33675


  • via_mala
    #13384
    Azóta már a .cue/.bin-es változat van fent, amit szintén a CDRWin-nel gyártottam az 1. cd-ből. A többi továbbra is .iso.
  • serito
    #13383
    Akkor megkérhetlek, hogy tedd fel a cd1 bin/cue változatot amivel az okosság működik.
    Már nagyon beindúltam, hogy a hétvégém Runaway-el telik.
    Ha feltennéd akkor csak a jövőhéten tudom tölteni.
    Köszönet.
  • IMYke2.0.0.0
    #13382
    Nos, hogy tisztázzuk, nekem CDRWin-es verzióm van. bin/cue
    Ti átalakítottátok az első CD imédzsét ISO-vá, mert akkor azt dobjátok ki a kukába!

  • serito
    #13381
    Csak nem ezt (Resource/resource.000) .
    Mert, ha IMyke okosságát(server von MerlinW) próbálom akkor nekem is ezt írja. De utánanézek még hátha találok a neten valami működő exe-t.
  • kirol
    #13380
    Nekem el sem indul, hiányol egy fájlt. Pedig ott van. Már nagyon feildegesített.
  • serito
    #13379
    Valakinek van ötlete a Runavay normális elindításra?
    A hétvégén már szeretném belevetni magam, de nem lassítva, és nem diavetítve.

    Ja valaki kérte az Outcast-ot.
    Nekem megvan, az eredeti, egy ujsággal vettem.
  • serito
    #13378
    Crack nélkül és crack.al is elindul, de olyan mint a lassított felvétel. A hang lehagyja a képet.

  • IMYke2.0.0.0
    #13377
    Ez több, mint érdekes - nekem működik.
    Akkor nem tudom mi lehet a gond...

  • serito
    #13376
    Az okosság nem működik. A Resource/resource.000 file-t hiányolja.
    Mi lehet a gáz? Telepítettem Full, cd1 bemountolva, run okosság.
    ???? Valamit elrontottam?
  • serito
    #13375
    Akkor próbálom ezzel köszönet mégegyszer.
  • IMYke2.0.0.0
    #13374
    :)))

    Én csak az indító alkalmazását tettem fel, amivel tutira megy majd a Játék!

  • serito
    #13373
    Most töltöm az okosságot, de a méretéből kérdezem én, ez a teljes 3cd-s verzsön? A rar csak 400MB ?
    Jó ez így? Még nem bontottam ki, csak aggódom egy kicsit.
  • serito
    #13372
    Nálunk minden helységben van TV (ez egészen pontosan 2db-ot jelet). Sajnos a gyerekeim már nem bírnák ki TV nélkül. Nagyon rászoktak. Az összebújásban vagy a beszélgetésben, egyéb más tevékenységban nem akadályoz a TV. A gyerekek meg ha nem egy mással játszanak, nézik a Minimax-ot. Még kicsik, hogy olvassanak.
  • serito
    #13371
    Igen Győri vagyok az Ergényin lakom. A Final Fantasy 7 és 9 HUN engem is érdekelne.A Monkey 3 HUN szintén. Ha fel tudnád tenni valamelyik szerverre, vagy megírni lemezre és valahol összefutunk a városban az is nagyszerű lenne.
    Mond neked melyik lenne a jobb?
  • serito
    #13370
    A legnagyobb hatalmasság vagy köszönet.
    Már töltögetem is , és már látom a család szomorú hétvégéjét, hogy az APA (én)
    nem akar sehova menni, mert már megint a gép elött ül, és maximális átélésel, mélyen elgondolkozva kattintgat az egérrel.
  • Kiru
    #13369
    OK!
  • MerlinW
    #13368
  • Tomsess
    #13367
    Ja...jóvan...hülye vagyok. Már leesett
  • Tomsess
    #13366
    Mégis felveted az 5letemet? Egyébként jó..csak az a gond,hogy hogy írjunk bele úgy hogy rendesen mutassa? mert ha F3-al nyitom meg normális,de ha F4-el akkor meg már csak 1 sor...és úgy nemtom rendesen hozzáírni...nem hiszem,hogy érthető voltam,de mindegy
  • MerlinW
    #13365
    Serv2-ön "olvass-server.txt"
    olvassátok:) Abban lesznek infók, ill a törlöm, nem törlöm dolgok:)
  • kirol
    #13364
    Szivesen!
  • Kiru
    #13363
    THX
  • Tomsess
    #13362
    Oké...úgyis csak holnap azaz,vagyis szombaton töltöm le.Majd akkor értesíts
  • Kiru
    #13361
    Légyszi ne töröld még! Én letölteném, ha marad.
  • Tomsess
    #13360
    Kösz szépen....ezer köszönet JA és kell még valakinek a The Thing film? Mert ha nem akkor ha holnap letöltöm azonnal törlöm is.OKÉ?
  • Tomsess
    #13359
    Bocs...nem olvastam el.Ne haragudj..még egyszer bocs
  • Lord Myn
    #13358
    Most ne haragudj, de mindjárt ideges leszek... Körülbelül most írom le 25.-ször: ...söt, inkább nem is írom le, légyszíves olvass vissza. (Annyit elárulok, hogy a Broken Sword 1-2 és a Monkey 3 is mind-mind 2 CD-sek, mégis a szerveren lévő full verzió, na erre varjál gombot!)
  • kirol
    #13357
    Már felraktam.
  • kirol
    #13356
    Én a Samorost 2 fel tudom rakni.
    Hova rakjam?
  • Tomsess
    #13355
    A Monkey 3 az full? Mert érdekes módon nekem az 2CD-s a szerveren lévő meg 370MB körül van.Vagy még töltik fel?
    A Samorost 2 az jó gém...nem tudná vki feltölteni? Találtam egy torrentet,de az majomparádés, oda meg kód kell :( Az első szerverről meg már részemről minden játék törölhető
    Annak meg,hogy ha feltöltődik a The Last Express meg a Hitchcock külön örülök
  • Kiru
    #13354
    Akkor marad
    Azért szedtem le, mert annyi progi van feltelepítve, hogy az XP programlistában már a harmadik oszlop kezsődött
    Ja, a többség nem játék
  • kirol
    #13353
    Na, ezt nem hiszem el ,most rájöttem. A fonottkalács meghozta az ihletet.
  • kirol
    #13352
    A Samorost 2 -vel játszik valaki?
    Mert itt elakadtam már vagy 2 hete.
  • kirol
    #13351
    Ma most már befejezem a nyomtatós történetemet és elmondom mi lett a vége, mert gondolom mindenki nagy áhitattal várta a végkifejletet.
    És nem szeretném, ha emiatt bárki is álmatlanul forgolódna éjszakánként az ágyában.

    Azt mondták, hogy az, hogy be van egy kicsit nyomódva a "háló" az nem baj, mikor hogy sikerül összerakni a gyárban, nem feltétlenül kell annak domborúnak lennie.
    Bevizsgálták, működik tökéletesen.

    Hát akkor remélem így marad még lagalább 3-4 éven keresztül.

    The End
  • Axon
    #13350
    Érdemes fent hagyni mivel tényleg jó kis tömörítő. Eddigi tesztjeim alapján mindent jobban tömörít, mint a WinRAR vagy a WinACE.
  • rorr
    #13349
    Nem igaz!Szerintem eléggé eredeti kis játék!A Sherlock Holmes alkotóitól!
  • rorr
    #13348
    Nagyon jók voltak!!!Az UBI soft adta ki őket!
  • Kiru
    #13347
    Hopp, ezt az UHA tömörítőt most töröltem. Akkor rakhatom vissza
  • Axon
    #13346
    Döcög felfele a Lula a 2-es szerverre, az új szelek hatására uha formátumban.
  • Axon
    #13345
    Ok ;-)
    Egy Lula rendel!