a gondom,hogy amikor feltöltök mindig megszakad.Ez nagyon rossz...mert főleg csak éjszaka tudok feltölteni és van hogy reggelre azt veszem észre alig ment fel 20MB mert megszakadt fél óra után.Erre nincs megoldás?
  • Lord Myn
    #12968
    Na b*sszameg! Már bocsánat, a kifakadásért, de most értem haza és láttam, hogy megszakadt a feltöltés 730 megánál. Van olyan cucc, amivel lehetne innen folytatni a feltöltést? (Jelenleg TC-vel töltök fel, azzal nem lehet) Vagy el kell kezdenem újból? (Akkor sajnos, csak holnap vagy holnapután este tudom megtenni)
  • MerlinW
    #12967
    zuppa, neked is köszi:)
  • MerlinW
    #12966
    zuppa, köszi:)
  • Axon
    #12965
    Fel is keltetted az érdeklődésemet :-)
    Bár ilyen "elég beteg írsá"-t amit nem bírtam tovább olvasni, már én is olavstam. Legutóbb a Kertész Imre féle sorstalanságot... :-)

    Mindenesetre ráhajtok a neten és megpróbálom beszerezni.
  • Lord Myn
    #12964
    Elkezdtem feltölteni a 2CD-s TLJ-t, úgy van megcsinálva az ISO, hogy már benne van az 1.56-os patch is, úgyhogy nem kell külön letölteni.
  • Tomsess
    #12963
    Holnap nekikezdem töltögetni a cuccokat.Ne töröljetek már le semmit pls egy ideig.
  • takysoft
    #12962
    tekintve, hogy 3 gép vagy 1 hálózaton, ebből leaglább 1-en folyamatosan mmorpg megy, amikor meg nem, akkor is olyan lassú a net, hogy ihaj... na majd megdumálom barátnőmet, hogy maradjon a gép éjszakára, akkor talán 1-2 napon belül meglesz:P
  • Atomreaktor
    #12961
    ááá, köszi, már régóta keresem;)
    pár nap??:)
  • takysoft
    #12960
    elkezdem felnyomni, azt majd lesz valahogy....
    Majd szolok, ha felert, addig ne toltsetek.. par napba beletelhet..
  • takysoft
    #12959
    van hely? 970 mega kellen a Toonstrucknak
  • takysoft
    #12958
    ha van hely...
  • MerlinW
    #12957
    Jaja kérjük:)

    Taky: Toonstruck is jöhet:)
  • Lord Myn
    #12956
    Nekem megvan a 2 CD-s TLJ, csak DVD-n (szóval egyben), ha kell akkor felrakom a szerverre.
  • takysoft
    #12955
    aki nem ismerne a jatekot: Egy review

    iletve meg egy

    Christopher Lloyd mar azonnal felkeltette a figyelmem(Doki a Vissza a Jovőve c. filmben pl.)... na lesz nemi szaba idom, jatszom is vele.
    UI: annyit mar tudok, hogy nem szereti, ha dosboxban 64MB memoria van beallitva, de 16-on elfut... remelem tudtam segiteni.
  • takysoft
    #12954
    latom felefe szaguld a koponya.. remek!! maris szedem!!
    a sanitarium is maradjum, mert csak az elso cd van meg. thx

    Én majd ha kell, akkor Toonstruck-ot tudok feltolteni. Nem sokat jatszottam vele, de jonak nez ki, es annyi boztos, hogy ritkasag...
    majd szóljatok, ha kell... de előre szólok, adsl-es vok, sokaig fog tartani:P
  • takysoft
    #12953
    Sziasztok. Meséltek nekem egy játékról.
    Lááítólag az a neve, hogy UFO, es egy ufo huzan le a foldre. Kiszáll a fölfönkívüli, ahol egy kacsacsőrű emlős a mamájának hiszi. Próbál hazajutni.
    Ennyit tudok, felismeri vki?
  • Tomsess
    #12952
    Igazából senki sem tudja ki az írója.Szal nem is érdemes erről vitázni.Bár én még azt is elhinném,ha Lovercraft direkt írt volna egy művet amiről nem tudhatják pontosra,hogy ki írta.Eddig akik véleményt mondtak róla,mind azt mondták,hogy egyikük sem volt képes végigolvasni mert úgy érezték beleőrülnek ha tovább olvassák.Elég beteg írás az szent
  • Tomsess
    #12951
    Utánnanéztem pontosan.Szal tényleg nem Lovercraft írta,de ebből merítette a történeteinek alapjait. Mondjuk ez a könyv úgy ahogy van misztikus.Netről letöltöttem vmit,de ezek szerint csak szórványa az eredetinek
  • via_mala
    #12950
    Ingadozó, 200-1000 KB/s közötti, átlagban olyan 600 KB/s-ra saccolom. (Viszont a feltölthető fájlméret is korlátozott, ezért darabolom mindig 5 MB-okra a feltöltéseimet, valamint nem tudok könyvtárakat sem létrehozni.)
  • Tomsess
    #12949
    Hát tudtommal Lovercraft mű.Bár én sem tom pontosan...mert sehol nem találni a neten olyan infót róla.Mindenhol csak az van,hogy ez valóságos könyv amit egy őrült arab talált és csak 2 példány van belőle(az eredetiből).Egyik vmi könyvtárban eldugva a másik meg túl abban a Cthulhu-s világban.Nem kell százasnak venni,de tényleg sehol nincs olyan infó,hogy : Lovercraft legjobb műve...mesterien keverte a reális a lehetetlennel stb. Ha vki tud vmit akkor mondja had legyünk okosabbak
  • Tomsess
    #12948
    És a feltöltési sebesség akkor mekkora?
  • via_mala
    #12947
    Munkahelyi, de csak a feltöltés ilyen gyors a letöltést 74 KB/s-re korlátozták.
  • Atomreaktor
    #12946
    pedig volt már téma;)
    csak nem úgy tűnik, hogy valaha is elkészülne:(
  • M.A.D.
    #12945
    Ez is érdekes (én speciel erről nem is hallottam).
    http://www.adventuredevelopers.com/gamesdetail.php?action=view&gameid=27

    :))
  • Axon
    #12944
    Én a DosBox-ot használtam, úgy simán ment.
  • M.A.D.
    #12943
    Ha unatkoznátok a munkahelyen (vagy akárhol). :)) ha volt már a link, akkor sorry.

    http://www.caiman.us/scripts/fw/fadventure3.html