33675


  • Tomsess
    #13104
    Elég sok akció gáméd is van a listán.Pl én a Tomb Raidert tuti nem mondanám kalandnak,de a Fallout-ot sem...
  • Ottto
    #13103
    Hali.
    Én is rendelkezem csekély mennyiségű kalandjátékokkal (főleg régiek) pedig igen szeretek ilyenekkel játszani. Abban reménykedem esélyt (accot) adtok arra hogy ez a lista bővüljön

    Alone in the dark 3-4
    Blood Omen 2
    Dracula 2
    Egypt: 1856 Tomb of the Pharao
    Fallout 1-2
    Final Fantasy 8
    Grim Fandago
    Hearh of Darkness
    Hopkins FBI
    No One Lives Forever 2
    Oddworld Abe's Exodus
    Outcast
    Prisoner of Ice
    Silent Hill 4
    The Black Mirror
    The Guardian of Darkness
    The Longest Journey
    Tomb Raider 2-6
    Woodruff
  • MerlinW
    #13102
    énis fullban nyomom nem gáz, sztem
  • Tomsess
    #13101
    Huh...végre hosszú idő után újra ittvok.Sikerült felraknom a Win98-at úgyhogy harmonikusan műxik az XP-vel.Most már talán menni fog egy csomó régi kalandgém is.A szerverről meg ha már nem tölti senki akkor részemről törölhető a 3Skull + AGON + Necronomicon + Nightlon + Sanitarium. Szóljatok ha OK és akkor leszedem.Meg ha már mindenki lenyúzta az Atlantis CD 1-et akkor azt is leszedem. egy szó és megyen
  • Ersiman
    #13100
    Persze hogy nem mai darab és nagyon szépen megcsinálták!
  • IMYke2.0.0.0
    #13099
    Meg lehet szokni. Én 19"-es LCD-n nézegetem, és bár valóban nem mai game, de az elindítása után 10 perccel észre sem veszem a pixeleket - mármint, nem zavaró.
  • Ersiman
    #13098
    Pedig jó lenne valami működő megoldás mert nálam elég pixeles fullscreenben. Inkább futtatnám ablakban én is.
  • CrucifX
    #13097
    Nope - viszont settings.ini-ben a DirectX parametereknel sikerult - viszont szaggat mint a godeny ;(
  • serito
    #13096
    Ikonra jobb gomb, tulajdonságok, futtatás: Ott beállítod az ablakban való futtatást. Ez csak egy tipp, abban nem vagyok biztos, hogy működik is.
  • CrucifX
    #13095
    Sracok, a TLJ-t hogy lehetne ablakban futtatni? Nem egy forumon olvastam mar errol, de a metodust eddig senki sem irta le. Elore is koszi.
  • MerlinW
    #13094
    A szerverekkel kapcs, most már nem kell törölni Macsekszerverröl, ha megtelt kezdjetek hozzám tölteni, oszt ha az is megtelt, akkor ráérünk törölgetni, jól. Végülis ezért csináltam:)
  • Axon
    #13093
    Úgy látom megjelent a Lula3D angol verziója. Ez ha megvan valakinek, akkor felmehetne valamelyik szerverre.
  • serito
    #13092
    Remélem jó lesz, ha mégsem az angol változat nincs meg. Jó gyakorlást és sikeres számadást kívánok.
  • Atomreaktor
    #13091
    persze mi meg dolgozzunk mi?:)))
  • Atomreaktor
    #13090
    megnéztem én is a videót. iszonyat jó!!! nagyon kamion lesz, teljesen beindított engem is:))
    azért remélem a sztori nem lesz nagyon-nagyon elvont:)
    jó sokféle világ lesz;) csak az egyensúly legyen jó és ezeket a harci részeket hanyagolják:)
  • Axon
    #13089
    Nagyon szépen köszönöm. Most érkeztem a melóhelyemre és mindjárt próbálom összebarkácsolni.
    Közben tegnap a kedvenc könyvesboltosom, megmozgatva minden kapcsolatát beszerezte nekem a szinte beszerezhetetlen: Windows server 2003 rendszergazdáknak című könyvet (össz-vissz két könyv van a magyar piacon 2003 témakörben). Tegnap este órákon át az bújtam, most pedig ha sikerül telepítenem, akkor délután 6-ig (eddig tart a munkaidőm) még rengeteget gyakorolhatom.
  • serito
    #13088
    Éppen most töltöttem le néhány képet a game-ból, meg pár hátteret.
    A grafikára nagyon kényes vagyok, de a képekből ítélve gyönyörű alkotás lesz, a trailer meg...... vagy 5x néztem meg.
  • MerlinW
    #13087
    A végén 2006 tavaszát írnak.Gondolom április, május környékén.
  • serito
    #13086
    Ja és mikor jelenik meg? Nekem nem tiszta a dolog.
  • serito
    #13085
    Innen egyszeűbben elérhető.
    NAgyon brutál, már alig várom. Mindenkinek ajánlom megtekinteni a trailert!!!
  • via_mala
    #13084
    Dreamfall tréler (31 MB)
  • serito
    #13083
    Már fel is tettem, remélem hasznát tudod venni.
    Ezen server bin-je van fenn.
    Misrosoft windows Server 2003 Standard Edition (HU)
  • serito
    #13082
    Megvan sikerült!!!!!! :-)))
    Felteszem neked a szerverre a bbie könyvtárba.
  • serito
    #13081
    Most próbálom megcsinálni neked amit kértél, de mikor a TC-ben beírom, hogy bbie.exe d:
    elindul egy dos-os ablak, de nem történik semmi, nem jön létre au image1.bin amit írtál. Most mit tegyek?
  • Atomreaktor
    #13080
    én azért kipróbálnám;)
  • kirol
    #13079
    Megy valkinek a Runaway?
    Mert nekem most sem, de én mostmár tényleg végeztem vele.
  • kirol
    #13078
    Ó, ez valami hipergagyiság.
  • kirol
    #13077
    Erről tud valaki valamit: Curious George
    Most jelent meg.
  • Ersiman
    #13076
    Köszi!
  • Axon
    #13075
    Előre is köszi. Most rohannom kell.
  • takysoft
    #13074
    Emberek!!!! Egy hetes szenvedés után végre felért a Toonstruck!!!!
    UHA-val van tömörítve, hogy pici legyem, amugy 2 iso file van benne...
    kitömörytéséhet a WinUHA-t ajánlom. egyszerű...

    Remélem a total commander nem baszott el egy byte-ot se.....

    Jó játékot, és töltse le mindenki, mert nagyon nagy ritkaság!!!
  • serito
    #13073
    Holnap meglesz nálam a
    Microsoft windows server 2003 Standard edition ( HUN/EN )
    Majd én is megnézem holnap de. talán még tudok segíteni. De ha találkoztál már ilyen programfuttatási hibával akkor mond hogyan orvosoltad!
  • serito
    #13072
    Van egy kis gond, azt mondja az emberem, hogy program futtatási hibával megáll.
    Sajna nem látom, hogy mit csinál a cd meg 40Km-re van tőlem. Sorry.
  • Axon
    #13071
    Simán átküldhető 2-3 kbyte az egész :-)
    Legalább is amikor utoljára csináltam az XP-s lemezemről, annak 2 kbyte volt a mérete.
  • serito
    #13070
    Ez nem nálam van de nekiugrasztom a másik boltunkban az egyik alkalmazottat, és meglesz. Milyen méretü lesz az a image1. bin? Neten átküldhető méret?
  • Axon
    #13069
    Ez jó lesz:

    Microsoft windows server 2003 Standard edition ( HUN/EN )

    Ez gyakorlatilag ugyan az mint az enyém, minimális különbséggel.
  • serito
    #13068
    A következők vannak:
    Microsoft windows server 2003 Standard edition ( HUN/EN )
    Microsoft windows server 2003 Web edition
    Ezek közül jó valamelyik?
  • Axon
    #13067
    Igen sajnos, ma legfeljebb még holnap tudok tanulni.
    Hát akkor ez egy kamikáze akció lesz.
    Azért köszönöm az utánajárást.
  • serito
    #13066
    Ha minden igaz ez is megvan, de sajnos nincs itt a boltban.
    Mikorra kellene a cucc? A jövőhéten is megfelelne? Addigra megcsinálom, ha megvan ez a server. De ha jól olvastam neked a hétvégén már számot kell adnod ezen tudásodról.
  • Axon
    #13065
    Ezek speciális célfeladatra kialakított változatok.

    Adatbázis kezelés
    Csoportmunka

    ilyesmik