33675


  • Tomsess
    #13184
    Jaj...jóvan...én kérek bocsánatot.Nem csomagoltam ki és nem láttam,hogy iso-ban vannak...Bocsesz még 1*
  • Tomsess
    #13183
    És a txt...előre megmondós mit fel/letöltős 5letemre mit szóltok úgy egyébként?
  • Tomsess
    #13182
    NA szal nekem mindegy,hogy avi-e vagy dvd (bár lehet egy dvd-snek jobban örülnék)...az a fő,hogy magyar szinkron legyen.Mert nekem is megvan angolul a lényeg a HUN duma :) A Discworld 2-vel meg lehet igazatok van,DC-ről nyúztam le,de az első sztem full. Ja meg ha itt tartunk akkor a Darkseed 1-2 full? Mert azok is csomagoltak és én nagyobbra számítottam.Dettó a Shadow of the Comet is...200valahány mega csepet meglepett...
  • serito
    #13181
    Ja egy kérdés: Tudtad használni a 2003 Server Bin-jét?
    Vizsga? Siker?
  • serito
    #13180
    Vidd el szervízbe, hogy nem nyomtat, és ha visszadobják akkor csinálhatsz vele amit csak akarsz ( gombostű, vákum ...stb ) . Szerinten kicserélik neked, rengeteg ilyet viszek fel pestre gariba és pár hét után cserélik. Bár ez nem jelenti azt, hogy a tiédet is cserélik.

    A korábbi Sanitariumos kérdéemre tud valaki válaszolni, vagy ti nem próbáltátok a game-t XP alatt?
    Miden tökéletesen fut az első videóig ( mikor a videó lejátszásához 3 RCA duzgót kell bedugni ) és mikor visszatérnék a game-be -A sanitarium exe hibát észlelt és leáll- üzenettel kifagy. Mindíg ennél a résznél. Volt valakinek hasonló? A kompatibilitást is megpróbáltam állítani de semmi eredmény.
    Ebben segítsetek legyetek kedvesek!!!
    Köszi
  • kirol
    #13179
    Hát igen csak költséges szórakozás, mivel a Canon -nál a lényeg a nyomtatófej, egy új fej áráért új nyomtatót lehet venni.
    Így b@sztam el a BJC 2100 -amat. Így tapaszatlatból beszélek.
  • kirol
    #13178
    Én valami vákuum dologra gondoltam, csak a kivitelezéssel van gond.
  • Atomreaktor
    #13177
    akkor próbáld meg a szervizt;) aztán, ha ott kukacoskodnak, akkor már lehet otthon buherálni:)
  • kirol
    #13176
    Az nem lehet, csak 6 hónapos még.
    A gombostűvel szurkálás meg nem hiném hogy jó ötlet lenne, mert az kb 30x okkora lyukat csinálna, mint az alapháló lyukacskái.

    Szerintem anyaghibás lehet, mert csak a fekete csinálta ezt, a színesek nem.
  • IMYke2.0.0.0
    #13175
    Csak megérzés, ilyen jellegű problémával nem találkoztam még:
    - Ha ügyes kezű emberke vagy, akkor gombostűvel bátran feszítsd fel!
    - Ilyen benyomódás az anyag elfáradásából történhet, hiszen rettenetes erők hatnak a nyomtatófej végére - száguld, mint az őrült, - s emiatt történhetett a dolog nálad is.
  • Kiru
    #13174
    Tegyek fel full tömörítőt? (zip, rar, ace)
  • kirol
    #13173
    Lenne egy hardver gondom. Konkrétan van egy Pixma IP3000 -es nyomtatóm. Eddig 3 -szor cseréltem benne patront és kész. Mégis a legutóbbi cserénél nem akart nyomtatni, ekkor figyeltem fel arra, hogy a nyomtatófejen ami van kis mikroméretű fémháló, ami a patron szivacsához hozzáér be van nyomódva.
    Pedig Isten a tanúm én nem nyomtam be.
    Evvel mit lehet kezdeni?
    Még garanciális, de gondolom azt mondanák ez fizikai sérülés.

    Persze csak egy kicsit van benyomva, na de az is elég neki sajnos.

    Valaki valami ötlet?
  • Axon
    #13172
    Na meg találtam még egy jelölő négyzetet.
    File buffer és egy értéket lehet megadni neki.

    Szóval milyen hatással lesz a tömörítésre a különféle jelölőnégyzetek használata és a különféle értékek megadása.
  • Axon
    #13171
    Az UHA nem tud 2 gigánál nagyobb fileokat tömöríteni.

    Mi az a multimedia kompresszió?
    Mi az a priority?
    Mi az a Dictionary?
  • Axon
    #13170
    Gép leállítás, polcon tapogatózás, majd homlokracsapás, rack két hete hazavivés. Holnap újrabehozás, gép újrakikapcsolás, rack behelyezés, vinyó átnézés. Thing megtalálás, hatalmas, örülés, majd feltöltés. Film nem találás, szörnyen bosszankodás, majd feltöltésfolytatás javaslás.

    ás-és brigád
  • takysoft
    #13169
    nektek ezekből beszélső verziók vannak meg?
    mert azért a zip nem nyom olyan jól, mint az ace...
    bár elképzelhető, hogy mivel az enyém ISO, van benne pár felesleges dolog, amit a ti változatotokban kizsedtek...

    De hogy a Discworld 2 nem 66 mega. az tuti...:P az a vacak underdogsos verzió lesz:P
  • takysoft
    #13168
    discworld 1 iso, kb 380 mb tomoritve 160
    discworld 2 2 db iso egyben 1070 mb tomve 750

    kb..
    de ezek még nincsenek áttömörítve UHA-ba.. ezek még csak ace, szal lesz ez még kisebb pár megával.
  • Ottto
    #13167
    Ok, ráérünk.
  • Axon
    #13166
    Pár-perc és megnézem, csak egy 200 gigás mobilrack-en vannak itt bent a filmek és előtte ki kell kapcsolnom a gépet, hogy berakjam. A gépen pedig éppen most égetek a DL-es DVD-t ami sajnos majdnem egy óra.
  • Ottto
    #13165
    Kössz mindenknek.
    The Thing 4 Giga, és ez nem a játék hanem a film DVDs verziója (Magyar/Angol szinkron) Megvolt a játék is, de az nem tetszett....

    Axon: Szólj ha feltöltöd az avis verziót mert akkor én ezt megszakítom és elkezdem az Outcastot, márha Tomsessnek ez megfelel....
  • IMYke2.0.0.0
    #13164
    Az ám, lett volna nagy jajveszékelés...
  • Axon
    #13163
    Még szerencse, hogy nem esett a lábadra :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #13162
    A szívem nehézségét okozó szikladarab lezuhanása veszélybe sodorta egy teljes hangyakolónia életét, de megnyugtatásul közlöm, a szorgos élőlények és én is biztonságban vagyunk: köszönöm a megnyugtatást!
    Délután felnézek a 2. Kaland Szerverre :)))
  • Axon
    #13161
    Igen a MerlinW szerverére lettek töltve, mivel a másik amúgy is full-on van.
    Úgyhogy megnyugodhatsz ;-)
  • IMYke2.0.0.0
    #13160
    Nyugtasson meg valaki kérem, hogy a Discworld-ök MerlinW szerverére csúsznak fel... Onnan ugyanis tudnék töltikézni is.
  • Axon
    #13159
    Ajaj... az a Thing úgy látom dvd-s verzió... Az biztos szép nagy lesz. Vigyázzatok, hogy azért ne túlságosan lépjük át a MerlinW szerverének lehetőségeit.

    Egyébként én voltam az a "valaki" akinek meg van a Thing magyar szinkronnal avi-ban. Mindjárt utána nézek, hogy itt van-e a melóhelyen valahol, ha nincs akkor otthon lesz.
  • Axon
    #13158
    Látom nem tétlenkedtetek a hétvégén - amig én a windóz vizsgán izzadtam - és szépen telik megfele a 2. szerver is.
    Talán valaki egy harmadik szervert?

    A DarkSeed 2-re már régóta fenem a fogam, úgyhogy mindjárt húzom is lefele.
  • serito
    #13157
    Isten hozott nálunk!
  • kirol
    #13156
    Ez most a The Thing című játék?
  • serito
    #13155
    Van egy kis gondom a Sanitásiummal. A problema a következő:
    Miden tökéletesen fut az első videóig ( mikor a videó lejátszásához 3 RCA duzgót kell bedugni ) és mikor visszatérnék a game-be -A sanitarium exe hibát észlelt és leáll- üzenettel kifagy. Mindíg ennél a résznél. Volt valakinek hasonló? A kompatibilitást is megpróbáltam állítani de semmi eredmény.
    Amit csináltam: telepítés,patch, Hun, Run Game :-)
    Ha valakinek van ötlete, mit tegyek, hogy fusson a game segítsen!!!!
    Köszi
  • kirol
    #13154
    Üdvözlet!
  • Ottto
    #13153
    Kössz szépen (:
    A Dolog kúszik felfelé TLJ2esre, nemtom hol volt több hely, nem találtam meg (FlashFXPben) hol kellene megnézni, de ezen mintha kevesebb cucc lett volna.
    A max feltöltési sebességem 24Kbyt/s, jólassú, több mint két nap amíg felér. Please wait...
  • Tomsess
    #13152
    Akkor tehát mostantól már hivatalosan is tag vagy? Üdvözlünk
  • MerlinW
    #13151
    A D2 az 2 CD-s. Amit feltettél gondolom rip. A D1 nemtom, az lehet h full.
  • Ottto
    #13150
    Kössz, mindenkinek! x)
    Akkor A Dolog még ma este elindul felfelé. Bár nem vagyok tisztában a feltöltési sebességemmel, majd meglátjuk mikorra ér fel...
  • Tomsess
    #13149
    Pontosan hány megásak...mert előtte meg kellene lesni nem egyformák-e azzal amiket felraktam attól,hogy nekem nincs image-ben.
  • takysoft
    #13148
    nekem megvan discworld 1-2-noir.. ISO mindegyik.
    de előre szólok, lassú lesz az is.
  • Tomsess
    #13147
    Oka...ráér semmi gond. Úgy is csak köv. 7végén tok tölteni.Meg gondolom Atomreaktornak sem kell sietve.
  • Lord Myn
    #13146
    Az a nemsokára, úgy a hét közepe /elő kell keresni a CD-ket és .iso-t csinálni belőlük/. Amúgy már a Darkseed I-II is fent van, lehet tölteni.

    Atomreaktor: A Private Eye is megvan, majd azt is felrakom. BTW: Még mindig nem árultad el mit sikerült kezdeni a Hopkins FBI-val XP alatt...
  • Tomsess
    #13145
    HA minden jól megyen akkor a Hitchcock nem sokára fent lesz a szerver2-őn