33675


  • via_mala
    #13024
    Ühüm, szóval nem szereti az ISO formátumot. Azért ISO-ba raktam, mert az kisebb, meg mert az első CD-n még egyéb vackok is vannak, és nem akartam fölösleges demo-kal terhelni az image-t. De akkor holnap-holnaputánra megpróbálom legyártani CUE/BIN formátumba is, hátha tényleg valami másolásvédelem miatt nem indul.
  • kirol
    #13022
    Ahh, nem indul el.

    Error: File not found
    Datav\Datava02.001

  • kirol
    #13021
    Köszi mégegyszer.
    Törölheted részemről, lejött!
  • Atomreaktor
    #13019
    ha már itt vagyunk Flight of the Amazon Queen beszédet tartalmazó verziója nincs meg vkinek?
  • Lord Myn
    #13018
    Huh, azt hittem itt már minden klubtag (őskalandor) ismeri a ScummVM-t. Szóval a ScummVM egy emulátor, ami eredetileg arról szólt, hogy a Scumm szerkezstővel készült LucasArts-os játékok hanggal és finomított grafikával (különböző szűrők, amivel 640x400-on futtathatók a régi 320x200-as játékok) fussanak szinte bármely op. rendszer alatt (WinXP, Linux, MacOS, PocketPC, AmigaOS még PS2-re is Dreamcast-re is van portja). Azóta ezt kibővítették néhány nem LucasArts-os játékra is (BrokenSword 1-2, Beneath a Steel Sky, Amazon Queen, Gobliiins stb.), sőt hamarosan támogatottak lesznek a Kyrandia részei is. Azért érdemes használni, mert nincs többé kompatibiltási probléma a régi (persze támogatott) kalandjátékokkal futnak hanggal, képpel színesen, másik előny, hogy összetudja tömöríteni a nagy hang és video file-okat (minőségveszteség nélkül!), így sokkal kisebb lesz a játék (pl. Sam 'n' Max CD: 66MB, DOTT CD: 90MB, Monkey Island 3: 450 MB stb.).

    Letölteni itt tudod: http://www.scummvm.org/

    Ha egyéb kérdésed van ScummVM-vel kapcsolatban, akkor keress meg.
  • kirol
    #13017
    Köszi szépen.
  • kirol
    #13016
    Hú az mi?? (ScummVM kompatibilis)
  • Lord Myn
    #13015
    Sajnos nem ingyenesek. A BS1 az nem rég fent volt a szerveren, ha akarod (akarjátok) fel tudom tölteni a BS1-2 ScummVM kompatibilis verzióját, ami össze van tömörítve, így elég kis helyet foglal (BS1: 370 MB, BS2: 480 MB). ScummVM alatt tökéletesen működik, előnye: nem kell installálni, lemezt cserélni és nincsenek XP kompatibilitási problémák. Ha kell szólj(atok)!
  • via_mala
    #13014
    Runaway: A Road Adventure felért.
  • kirol
    #13013
    Konkrétan csak a BS 3-al játszottam. Az 1, 2 -t le lehet valahonnan ingyenesen tölteni?
    Mert gondolom ezek már régiek.
  • takysoft
    #13012
    Nem... nagyon sajnálom.... a netem nem hajlandó....
    egész éjjel ment a feltöltés, de csak 92%-on áll a mutató...
    Mindenkitől szeretnék elnézést kérni a T-Adsl szánalmas feltöltési sebessége, és szaad időm szűkös volta miatt, de a Toonstruck sajnos csak Csütörtök Este kerül fel teljesen... addig ne töltsétek, nincs értelme.
    Most mennem kell vonatra, majd még jelentkezem...
  • IMYke2.0.0.0
    #13011
    Köszönöm MerlinW a TLJ 2 CD-s verzióját! Tegnap le is szedtem. Lekötelezetted vagyok.
  • kirol
    #13010
    Igen játszottam, bár nem mindegyik BS-al, de a Syberia az egyik nagy kedvencem.
  • MerlinW
    #13009
    Há' anno a DOTT sem volt a legegyértelmübb..:D
  • takysoft
    #13008
    2-es... az is csak a grafika miatt...
    volt rész, akol végigjátszással is szívtam... nemtaláltam meg a szobábt az adott objektumot.... 2 órán át...
    gyenge 2-es...
    Jön a második rész... meglátjuk

    bár... talán gyenge 3-as, mert a történet sem volt olyan rosz...
    de bármilyen pozivít is vagyok 3-nál nem job..
  • Atomreaktor
    #13007
    na azért ennyire nem szörnyű:)

    egyszer érdemes kipróbálni, mert mindenki máshogy vélekedik a játékról;) amúgy broken sword ezerszer jobb.

    egyszer azért érdemes nekiállni ha a hangulata megtetszik és nem zavar hogy mindig a végigjátszás után kell nyúlni mert sokszor akkora baromságok a "fejtörők" hogy lehetetlen rájönni!!

    szóval közepes a játék eléggé... aztán vki szerint 4-es, vki szerint épphogy csak 2-es:) én maradok a 3asnál:)
  • takysoft
    #13006
    Runaway... jujj.. megvan.. végigtoltam... utóbbi idők egyik legnagyobb bukása...
    pixelvadászat, illogikátlak fejtörők.. minde ami csak elronthat egy kalandjátékot...
    Monkey Island 1 16 szinu valtozata elvezhetobb volt....

    abszolút nem ajánlom.... keress más játékot.
    Broken Sword-okkal játszottál már? a Runaway-t teljesen onnét koppintották... Érdemes.. nézd meg.

    Vagy Syberia... Vagy minden idől LEGESLEGESLEG-JOBB kalandja: The Longest Journey!!!!
    bár ahhoz még nincs honosítás, de készülőben.
  • MerlinW
    #13005
    fel tudom dobni én is ha gondoljátok.
  • kirol
    #13004
    Nem Pesti vagyok, így inkább a másik lehetőséget választanám, ha lehet.
  • MerlinW
    #13003
    egszer azért illik végigszaladni rajta akár leirással, mert nagyon pofás:)
  • kirol
    #13002
    Azt mondod akkor nem jó a játék?
  • via_mala
    #13001
    Nekem megvan, fel is tölthetem, de ha akarod oda is adom (BP), mert nekem elég volt egyszer végigszenvedni, valszeg soha az életben nem fogok vele többet játszani.
    Egyébként néhol botrányos volt a fordítása. Emléxem volt valami fészer a játékban, és ha az egeret az ajtóra húztad, azt írta ki "fejsze", pfff. Nyilván másolási hiba, de akkor is! És még számtalan zavaró félrefordítás nehezítette az amúgy sem egyszerű pixelvadász játékot.
    Akárki is csinálta a fordítást - és a korrektúrát - összecsapott munkát végzett. Állítom, hogy bármelyik házi készítésű magyarítás jobb lett volna ennél.
  • IMYke2.0.0.0
    #13000
    Bocs, hogy nem tudok segíteni...
  • kirol
    #12999
    Köszi szépen azért.
  • IMYke2.0.0.0
    #12998
    Nekem megvan, de nem tudom elérni a szervert - lassan már 1,5 éve.
  • kirol
    #12997
    Ez a magyar verzió esetleg nincs meg valakinek?
  • IMYke2.0.0.0
    #12996
    Azért van oda írva, hogy a menü magyar - ha tényleg ez van odaírva bárhova is - , mert a Runaway hivatalos honosítása [576.hu által] teljes mértékben bele van építve a játék archívumaiba: az indító exe-ben tárolja a menürendszert és néhány tárgy magyar szövegét, de minden mást [dialógusok és akciók közben szövegek] az egyetlen, bazi nagy méretű archívumban lelhetők fel.
    A játék rettentő alacsony áron megvásárolható a boltokban - magyarul.
  • Kiru
    #12995
    EGYP3 HUN nincs meg véletlenül valakinek?
  • Kiru
    #12994
    Ha jól emlékszem az magyar felirattal jelent meg.
  • kirol
    #12993
    A Runaway A Road Adventure -hez létezik magyarítás?
    Mert amit találtam, oda van írva, hogy csak a menü magyar, amihez csak gratulálni tudok, szép munka.

    De van rendes is?
  • MerlinW
    #12992
    öö pl mkisofs-al?

    Na jó, utánaolvasok:D
  • via_mala
    #12991
    És abban is tudsz segíteni, hogy miért nem tudom folytatni a mexakadt feltöltésemet?
    Bejelentkezik az ftp-re, kérdezi, hogy mit csináljon, mondom neki Resume, erre "Connection lost"-ot mond. Próbálkoztam a Passive mode kikapcsolásával is, de akkor még "Transfer Failed!" hibát is küld. :(
  • Axon
    #12990
    iso-t csinálok bármilyen paricióból. Elvileg oprendszer föggetlen, hogy mi van azon a partición.
  • MerlinW
    #12989
    dd-t hogyan? fogsz egy wines particiot, és átdobod? vagy csinálsz belöle iso-t?
  • Axon
    #12988
    Hát...öööö...hmmmm...
    Én dd -t használok ilyen célra linux alól. Az tud mindent oda-vissza, tétre, helyre, befutóra. Na de hogy a Ghost mit tudhat???
  • IMYke2.0.0.0
    #12987
    Rendben. Én csak szépen, nyugisan várok... no problémo.
  • MerlinW
    #12986
    Imyke nem felejtettelek ám el, csak rohangáltam egész nap:)
  • MerlinW
    #12985
    Nah most én Offolok.

    Norton Ghost 9. Tud hálozatRA telepiteni? Mert én csak hálózatRÓL tudtam. Most van 22 gépem CD meghajtó nélkül... és egy Ghost 9-ces imidzsem...
    A 2003-asban volt Ghost szerver meg kutya faxa...:)
  • mandm
    #12984
    FAR manager is tudja folytatni, de személy szerint én is flashfxp párti vagyok
  • takysoft
    #12983
    egészségügyi okokból távolmaradok egy kis időre.
    a Toonstruck feltöltését KEDD ESTE befejezem.
    megértést köszönöm.