33675


  • Axon
    #13464
    Még ma fent lesz, szerintem este 8 körül.
    A Samorost2 pedig félre tettem, mivel ma még dolgoznom is kell :-)
  • serito
    #13463
    Ok. Holnapra felér a cucc?
  • serito
    #13462
    A Samorost2 -vel játszol? Megcsüntem a taxis résznél a MAJAK pályán. Már csináltam egy erős kávét az öregnek, és fel is ébredt, de tovább nem tudom mi a fenét kellene csinálni. Bár meló közbe 6felé figyelve nehéz is.
  • Axon
    #13461
    A 2-es szerverre töltöm. Nem is néztem, hogy a TLJ1-en van fent a nem működő verzió. Azt mindenesetre törlöm.
  • serito
    #13460
    Hatalmas Isten vagy , köszönet.
    Melyik szerveren van, mert ha nem a macsekén, akkor azt törölhetnénk is, mert csak fogja a helyet, úgysem müködik.
  • Axon
    #13459
    Csorog felfele.
    A 3 cd mérete majdnem 1 giga. A rar remekül összetömörítette az iso-kat.
  • Axon
    #13458
    Kipróbáltam. Tökéletesen működik.

    Ez a verzió az eredeti 576 KByte által kiadott verzió és NEM KELL hozzá "OKOSSÁG". Simán működik anélkül is.
    Telepítés:
    setup.exe
    maximális telepítés (3. as menüpont)
    nincs pipa a directx8 kodek mellett
    Ha kész a 3. lemez telepítése, akkor kéri az elsőt, majd egy hibaüzenettel kilép. Ez azért van mert kibuheráltam az iso-ból a directx-et, ne foglalja a helyet, de ettől még a telepítés tökéletes.
    Játék indítása, majd nemsokára kérni fogja az első cd-t. Ezt nem a védelem miatt teszi, hanem a full install ellenére is szed le dolgokat a cd-ről a játék közben.
    Ennyi.
    Felteszem valamelyik szerverre.
  • Axon
    #13457
    Na végre sikerült behoznom a melóhelyre a Runaway-t. Most készülök tesztelni. Régebben nekem gond nélkül megy, de azért újra kipróbálom a munkahelyi gépemen.
  • serito
    #13456
    Az pont elég, a magyar szinkront amúgy sem szeretem.
    Köszönet előre is, hogy megnézed, és ha még fel is töltöd..... az maga a mámor lenne.
  • Axon
    #13455
    Nekem a magyar verzió van meg (természetesen csak a felírat magyar).
  • serito
    #13454
    Ponta azzal játszm én is. Most kezdtem, már megvan a kutyus, a budoar-ban egy mókuskerékben tekeri a ventillátort. Hatalmas egy game, DE a Runaway-t nyomnám szívesebben. Köszi, hogy megnézed, és ha nálad fut rendesen, akkor egy feltöltést, had kérjek tőled. Ja a te verzsönöd magyar? Vagy fut rajta a magyarítás?
  • Axon
    #13453
    Hát apám(!)... még egy ilyen elmebeteg játékot, mint a Samorost2, eddig nem láttam :-)))
    Nem is tudnám mihez hasonlítani, de már szanaszét röhögtem magam rajta :-)))
  • Axon
    #13452
    Az Atlantis1-et sikerült valakinek elindítania? Nekem sehogyan sem sikerül.
  • Axon
    #13451
    Ez a Shadow of the Comet játék Lovecraft műve alapján készült?
    Mert a kezdő helyszín Innsmouth, az Lovecraft kedvenc kitalált helyszíne, ahol minden szörnyűség megtörténik.
  • Axon
    #13450
    Sajnos elfelejtettem, de délben hazaugrok ebédelni és kötök egy újabb csomót, hátha...
  • serito
    #13449
    Sikerült megnézned a Runaway-t, hogy a te verzsönd fut-e rendesen?
    A valahova kötött "csomó" remélem emlékeztetett rá.
  • kirol
    #13448
    Pontosan! Akkor szabálytalan műveletet csinál.
  • IMYke2.0.0.0
    #13447
    A Focus/Blur nem kapcsolható be.
    800*600-ra be tudom állítani.
  • Lord Myn
    #13446
    Nem az a kérdés, hogy megy-e, hanem hogy tudsz-e 800x600-nál nagyobb felbontást használni és hogy bekapcsolható-e a Focus/Blur...
  • Lord Myn
    #13445
    Tényleg nem értem, de kirolnak sem megy. W98 komp.módban meg el sem indul, hanem hibát jelez.
  • IMYke2.0.0.0
    #13444
    Nekem megy a Shadow of Memory. Windows XP SP2-őm van.
  • Ersiman
    #13443
    XP/SP2 és direkt felraktam a legújabb nvidia drivert hogy megnézzem megy-e vele.
  • CrucifX
    #13442
    Shadow of Memories-t probaljatok W98 kompatibilis modban, par embernel sikerult igy mukodesre birni - en tavaly vittem vegig, hosszas utanajaras utan sikerult megvenni PS2-re jopenzert, igaz, ra egy hetre 990-ert arulta a CD Galaxis a PC-s valtozatot :)
  • CrucifX
    #13441
    Rajongok keszitettek sajat lakasukban, gyakorlatilag egyetlen helyszinen, a mu keltezese miatti retro stilusban - tenyleg fekete-feher, tenyleg nemafilm es a kritikak szerint meglepoen jo. Engem is nagyon erdekelne :)
  • Lord Myn
    #13440
    És te is XP-t használsz? Felnéztem a Konami support fórumba és pár helyen írták, hogy az XP miatt nem megy, mivel az nem támogatott op. rendszer.
  • kirol
    #13439
    Látta valaki ezt a filmet: Lovecraft Call of Cthulhu?
    A trailer -ét néztem és ott van hogy 2005-ös, és fekete fehér? Ráadásul néma?
    Vagy csak elírták volna 100 évvel a dátumot?
  • kirol
    #13438
    Szintén így vagyok én is, max 800x600, és az említett dolgok nem kapcsolhatóak be.
  • Ersiman
    #13437
    Nem értem mi lehet a baj, nálam választható a felbontás 1024x768-ig és az effekteket is bekapcsolhatom.
  • Tomsess
    #13436
    Bocsánat...megint tévedtem.Kiégetve megyen a magyar szinkron is,de csak gépbe néztem meg és ott sehogy sem tudtam beállítani a magyart. Bocs még 1*
  • Tomsess
    #13435
    Figyeljetek már.A The Thing film ez angol. Szépen megkérdeztem párszor,hogy magyar-e...de nem szóltak, mondom akkor magyar.Most akkor mi a franc van?
  • Lord Myn
    #13434
    Hát, sajnos, nem jártam sikerrel...

    Ugyanaz a probléma: Max. felbontás 800x600, extra effektek (focus, blur, stb.) ki van "szürkítve", azaz nem tudom bekapcsolni. A Ti4200-es gépen is kipróbáltam, ott is ugyanez...
  • Ersiman
    #13433
    Én nem tudok más verzióról (kivéve az eredeti Ps2-t).
  • Lord Myn
    #13432
    Igen, mert a hangokat újratömörítették (a DVD-s PS2-höz képest).
  • Lord Myn
    #13431
    Köszi szépen, már töltöm is!
  • IMYke2.0.0.0
    #13430
    A Shadows of Memory csak 1 CD-s?

    takysoft:
  • takysoft
    #13429
    "okosság"??? végra sikerült 30 kemény év után lefordítani, hogy crack?
  • Ersiman
    #13428
    Tölthetitek, ha valami gond lenne vele újra felrakom.
  • Ersiman
    #13427
    Felraktam a legujabb 81_98-as nvidia drivert azzal is megy.
  • Lord Myn
    #13426
    Köszi szépen, remélem ez már rendesen fog működni...
  • IMYke2.0.0.0
    #13425