33675


  • Atomreaktor
    #13144
    Sziasztok!
    Kicsit körülnéztem játékok terén és szeretnélek megkérni Titeket, hogy nézzétek át a listát és akinek megvan vmelyik game az jelezzen nekem plz!!;)
    Ha nincs meg akkor kérlek Ti is nézzétek meg a forrásaitokat, hogy ott fellelhetőek-e ezek a játékok! Előre is köszi!

    Backpacker: The Lost Florence Gold Mine

    Clue Chronicles: Fatal Illusion

    Hitchcock: The Final Cut

    Largo Winch: Empire Under Threat (PC-s verzió)

    Private Eye (Developer: Bryron Priess Multimedia, Publisher: Infogrames, Year Released: 1996)

    Titanic: Adventure Out of Time

    The Watchmaker


  • via_mala
    #13143
    A #13103-ban már megadta a listáját, én szavazok neki egyet!
    És kezdetnek fel is tolhatná az pl. Outcast-ot.
  • Ottto
    #13142
    Ó, szóval nem mondtam, hogy nem csinálom meg. Ha ez a beugró, akkor már ma este nekiállok, aztán szólok mihelyt megvagyok. A játékokkal talán végzek is, csak a filmek elég húzós.
    De könyörgök nektek amíg nem döntünk a szavazásom felől a Sanitariumot próbáljátok a szerveren hagyni!
  • Atomreaktor
    #13141
    hát pedig erről szól az egész:) tessék nekiveselkedni:) ennyit nem ér meg?
  • Ottto
    #13140
    Huhh...Ha nagyon muszály.....
    Remélem megérted, elég sok játékom van mindenféle műfajban, és mégtöbb filmem (dvd és avi egyaránt sok) nem kis munka lenne összekaparni mindet.
  • Tomsess
    #13139
    Meg meg kellene cseppet reformálni az egészet sztem.Lehetne csinálni egy txt fájlt a szerverre oda írni pontosan milyen játékok lesznek/vannak fent és mindenki feliratkozhatna oda,hogy melyiket tölti,ha pedig letöltötte leveszi a nevét a játék mellől.Akkor tudjuk,hogy mikor lehet már törölni a cuccokat és nem kell vadászni a userekre.Mit szóltok?
  • Tomsess
    #13138
    Sztem előtte jó lenne ha egy full gém és film listát tudnál nekünk adni,hogy mid van pontosan és akkor könnyebb lesz a döntés
  • kirol
    #13137
    Hány fordulós lesz a szavazás?
  • MerlinW
    #13136
    Ebben mindannyian döntünk. Tessék szavazni:)
  • Tomsess
    #13135
    Részemről oka,de ebben gondolom nem én döntök.A Thing az meg jó lenne
  • Ottto
    #13134
    Szóval, akkor nem gond ha csatlakozom hozzátok? Ha valami ellenvetés van akkor szóljatok és megbeszéljük!

    Tomsess: A The Thing véletlenül nekem is megvan (DVDs verzió, nemtom jó-e), feltölthetem neked, márha kapok accot...
  • Tomsess
    #13133
    Megosztok veletek egy kira oldalt.Egy csomó játék full cd-s zenéje fentvan rajta.Itt keresgéljetek : soundtracks
  • Tomsess
    #13132
    Naná,hogy kő :)
  • MerlinW
    #13131
    Last Express-t én is feltom dobni holnap, ha kő
  • kirol
    #13130
    Kíváncsian várom.
  • Tomsess
    #13129
    Nemtom a magyar verzióval mennyire megyen,de egy próbát megér...
  • Tomsess
    #13128
    Biztos rendes crack van a Runaway-hez? Mert nekem van egy asszem működő...felrakom.
  • Tomsess
    #13127
    Éppen töltöm lefelé
  • Tomsess
    #13126
    Na elindítottam felfelé a Discworld 1-2-őt.Eltart egy darabig mire felér.
  • Lord Myn
    #13125
    A Darkseed I-II-t felküldöm, később a Hitchcock-ot is. A Last Express viszont engem is érdekelne.
  • Lord Myn
    #13124
    Nekem tökéletesen működött DosBox-ban, király cucc! Köszi!
  • Tomsess
    #13123
    Vagy inkább a The Last Express (de telhetetlen vagyok).Azt hallottam nagyon jó játék...mert időre kell teljesíteni meg több befejezése is van.Igaz?
  • Tomsess
    #13122
    Ha már ennyi hely van a másik szerveren akkor szeretném még kérni a Hitchcock : The Final Cut-ot meg a Darkseed 1-2-őt ha nem gond
  • Tomsess
    #13121
    Ööö...éppen a 80Days feltöltésének akartam nekikezdeni,de akkor megyen a Discworld.Nemtom pontosan,hogy full cd-s e,majd kipróbáljátok. Kösz a Comet-et Toonstruck-ot leszedtem/kicsomagoltam,de nemtom elindítani XP alatt.Nem találja meg sem a hangkártyát sem a vidikártyát.Nagy kár
  • IMYke2.0.0.0
    #13120
    Discworld érdekelne engem is, anno megszereztem, de helyhiány miatt ment az Örök Lomtár Mezőkre... :()
  • takysoft
    #13119
    a Toonstruck-ot leszedte valaki? működött?
    ha nem akkor felteszem ujra!!!
  • Lord Myn
    #13118
    Fent van a Shadow of the Comet.
  • Lord Myn
    #13117
    MerlinW szerverére töltöm (ne árválkodjon már ott a TLJ). Viszont ha időd engedi, te meg feltölthetnéd majd a Discworld 1-2-t (ha full CD-s), hálás lennék.
  • Lord Myn
    #13116
    Itt egy link hozzá:

    http://www.justadventure.com/reviews/Shadow_Comet/SOTC.shtm
  • Tomsess
    #13115
    Nagyon megköszönném
  • Lord Myn
    #13114
    '93-as, DosBox alatt szépen elfut. Nem igazán point'n'click, de arra hasonlít. Ha ismerted az Eternam-ot, akkor pont olyan az irányítása, mint annak a kaland részeiben. Nagyon izgalmas horror-kalandjáték.
  • IMYke2.0.0.0
    #13113
    Mesélne vki erről a gammáról?
  • Lord Myn
    #13112
    Nekem megvan a CD-s verzió, beszéddel. Akkor toljam fel?
  • Tomsess
    #13111
    Vagy még régebben mondta vki,hogy megvan neki a The Thing film magyarul. Ha megtalálná akkor fel tudná-e tenni az a személy?
  • Tomsess
    #13110
    Nekem 8.Akkor akinek megvan a Shadow of the Comet az rakja már fel vmelyik szerverre pls
  • IMYke2.0.0.0
    #13109
    Még nem szokták meg, hogy van egy másik is... :)
  • MerlinW
    #13108
    Mér akarsz törölni a szerverröl? Most kaptatok mégegyet:)
  • takysoft
    #13107
    hát azért a Tomb Raiderben nincs meg... ettöl persze a TR is jó játék, az 1-2-4-5-öt vegig is vittük baratnömmel... de azert nem kaland....


    Silent Hill-t tudok adni, megvan az 1-2-3-4.... (az 1-nek különalló emulatora van, mert PSX-es.. ehhez a jatekhoz kigyurt verzio...)
  • Tomsess
    #13106
    Na akkor mit lehet törölni a szerverről? Akinek megvan a Shadow of the Comet nem tudná feltenni vmikor? Az is Cthulhu-s játék és elég jól néz ki
  • Ottto
    #13105
    Hát igen, a tipikus kalandjátékok száma elég csekély ezt mondtam. De mikor ezekkel játszottam mégis megvolt bennük az az apró valami ami a kalandjátékokban is megvan. Vagy inkább taktikai, nemtudom. Mindenesetre ha valaki úgy gondolkozik mint én akkor itt (is) megvan...