33675


  • Ersiman
    #13424
    Elkezdtem feltölteni, holnap reggel fenn lesz.
  • Ersiman
    #13423
    Köszi én csak 300MB korlátos verziókat találtam.
  • IMYke2.0.0.0
    #13422
    Például az a progi, ami a TLJ2-ön a "Biztonsagi masolashoz" könyvtárban megtalálható.
    Tud magyarul, és van hozzá "okosság" is.
  • Ersiman
    #13421
    És melyik csinál .iso-t?
  • IMYke2.0.0.0
    #13420
    Bármivel csak *.iso legyen, a többi nagyobb fájlokat produkál.
  • Ersiman
    #13419
    Rendben csakazt mondjátok meg mivel csináljam a cd-képet Alcohol vagy Nero melyik a jobb?
  • Ottto
    #13418
    Hali. Nem voltam aktív egy darabig, gondok voltak itthon, meg a gép is újra lett installálva. Szóval láttam a listát, ha valaki felírja oda az Outcastot akkor feltöltöm (ergo ha kell még valakinek)
    Shadow Of Memoriesre én is jelentkezem. (Úgyszintén a TLJ2 szerveren, mert a másikra valamiért nem jutok fel)
  • MerlinW
    #13417
    persze mehet, mehet csak bátran:)
  • Ersiman
    #13416
    Most az van fenn amit a Windows felrakott újrahúzás után (5.6.7.3), de egyébként is egy régebbit szoktam használni mivel az olyan etalonjáték mint a BG2 nem indul az újakkal.
  • Lord Myn
    #13415
    Akkor engem is érdekel a dolog! (Btw, megkérdezhetem milyen driver-t használsz a Ti4200-nél?)
  • szotyimutyi
    #13414
    Még nem tudom, mert nem ismerem.
  • Ersiman
    #13413
    Nekem egy Gef4200-om van azzal megy 1024x768-ban az effekteket bekapcsolva is. Néha meg-megröccen a kép, de lehet vele játszani.
  • Lord Myn
    #13412
    Jah és hétfőn, ha mindenjól megy, felrakom a Hitchcock-ot meg a Private Eye-t.
  • Lord Myn
    #13411
    Nekem az US verzió van meg (Shadow of Destiny címmel), az enyém megy XPSP2 alatt mindenféle komp.mód beállítás nélkül is, viszont csak DX7-es VGA-val hajlandó teljesen együttműködni, DX8 feletti cuccal (GeForce3/R8500 és feletti), max. 800x600-ban, vizuális effektek nélkül lehet csak játszani. Ez megy rendesen?
  • Ersiman
    #13410
    Persze, ahogy rábólint MerlinW már kezdem is!
  • IMYke2.0.0.0
    #13409

    A 2. szerverünkre mehetne? Sajna, csak azt tudom elérni a proxy miatt...
  • Ersiman
    #13408
    Ha döntés születik róla hogy mehet, én feltöltöm neked, márcsak a Vampire fordításért is hálából :)
  • Ersiman
    #13407
    Ez az!
  • IMYke2.0.0.0
    #13406
    Ez az a játék, ami az idősíkok között játszódik és sok alternatív befejezése van?
    Ha ez az, akkor nekem kellene - régen keresem már :)
  • szotyimutyi
    #13405
    köszi a segítséget. A kompatibilitási mód átállításával elindult! Ha kell valakinek a játék, szóljon. :)
  • Ersiman
    #13404
    Nekem megvan a Shadow Of Memories, ez úgy tudom ugyanaz a játék csak az európai kiadás, ez megy XP-SP2 alatt, talán próbáld meg valami kompatibilitási móddal.
    De ha másnak is kell esetleg, szívesen feltöltöm majd valamelyik szerverre, szerintem ez az egyetlen olyan kalandjátékom ami nincs meg itt mindenkinek :)
  • kirol
    #13403
    Köszi szépen előrre is!
  • szotyimutyi
    #13402
    Van egy régi játék, a Shadow of destiny. Ismeri valaki? Nem indul el az install.Van valami ötlete valakinek?
  • Axon
    #13401
    Szívesen, de már csak hétfőn tudom megcsinálni.
    Hétfőn felteszem valamelyik szerverre.
  • kirol
    #13400
    Egy scannt nem csinálnál róla ha szépen megkérlek?
  • Axon
    #13399
    Nagyon úgy reklámozzák mint önálló játékot. Ez elvileg a sorozat 3. darabja. Összehasonlítottam a képeit az előző és ennek a mostani résznek és úgy láttam a grafikán is javítottak. Ennek a mostaninak már nagyon hasonlít a grafikája a Sudden Strike-ra és a Blitzkriegre. Az előzőeké meg inkább... hát hirtelen nem is jut eszembe más játék, de ennél jóval rajzfilmszerűbb volt.
  • Axon
    #13398
    De megvan az is.
  • Atomreaktor
    #13397
    ez csak kieg. az alapjáték egész jó volt!!
  • kirol
    #13396
    Sajnos nekem egyik sincs meg.
  • Tomsess
    #13395
    Legújabb PC Guruban van róla asszem 3 oldal
  • kirol
    #13394
    A The Godfather cikk nincs meg véletlenül?
  • Ersiman
    #13393
    Üdv mindenkinek!
    Úgy meglódult a topik, hogy nem győzöm keresni hol is tartottam utoljára az olvasásban :)
    Nekem is van Final Fantasym 7,8,9 meg a régebbiekből is, de azt nem tudom mennyire XP kompatibilis a 7-8, eléggé kellett vele szórakozni hogy menjenek XP alatt.
  • Axon
    #13392
    Most olvastam egy remek kis játékról a Gamestarban. Félelmetesen lehúzták a játékot, mondhatni sárbatiporták és megalázták, így roppantmód felkeltette az érdeklődésemet :-)

    American Conquest Divided Nation

    Most jelent meg februárban, de még warezokon nincs kint. Ez egyébként nem kaland, hanem startégia.
  • serito
    #13391
    Köszönet érte . Szerintem csináld úgy, hogy lecseréled a mostanit, mivel az egyáltalán nem használható. Vagy nem fut rendesen vagy szaggat.
    Jövöhéten csekkolog megint, a hétvége családdal és "anyóssal" telik majd.
    Hétfőn remélem lesz mit olvasnom.
  • Axon
    #13390
    Kötök valahova egy csomót, hogy holnap ne felejtsem otthon.
  • kirol
    #13389
    Nekem az iso és a cue/bin is rossz, ugyan azt csinálták.
    Error: File not found
    Datav\Datava02.001
  • serito
    #13388
    Az utolsó remény is leveszett. Nekem is ez van meg. Ennek ellenére mégsem müködik.
    Axon:
    Nem én vagyok az egyetlen akinél nem fut a game (Kirol) ha a te verzsönöd fut akkor egy feltöltést szeretnék kérni tőled, ha megoldható.
  • serito
    #13387
    Igen olvastam, már nézem is, remélem müködik. egy utolsó reménysugár, hogy a hétvégém játék téren jól teljen.
  • Axon
    #13386
    Hát komolyan mondom egyre zavaróbb ez a mizéria a Runaway körül. Holnapra behozom az én verziómat (magyar) és mielőtt feltölteném ismét kipróbálom. Nekem semmi gondom nem volt vele anno.
  • IMYke2.0.0.0
    #13385
    Serito, olvastad via_mala üzijét? Akkor nekem már nem kell feltölteni... a napi 500 MB kimenő limitemmel nem is nagyon menne gyorsan...