33675


  • MerlinW
    #13224
    Imkye döntött, áldásom rejája
  • IMYke2.0.0.0
    #13223
    Nincs új tag.
  • Tomsess
    #13222
    Akkor,hogy döntötök az új tagról?
  • Tomsess
    #13221
    nem is jó ha sokan vagyunk...nem ismerjük meg egymást..nem szokunk össze...és minél többen annál kevesebb feltöltés és több letöltés
  • Tomsess
    #13220
    Én senkinek nem adtam tovább...most is megkérdeztem,hogy hívhatok-e embert.
  • MerlinW
    #13219
    Áh, sosem volt annyi. Ill nem tudom ki kinek adta tovább a hozzáférést. Viszont ne feledjük, hogy minél többen tudnak róla, annál hamarabb lesz vége a mókának.
  • Tomsess
    #13218
    Mondjuk nem is olyan nagy a lista.Mert régebben azt is mondták,hogy van vagy 30 tagahhoz képest..
  • Tomsess
    #13217
    Kaptam mind a kettőhöz...köszönöm aki küldte
  • serito
    #13216
    Ezek szerint az eltelt idő már feljogosít a szavazásra.
    Most örülök mint majom a farkának......He He
  • MerlinW
    #13215
    tomsess-t kihagytam, de nem is látom h kapott volna accot a server2-höz. Jelentkezz, ha nem:)
  • serito
    #13214
    Simán telepítettem, majd patch és run game. De sajna csak az eleje fut rendesen, mikor elkezdődik az real game beszaggat, és a hang lehagyja a képet az-az nincs szinkronban. Valami Crack hiba, már jártam így más game-val.
  • MerlinW
    #13213
    via_mala
    atomreaktor
    imyke
    axon
    erisman
    takysoft
    serito
    kirol
    lord myn
    mandm
    otto
    kiru
    szotyimutyi
    mimacska

    Ők a jelenleg acc-al rendelkező gang:)
  • serito
    #13212
    Én adok egy szavazatot a "havernak" a listájából tudnék válogatni.
    Monkey Island 3+hun
    Broken Sword 1,2+Hun
    Bár nem érzem, hogy kompetens lennék a tagok felvételének ügyében, még csak 8-10 hónapja vagyok tag.
    A kiemelt 2 game érdekelne ( persze magyarul ) ha megvan valakinek aki már tag.
  • takysoft
    #13211
    még valami!!!
    az underdogsra felkerült egy Stargate kalandjáték!!!!
    ingyenes, fanoknak kötelező!!!
    ÍME
  • takysoft
    #13210
    aranyos lista....
    bár az én kalandlistán picit hosszabb...(és abba már az LBA se fér bele:P)


    mellesleg:
    Discworld 2 MEGY XP-n!!!!
    csak nem a windows-ossal kell nyomni, hanem a dosost kell beüzemelni DosBox-szal.
    Magas ciklussal, meg dynamic core-al simán elfut...(1.7-es gépen van, azon már folyik...)


    hőjnye... Transport Tycoon 2?... ilyen is van?

    Duke Nukem ügyben nálam lehet érdeklődni!!! Készülőben a textúra magyarítás:P

    UI: ha vki szeretne Duke3d textúrákat magyarítani, dobjon meg egy maillel!!

    UI2: a kalandlistámat majd frissítem, mert elég régi:P
  • Tomsess
    #13209
    Ha már Otto-o felvettük akkor nekem is lenne egy javaslatom.Egyik barátom az adventuregames.hu-ról szeretne társulni és gondoltam a játéklistában is kalandgémesebb mint az utolsó jelentkező szal jó lenne ha megfontolnátok.
    Itt egy pár jobb gém a listájáról:
    Broken Sword 1,2+Hun
    Day of The Tentacle
    Devastation
    Duke Nukem 3d felújított
    Fahrenheit
    Full Throttle
    Indy3
    Indy4
    Leisure Suit Larry 7 cd-s verzió
    Little Big Adventure 2
    Loom
    Monkey Island 1
    Monkey Island 3+hun
    Monkey Island2
    Sam and Max
    Simon The Sorcerer
    Sudeki
    Zak McKracken
    Zuma
    Alien Incident
    Alone in The Dark 4
    Amiga Emu+400 játék J
    Battlefiled 1
    Beyond Good and Evil
    Big Red Adventures
    Blood2
    Broken Sword 3
    Caesar II, III
    Car Tycoon
    Chronicles of Riddick
    Cold Fear
    Discworld 2 (nem megy Xp-n L)
    Doom 1-2 felújított
    Doom 3
    Driver 1
    Fallout Tactics
    Fifa 2005
    Final Fantasy 7 1 és 2 cd (PS-X)
    Freespace
    Gabriel Knight 2
    Gabriel Knight3
    Gooka
    Ground Controll2
    Gta 3
    Half Life
    Heroes 2
    Heroes 3
    Homewordl
    Indy 4
    King Kong
    Kyodai Mahhjong
    Legacy of Kain: Defiance („Soul Reaver 3”)
    Legacy of Kain: Soul Reaver1
    Legacy of Kain: Soul Reaver2
    Legend of Dragoon (PS-X)
    Legend of Kyrandia 3
    Lego Starwars
    Master of Orion 2
    Mdk
    Metal Gear Solid 2
    Morrowind
    Myst V
    Neverhood
    NFS: Most Wanted
    No One Lives Forever 2
    Noctropolis
    Normality
    Orion Burger
    Outlaws
    Parasite Eve 1 (PS-X)
    Parasite Eve 2 (PS-X)
    Return to Krondor
    Sid Meier’s Pirates
    Sim City 3000
    Snes Emu+ 2giga játék
    Space Quest 1 remake
    Space Quest 2-5
    Spongle Bob: The Game (mókás kalandjáték)
    Still Life
    Swat3
    Syberia 2
    The Eye of The Kraken
    The Fifth Disciple (tökjó kalandjáték)
    The Movies
    The Settlers 5
    The White Chamber (manga kaland)
    Transport Tycoon 2
    Tron2
    Ultimate Spiderman
    Unreal 1
    Vampire: The Maquaride
    Vice City
    Warcraft 1
    Worms 3d

    Aztán értesítsetek,hogy döntöttetek pls...
  • Tomsess
    #13208
    Igazad van,de az is gond sztem,hogy azt sem tudjuk hányan használják a szervert...magyarul, mennyien vagyunk összesen.Meg,hogy kik aktív tagok,kik meg olyan vegetálók...jó lenne átlátni az egészet.
  • Ottto
    #13207
    #13185: szal igen, én angolul játszom :o
  • kirol
    #13206
    Ma voltam bent kérdezősködni, holnap viszem be nyomtatót.
    Azt mondták, hogy ugye nem vettek ki a nyomtatófejet a nyomtatóból, mert azt nekik a "gép" kimutatja és az piszkálásnak minősül.

    Hát ez hülyeség szerintem, miért ne vehettem volna ki.
    Plussz azért szólhatnak, hogy nem eredeti a patron benne, hanem utángyártott?
  • kirol
    #13205
    Hogy csináltad?
    Nekem sehogy se akar.
  • Axon
    #13204
    Kegyetlen ez az UHA.
    Az utolsó iso-t 2 megával nyomta kisebbre mint a rar, de azután a dictionary-t felvettem 32 megára és újra tömörítettem, így most 5 megával kisebb lett mint az előbb, tehát a rar-nál már 7 megával lett kisebb. Mostmár bőven ráfér a dvd-re.
    Az a gond, hogy nincs benne ellenőrzés funkció. A WinRAR-nál mindig kipipálom az ellenőrzés négyzetet így a tömörítés után le is teszteli. Itt sajnos manuálisan ki kell tömörítenem, hogy lássam sikerült-e a csomagolás.
  • serito
    #13203
    Nagyon szívesen, és gratula a vizsgához.
  • Axon
    #13202
    Huhh, jó lett volna ezeket az infókat még tegnap tudnom. Éppen most próbálok egy DL-es DVD-re cipőkanállal ráeröltetni némi anyagot. RAR-al betömörítve mindent 20 megával nagyobb a méret mint lehetne. 3 ISO-t már átnyomta UHA-val és nyertem 13 megát, most nyomom a 4. ISO-t és reménykedek, hogy ezen hoz 7 megát. A másik ISO viszont jóval nagyobb mint 2 giga és így sajnos nem tud vele mit kezdeni.
  • Axon
    #13201
    Járok egy felsőfokú Rendszerinformatikusi OKJ-s képzésre. Ennek a évközi vizsgájáról van szó.
    Én diplomás informatikus vagyok, de az új kormányrendelet értelmében 7 évenként mindenkit be kell iskolázni. Én nagy nehezen rábukkantam erre a képzésre, ami OKJ-s bizonyítványt ad, amit elfogadnak ebben a 7 éves rendszerben.
  • Axon
    #13200
    Nem hiszem, hogy működne.
    Az ide járó közösség álltalában nem naprakész. Van, hogy valaki kéthetente néz csak be. Másrészt kicsit el is kényelmesedtünk. Ha megnézed a listáinkat, van aki már egy éve nem is frissítette. A mostani "rendszer" úgy-ahogy működött eddig is, ezt már megszoktuk, de a te javaslatodhoz, bizony mindenkinek minden nap legalább egyszer be kellene néznie ide.
  • IMYke2.0.0.0
    #13199
    Milyen vizsgáról van / volt szó?
  • Axon
    #13198
    Igen tudtam használni köszönöm.
    A vizsgán már biztos, hogy nem buktam meg, sőt.... közepes, esetleg annál egyel jobb eredmény is lehetséges. A 2 nappal vizsga előtti nulla tudásszinthez képest úgy érzem nem rossz eredmény.
  • serito
    #13197
    Nálad, hogy fut a Sanitarium? Nálam ( amint már írtam az első videó után lefagy ) bár én feltettem hozzá a magyarítást is. Te magyarítás nélkül játszod?
  • serito
    #13196
    Nekem elindul csak olyan mint a lassított felvétel. Ha lenne valakinek egy másik ( magyar ) változat szívesen venném!
  • Ottto
    #13195
    Sanitariumban elakadtam, kis help kellene.
    Szal először vagyok küklompsz (nemtom később leszek-e még), egy kaptárban (hive) mászkálok és ott rostokolok a királynő (meg az áruló) mögött. Van nálam egy kalapács, egy valamilyen alkatrész ami a havernak kellett, meg egy zajcsináló (sound generator). A végigjátszásba beleolvastam azt mondta vegyem le a királynőről a műszert, ami meg is van, de az ipse panaszkodik hogy nembírná levinni még négy karral se. Gondolom be kéne indítani a portált ami ott van mögöttem de az istenért se akarja. Mit nem vettem észre?
  • kirol
    #13194
    Nekem nem indul el, ugyan olyan, mint az előző volt, hiányol egy fájlt, pedig ott van.
  • MerlinW
    #13193
    Mennie kéne jól.. ha nagyon nem megy, feldobom a sajátomat, hátha az jobb.
  • takysoft
    #13192
    multimédia kompresszió: ugyesebben bánik az AVI, BMP, WAV, meg hasonló fileokkal.(jobb de lassabb, hisz minden file-t megvizsgál ,hogy multi file-e?)
    dictionary_ szórátméret: minél nagyobb annáj jobban tömörít(ha 1 mb helyett 64mb, akkor legtöbbször 1-2 megával jobbat tömörít, de lassabb, es bazinagy a memóriaigény. terjeszteni nem jó dolog így, mert a kitömörítéshez is sok mem kell majd.)

    priority: a windows milyen prioritással kezelje a tomorítést. ha idle, akkor tudsz mellette mast is csinálni elvileg. a Task Manager(feladatkezelő, gyk: ctrl+alt+del)-ben is állítható ha valamelyik progi amőgy nem támogatja. a Folyamatok résznél kell a job-ra jobb gomot nyomni aztan ott.

    a file buffer meg azt jelenti, hogy a vinyón maximum mekkora helyet foglalhat el pluszban a tömörítéshez. minél nagyobb, annál gyorsabban végez a tömörítéssel, a végső méretet elvileg nem befojásolja.
  • Lord Myn
    #13191
    Légyszi told majd fel az iso-kat a szerverre!
  • Lord Myn
    #13190
    Nekem mindegyik játék, amit a listámra írtam az full cd-s (vagy dvd-s) iso, van 1 pár rippelt játékom, de azt nem írtam fel a listára. SZVSZ kalandjátéknál pláne fontos, hogy ne legyen rippelt, mert pl. ha hiányoznak a mozik, akkor kissé nehezen követhető a sztori, ami (legalábbis nálam) az egyik legfontosabb 1 kalandjátéknál. (Amúgy a Darkseed I, az tényleg pazarlás ~ 30MB-t kiírni 1 CD lemezre, annyi a különség a lemezes verzióhoz képest, hogy a narrátor szövegeit is halljuk és vmivel jobb a hangminőség)
  • kirol
    #13189
    Ezt kérdezem már mióta.
    Nekem el sem indul.
  • serito
    #13188
    A Runaway fut valakinél rendesen, és nem csak diavetítést néz? Az uj Crack sem oldja meg ezt a problémát, vagy csak nálam nem jó?
  • serito
    #13187
    Akkor próbálkozom a magyarítás nélkül, de pont azért tetszett mert van hozzá magyarítás. Az angolom nem tökéletes ezért ha megyarítással nem fut lehet, hogy kihagyom.
  • IMYke2.0.0.0
    #13186
    Akkor most a Discworld I az full?
    A Discworld 2-t hova töltitek fel srácok?
  • Ottto
    #13185
    Nálam a demoval volt hasonló, de semmit nem sikerült tennem ellene. Viszont a teljes megy rendesen (Patchel, bár én a magyarítást nem tettem fel).