33675


  • Atomreaktor
    #13344
    jöhet a lula is;))
  • Atomreaktor
    #13343
    "A Las Vegasban játszódó nagysikerű TV-sorozat játékadaptációjának harmadik része mutatkozik be a nagyközönség előtt, mely nem más, mint a CSI 3: Dimensions of Murder. A helyszín a fent említett "kaszinóváros", ám szebb grafika, új rendelkezésünkre álló eszközök, új halottak (szám szerint 5), ezzel együtt megoldásra váró rejtélyek, puzzle-ok tömkelege vár minket, így időnk vajmi kevés marad a félkarú rabló feszegetésére. A sorozatból jól ismert Gil Grissom, Catherine Willows nevei sem maradnak ki az új részből. Állítólag olyan mélyen kell majd magunkat beleássuk a nyomozásba, mint még soha (húú ezzel most sokat elárultam:) ). Bizony szükség is lesz majd rá! Gyanúsítottainkat ugyanis kapcsolatba kell hozni az áldozatokkal, és bizony -bármily meglepő- ez lesz az egyik legkeményebb feladat :)" forrás: gamestar
    Tie játszottatok a korábbi részekkel? Érdemes őket kipróbálni?
  • Atomreaktor
    #13342
    "Delaware St. John Volume 3
    A Big Time Games újra akcióba lendül, ugyanis bejelentették, hogy készítik a sorozat immáron harmadik részét, amely a The Seacliff Tragedy nevet fogja viselni. Terveik szerint 2006. júlisában már sikerűl is kiadniuk a játékot. Elég sok dologban különbözni fog az első két résztől, hiszen ebben már Kelly (akit eddig csak a rádió másikvégől ismertünk, és onnan is csak a hangját), most irányítható karakterként fog megjelenni a játékban. Ugyan csak változást jelent, hogy a The Seacliff Tragedy -ben már lesznek feliratok is. A csapat igérete szerint hamarosan az első két rész is meg fogja kapni a maga kis feliratát." forrás: www.adventuregames.hu
    no ebben már ott a felirat is, amit hiányoltam;) egész jó lesz ez a 3. rész;)
  • Atomreaktor
    #13341
    azért nem teljesen. inkább hogy kis közepeske lett, pedig durranhatott volna. de kipróbálni sztem érdemes sőt végigvinni is 1szer.
  • Lord Myn
    #13340
    2-es szerveren fent van a (ScummVM-es) Broken Sword I-II és a Monkey 3. A Hitchcock-ot majd összelapátolom és az is megy fel.
  • kirol
    #13339
    Nem tudjátok, hogy a Dark Fall 2: Lights Out -ből létezik demo, mert kipróbálnám, de nem találok.
  • kirol
    #13338
    De én azt hallottam, hogy a 80 Days az amúgysem túl jó, azt is mondhatnám, hogy rossz.
    Vagy ez nem igaz?
  • IMYke2.0.0.0
    #13337
    A Discworld 1 esetében a dolog nem túl rózsás:
    A telepített játék könyvtárában ugyanis ott van egy "English.txt" fájl, amire a jóhiszemű ember azonnal rávetné magát, de... Amikor megnyitod, kiderül, hogy ez egy adatfájl, igaz, tömörítés nélkül. Editálása csak HEX editorral oldható meg - első ránézésre.

  • Axon
    #13336
    Elnézést kérek, de tévedtem. Mégsincs meg a 80 day csak a Lula3D. Kaptam néhány programot és eredetileg ott volt a másik vinyón a 80 day is, de a nagy másolgatásban sajnos a 80 day valahogy kimaradt. Csak most vettem észre, amikor el akartam kezdeni a feltöltést. Szóval még mindig nincs meg, de hátha másnak meglesz és feltolja.
  • Axon
    #13335
    A 2-esen van még hely, de az elsőről is mehet a levesbe a Nighlong és a Sanitarium, de kiabáljon akinek még kell.
  • Axon
    #13334
    Ok. Nemsokára elkezdem feltolni valamelyik szerverre, amelyiken van még egy kis hely. Mindjárt szétnézek.
  • Atomreaktor
    #13333
    80 day-t megköszönném;)
  • Axon
    #13332
    Közben szereztem a következőket:
    Lula3D angol
    80 day
    Ezeket fel tudom tölteni.

    Van még amit eddig kerestetek:
    Discworld 1-2
    Runaway magyar, tökéletesen működő
    de ez a három utóbbi otthon van, nem pedig itt a melóhelyen. Ha nagyon nem boldogultok, akkor be tudom hozni őket és fel tudom tolni.

    Mit nem adnék érte, ha egy szép napon valaki bejelentené, hogy elkezdte fordítani a Disworld 1 esetleg 2-t és már szépen halad vele.... nyálcsorgatós hír lenne :-)
  • Axon
    #13331
    Most értem eddig az olvasással és látom, hogy majdnem ugyanazt az üzit küldtem én is takynak. Na mindegy.... :-)
  • Axon
    #13330
    Másik szoba két lánnyal... és még te panaszkodsz? :-)
  • Axon
    #13329
    Jó a bőgés falka testvér! ;-)
    Ezzal meg is fogalmaztad jelenlegi "árszpoétikánkat". Amíg a nemzetközi helyzet ilyen mértékben fokozódik, addig életbeléptetjük a létszámstoppot.

    Az pedig tényleg jó ötlet, hogy számolod a kiadott acc-ok számát és a bejelentkező hostokat. Mindenképpen érdekes adat sülhet ki belőle.
  • Axon
    #13328
    Ezt a tanulmányt én is olvastam, bár a józan paraszt eszemmel ezt eddig is tudtam. Szóval nincs a hálószobában tv. Majd a 10. házassági évfodulónkra meglepem a párom egy tv-vel a hálóba, akkorra már úgy is... ;-)
  • mandm
    #13327
    A másik szobában két lány? Akkor, ne panaszkodj!!!
  • Kiru
    #13326
    Mennyi győri
    Én is lehúztam ott 3 évet a főiskolán
  • takysoft
    #13325
    hálószóba?.... úgy könnyú....

    ez albérlet... egyetlen szoba van, oda meg minden.... mge van ugye a másik szoba, de abban másik két lány lakik.

    meg lenne a konyha, meg a wc, de ott ugye túl párás a leveő ilyen gépezeteknek...

    kedvességgel nincs hiány:P
  • rorr
    #13324
    Jogos a dolog szerintem is!Várjuk a megoldást!
  • rorr
    #13323
    ha Győri vagy felveszem neked a Monkey 3-at két cdre!egy baja van az enyémnek....magyar!:)
  • rorr
    #13322
    végig is játszottad? mert ha bekéri a 2. és 3. cd-n levő fájlokat hirtelen angol lesz!!!! Nekem az eredeti 3cd-s magyar van meg ha kell felteszem!!!!
  • rorr
    #13321
    megvan a Final Fantasy 7 kb 1,4 gb és XP kompatibilis!!!!Megvan a final fantasy 9 is psx emulátorral tökéletes végigjátszottam!
  • rorr
    #13320
    Szintén Győr! :)
  • rorr
    #13319
    jelen!:)
  • Lord Myn
    #13318
    Hát igen, pontosan ez az amiért az én párom is "kidobálta" a technikai berendezéseket a hálószobából: Vele foglalkozzam, ne a TV-vel/számítógéppel...
  • IMYke2.0.0.0
    #13317
    Egy német tanulmány szerint, azon párok között egyre kevesebb a "kedvesség", kik a hálószobájukban TV-t és/vagy számítógépet is elhelyeztek.
    Jól meggondolva, jogos is az eredmény: sok emberke dől el a francia ágyon és alszik be az esti nyál filmen, persze, hogy utána nincs összebújás...
  • Lord Myn
    #13316
    Egy szobában alszotok a géppel??? Jajajaj! A mi hálónkban még TV sincs, csak 1 mikro hifi! (Pedig egy 112-es plazma milyen jól mutatna...) Asszonyka mindenféle gépet kitessékelt a hálóból.

    Egyébként nem baj, ha lassú, van idő, az a lényeg hogy 1x felérjen!
  • takysoft
    #13315
    jól van, de NAGYON sokáig fog tartani..
    nem fogom tudni rászekálni az asszont, hogy bekapcoslva maradjon a gép estére...
    bár ha nagyon fáradt, akkor talán nem veszi észre:P
    megoldom na...
  • Lord Myn
    #13314
    Mindenképpen! Köszi előre is!
  • IMYke2.0.0.0
    #13313
    Nem lenne rossz...
  • takysoft
    #13312
    a szerveren levő? nem tom. az én ISO-m lényegesen nagyobb...
    feltegyem azt is?
  • IMYke2.0.0.0
    #13311
    Más,
    a Discworld I az most full...? Erre még mindig nem kaptam választ.
    Letöltve azt látom, hogy a ZIP archívumban további 1.44-es archívumok vannak...
  • IMYke2.0.0.0
    #13310
    serito barátom!

    Finomság vár a 2. szerverünkön!
    Használatához a játék telepítésekor a Maximálisat válaszd és a játék indításakor legyen a CD1 betéve/vagy az image-e bemountolva!
  • CrucifX
    #13309
    Most kizart koszonom, TLJ-zem: addig SEMMIRE nem akarok nezni PC fronton, mig vegig nem kuzdom magam rajta :) Ha holnap mast mondanek, fogjatok le :)
  • Tomsess
    #13308
    Sztem jó,hogy van fórum erre,de kellene vmi privátabb dolog is.Mert ezt mindenki elolvashatja...ergo gondok is lehetnek belőle.nem?
  • Tomsess
    #13307
    Oka megmondom..bár kár,de hát mit tehetek.Meghajlok az akaratotok előttAzért olyat,hogy egyszer még lehet tag...mondhatok neki?
  • szotyimutyi
    #13306
    Kell egy jó téma...
  • kirol
    #13305
    Ja, ma annyi hsz volt, mint máskor vagy 2 hét alatt.