33675


  • M.A.D.
    #13504
    Én már 25 után nem nagyon számoltam...a 30 után meg már rosszkedvű is lettem, hisz nem mondhattam már akkor, hogy huszonéves vagyok.
  • MerlinW
    #13503
    Atomreaktor: Köszi:)
    MAD: hmm erre mit is mondhatnék...:) Áhh, azt nem mondom..:) Még csak a fele meg egy pici:)
  • Atomreaktor
    #13502
    lol ez nagyon rövid:)
  • serito
    #13501
    Megvan a probléma oka: a video beállítási szintjét alacsonyra kell venni, és lám fut rendesen.
    Köszönet, akkor bele is vetem megam a runaway kalandba.
  • Atomreaktor
    #13500
    igen nagy keletje lett mostanában ezeknek a játékoknak, de nem rossz;)
  • serito
    #13499
    Nagyon komoly, mindjárt bele is kukkantok. Az első pálya kész, ha van egy kis szabadod akkor megteszi.
  • Atomreaktor
    #13498
    ma este folytatom és akkor végre teljesen fennt lesz a 3. cd is;)
  • serito
    #13497
    Sajna u.a. olyan mint a lassított felvétel. A hang rendben de elcsúszik, mert a kép igen lassan mozog. Nálad megy rendesen? Nem az intróra gondolok.
  • M.A.D.
    #13496
    no comment: :) http://www.questfortherest.com/
  • M.A.D.
    #13495
    Én is nagyon boldog születésnapot kívánok. Szép kerek szám az ötvenedik! :))))
  • serito
    #13494
    Várj egy percet, most installom.....
  • Axon
    #13493
    Na én akkor már sajnos nem leszek itt a melóhelyen. Talán majd holnap beugrom néhány percre, de legközelebb csak csütörtökön leszek, addig gondolom többen is le tudjátok tesztelni :-)
  • Atomreaktor
    #13492
    Boldog Szülinapot! és persze egy jó kis ivászatot meg jó csajokat;)
  • serito
    #13491
    Amint lejön már tesztelem is. Még kb 20 perc.
  • MerlinW
    #13490
    Mindenkinek nagyon köszönöm:)
  • Axon
    #13489
    Teszteltétek a Runawayt? Működik?
  • Axon
    #13488
    Boldog szülinapot MerlinW!
  • Axon
    #13487
    Az Atlantis nekem sem indul.
  • Axon
    #13486
    Nem felejtettem el, csak a főnököm elvitte az újságot a fiának. Hamarosan visszahozza és akkor felteszem.
  • serito
    #13485
    Iskolák, tksz-ek bankok, hálozatát szereljük, meg persze más egyéb cégekét is.
  • serito
    #13484
    Akkor szerncséd van, hogy a főnököd ilyen, gondolom megbecsüli a jó munkaerőt.
    Nálunk az apám csinálja a hálózati terveket, vagy együtt tervezzük meg, a kivitelezés viszont az enyém, de néha az öreg is besegít
  • serito
    #13483
    Igen feltöltöttema lufit, utána meg fel kell menni a taxira, és ugrani kell rajta egyet, hoy lesüllyedjen. A töltöcső most már szintban lesz a tankolónyílással. Én itt akadtam el, nem tudom milyen ütemben kell csináni a feltöltést. Ma megint megpróbálkozom vele.
  • serito
    #13482
    Isten éltessen!
  • IMYke2.0.0.0
    #13481
    Boldog születésnapot!
  • MerlinW
    #13480
    nagyonszépenköszönöm:)
  • rorr
    #13479
    Boldog Szülinapot kivánok! Sok kellemes kalandjátékban eltöltött órát!
  • Ersiman
    #13478
    Igen a japán játékoknak van egy sajátos hangulatuk (a jóknak biztos) még a jrpg-k is gyakran a kalandjátékhoz állnak közel a történet kidolgozottsága miatt. Szerintem :)
  • Lord Myn
    #13477
    Nekem anno nagyon bejött, mondjuk igaz, hogy még kalandjátéknak is rétegjáték. De a sztori nagyon ütős (egyébként a mozikai le lehet "ESCezni", ha már legalább 1x láttad). Meg valahogy a japán kalandjátékokban sokkal emberibbek a karakterek, mint az európai vagy amerikai játékokban. Semelyik játékban nincs annyi érzelem, mint ebben, a Silent Hill 2-3-ban vagy a Final Fantasy-ben...
  • Lord Myn
    #13476
    Ok. Köszi.
  • Atomreaktor
    #13475
    első második lehet tölteni, 3. még feltöltés alatt.
  • Tomsess
    #13474
    Nekem a Shadow of Memories megyen XP SP2 alatt.Igaz mikor elindul kiírja a hibaüzenetet,de aztán megyen tovább a gém.Viszont annyira nem tetszik nekem. Meg még a hosszú videókat sem lehet leESCezni Viszont a The Last Express nagyon jó játék.Kellemesen csalódtam benne. Az Atlantis meg nem megyen nektek?
  • kirol
    #13473
    Elfelejtettél engem is.
  • kirol
    #13472
    Én is ott tartok a Samorost 2 -ban. A lufit feltöltötted?
    Én ezután akadtam el.
  • Lord Myn
    #13471
    Srácok! Last Express-vel mi a helyzet, lehet már tölteni? (Az az a 3. CD az ekkora vagy feltöltés alatt?)
  • Lord Myn
    #13470
    Persze hogy! Ez is a Call of Cthulhu sorozat része (sőt, emlékeim szerint az első amit PC-re írtak).
  • Kiru
    #13469
    De jó neked!
  • Axon
    #13468
    A komplett munkahelyi hálózatot én terveztem és én is építettem az utolsó csavarig. Alkalmazott vagyok, de a főnököm végtelenül rendes, nem szól bele semmibe, így szinte a magam ura vagyok.
  • serito
    #13467
    Akkor hasonló a munkánk. Hálózatszerlés is van?
    Saját cégben dolgozol, vagy alkalmazott vagy? A mi cégünk családi vállalkozás, úgyhogy hála istennek úgymond főnököm az nincs.
    A 4db Win98-ért nem irigyellek, én is azt utálom a legjobban.
  • Axon
    #13466
    Én pont most fejeztem be egy hét gépes e-magyarország pont teljes karbantartását. 4 db win98 plusz 3 db XP. Egy jó óra, mire az összes létező ellenörző program frissítését és végig scannelését megcsinálom rajtuk, azután még egy kis manuális takarítás. Utálom...
  • serito
    #13465
    Ma már a 6-7. gépet javítom meg + 1 rádiós egér és egyéb nyalánkságok, majd egy p3-asra win98 telepítés ( iszonyatosan utálom), és ki tudja még mit kapok mára. 3 gép van mindíg elöttem, abbol 1 az enyém, ha van egy kis szabadom, átkapcsolom és run game.