33675


  • Kiru
    #13304
    Hű de megélénkült a fórum
  • MerlinW
    #13303
    Ettől függetlenül, akinek volt az egyesre acc, az jöjjön a kettesért:) Pl Crucifx, MAD még nem kért/kapott (tőlem).
  • szotyimutyi
    #13302
    Így már rendben. Ez a lényeg.
  • MerlinW
    #13301
    Mond neki hogy bocs, de nem.
    Másik hogy a ketteskén látom ki milyen host-rol jön, és kis logikával kikalkulálom pikkpakk kinek nem adtam accot, s mégis használja.

    Már azt sem értem miért mondtad el neki h van ilyen (miután nonpulbic). Akinek van az örüljön, használjuk és kész.

    Nem-e-nemde?:)
  • MerlinW
    #13300
    Nincs itt kitúrás. Egyszerűen teltház van, nincs több acc. Elegen vagyunk. Ennyi.
  • CrucifX
    #13299
    Javitas: 2003 11. hoz - meg mindig megvan az eredeti privatuzenet Lezlee-tol :)
  • takysoft
    #13298
    Jó, akkor a 2-es serverre egy Discworld 2 rendel.
    időbe fog kerülni.... sokba.. max 1 hét, de felrakom.
  • CrucifX
    #13297
    Szorol szora egyetertek madm-el: pontosan ugyanugy lebegek itt mar vagy masfel eve, mint o.
  • Tomsess
    #13296
    Na szóval én megértem. Az jelszó csere nekem is eszembe jutott bár olyan szinten,hogy akkor legalább megtudnánk ki aktív felhasználó mert jelentkezne a jelszaváért. Én bennevok. Persze tovább is szeretnék a társaság tagja lenni.
    Akkor barátomnak megmondjam,hogy nem lesz semmi a csatlakozásból?
    Egyébként már tőlem is kértek acc.-ot,de mondtam,hogy nem vagyok illetékes az ügyben. A filmek terén meg egyetértek,mert torrentről nagyon sokat le lehet tölteni, DE (és itt jön a lényeg) már említettem,hogy olyan régi filmeket amelyeket már nem lehet torrentről letölteni/üzletben kapni pl amilyen most a The Thing film is (mert azt én kértem úgyhogy engem kövezzetek) 89-es asszem.
    Sehonnan sem beszerezhető magyarul. Ilyenkor mi van?
    Játékok terén meg mindegy,hogy új-e vagy régi csak kaland legyen.Én így vagyok vele. ÉS ha már itt tartunk akkor ne szedjétek már még le a The Thing-et mert még töltöm.Köcce...
  • mandm
    #13295
    Nekem az bajom, hogy a sok munka, gyereknevelés, asszonynak udvarlás mellett nem nagyon van időm, aktívan foglalkozni a napi témákkal, bár óránkénti rendszerességgel be-be nézek ide. A szerverről viszont nagy örömömre egy-két játékot sikerült már letöltenem. Ez úton is nagy köszönet a csapatnak. Sajna, végigjátszani csak még kevesebb, de annál meghatározóbb játékot tudtam, pl.: Farenheit, Broken Sword (min a hármat összes - kb 8 év alatt). És ezek nagyszerű játékélményt nyújtottak. Nem is a letöltés, hanem a játék létezésének tényét is köszönöm Nektek. (Anno Imyke révén jutottam el a Mafia-hoz is - igaz nem kaland... de aki végignyomta esküszik rá)
    Szal, acc témában nekem döntőszavam nincs, a feltöltésekből is csak egyszer vettem ki a részem igaz, a letöltési sávszélességet sem én koptatom igazán (3-4 havonta talán...))
    De, jó egy csapathoz tartozni.

    No, ez olyan lett mint egy nekrológ Elnézést kérek érte!

    Csak gondoltam leírom ezeket.
  • szotyimutyi
    #13294
    Szerintem a taglistáról ne "kifúrásos" alapon döntsünk. Mindig voltak, akik elfoglaltságaik miatt távol voltak. A magam részéről minden nap olvasom a fórumot, bár ha nem írok,nem számítok "aktívnak".
    A tagok száma tényleg hirtelen megnőtt. A magam részéről két esetben kerestek meg, én Axonhoz irányítottam őket, nem adtam meg senkinek.
    Vannak itt olyan törzstagok, akikre azért gondoljunk (MAD,Pluhi, Grebber).
  • IMYke2.0.0.0
    #13293
    Külföldi HUB-okon érdemes a témában próbálkozni...
    [Többieknek: szándékosan írtam.]

  • Sephi
    #13292
    Az lenne a keresem hogy a Discworld 2 c. jatekot fullosan honnan tudnam en megszerezni plz? Mar keresem egy ideje de nem lelem.
  • serito
    #13291
    Akkor várom valamelyik változatot a MerlinW szerverén. És előre is köszönet.
  • Lord Myn
    #13290
    Jók ahhoz is. A ScummVM-et már elmagyaráztam kicsit olvass vissza.
  • Lord Myn
    #13289
    Ez csak poén! Főleg, ha megnézed az alcímet. Larry 4 sosem létezett.
  • Lord Myn
    #13288
    Az FF8 nekem megvan! (5 CD) A Discworld 1-2 kellene ISO-ban, ha lehet a 2-es szerverre.
  • serito
    #13287
    Az pont a város másik fele. Én meg az Ergényin lakom.
  • Atomreaktor
    #13286
    nekem annyira nem jött be:) de azért nem rossz persze;) hiányoltam a feliratot
  • Atomreaktor
    #13285
    Kismegyer
  • takysoft
    #13284
    bár azt is hallottam hogy vmi ococa butter vagy mi lesz a kov..
  • takysoft
    #13283
    a sztorit tudom, csak chaten hallottam, hogy ez lenne a kovetkező rész..
    a cím nem biztos.. bár fene tudja.
  • takysoft
    #13282
    Erről ki mit tud? elvileg ez a következő Larry játék: http://pc.gamespy.com/pc/leisure-suit-larry-4-the-missing-floppies-/
  • Kiru
    #13281
    Én nem ismerem egyik FF részt sem, ha felteszitek engem is érdekelne.
  • kirol
    #13280
    Nekem nem "dugulási" problémám van , hanem nyomódottság.
    Na mindegy, máshova már úgysem vihetem ,mert a központi rendszerbe már most bevitték, hogy utángyártott van benne, a "sunyi" csaj még azt is megnézte a rendszerben , volt e már szerelve.

    Na de akkor ezt bebuktam, látom.
  • serito
    #13279
    Lenne egy kérésem: a macsek szerveréről ne töröljetek még a hétvégén szeretnék tölteni egy-két game-t. Köszönöm, de ha kell a hely akkor mehet.
    Köszönöm.
  • serito
    #13278
    Én meg várom a Runaway-t a server 2-n. Előre is köszi.
  • IMYke2.0.0.0
    #13277
    MerlinW szerverére mehetne? Azt ugyanis még én is elérem.
    A FF7 és 8 akkor van ezek szerint PC-re... Hm, finom lenne mindkettő.
  • takysoft
    #13276
    8 van

    discworld 2 van!!!! kell? feltegyem? melyikre?
  • serito
    #13275
    Én már jelentkezem is rá. Nagyon szeretném megint a game-táramban tudni.
    A magyarítás is fut vele?
    Pécsen tanít az apám mostani feleségének a lány, a fia meg a helyi lap főszerkesztője.
    Lehet, hogy ismered is Őket. Nimmerfroh a vezetéknevük.
  • M.A.D.
    #13274
    7 megvolt pár hete. 8-9 nincs pc-re tudtommal.
  • IMYke2.0.0.0
    #13273
    Mimacskát megpróbálom elérni, bár, a régi tagok tudják, hogy volt egy időszaka, amikor folyton külföldön volt... s mivel önálló kereskedelmi tevékenységbe is kezdett, félő, hogy még PC/laptop közelébe sem kerül sűrűn...

    Más.
    Én pécsi vagyok. Esetleg valaki a közelemben?

    Nem kaland, de rettentően érdekelne, hogy megvan-e valakinek a Final Fantasy 7-8-9?
    Vigyázat, egyik sem kevés helyet igénylő rész - a 7-es pl. 5CD-s, emlékeim szerint...
    A Discworld 2 meg továbbra is akut lenne...

    A Runaway nekem anno ment, simán. Akinek kell, a 2. szerverünkre fel tudom dobni a működő "okosságot".

  • Kiru
    #13272
  • serito
    #13271
    Bár Atom van a legközelebb, lehet, hogy csak pár utcányira.
  • serito
    #13270
    Jó tudni, hogy vannak itteni ismerősök a közelben.
  • serito
    #13269
    A filmes csereberét ne akard csak magadra venni, én is kértem tőled pár filmet, de amint már írtam korábban, ha a többieknek ellenvetésük van a filmek cserélgetésével kapcsolatban tőlem felejthető.
    A újonnan megjelenő adventure games cserét ill. közzététélt a serveren/servereken én is támogatom, nem biztos, hogy mindenki meg tudja szerezni torrentről vagy máhonnan. Pl: én sem férek hozzá torrent oldalakhoz, bár van más módja is a hozzájutáshoz de ezt nem taglalom, mindenki tudja.
  • M.A.D.
    #13268
    Én elakadtam úgy az elején. Bent a házban. Pénztárgép..stb..
  • Kiru
    #13267
    Jelen!! Szombathely
  • Axon
    #13266
    Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem nagyon bejön ez a Delaware. Most sikerült még csak kipróbálnom, de a hangulat nagyon ott van. Meglátom, hogy meddig jutok benne.
  • Axon
    #13265
    Nagyjából látom a véleményeteket. Abban mindenki megegyezik, hogy acc váltás kellene.
    Ebben Imyke a segítségedet kérném, hátha te el tudod érni valahol Macsekot.
    A többi pedig marad a rendes kerékvágásban.
    Takyval ellentétben én továbbra is támogatom, hogy a legújabb kalandok is felkerülhessenek a szerverre, mivel nem mindenki tud torentről tölteni. Azt viszont még a legelején tisztáztuk még Macsekkal is, hogy a kalandon kívül alkalomadtán mást is lehet feltölteni, ha ez nem zavarja a kaland forgalmat.
    A film dolog, nos... abban én vagyok a ludas, mivel én indítottam el, de ez kimerült 2-3 film feltöltésében és gyors törlésében. Nem csinálunk belőle rendszert, de ha valakinek valami nagy szíve vágya van, akkor továbbra is szólhat. Én mindenesetre most készítgetem a teljes film listámat, amit majd szintén fel szándékozok tölteni a szerverre, bár beszéljetek le róla, ha fölöslegesnek tartjátok.